Diskuse: Tipy na Vánoční dárky

Řadit:
55
Kamarádka nemá fotografii.

Ahojky, máte už plány co letost pro své blízké nakoupíte? Budu ráda za nějaké tipy co kupujete, nemám vůbec nápady. Děkuji :-)

♥Jarka*Alice♥

Vánoce by neměli být o hmotných darech, ale o porozumění, klidu a příjemně prožitém čase. K tomu postačí jen maličkosti. I když dnes je vše trochu jinak. :-\

Ahojky, tak co, jak jste na tom? Vánoce za dveřmi... Už máte nakupeny dárečky? Nebo aspoň vymyšleny? Jen se pochlubte, co letos budete kupovat :)

Ahoj, tak jsem se na ten web dívala a mají teda super nabídku. Jen značek nabízejí více - jaká je nejlepší?

Danuskavlk Poslat vzkaz | 27.11.2017 20:12

TO JančaBres: To není špatný nápad :)

Danuskavlk Poslat vzkaz | 27.11.2017 20:11

TO alex.aley@seznam.cz: Já kupuju vždycky synovcovi lego u něj nic jiného nefrčí :)

JančaBres Poslat vzkaz | 24.11.2017 19:03

TO Danuskavlk: Co třeba nějaký voňavý krém, peeling nebo něco takového :)

Ahoj, syn má 4 roky a já marně tápu, čím bych mu mohla udělat radost... Co kupujete vy?

Danuskavlk Poslat vzkaz | 20.11.2017 20:12

Poradíte mi nějaký originální dárek pro kamarádky? Klidně něco užitečného z kosmetiky nebo něco co by ocenila každá žena? :)

TO kamila.336@email.cz: Dekuji moc, mate pravdu ja uz take obcas ty napady taham z paty proto jsem se radsi zeptala a nechala si poradit. Urcite to bude mit uspech dekuji moc. :-)

TO michaelanavrc@post.cz: nemate zac ja uz jsem obcas s inspiraci taky na stiru tak je super mrknout na net a nechat se treba inspirovat. tak at se darecek libi a ma uspech :-)

TO kamila.336@email.cz: jee nojo to me vubec nenapadlo nejaky takovy darecek na pamatku asi bych zvolila ten hrnicek. :) dekuji moc mrknu na net kde se to da nechat natisknout

TO michaelanavrc@post.cz: Tak klidne nejake vtipne tricko s pejskarskymi vtipny je toho plny internet urcite :-) a nebo treba fotecku tech pejsku a nechat potisknout tricko hrnicek nebo tak neco, to mi prijde taky super napad a skvela pamatka. :)

Dobry den, prosim o nejaky tip ci radu na darek pro maminku, ma rada pejsky a doma ma dva yorksirky tak klidne i neco spojeneho s tim...ja nevim uz me dosly napady :D

TO ammander@seznam.cz: kdo chce pořizovat pro děti nějakou konzoli nebo hru, tak herní svět je to pravý místo, alespon já jsem s nimi maximálně spokojená

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění