Diskuse: dětský pokoj a ložnice

Řadit:
17
Kamarádka nemá fotografii.
Marie77 Poslat vzkaz | 27.5.2017 22:47

Decák jde poridit kvalitne a levne, hlavne zadne super materialy.. protoze deti casto vsechno znici a pak se tezko prodava drahe drevo napriklad.

Marie77 Poslat vzkaz | 3.5.2017 20:58

Doplnky v byte jsou dulezity. ja je kupuji hodne a na kazdy rocni obdobi mam jiny :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 19.11.2016 14:28

TO JančaPeš: Teď řešíme bytové doplňky. Jeden by nevěřil, jak je to důležité, aby vše ladilo. Už mám vybrány i vánoční dárky z bytových doplňků.

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 17.7.2016 11:25

TO lenka.sucha75: My dětem koupili krásný pokojíček! Jsou teď na táboře, tak se těším, až se vrátí a uvidí, co jsme pro ně nachystali. Malej bude mít v patře skluzavku, tak snad se dohodnou, kdo bude spát kde... :-))

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 9.6.2016 20:50

TO renata.vlckova2@seznam.cz: Přesně vím, o čem mluvíš. Když si vzpomenu na svatební dar od rodičů, kteří nám dali do začátku svoje starší postele, tak jsem si pak vychutnala, když jsme po čase koupili nové. Navíc jsou designově krásné, tak dávají ráz celému bytu.

TO silvie.berková: Zdravím, jj, dobrý spánek je nade vše. Od té doby, co máme nové postele, žijeme jinak. Kvalitní spánek nám umožňuje být více aktivní. Nedám dopustit na masivní dřevo...

TO kaledka: Zdravím, nás situace taky donutila ke koupi nové postele a netuším, proč jsem s tím tolik let otálela, když teď mám z toho takovou radost, že už nám postel nevrže a já se dobře vyspím.

kaledka Poslat vzkaz | 12.4.2016 13:50

Zdravím, my jsme si teď s manželem pořídili postel z masivního kvalitního materiálu a už bych jinou nesháněla. Jsem potěšena, jak působí přírodně a jednoduše, v designu dřeva, ne žádné barvy! Navíc vydrží a nebude hned vrzat, jako ty předtím!

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 24.3.2016 09:49

TO miluskara: ....a kde jste takovou postel koupili. My ji chtěli malýmu pořídit taky, ale nic nás na trhu nezaujalo! Díky za tip!

starka.m Poslat vzkaz | 19.2.2016 14:41

TO miluskara: Ahojky, to by se nám taky líbilo. Malej je pěkný rošťák a když takhle venku prší, užil by si zábavu. Podívám se po nějaké. Stejně potřebuje už novou.

miluskara Poslat vzkaz | 19.12.2015 14:43

TO janica.pesova@seznam.cz: Ahojky, my jsme nakoupili nábytek do dětského pokoje a zvolili postel se skluzavkou. Malý se vydovádí, když je teď takové počasí, i doma!

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 23.9.2015 10:50

a to je který nábytek? Koukala jsem se na internetu a našlo mi to hodně odkazů, tak jsem z toho taková nesvá… jinak jsem se koukala i jinde a zatím teda nic moc :/

Zdravím,

osvědčilo se mi si vyzkoušet a obhlédnout věci v kamenných obchodech a pak je levnějo objednat z internetu. Většinou k tomu lze vychytat i nějakou slevu :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 25.8.2015 12:22

jasné no když to stojí za to tak to vůbec nevadí i když je to víc peněz to jsme na tom stejně. Zkus se kouknout po nabytku elegance tam jsem nakoupila já...

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 24.8.2015 12:26

no peníze vůbec neřeším. Říkám si když to bude stát za to a vydrží to nějakou dobu, tak jsem ochotna do toho vložit co nejvíc... takže tak ;) no a kde sis vybrala nábytek a tak? Rady se opravdu hodí...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění