Diskuse: Nezvyk převzít velení

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: YallaT
Kamarádka nemá fotografii.
Nicolinenka Poslat vzkaz | 4.1.2019 09:40

co se týče velení, tak to mám estejné. Oba jsme dominantní typy a proto se v tom musím estřídat, jinak by to nefungovalo. Jen se musím přiznat, že se nikdy nemužeme domluvit ohledně hraček. Já chci to, on zase to .... :)

Kamarádka nemá fotografii.
Anbee Poslat vzkaz | 1.3.2018 09:55

TO YallaT: Na to Ti mohu poradit přečíst si nějaké erotické knihy. Když už nic tak třeba 50 odstínů šedi, najít někde inspiraci. Chápu ho, muži mají rádi submisivní ženy, ale je pravda, že po dlouhé době to někdy chce trochu zpestření.

Kamarádka nemá fotografii.
YallaT Poslat vzkaz | 12.11.2017 16:51

Zdravím, mám o 18 let staršího milence, s nímž je sex opravdu prožitkem, ale v poslední době mi více a více naznačoval, že by rád, abych trochu převzala vedení. Ráda plním, co partnerovi udělá radost a na to jsem byla zvyklá i ve svých předchozích milostných vztazích. Samozřejmě bych mu ale ráda udělala radost jak nejlépe dokážu. Takovou radost by mu prý udělalo, kdybych si přesně řekla, po čem toužím a navedla ho k tomu a on to mohl splnit.
Jenže v tom jsem mírně ztracená a nedostatečně kreativní. Nevím k čemu ho vést, protože mě nejlépe uspokojí, vidím-li, že muži plním, co si zamane.

Nemáte, dámy, nějaké tipy, co by se mi mohlo líbit a k čemu bych ho mohla vést, abych mu udělala radost? Tipy, co se líbí Vám a co rády praktikujete nebo o co svého partnera žádáte?

Díky :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění