Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 620 .. 1238 .. 1857 .. 2475 Další »

Řadit:
37111
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 17.8.2018 18:29

Hezký podvečer,
konečně už ☼ tolik nehřeje,to byla dnes zase výheň :-( .
My jeli před polednem/to byl taky nápad!/ nakoupit,lidí v Kaufu jako máku,parkovací místa byla obsazena,že jsme museli 2x projet celým parkovištěm,než jsme našli.A u pokladen to samé, tak dlouhé fronty,které jinak bývají před svátky :-\ .Tak nevím,co se to dělo,že by si všichni nechávali nákupy až na pátek?A což potom odpoledne,když skončily dopolední směny?To asi byl nával :-\ .
V těchto vedrech,co neudělám za práci do 9ti hodin,tak potom jsem nepoužitelná.Čekám až se k večeru ochladí,sice málo,ale přece a chodím po venku a to ještě ve stínu.Snad už tyhle tropy dlouho nepotrvají?
Ještě ,že noci jsou už o krapet chladnější.
Přeji všem dobrou noc hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 17.8.2018 18:06

TO Miška: je to smutné,upřímnou soustrast rodině.

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem klidný zbytek dne. Je zase dnes horko a dusno. Z posledních švestek jsem upekla znovu koláč, taky jsme nakoupili, já samozřejmě musela i uvařit koprovku, pak umýt nádobí. Pejskovi došly pamlsky a šampon, tak ještě zajít do zverexu a už toho všeho mám dnes až po krk. Takže už nic asi dělat nebudu.♥ hello

♥Jarka*Alice♥

TO Miška: To je tragedie, co dodat... darling

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.8.2018 10:34

Přeji pěkný den na kafíčku.Miško je to tragedie.Nedaleko od nás před měsícem nehoda auta babička,děda a 2 vnoučata zemřela a 1 vnuk v nemocnici.Také mám strach všechny 3 dcery a starší vnuci jezdí denně do práce autem.

Miška
Miška Poslat vzkaz | 17.8.2018 09:05

Včera odpolko jsem byla děsně vykolejená. Chodím od roku 2002 na diskuzi, kde se známe osobně, někdy i s rodinami, děláme srazy, je to zamčená diskuze a není to tady. No a jedna kamarádka tam napsala větu, která mi v hlavě zůstane ještě moc dlouho. Bylo to hrozné to číst.

Napsala - včera u Třeboně nehoda - holky to byl Vítek. On je mrtvý.

Měla jen toho jednoho syna, on holčičku, která půjde do 2. třídy. Absolutně jsem nebyla schopna včera jí cokoliv napsat, to byl děsný šok, nešlo to. Až dneska jsem jí napsala. Prý to bylo včera i v televizi, já nebyla doma, tak sjem to neviděla, ale to mi opravdu nevadí, stačilo to číst na internetu.

https://www.novinky.cz/krimi/480699-ridic-narazil-u-trebone-celne-do-kamionu-na-miste-zemrel.html

llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.8.2018 23:00

Přišla jsem si vás přečíst v tuto pro mě nezvyklou dobu.Dnes jsem grutovala a trochu jsem si to doma vylepšovala, prostě jsem celý den makala jak barevná. Pak jsem ještě upekla štrůdl, šla se osprchovat a umýt vlasy a nějak jsem se probrala a ani se mě nechce spát.Jinak se vám musím pochlubit, mám venku pět oleandrů, asi jim to letošní horké léto svědčí, protože nááádnehrně kvetou.Zálévám je někdy i 3x denně a daří se jim dobře,mám z nich radost.Tak, děvčátka, popřeju vám dobrou noc a krásné sny. hello hello hello hello

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Přeji pohodový den. Vařila jsem polévku s drožďovými knedlíčky a kuřecí maso na houbách.♥ Už není tak hrozné vedro jako nedávno, máme 29°C, pofukuje větřík a na obloze je sem tam mráček.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 16.8.2018 12:50

Všem vám tady hezký den. Ráno bylo přijatelně a tak jsem vyrazila pro autíčko a hurá po marketech. Nejdřív jsem zajela do Kaufu, nebylo téměř kde zaparkovat a téměř všechny košíky byly v oběhu. Potkala jsem se tam s mojí sousedkou, ta vždy „vyveze“ na nákupy svou kamarádku z vedlejšího vchodu. Pak jsem zajela na hroby. Naposledy letos jsem polila cestičky kolem hrobů proti plevelům. Cestou zpět jsem měla ještě zastávku v Lidlu, a opět jsem tam narazila na sousedku. Domů jsem pak dorazila před polednem celá splavená. Tak hned pod sprchu a teď už nic nebudu dělat a ani se hýbat. :-D

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.8.2018 07:47

Pěkný čtvrtek přeji, dnes si zajedu na poštu a trochu prošmejdit obchody. Snad si koupím něco pěkného pro sebe. :-D Opět suším od včera švestky a na stromech nic neubývá. Asi ještě uvařím povidla. Dnes budou k obědu švestkové knedlíky a mexická polévka. :-D

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.8.2018 07:42

TO FOTBAL: To je pěkně napsané clamp clamp clamp Máš pravdu, muži a dlabanec to patří k sobě. :-D Pěkně jste si užili výročí svatby, to je přece romantika. ;-) :-)

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 16.8.2018 05:27

Děvčata , dobře tak se také připojím se svou troškou do mlýna - 5. srpna jsme oslavili , no dovršili 40 roků společného manželství , svatební noc se konala v Bulharsku ve společném pokoji s vnoučaty :-D , jídlo , pití nealko i alko bylo ceně pobytu , ale po večeři jsme vyrazili do města i s vnoučaty , no myslela jsem , že ten můj milovaný choť nás na něco pozve .Ano , pozval nás do marketu kde koupil dva šampusy jeden pro nás dospělácký a druhý dětský . Po návratu na hotel dal oba vychladit do vany -někdo má na vánoce ve vaně kapry , my v srpnu v Bulharsku dva šampusy , co vám mám povídat oba byly stejně hnusné a svatební noc ? Radši se ani neptejte .Hlavně , že se máme rádi , že se máme dobře , že jsme se vzájemně neuzbedušili , Miško je to správně napsané a vydrželi jsme spolu . A máme co jíst a jezme ať jsme tlustí na tři prsty jak říká můj muž .Ale hlavně mě můj muž stále a stále překvapuje něčím co jsem od něho nikdy nečekala a já bláhová si říkám kde je ten chlap co jsem si brala ? My ženy celý život čekáme na nějakou romantiku , pozornost a oni hlavně na dobrý dlabanec :-P , že , co vy na to , mám pravdu nebo ne . Už končím jdu spát , neboť jsem asi po noční přepracovaná a píši tu trochu i nesmysli . ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 16.8.2018 00:31

Zdravím děvčata.Začínají zase horka a vnoučata nechtějí ani chodit ven.Urodilo se hodně drobných rajčat tak dělám lečo do toho ještě vařím ostružiny a na zítřek švestkové knedlíky.Jdu na oční tak se musí o oběd postarat děda-jen ohřát.Už se těším na ty jednotvárné dny,kdy je klid a nic se neděje.Příjemný čtvrtek :-)

♥Jarka*Alice♥

Přeji klidný zbytek dne. ;-)

♥Jarka*Alice♥

Pro všechny Hanky♥

1 2 3 4 .. 620 .. 1238 .. 1857 .. 2475 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění