Diskuse: ?kondylomata?

« Předchozí 1 .. 4 .. 6 .. 8 9 10 11

Řadit:
163
Kamarádka nemá fotografii.
klemencie Poslat vzkaz | 12.3.2010 21:08

Ahoj, vcera mi doktork oznamila ze to mam taky, mam je pry na deloznim cipku a k odbornikovi jdu az za mesic, zajima me jak rychle to roste? Jsem s toho docela dost vyplasena a mesic cekani je k nevydrzeni, hlavne se bojim aby se to za tu dobu nejak moc nerozsirilo... A taky bych se chtela optat jestly mate nekdo zkusenosti s condylomaty na deloznim cipku, jestly to je nejak horsi...nasla jsem si je i v konecniku a zajima me jak se leci tam, dekuji za reakci

Zua Poslat vzkaz | 29.7.2009 10:25

U mna bol nalez kondylomat uz davno. Objavila som produkty Mlady Jacmen a Chlorella Pyrenoidosa a odkedy ich beriem, tak mi vsetky kondylomata zmizli.
Keby to nevyskusam na vlastnej kozi tak tomu nikdy neuverim.  Ak by ste mali niekto zaujem o viac info tak mi napiste na  <a href=„mailto:zuat@seznam.cz“>zuat@seznam.cz</a> ::usmev::

Veru Poslat vzkaz | 1.7.2008 14:02

ahoj,prosimte dnes sem se bohužel dozvěděla ze pristi tyden jdu na seskrab,ty uz si na nem byla,tak bych se te rada zeptala,jaky to bylo,mam z toho strasnej strach,hlavne je leto...znamena to ze nemuzu chodit na koupaliste?a doktor mi rikal,ze nejak 6-8tydnu nemuzu mit sex je to tak?::placici::a nevis jak se jmenovala ta vodicka kterou ti dala kozni respektive tvemu priteli??moc ti budu vdecna za tvoji odpoved::kvetina::::kvetina::

Lucisha Poslat vzkaz | 23.5.2008 16:35

Hlavně hlavu vzhůru a nijak se tím nestresuj- je to fakt zbytečné- když si na to vzpomenu, jak jsem z toho byla hotová, musím se teď smát.. Zbytečný stres! ::chlacholici::

Hodně štěstí, papa.
Jestli se chceš na něco ještě zeptat, klidně mi písni!

evelinka Poslat vzkaz | 22.5.2008 19:35

Díky moc za radu. Zajdu tam co nejdřív. Pak dám vědět jak jsem dopadla. Na záněty taky dost trpím::placici::. Tak se měj hezky a ještě jednou díky. Papa

Lucisha Poslat vzkaz | 21.5.2008 14:03

Ahoj.. Tak to máš nejspíš bradavičky.. Zajdi si buď na gyndu nebo na kožní..
Taky jsem je měla i přítel, ale nevím, kdo je má od koho.. Přitom spíme jen spolu! Hold, může se stát. Doktor mi řekl, že je můžu mít i ze zánětů, na které jsem v té době strašně trpěla.
Měla jsem jich už dost. Odstraňovali mi je pod narkozou- seškrábnou je chirurgickou lžičkou.
Hlavně se neboj!!! Taky jsem měla příšernej strach! Byla to moje první narkoza, ale hezky jsem se tam prospala ::smich::
Naštěstí jsem je neměla vevnitř. Vůbec mě nic potom nebolelo, takže fajn.. A zákrok trval tak 10min..
Od té doby ( třičtvrtě roku) zatím nic, ale musím to zaklepat!

Přítel si zašel na kožní a tam mu dala doktorka vodičku, kterou se to potřelo a za 6h smylo- takhle po 3 dny a bradavičky mu zmizely. I mně to pomohlo- jedné majinké si nevšimly, ale dala jsem jí co proto!

Takže hlavu vzhůru, na to se neumírá.. ::ano-ano:: hlavně si s tím někam zajdi co nejdřív, ať se Ti nerozšířej ještě víc!

evelinka Poslat vzkaz | 21.5.2008 13:25

Ahoj, objevily se mi na genitaliích malé bradavičky. Nikdy dřív jsem to neměla. Přítel to měl dřív. Mám stálého přítele. Co to je? Jaké je nebezpečí? Děkuji

Kloa Poslat vzkaz | 17.5.2007 15:49

Ahoj, máš pravdu, je to škoda, že se na tyto problémy více neupozorňuje, člověk se s tím většinou setká až se tím nakazí. Právě včera jsem o tom psala v tématu O sexíku „panna a těhotenství“, každý se bojí jen AIDS, protože o tom se mluví, ale to že někdo dostane AIDS je méně pravděpodobné než nakažení ostatními nemocemi, kde je riziko nákazy až 60 % z jednoho nechráněného pohlavního styku.
O condylomatech je psáno i tady na Viktorii <a href=“/magazin/intimnosti/condylomata-accuminata-neboli-ficky.aspx“>http://www.victorie.cz/magazin/intimnosti/condylomata-accuminata-neboli-ficky.aspx</a>
Tak doufám, že ti všechno dobře dopadne ::chlacholici::

| 17.5.2007 15:16

Ahoj je mi 17 let a také u mě se objevila kondylomata za týden jdu na opereci kde mi to budou odstraňovat mám strach ale věřím že se mi to už nevrátí i když všude píší se to hodně vrací.....jen mě zaráží že o tak nakažlivé nemoci se nikde nepíše ani neupozorňuju je to škoda.....o této nemoci jsem nevěděla nic než jsem se dozvěděla že jí mám.....no niv všem kteří mají tuto nepříjemnou nemovc přeju hodně štěstí::usmev::

| 2.1.2007 13:47

to ale zmizí. Obvykle samo.
Když to není přímo na sliznici, použila bych Duofilm,  leptadlo na bradavice. Ale na sliznice ne, to je drsné. Co homeopatika?

| 2.1.2007 13:45

toto měla moje maminka. Měla toho mnoho, v narkóze jí to vyřezávali. Samozřejmě se to objevilo znovu, neboť se neodstranila příčina, jak je ostatně u záp.medicíny běžné.::placici::
Je to vlastně totéž jako bradavice nebo molusky. Virového původu, nezničitelné...

Kloa Poslat vzkaz | 2.1.2007 12:42

Ahoj, tohle jsem vyčetla na jedné webové stránce: „Onemocnění pohlavního ústrojí a případně krajiny kolem řitního otvoru. Český termín je „fíčky“, avšak téměř vůbec se nepoužívá. Condylomata accuminata jsou drobné výrůstky, které se často vyskytují ve skupinách “květákovitého“ tvaru. Postihují kůže a sliznici pohlavního ústrojí, okolí řitního otvoru, ale i sliznice pochvy a děložního čípku. Příčinou je virová infekce viry ze skupiny papillomavirů. Rozpoznání nemoci je snadné, protože její vzhled je typický. Léčba je však obtížná. Výrůstky lze odstranit buď chirurgicky (skalpelem, laserem, zmražením atd.) nebo tím, že se na ně opatrně dávají tzv. cytotoxické látky (buněčné jedy, které znemožňují dělení buněk). Je-li fíčků málo, není to obtížné, je-li jich mnoho (v zanedbaných případech mohou pokrývat celé pohlavní ústrojí), může to být značně obtížné. Tak či onak lze odstranit condylomata accuminata, ale nelze odstranit virus. Ten zůstává v kůži - následkem je vysoký výskyt recidiv. Naštěstí u většiny žen nakonec virus vyhubí imunitní systém, trvá to však obvykle mnoho let. Jedinou prevencí před tímto nepříjemným onemocněním je opatrnost při pohlavním styku s „nestálými“ partnery. Kondylomata se léčí klasicky poleptáním podophyllinem, po neúspěchu této metody snesením kondylomat pod narkózou. Jde o virové onemocnění, které má tendenci se znovu objevovat, zejména při oslabené imunitě. Kvasinková ifekce (primárně ve střevech) snižuje celkovou imunitu organismu. Lokální léčba kvasinek v pochvě může dále narušovat poševní prostředí. Je nutné se zaměřit na celkové posílení imunity - v některých případech může stačit užívání prostředků s protivirovou aktivitou (např. Vironal a lokální potírání Audironem), v těžších případech je nutno se zaměřit na léčbu chronické Candidózy a obnovy přirozené střevní mikroflóry (a tím pádem posilnění imunity).“ Jinak poradit nedokážu, s tímto zkušenosti nemám.

| 1.1.2007 06:55

to na mě vyhrkla moje doktorka a já jsem mimo. vím, jak to vypadá a že to nebolí, ale co dál?nemůžu se toho zbavit!pořád se mi to vrací..

« Předchozí 1 .. 4 .. 6 .. 8 9 10 11
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění