Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36166
Kamarádka nemá fotografii.
Sisi klinček | 11.5.2016 06:35

:-*

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 11.5.2016 05:23

TO ANDY: Aničko, máš pravdu, že jsem sem včera jen nakoukla a četla. Na někoho jsem snad reagovala na pavlači a asi jsem pospíchala něco dělat. :-)) Ráno jsem něco málo vyžehlila a pak jsme s mužem probírali parkoviště pro skútr. On nemá u domečku garáž ani žádnou kůlnu či zahradní domeček. Garáž má u domu, který dal synovi a má napsáno, že ji musí mít do konce života k dispozici. Ale jak syn, tak i jeho dcera, tam skladují pořád nějaké věci a tak nemá šanci ji používat. Na podzim jsem jim říkala, že to chceme používat, aby ji vyklidili, ale pořád mají výmluvy. Muž jim neumí poručit a bojí se něco říct aby se neurazili. :-))

Kamarádka nemá fotografii.
ANDY | 10.5.2016 22:26

Dobrý večer , letošní rok bude bohatý na úrodu - plevele a trávy , kterou v dnešní době nemají čemu dát , málokdo co chová , některé vyhlížíte déšť , u nás před třetí odpolední došla krátká , nečekaná přeháňka , než jsem dojela na kole z pole asi 400 m tak jsem byla mokrá jak myš , v momentě kdy jsem dojela k domu přestalo pršet a do večera bylo pěkně , Jani krásné video - velké kolosy a houpají se jak lodička z papíru ,pejsek v posteli s námi nespí ;-) to by manžel neustál , a jak chrápe , pejsek chrápe stejně jak můj manžel :-P , Jaromilka tu jíšku na omáčku dělám hodně řídkou , o hodně řidší jak běžnou jíšku , Iwi krucánky vypadají lákavě , jen nemám pekárnu , snad to nepokazím ručním vymísením , dnes tu snad nebyly Olinka , Růženka , DIS ani Květuš - chtělo by to nějaký dobrý vtip a také dobrý , rychlý , levný a málo pracný recept :-D to bych toho chtěla , že ? :-D , možná mně někdo odpoví,, za málo peněz málo muziky ♫ ♪♫ .''

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 10.5.2016 19:43

Přeji krásný večer.Dnes děda připravil čerpadlo a na záhony padlo hodně vody.Od větru je půda vysušená. :-( Alice,zrovna jsem říkala dědovi,že mě po hodně dlouhé době pobolívá hlava. :-( Možná je to tím větrem. :-! Iwi,ty krůcanky vypadají dobře. clampJaromilko,kačky právě dosnášely.Letos jsem vejce nemyla.Děda chodil sbírat ráno a v poledne někdo jiný.Tak jich tolik nebylo. ;-) Přeji dobrou noc a sladké sny. ;-) ♥♥♥

♥Jarka*Alice♥

Tak možná už vím proč mě pobolívá hlava. Přihnaly se černé mraky a zablesklose. :-\ Tak snad zaprší.

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 10.5.2016 18:26

TO iwi: super, iwi díky za recept, to mám ráda je to rychlé a vypadají moc jedle

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 10.5.2016 18:22

a nezaprší a nezaprší :-\ Ale zase,až se dá do deště,aby to vědělo,kdy přestat :-\ .
Taky jsem měla dnes prací den,větřík hodně prádlo vyfoukal clamp .
A zase jsme chytili dvě klíšťata :-( :-( :-( ,jedno odpoledne u pejska-Fany,ta ho měla přisáté na krku a druhé před malou chvílí u taťky,tomu sálo na lýtku.To nám to pěkně začíná.
JAROMILKO,s koťaty je to tak u nás každý rok.Jako malé podlezou pod vrata na silnici a některá auta tu projedou jako o závod,před ničím se nezastaví.A dospělí kocouří odcházejí na námluvy a už se nevrátí.
LIDUŠKO,taky jsem letos zvědavá,jestli lilie vykvetou?Loni trucovaly,protože jsem je na podzim přesadila.A ta vůně,když kvetou,ta úplně omámí clamp .
ANIČKO,tymiánovou omáčku neznám,ale pečené vepřové s knedlíkem a s hlávkovým salátem,to se u nás nepřejí clamp .
Tuhle podívanou u nás neuvidíme,tak alespoň z obrazovky,jak se spouštějí lodě na moře:

https://www.youtube.com/embed/qmdBfsOkeEI Přeji vám hezký večer a dobrou noc♥ hello .

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Děkuji za nápad. ♥ ;-)

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.5.2016 18:08

TO *Alice♥: Je to rychlovka, jsou to bochánky, které rozkrojíš a mažeš máslem marmeládou Já dělám ten jednoduchý recept a mám to ráda se salámem, anebo k husté polévce. http://vypecenyden.blogspot.cz/2012/01/scones.html

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Scones? Co to je? To jsem nikdy neslyšela :-\

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezké odpoledne. Zajeli jsme na hřbitov, bylo to tam suché jako troud. Jestli nezaprší, tak budu muset brzy zalívat znovu. :-\ Jinak jsem vytáhla z mrazáku mleté maso a až rozmrzne udělám sekanou. Mám jim ráda se zelím nebo postudenu. Dnes byla křenová omáčka odlehčená zakysanou smetanou, uzené maso a knedlík. Pobolívá mě trochu hlava, snažím se dodržovat pitný režim, ale nějak to neučinkuje. Asi na mne sedla depka. Občas ji mívám i při hezkém počasí. Za chvíli sním kousek domácího chleba s tvarohovou pomazánkou, dám si sprchu a půjdu si číst. hello

♥Jarka*Alice♥

TO ANDY: Tak takovou kombinaci neznám. :-\

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 10.5.2016 17:06

TO ANDY: Aničko, takovou kombinaci neznám, u nás doma byla kombinace pečené maso, knedlík, hlávkový salát a muž když to u nás dostal na oběd, zdálo se mu to divné, tak já to nevařím. Když děláš jíšku na omáčku píšeš, že tam naleješ horkou vodu a neudělají se Ti tam hrudky? Já jíšku vždycky zalévám studenou vodou, nebo ji nechám vychladnout a pak zalévám teplou. hello na jižní Moravěnku

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 10.5.2016 17:02

Přeji vám hezký zbytek dne. Dnes oběd jistily špagety, ty by mohl muž co druhý den a pak hurá na zahrádku. Tady je taky sucho, ale na zahrádce máme přívod vody z potoka, tak můžeme zalévat. Byli tam policajti se psem, někdo se tam vloupal do chatky, prý chtěl asi přespat a nic se neztratilo. Osada je za městem a i když je oplocená, tak stejně si tam někdo troufne vlézt. Jani, budete asi překvapeni až kočky vyvedou koťata :-). U nás na zahrádce jsem minulý týden taky viděla kočku, zřejmě tam i přežila zimu, nevím kde by se tam jinak vzala. Liduško, co kačky, snášejí, letos jsem to nějak přehlídla jestli stále myješ vejce? Srdíčka mi na zahrádce spálil mráz, tak mi letos nepokvetou.
Iwi, Scones zkusím na sladko s vajíčkem, nevím jestli uspěju, muž má raději kynuté buchty, ale může být změna.
Eliško, žádná jarní únava, spíše únava z práce na zahrádce, taky na mě občas padá, ale my to ustojíme flower.
Květuš, někdy nás ty úřady neminou, maminka má propadlou občanku a nechce si nechat udělat novou, že to nestojí za to, že ji k ničemu nepotřebuje. A nedá si říct, už ji přemlouvám od vánoc.
Zdravím vás všechny hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění