Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 7 8 9 10 11 12 13 .. 21 .. 31 .. 41 Další »

Řadit:
609
Kamarádka nemá fotografii.
snonxm | 16.9.2017 19:18

TO Tom:

hele Tome, odkud jste? A kolik Vám je,
Třeba bychom se mohli domluvit.
Je mi 35 162 cm 50 kilo, modré oči, černé mikádo...jsem normální ženská, které taky chybí sex. Jen tak nezávazně.
Když tady tak čtu jak jste nešťastný...

klára | 16.9.2017 14:13

TO Tom

proč se nervujete? Diskuzi jsem nečetla, to je fakt, stačila mi vaše věta, lepší špatný sex, než žádný....už jsem si udělala obrázek....

Radit neradím, jen jsem napsala svůj názor, pokud jste už vyzkoušel vše, jak píšete asi ano a nechcete děti připarvit o rodinu (dětství budou mít s vámi i bez vás), tak pak vám jednu radu dám, smiřte se s tím a najděte si milenku. Diskuze tady vám asi evidentně ve vašem problému nepomůže.

Držím palce.

Klára

Tom | 15.9.2017 21:46

TO Klára: Smarja. Prectete si tu diskuzi nez zacnete odpovidat. Tohle neni tak jednoduhe jako „zkuste ji pomoct s detmi, domacnosti a udelejte si romanticky vecer“. Tady se pomaha, komunikuje (snazim se, bez odezvy), chodilo se na vecere (neni moc zajem), atd. Do poradny chodit nebude, ona problem nema, atd.
Seriozne to je hruza, a nevidim cestu z toho, pokud nechci deti pripravit o detstvi.
Jste evidentne priklad zenske, ktera ma potrebu radit bez hlubsi analyzy (precteni si duskuze)

Klára | 15.9.2017 21:11

TO Tom:

no ale před svatbou a dětmi byla jiná, né.
Tak zkuste někam vyrzit na víkend sami dva, změnit prostředí, užít si jeden druhého.

Tom | 15.9.2017 14:58

TO Klára: Myslim, ze ne. Driv jsem s tim problem nikdy nemel (ani partnerky). Se zenou jsem se o tom snazil bavit, ale o sexu se bavit odmita. Spis mam pocit, ze ma velike zabrany nebo totalni nepotrebu sexu. Proste ji to nebavi, i kdybych se na hlavu postavil

Klára | 15.9.2017 10:01

TO Tom:

špatný je lepší než žádný....tak takhle to mají jen muži.
Třeba je tohle právě jádro pudla, třeba proto s vámi žena nechce sex, protože je špatný.

Klára | 15.9.2017 09:59

TO Mirka:

a já si zase myslím, že to jsou ženy, které prostě na sex nejsou, nebo jim na partnerovi něco vadí a nedokážou mu to říct. Prostě si sex neužívají, kdyby ano, proč by si ho odpíraly?
Většina mužů píše, že sex skončil po dětech....prostě v sobě mají zakódováno sex je dobrý jen na plození dětí...děti mám, splnila jsem, tak pak už nic.
Lepší už to s nimi nebude.
Jedině, že by jim někdo ukázal, že sex je úžasná věc.

Mirka | 14.9.2017 21:47

TO Anonym: na první kouknutí jsem myslela, že se ptá žena. To bych měla spoustu připomínek.

Ale když se ptá muž, tak mi to hlava nebere.

Co je to podle muže nenaplněný sex? Bez „lásky“? Nebo co teda ? :-\

Tom | 13.9.2017 13:33

TO Anonym: kecy v kleci. Sex je proste potřeba. Špatný je lepší než žádný. Nenaplneny, co to je? Bez orgasmu? Na tom se dá pracovat..

Anonym | 12.9.2017 20:01

Ptám se sám sebe. Je lepší žádný sex nebo nenaplněný sex?

Tom | 12.9.2017 16:59

TO Mirka: Takhle, je to kazdopadne zajimave a prinosne precist si, ze nekteri lide jeste ziji normalne jako lidi:-)

Mirka | 12.9.2017 00:05

TO Tom: A unavené a podrážděné jsou možná proto, že nemají sex.

Mirka | 12.9.2017 00:00

TO Tom: Svět není v pořádku. Takových skvělých „kvalitních“ chlapů, co tu je a vybrali jste si nekompatibilně. Jenže to se před svatbou, teda než přišly děti, nedalo poznat.
Možná jste asi moc hodní, až moc . My dvě asi máme tvrďáky. Hodné, slušné, starostlivé, pracovité, ale nekompromisní v otázce sexu .

Tom | 11.9.2017 23:54

TO Mirka: Ano, jsem presvedceny, ze jakasi aktualni podivna forma emancipace, ktera hranici s dekadenci je pricinou. Mnoho mych kamaradu resi neco podobneho. Zeny jsou nespokojene doma s detmi, vecne unavene, podrazdene. Chlap prijde brzo domu (pata, sesta), vydelava slusne penize, plati hypoteku, pomaha a venuje se detam, ale zena je stejne nespokojena, „soused je lepsi otec a navic byl pul roku s detmi doma“. Chlap na materske mi prijde uplne uchylna vec, ale i to je realita dnesni doby.
Ale abych byl konkretni, moje zena si proste vzala ve triceti chlapa, se kterym ji bylo celkem fajn. Videla, ze chce deti a chlab do ni byl blazen.
Po svatbe a behem tehotenstvi prestala praktikovat sex a vysledek je, ze za poslednich 6 let to bylo doma 3x!
Kdyz to pisu, prijde mi to absurdni. Driv jsem to delal dene a kdyby mi tohle nekdo vypravel, prislo by mi to jako scifi:)
Ale asi je to i dobou. Zene je to celkem jedno, vi, ze kdyz se rozvedeme, deti dostane ona, penize si vydela. Byt ji koupili maly driv rodice. Chlapa nepotrebuje. Vlastne jen, aby ji „pomahal“, nakupoval, hlidal deti, ale jinak je ji u pr...

NK | 11.9.2017 23:53

TO Mirka: i tobě, at to přeziješ aspon do těch 80 :-)

« Předchozí 1 .. 7 8 9 10 11 12 13 .. 21 .. 31 .. 41 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění