Diskuse: Hubnutí - už vím jak na to :)

Řadit:
15
Kamarádka nemá fotografii.

stačí chodit pravidelně běhat a váha pujde dolu sama.

pojkaska Poslat vzkaz | 24.9.2018 20:37

Neznám je, ale zkusím si o nich a jejich výživových poradcích zjistit co nejvíce.

Marie77 Poslat vzkaz | 31.5.2018 19:41

Jo to si musí každý na to přijít sám,, někdo muze jist hodne a drzet si svoji vahu nekdo ji hodne a pribere hned

Brigita | 25.5.2018 22:52

Známá mě doporučila výživového poradce, zná někdo solidního?

michaela | 30.4.2018 21:40

To je hezký, že víš jak na to :D ale u každého zabere něco jiného. někdo musí víc cvičit nekdo musi mene jist :) to uz musi kazdy vyzkouset

Anonym | 22.4.2018 15:53

TO Karolina: ahoj tak to jsme dve

Karolina | 22.4.2018 14:36

TO Tamara: kterou proceduru myslíš? Chtěla bych něco zkusitl, protože už ze sebe začínám být zoufalá :(

Tamara | 22.4.2018 14:30

zdravá strava, pitný režim, sport a občas zeštihlující procedura a ono to opravdu funguje

Jiřina | 18.4.2018 10:16

Stravováni low carb :)

Anbee Poslat vzkaz | 5.4.2018 14:39

Taky bych chtěla pár kilo zhubnout, která ženská ne, že :D Ale být veganem není nic pro mě, na to moc miluji maso.

Marie77 Poslat vzkaz | 28.2.2018 21:19

Nesedet doma a jit cvicit do fitness centra :) ja se snazim drzet dobrou stravu podle jidelnicku a hlavne makat

TO hlavaty.antonin@pokemail.net: Ano, s tím souhlasím. Je to moc dobrá kúra na tělo, kdo to vydrží :D

hlavaty.antonin@pokemail.net

TO Anonym: Dobrý den, za sebe jednoznačně doporučuji přejít na veganskou stravu. Zkuste vydržet 3 měsíce a uvidíte sama/sám. A když Vás strava nenadchne, alespoň dopřejete svému tělu očistnou kúru, o jaké se mu ani nesnilo :-\ A uvidíte, že váha půjde dolů sama. U mě šla cca 1,5 kg / týden, až se ustálila na téměř ideální váze. Od té doby neznám bolesti zad a kloubů.

Simula | 24.11.2017 20:43

Zkusila bych výživového poradce.

Anonym | 27.10.2017 12:32

A jak na to teda?:)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění