Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 8 9 10 11 12 13 14 .. 21 .. 30 .. 40 Další »

Řadit:
598
Kamarádka nemá fotografii.
NK | 11.9.2017 23:26

TO Mirka: tak a s pánem je po diskuzi :-) ...

Mirka | 11.9.2017 23:18

TO Tom: A jsme u toho. Jeden ve vztahu holt ustoupí. My dvě jsme ustoupily svým mužům, vy muži jste ustoupili svým ženám. Kdo je na tom líp? My ten sex máme. Sice víc, než potřebujem, ale máme.

NK | 11.9.2017 23:18

TO Tom: jen bych měla takový dotaz, jo? A tvoje žena nechce aby jsi byl spokojený? Je jí to jedno?

NK | 11.9.2017 23:16

TO Mirka: neboj, tak do 80 :-)

NK | 11.9.2017 23:15

TO Tom: když ti na chlapovi fakt záleží, tak jak psala Mirka, chceš aby byl spokojenej, tak s ním holt spíš, i když už moc nechceš..

Mirka | 11.9.2017 23:15

TO NK: Zkus ten jeden den bez sexu. Máš na to právo. Mně to tedy hodně pomohlo. Člověk se má na co těšit ;-) . Nějakou terapii jsem taky občas navrhovala, ale bylo to obráceno v žert (ne moc dobrý ;-) ). Jako brom do čaje a léčba závislosti a tak...

Já už jenom doufám, že to tak nebude až do devadesáti... :-D

NK | 11.9.2017 23:14

TO Tom: to vysvětluj nadrženýmu chlapovi, co ti nedá a nedá pokoj :-)

NK | 11.9.2017 23:13

TO Mirka: to je od tebe, jako ženský, šlechetný, ale jako pro lidskou bytost je to pro tebe špatný, když to musíš vydržet..stejně tak já..není to od našich chlapů taky hrozně sobecký? Jako od těch žen tady, když s chlapama nespí?

Tom | 11.9.2017 23:10

TO NK: safra, ženské, nějak tomu nerozumím. Kdyz neco nechci, tak to nedělám, ne? Tak to aspoň dělá moje žena.několik let me suše odmítá sylem „nemám chuť, dneska se mi nechce, dej mi pokoj, atd.“. A co, mám j znásilnit? Taky bych to mohl mít každý den. Ale nemám, ale ale moje žena po svatbě rozhodla, že už sex nepotřebuje. Proč to teda občas neodmitnete? Snad máte nějakou osobnost a nárok na vlastní názor, ne?;)

Mirka | 11.9.2017 23:06

TO NK: No právě. Vybojovat. Chlapi by si potřebovali vybojovat, aby bylo aspoň něco a my zase, aby někdy nebylo nic. Potřeba sexu je u každého trochu jiná.

Ideální by bylo, kdyby se oba partneři aspoň trochu!!! shodli.
Děsí mne, kolik je mladých žen, které sex se svým mužem odmítají.
Že si vůbec neuvědomují, co všechno tím zapříčiňují. Že škodí hlavně samy sobě. Já bych doma nespokojeného chlapa mít nechtěla a nemohla. To radši vydržím sex každý den.

NK | 11.9.2017 22:59

TO Mirka: tak to jsem na tom trochu líp, ten můj občas, když viděl, že už toho mám fakt dost, ustoupil..nepřemýšlel nad nějakou léčbou, terapií nebo tak? Mě byl přítel jednu dobu už tak protivný, že jsem měla co dělat, abych ho do něj při tom nekousla :-) ..a to už fakt není normální, proč to trpíme, ne?

Mirka | 11.9.2017 22:55

Ještě musím dodat, že tomu tak bylo, i když stavěl barák . Chodil do normální práce, odpoledne na barák, večer utahanej přijel a stejně to potřeboval každý den. Nepřistoupil na kompromis ob den. On to potřebuje 2x denně, já obden, takže jednou denně už máme ten ( některými sexuology doporučovaný ) kompromis.
Jeho touha je pro něho důležitější než ta moje. Totiž nikdy neuznal, že když je něčeho příliš, těžko se po tom dá toužit.

NK | 11.9.2017 22:48

TO Mirka: jo, je to stejně tak špatný, jako když sex někdo uplně odpírá, jak tady řeší chlapy..já si zas vybojovala, že to můžu dělat hlavně pusou :-) ..to taky dělám ráda (i když ani to se mi nechtělo samozřejmě pokaždý)..ale je to asi špatný, že si to musíme vybojovat, vždyt takhle se to nedá, ne :-\ ?

Mirka | 11.9.2017 22:35

TO NK: Já jsem na tom stejně, akorát o pár let napřed. Myslela jsem si bláhově, že ho to postupem času přejde. No, nepřešlo. Maj to v rodině. Vybojovala jsem si (a nebylo to lehké) jeden „volný“ den v týdnu. Úplně se na to volno těším, že si budu moct jít lehnout , kdy a jak chci.

A řekla jsem si, že když už něco musím dělat, tak to budu holt dělat ráda a ne nerada.
Byl roky, kdy jsem trpěla a on taky, protože samozřejmě poznal, že je to u mne jen z povinnosti. Naštěstí „nevyžadoval“ můj orgasmus. To bych asi každý den nepřežila :-\ 8-)

NK | 11.9.2017 19:45

TO DDLL: taky to na sílu je..ale už jsem ho tak poznala, tak jsem s tím mohla počítat, moje chyba :-) ..tak Vám všem přeju, at si to dáte se svými polovičkami do pořádku..třeba jim začněte vyhrožovat, že když to nebude aspoň 2xtýdně, tak si to prostě vezmete 2xdenně :-) ..ne, jen humor, tak hodně štěstí :-) ...

« Předchozí 1 .. 8 9 10 11 12 13 14 .. 21 .. 30 .. 40 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění