Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 634 .. 1268 .. 1901 .. 2534 Další »

Řadit:
38007
iwi
iwi Poslat vzkaz | 21.10.2018 07:31

Přeji všem pěknou neděli <3 Venku je pravé podzimní počasí, mlha, občas slabě zaprší a chladno. Stromy jsou pěkně barevné, ale v tom šedivém počasí to nevynikne. :-!

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: No pršelo tu, je to dva nebo tři dny, ale voda by byla potřeba ještě, pořád jí asi dlouho nebude dost. :-\

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 20.10.2018 15:09

Hezké sobotní odpoledne,
úklid udělán,oběd uvařen,byla čočková polévka a bramborový guláš,pračka už bude mít taky za chvíli dopráno.Tak to je prozatím moje dnešní práce :-) .Počasí nic moc,po celou noc a ještě ráno jsme tu měli mlhu,sluníčko už se dnes asi neukáže?Ali,jak jsi psala v týdnu,že u vás pršelo,tady neprší a neprší,jen je trochu vody z mlhy.A zaseté obilí by tak potřebovalo vláhu :-\ .
Jdu pověsit prádlo pod pergolu a pak mně ještě čeká přesazování trvalek na záhon.
Mějte příjemný zbytek dne a večer budou tanečky,na ty se budu dívat hello .
.

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Dnes je spíše pošmourno, zamračeno, sluníčko jen trochu nakouklo. Dnes jsem už stihla umýt sporák a skříňky v kuchyni, oprat dvě pračky, taky samozřejmě uvařit, přendala jsem čisté přehozy na sedačku, do kuchyně čistý ubrus, vyluxovala zatím jeden pokoj a ještě budu pokračovat, ale už jen chvíli, hlavně doluxuji a umyju podlahy v kuchyni a chodbě, koupelnu a záchod už jsem udělala. A pak už nebudu dělat nic. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 20.10.2018 13:15

Dobré odpoledne.Polojasno 15st.Dcera po obědě odjela s rodinou na chatu.Vnoučata tam mají kamarády tak jim rodiče nemusí vymýšlet zábavu.Vnučce už se moc jezdit nechce má doma kamarádky a u babiček to není ono.Trochu tu pouklízím a budu užívat volna Pěkný den

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 20.10.2018 10:22

TO Dana51: Danuško, já dotykový telefon nemám, mám tlačítkový. Fotky ale posílám na počítač bez kabelu. Mám na telefonu Blootoutch, to si před posláním fotky zapnu, pak si ho zapnu také na počítači a mohu posílat. Nenechávám Blootoutch zapnuté kvůli vybití baterie, a to ani na telefonu ani na PC. :-))

iwi
iwi Poslat vzkaz | 20.10.2018 09:16

TO Dana51: Dcera mi aktualizovala Viber, tak jsem i z dovolené (musí byt připojení na internet) volala zdarma i posílala fotky. Mamce přes Viber volám taky zdarma.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 20.10.2018 08:44

Dobré ráno , děvčata .

Jihovýchod hlásí mlhu, 8 stupňů a jak pak je dnes u vás ? Slunečné dny asi už skončily .

K obědu dnes udělám segedínský guláš .Jak se ochlazuje máme chuť na sytější jídla , musíme nabrat na zimu :-D ,aby jsme měli po zimě co shazovat . Nikdo nepřijede , péct nebudu nic asi udělám jen pudink a bude napečeno . ;-)

Večerem jsem byla na hřbitově , na hrobech už září chryzantémy různých barev .Na jednom byl koš s uchem upletený z hnědočerveného proutí a v něm posazená žlutá chryzantéma a prostředek měla hnědočervený, krásné .Jistě to byla práce odborníka asi i dost drahá , kytka už nakvétala v koši .Liduško , ty chodíš na trhy viděla jsi něco také .

Pěkný zbytek dne všem přeji .

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 20.10.2018 07:11

Přeji hezké sobotní ráno. Děvčata tady píšete ,že bez kabelu si pošlete fotky z mobilu na internet? pochopila jsem to dobře? Já mám dotykáč Redmi 4 od srpna a pořád se učím. Myslela jsem si , že to je horší. Podělte se o své zkušenosti. Mějte se hezky a přeji hezký víkend.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 20.10.2018 06:51

To je něco. Mačkala jsem na vše možné a příspěvek nikde. Najednou se tu ukázal.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 20.10.2018 06:49

Přeji dobré ráno a celý den. Před hodinou jsem napsala příspěvek a prý byl špatný obrázek, tak nic není. :-( Malý už vstal a za chvíli pro mne přijede syn. Pojedeme na trh koupit výzdobu na hroby. Letos to bude teprve třetí návštěva trhu. Mějte hezký den hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 20.10.2018 06:14

Dobré ráno a celý den. Snad bude dnes lépe než včera. Celý den šedivo. Malý zatím spí, u nás mu spaní chutná. Doma vstává většinou v pět i když mu stačí vstávat po šesté. :-) Večer volal syn, že pojedeme po sedmé na trh koupit výzdobu na hroby. Ani jsem se neptala, snad má konečně volný celý víkend. Přijede Adámek, tak by si ho také užil. Pokračovala jsem v louskání ořechů, nějaké si tu nechám a ostatní syn pověsí na půdě. Už slyším štrachání, tak jdu na něj. Hezký den hello hello

♥Jarka*Alice♥

TO rozvita.ruze: Taky mám dotykáč asi měsíc a docela jsem si na něj zvykla. Fotky posílám taky, i do emailu (když do svého, pak hned v pc uložím a nemusím připojovat telefon k pc) i do zpráv. :-)

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Já zítra upeču slanou cuketovou buchtu. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 19.10.2018 15:44

TO iwi: Iwi, na mém mobilu také mohu hned odesílat fotky. Přijímat mohu také. Jen když mi operátor posílá svoje nabídky s fotkami, tak nevím proč, ale většinou se mi zasekne, že musím vyndat Simkartu a znovu dát. Někdy s tím musím za dětmi. :-))

1 2 3 4 .. 634 .. 1268 .. 1901 .. 2534 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění