Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 8 9 10 11 12 13 14 .. 24 .. 36 .. 47 Další »

Řadit:
696
Kamarádka nemá fotografii.
anonyma | 17.6.2018 23:14

TO DDLL: Tak já se musím přidat, že mám chlapa,který nechtěl 10 let, druhé dítě jsem si už musela vydupat. Byla jsem nemálo hezká a mužům jsem se líbila/ a tak jsem i přemýšlela, že budu nevěrná/ a ani teď nepatřím do starého železa, protivná taky nejsem, spíš naopak, jsem veselá a chápavá povaha,ale tohle bylo na mě moc, prostě peklo. A nevím, jestli to potvrzuje to tvoje pozorování, ale jeho zájem začal stoupat jak stárnul,ale ve mě je něco zabité, sex mám ráda,ale on už těžko vzbuzuje mou chuť. Nejsem frigidní, jen jsem nějak otupěla nebo rezignovala ? Já nevím co se stalo, ale to asexuální peklo mě nějak vyšťavilo.Není zrovna tento stav důvod proč se to u ženy obrátí ? Já myslím, že žena se nesmí dlouhodobě odmítat.

Alys | 17.6.2018 21:18

Možná to sem patří jen minimálně, ale mohla bych poprosit chlapy z této diskuse, aby mi řekli názor na mou situaci, kdy mám doma nadrženého manžela, kterému se líbím, ale vůbec se nestará, jestli se líbí on mě. Není nepěkný chlap, ale jakoby už nepotřeboval můj obdiv a myslí si, že po něm budu toužit jenom protože ho prý mám přece ráda- to mi řekl. Spokojeně si tloustne, prdí kudy chodí, nahlas krká,smrká do umyvadla, dloube se přede mnou v nose, prý je přirozený a na nic si nehraje.Já si ale pak připadám, že mu na mě nezáleží.Ztrácí pro mě sexappeal, což nechápe, když mu to řeknu a jede si vesele dál ve své “ přirozenosti “. Není to nějaká pasivní agresivita ? :-(
Nebo toho chci v manželství moc a je to normální ?

Anonym | 16.6.2018 08:27

TO Anonym: Píšu příliš dlouhé příspěvky, omlouvám se.

Dx | 16.6.2018 08:26

TO Anonym: Hm, drsné s tím rozvodem. Já se také rozvedl, ale ne kvůli sexu, i když byl mizerný. Tak 5x do roka. Když jsem se bývalou snažil svádět, dělala tak neskutečné fóry (obstrukce), že jsem si připadal, jakobych žádal půl království. Vnímal jsem to jako velké ponížení, jinak nejsem nijak rozmazlený nebo ukřivděný. Když k tomu přidáte, že když konečně došlo na věc, hihňala se jako děcko ze základky, ztratil jsem chuť. Až už bylo pozdě z ní vylezlo, že měla chuť a že jí to chybělo. Takže selhala komunikace, třeba neverbální. Dnesbjsem se poučil a říkám, že mi dnes mé jasnovidné schopnosti moc nefungují a že bych byl moc rád, kdyby mi dávala (moje současná žena) jasné signály, protože pak předejdeme zklamání na jedné nebo obou stranách. Komunikujeme lépe, ale stejně předemnou kličkuje. Slovně zájem má, ale vżdy se najde nějaká překážka, proč dnes ne. Asi si myslí, že to nevidím..

Anonym | 15.6.2018 11:51

TO Dx: To nevyřesime.Jak by řekla moje maminka(máš, co jsi chtěla ).
To jsem se kvůli němu rozvedla.

Dx | 15.6.2018 11:03

TO Anonym: No jasně, stejně jako se mužům hodí názor ženy. Stejně si myslím, že nic nevyřešíme, protože tohle je problém starý jak lidstvo samo. Ne nadarmo se jisté řemeslo označuje jako nejstarší na světě. No proč asi? Protože muži měli s ženami problémy od začátku lidstva. (To nevylučuje, že ženy s muži problémy nemají. :) )

Anonym | 15.6.2018 09:47

TO Dx: já jsem se do toho tak trochu zapletla,vy řešite manželky a já manžela Ale názor mužů se taky hodi.

Dx | 15.6.2018 09:21

TO Anonym: A co takhle vyhlásit stávku? Nemusím stále hlásit kde jsem, nemusím hned brát mobil. Film Teorie tygra je v tomhle geniální.

Dx | 15.6.2018 09:20

TO Kubis: Jo. Je to stále to stejné schéma. Je fakt, že po porodu se hodně věcí změní včetně chuti na sex. Ale až se žena rozhodne že by chtěla druhé dítě, to bude rachot. A zase až do porodu. (Proto ta moje poznámka o „má splněno“). Akorát bych moc nevěřil tomu, že nemá žádné potřeby. Ony ženy v téhle oblasti, alespoň co jsem zažil, nepřiznají barvu. Jak říkal Plzák: Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Pro přečtení příspěvků tady jsem začal tu svou trochu cvičit. Na SMSky odpovídám později, když je protivná nemluvím na ni, když něco chce, nedělám pejska (rychle nepřiběhnu a nečekám, co mi asi tak poví). Vypadá to, že se něco mění, ale je to jen pár dnů, tak je brzy soudit. Ženské jsou nevyzpytatelné a myslím, že hlavou pochopit nejdou.

Anonym | 15.6.2018 08:50

TO DDLL: bohužel to není jen můj chvilkovy rozmar, u nás to trvá již několik let. A zhoršuje se to. Za loňský rok to bylo 3x a letos už 5 měsíců nic.Chápu ,že člověk někdy nemá náladu, je unaveny,ale tak dlouho?

Kubis | 14.6.2018 21:33

TO Dx: Tak to máme doma hodně podobné. Jen s tím rozdílem, že manželka nepotřebuje uspokojit ani sama sebe. Jsem doma na RD s dcerou a prakticky se starám o chod domácnosti jako vaření, uklízenî, praní, péče o dům a hlavně o dceru. Manželka chodí do práce, podniká, pracovní dobu má cca od 7 do 3-4 hodin. První co slyším každý den, je:,,Jsem tak strašně unavená”, a s tím souvisí i náš sexuální život. Jsme spolu 5 let z toho 3 roky manželé. Do svatby byl náš sexuální život celkem fajn, sex dvakrát až třikrát za týden. Po svatbě a po narození dcery je sex na bodu mrazu cca jednou za dva měsíce a když už k sexu dojde, je to bohužel nuda. Přijde mi, ze si to žena vyloženě odtrpi, aby byl ode mě pokoj.Člověk začíná pal přemýšlet jestli teda není chyba v něm samém?? Nesutale poslouchám slova typu:,, bolí mě hlava, jsem unavená, dneska ne. Zkoušel jsem si s ni o tom několikrát pobavit diskutovat o tom, ale vždycky jsem nabyl dojmu, ze je všechno OK a nic se vlastně neděje. V hlavě si říkám, ze odcházet nechci, ale zase vztah bez sexu není vztah podle mě. Všude se píše, ze muži nechápou potřeby žen. Ale chápou ženy taky potřeby mužů. Děsí mě představa frigidniho života. :'(

Anonym | 14.6.2018 16:52

TO Anonym: Možná ještě jedna drobnost. Nepředvídaný sex může být pro muže problém. V mém věku už nefunguje všechno ideálně. Když nemá žena zájem, poradím si sám. Když pak najednou má žena zájem, může to být v době, kdy mám „prázdnou nádrž“ a nebudeme si namlouvat, že můj výkon pak za něco stojí. Myslím, že i to může být důvod odmítnutí. Vidíte ten začarovaný kruh? Možná by stálo za to jej přepadnout třeba v koupelně a pomilovat se. Ale bacha, druhý den nebo třetí znovu a takto stále dál. Prostě mu tu „prázdnou nádrž“ udržovat sama. Nic se jej nepřejte, prostě na něj skočte. Máte na to nárok, jste jeho žena. A jestli se bude vehementně bránit, jděte si užít klidného života někam, kde Vás někdo respektuje a váží si Vás.

Dx | 14.6.2018 16:41

TO Anonym: Nechci příliš zobecňovat. Na to mám příliš málo zkušeností. To by chtělo udělat nějaký seriózní průzkum. I tady v této diskusi je vidět, že jsou ženy, které se vymykají mé zkušenosti. Já to beru. Ale co Vám poradit nevím. Nevidím to nijak dobře. A co tam sám dělá? Dobře si rozmyslete jestli to chcete vědět a co bude dál až to zjistíte. Když o Vás nestojí teď, v budoucnu to asi lepší nebude.

DDLL | 14.6.2018 11:22

TO Anonym:

ahoj, tvoje situace je pro mne nepochopitelna (neznam zadny par kde by chlap nechtel a to mame desitky kamaradu - paru), ale musim reagovat na neco jineho. Nechci se vas nijak dotknout, ale myslim si, ze je to typicka „zenska“ situace. Zeny vzdy chteji opak toho co maji. Uvedu priklad. Jeden kamarad mel slozite obdobi v zivote a k tomu jeho partnerka byla v te dobe trosku pri tele. Asi rok on chtel min nez ona. Partnerka to tezce nesla. Po chvili se to urovnalo, kamarad zacal chtit casteji a partnerka najednou nechtela. Takze si troufnu rict, ze i u vas by to melo stejny prubeh. Jakmile by se partner nastartoval, vase chut by zmizela. Tak to proste u holek je :-) uz jsem se s tim smiril...:)

Anonym | 14.6.2018 07:44

TO Dx: rv Ahoj všichni. Musím reagovat.Nehazejte všechny ženy do jednoho pytle.Já mám úplně opačný problém. Manžel nechce,řekl mi, že se mu prostě nechce,to bylo veškere vysvětlení. A to nemá namáhavou práci, ani není ještě tak starý. Taky už mám splněno, tak jsem doufala,že budeme mit na sebe víc času,ale to jsem se hodně spletla.Co bych dala za trochu zájmu. Máme už hodně dlouho oddělene ložnice, takže nevím, co tam sám dělá.Vůbec nevím, co bude dál. Rozhodne tak nechci zestarnout.

« Předchozí 1 .. 8 9 10 11 12 13 14 .. 24 .. 36 .. 47 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění