Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 679 .. 1358 .. 2036 .. 2714 Další »

Řadit:
40702
MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 20.3.2019 20:34

TO Ywett: Ahojkýýýýý Heli. <3 hello hello hello Vítej zpět a do lázní určitě jeď. :)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.3.2019 19:29

TO Miška,zrovna jsem na tebe myslela.Už jsem chtěla zavřít noťas, ale ještě jsem mrkla na Kafíčko a vida, telepatie funguje.Dnes přijeli mladí a s nimi se přijel seznámit NO MAX. Skamarádili se s Amálkou,všechno si u nás důkladně prohlédl, nakoukl i do koupelny a zdá se, že nás vyhodnotil poměrně kladně.Mne už má omotanou kolem packy na 100 %. A copak dělá Koruška beruška? Doufám, že ji ti kocouři a zajíci dali konečně pokoj a přestali ničit její majetek.Posílám jí pusinku na čumajdu a podrbání za oušičkama.

Miška
Miška Poslat vzkaz | 20.3.2019 18:43

TO Ywett: ahóóóóój Heli. Vykašli se na úklid, jeď do lázní, to přežiješ do té doby /stejně bys pak uklízela zase/, máš výmluvu, jsi rekonvalescent a pak si už uklidíš podle sebe clamp ;-)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.3.2019 18:19

TO iwi: Děkuji za přivítání a do úklidu zapřahuji manžela. Moc se mu to nelíbí, ale mladí se ho zastávali, že tady měl uklizeno. Pravda je, že to docela šlo, ale na můj pohled to mělo hodně mínusů.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.3.2019 18:16

TO llenka: Lleni, mám nadřeknuté lázně na 17.května. Byla jsem rozhodnutá, že nepojedu, ale přijel syn se svojí přítelkyní a tak mě přesvědčovali a hučeli do mne, no snad si to rozmyslím. Dne večer mi budou volat. neb mají v těch lázních známou a na všechno se vyptají. Pžidal se k nim muž a mám z toho hlavu jak věrtel.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.3.2019 18:10

TO jana50: Jani, čekala jsem přes rok, ale nelituji. Opravdu mě nic nebolí.Tím víc jsem opatrná, abych si to nepokazila.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 20.3.2019 17:07

Hezký podvečer všem tady. Tak jsem nakonec šla k dětem já, volaly abych přišla k nim. A před tím jsem tu měla veselo se svými sousedy. Přišli oba, podívat se prý na novou karmu. :-)) Poseděli 2 hodiny a probrali jsme všechno možné i nemožné a docela jsem se nasmála u něčeho, co vyprávěli. Napíši vám jednu perličku, kterou mi tu řekli. Soused se prý byl ptát na pohřební službě, kolik ho bude stát pohřeb. :-D Sousedka je s ním hned hotová, začala mu nahlas vysvětlovat, že je bl..j a že jeho to už stát nic nebude. :-D Ona zase pro změnu vyprávěla, že od švagrové jezdí nějakou ulicí, která je jednosměrka. Projíždí ji v protisměru a prý to teda nebude takovou dálku objíždět. A velice se divila, že ji tam prý dvakrát někdo málem smetl a pokřikoval na ní. :-D

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Dnes jsem viděla starý traktorek bez střechy se zapřaženou starou radlicí nebo něčím podobným.Traktor byl docela nostalgický něco jako na fotce.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 20.3.2019 15:47

TO Ywett: To jsem psala Tobě a jméno se vypařilo. :-[

iwi
iwi Poslat vzkaz | 20.3.2019 15:46

Vítej doma z nemocnice, úklid počká, ještě odpočívej a užívej si jaro. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 20.3.2019 15:24

Zdravím na kafíčku.Příjemné odpoledne

llenka
llenka Poslat vzkaz | 20.3.2019 14:52

Posílám pozdravení všem na kafíčku. Dneska jsem byla pracovitá, to dělá to jarní sluníčko.Na chodbě jsem si uklidila a přerovnala skříňku. To je taková práce na kterou musí mít člověk náladu a tu já dneska měla. Pak jsem šla na zahradu a dvě hodiny pracovala venku. No řeknu vám, bolí mě celý člověk, ale jsem spokojená.A taky jsem si udělala trochu pořádek s kytkama doma.Zítra se chystám na nákup. Tak hezký první jarní den. Ode dneška se nám budou dny prodlužovat a to já mám ráda.Mějte se krásně hello hello hello hello hello hello hello hello hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 20.3.2019 14:43

TO Ywett: Jéé Helenko, vítej z nemocnice a na kafíčku. Vybrala sis ten správný čas, právě když začíná jaro.Teď už se to bude všechno dostávat do normálu. Vychutnávej si návrat domů, to je pohodlíčko,viď? A na nějaký nedostatky v úklidu se vykašli, ono to stejně na tebe počká :-) :-) Měj se krásně a dávej na sebe pozor. hello hello hello hello hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 20.3.2019 14:36

Hezké,už skoro jarní odpoledne ;-) ,
Vrátila jsem se z procházky a dnes už ani nefoukal ten studený vítr jako včera,i vzduch je o hodně teplejší.Ano,jak to poslala v pranostikách Jarka,,zemědělci už jsou v plné práci na polích,včera,když jsme jeli do města,tak zrovna vápnili lán kolem silnice.
Helenko,vítej doma a mezi svými clamp <3 ,hlavně,že už Tě kyčel nebolí,však sis bolestí užila dost!Teď se musíš šetřit, dávat velký pozor,abys neupadla.A jak to vypadá doma,to teď momentálně neřeš.Za pár dní,až se zotavíš,tak si to doma vyladíš.

♥Jarka*Alice♥

Pár pranostik k Josefovi.

1 2 3 4 .. 679 .. 1358 .. 2036 .. 2714 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění