Diskuse: Co používáte na úklid koupelny?

Řadit:
6
Kamarádka nemá fotografii.

jinak na umyvadlo vanu a sprcháč klasický cif ve žlutém balení :-)

Dan | 31.7.2014 14:03

Ahoj, s nano pěnou bohužel zkušenosti nemám. Já ale používám HG prostředky. A nejenom na úklid koupelny, používám je prakticky na všechen úklid v domě. Čistí perfektně, doporučuji.

Marion | 13.4.2014 08:48

Musím konstatovat že CODI je opravdu dobrý přípravek, ale stejnou službu a hlavně levnější udělá MILIT:

TO Lenka: Já také právě používám tyto běžné přípravky, ale není to nic extra. Jo umeju s tím celou kopelnu, ale hned se na tom usazují kapičky vody, lepí se prach, který nám tam lítá vinou větráku atd.,takže to vypadá po chvíli, jakoby se tam neuklízelo, proto hledám něco šikovnějšího :D Nano pěna-slýchávám o ní teď docela často, je multifunkční ochranny čistič. Zvládne to prý odstranit nečistoty, se kterými běžně hodně bohujeme a obnovuje lesk.:)

Lenka | 26.9.2013 12:41

TO Lida.mala3@seznam.cz: Ahoj Lído, já používám, klasické čistící prostředky na koupelny, záchod a kuchyň. To co běžně koupíš v obchodech, jako je domestos atd. O nano pěně jsem nikdy neslyšela, co to má být?

Jaké používáte čistící prostředky na úklid koupelny, případně kuchyně? Nemá někdo z vás zkušenost s nano pěnou? Je opravdu tak šikovná, jak se o ní říká?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění