Diskuse: Rekonstrukce koupelny

Řadit:
13
Kamarádka nemá fotografii.
Rebramborek Poslat vzkaz | 31.7.2018 11:47

Pomáhala jsem s rekonstrukcí koupelny u kamarádky, koupila si různě barevné obyčejné obkládačky z marketu a černou spárovačku od Mapei. obkládačky jsme kladivem rozbily na kusy a lepily jsme tou tmavou spárovačkou a vypadá to skvěle, je to taková ledabylá mozaika ;)

Róza22 Poslat vzkaz | 31.10.2017 22:56

brzy nás čeká taky a nevím... máme vysoké zdi a obklad bude jenom asi do dvou metrů a pak nahoře malba... máte nějaký tip na malbu co by to mohla vydržet?

Ahoj ano my tento koberec máme. Sice v kuchyni ale to je jedno protože pro koupelnu se to hodí taky. Prakticky je to dost podobné dlažbě tzn. tam kde by jinak byla dlažba si mužeš nechat udělat toto. Jinak pokud to máte v plánu i podlažni topení tak není problém.

V planu je rekonstrukce koupelny a řešim zrovna podlahy. Na Nově jsem viděla reportáž o tzv. kamennem koberci, že je to v hodné i do interieru místo dlažby docela nad tim uvažuju. Co si o tom myslíte?

Rychlá, jednoduchá a bezpečná práce, co Magdi? 8-) kolik vás to stálo? myslím jen tu surovou rekonstrukci bez spotřebičů a dalšího vybavení? :-)

Napíšu, jak to probíhalo u nás, přišel člověk z firmy, obkouknul místo rekonstrukce, za pár dní sestavil návrh, udělali jsme pár změn a bylo, pustili se do práce, za 14 dní bylo vše hotové včetně vybavení a bylo :) přesně takhle by podle mě měla rekonstrukce vypadat :)

TO tucekPucek@seznam.cz: Ach to vypadá krásně...a cena? Je to kolem té stovky, jak píšou na stránkách?

TO pav.loskotova@seznam.cz: to znám, máme doma něco podobného a je to fakt paráda, jak na udržování tak i všeobecně, jak píšete, závěsy už jsou tabu, není to hezké a ještě nepraktické, tadyk ty „skla“ nebo plasty jsou fakt skvělé :) mimochodem, pěkná koupelka na obrázku, to se musí nechat :)

No v podstatě jo, je to malinko jiné ale přesně od této firmy. Máme s nimi výborné zkušenosti! A s těmi závěsami máš pravdu, top je katastrofa na nějakou údržbu =/

Ta vypadá moc hezky, to by šlo i do jiných místností že? Mají tam opravdu hezké věci, něco i ve slevě 8-)

Mockrát děkuji za ochotu.. všechny odkazy mě něčím zaujali...chci se zeptat, jakou keramičku máte v koupelně? Je v tom nějaký rozdíl?

TO sajja.t@seznam.cz: Ahoj, jestli ještě není pozdě tak tady nějaká paní dávala odkaz na ehop Kerabel. Já jsem tam koukla jen ze zvědavosti, ale bylajsem nadšená. Mají tam krásný vany, záchody, obkladačky i dlažbu...Tak zkuste mrknout =)

O prázdninách se chystáme rekonstruovat koupelnu a záchod (resp. dva) a tak hledám všechny tipy, rady a triky na firmu, design, pomoc.. Rozpočet nemáme nějak omezený, takže fantazii se meze nekladou <:-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění