Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 580 .. 1158 .. 1737 .. 2315 Další »

Řadit:
34725
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 21.4.2018 19:11

Každé ráno, když se posadíte na posteli, zůstaňte s nataženýma nohama a snažte se klonit hlavu ke kolenům
(ne celým tělem), jen hlavu nechte volně viset několik minut, kolik vydržíte.
Zpočátku to bolí a dost, protože máte zkrácené zádové svaly. Postupem času, zhruba za měsíc se vám uleví od bolesti zad, kříží, zkrátka páteř dostane to, co potřebuje nejvíc.
Mám to od fyzioterapeuta a vyzkoušeno. Žádné prudké pohyby, vše plynule nádech a s výdechem pomalu hlavu klonit níže. Odpočívejte s hlavou skloněnou - tzv. bradu na prsa, bude se vám líp dýchat. Okysličí se krev a vydýcháte špatné, co se v těle usazuje. Přeji trpělivost a pravidelnost.
Pomož si sám
Člověk nesmí být otrokem podmínek. Musí si je přizpůsobit, vytvořit si je.
Žijeme v 21. století, ale myšlenky máme na úrovni 19. století. Když jsme nemocní, co děláme? Jdeme za lékařem, potom do lékárny. A co můžeme udělat sami pro sebe?
Mohu Vám všem něco poradit? Zaprvé ověřte, máte - li zdravé cévy, klouby a svaly, protože civilizační choroby velice „omládly“. Teď i mladí lidé začínají mít osteochondrózu už kolem 30 let. Opatrně začněte otáčet hlavu doleva -doprava, přičemž ramena, krk a záda jsou v klidu. Slyšíte chrastění v krku? Nemusí to bolet, ale za 10 let budete mít i bolesti, stáhnutý krk i svaly. Co z toho vzniká? Migrény, vysoký krevní tlak, bolesti hrudníku a zad. Pokud slyšíte chrastění nebo jiné zvuky, znamená to, že se začínají v kostech ukládat soli, cévy jsou zanesené toxiny, cholesterol a soli se též začnou ukládat v cévách. A jestli s tím nic neděláte, cévy a kosti začnou kamenět. Zpočátku to není cítit, ale za 20 - 30 let se člověk může stát absolutně nehybným. Začněte TEĎ s prevencí civilizačních chorob. 1. Otáčet hlavou doprava - doleva každý den minimálně 20 - 30krát.
Opakovat tento cvik nikoliv pouze měsíc, ale po celý život. 2. „Pište“ hlavou abecedu.
Tento cvik dělejte pomalu, zvlášť se to týká starších lidí, aby si neublížili, protože mají stáhnutý krk a ramena. 3. Opatrně tahejte sami sebe za vlasy, napomáhá to přílivu krve do hlavy a zásobuje mozek a kořínky vlasů živinami a kyslíkem. 4. Prsty hladit a masírovat si pokožku hlavy na spáncích a uši, svaly krku pod zátylkem a za ušima, protože zrovna tam vcházejí cévy do mozku. Jestliže bude člověk dělat tyto cviky každý den 20 - 30 minut, sám sebe zbaví nemoci, nebude se bát sklerózy cév, omládne tvář a zlepší se celková kondice. Češi mají pěkné přísloví: „Pomož si sám a i Pánbůh ti pomůže.
Přeji všem, kdo chcete být zdraví a být pánem svého života, hodně štěstí a zdraví.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 21.4.2018 19:10

Všem vám tady přeji hezký večer. Mozzila mi stále nefunguje a programátoři na to seránkujou. devil Musím přecházet z jednoho prohlížeče na druhý. V oblíbených na Mozzile mám některé věci, které tady nemám. Právě jsem dožehlila prádlo, které jsem ráno vyprala. Dám vám sem čtení na sobotní večer a návod na udržení zdraví. Zlobí mě krční a bederní páteř, pořád procvičuji podle internetu a cviků z rehábky, ale někdy je to dobré a někdy to je k nevydržení. Minulý víkend jsem až musela zobat prášečky a to dělám v krajním případě. Tak to vyzkoušejte a pak dejte vědět, zda vám to některé pomáhá.

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 21.4.2018 17:26

TO Ywett: Ani mně nejdou obrázky, to co jsem vložila to byla náhoda po mnoha pokusech. :-(

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 21.4.2018 17:24

TO *Alice♥: :-( :-( :-(

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 21.4.2018 17:24

TO *Alice♥: Ještě zkusím obrázek.

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 21.4.2018 12:15

Přeji klidné odpoledne. Je slunečno a teplo. Za chvíli si udělám marinádu na maso a večer ho naložím, zítra opeču a bude k obědu. Obrázek zase nejde, no já vím, nemají na nás čas aby to opravili. :-\

DIS
DIS Poslat vzkaz | 21.4.2018 09:55

Zdravím na kafíčku

Kamarádka nemá fotografii.

Krásný a sluncem zalitý celý víkend.

Před pár roky byla na kastraci synová fenečka . Po měsici začala hárat a zjistilo se, že ji byl odebrán jen jeden vaječník. Tak znovu na operaci. Ale to už neplatili ani korunu. Jen trpěla chuděra dva krát.

Mám plnou chalupu lidí , táta se nám vrátil z výletu, tak se dělá, jako by ho neviděli rok. A já kmitám. Taky jsem včera upekla pudinkáče ze dvou dávek a není už ani jeden. O ně je velký zájem.

Rána jsou chladná, tak se přitápí v kachlích, aby vstávali do tepla. V ústředním už netopíme, je to zbytečné a ušetříme dříví.

Na podvečer jsem naložila 2 kg kuřecích křídel, 6 kuř. stejku a bude se grilovat.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.4.2018 07:21

TO Ywett: Helenko, on snad nevěděl komu tu kastraci dělá. Sestra mu ho připravila jako kočku, tak prostě řezal břicho. Tady šlo hlavně o to, že to ani majitelům nepřiznal. Asi je spousta chovatelů, kterým můžou napovídat co chtějí, hlavně, že platí. Hlavně proto se k němu vrátili, aby mu řekli, co si myslí.Jistě to bylo dost důrazné, jak je znám.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.4.2018 07:10

Přeji dobré, slunečné ráno. Počasí se tváří, jako by bylo léto. Za chvíli hupsnu na kolo a pojedu nakoupit. Ta rána jsou krásná. Hlavně když nefouká vítr. clamp K obědu uvařím hlavu na ovar. Zabírá zbytečně místo v mrazáku. Děda si jí neuvařil. Včera jsme dojedli játra s rýží. ;-) To, že má Marcelka problém mě mrzí. Prožila dost zátěžových situací a tělo po vyřešení vypovědělo službu.To tak bývá. Zase bude dobře. darling

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 20.4.2018 17:45

Tak snad teď.

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 20.4.2018 17:45

Chtěla jsem vám sem dát obrázek Bečvy a přerovského zámku, ale je to tu pořád jak začarované. jednou dvakrát obrázek jde a pak zase mockrát ne. :-(

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.4.2018 16:49

TO jana50: Jani, muž na to zapomněl.Nevadí,to je klasika,zítra jedu se synem na malý výlet, tak budu fotit. Já určitě nezapomenu,

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.4.2018 16:40

,,,,,,,,,,zkouška obrázku

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 20.4.2018 16:28

Marcelkám přeji k svátku všechno nejlepší.♥ flower

1 2 3 4 .. 580 .. 1158 .. 1737 .. 2315 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění