Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37104
FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 7.6.2016 07:59

Dobré ráno hello , bude hezký den užijte si jej v klidu a pohodě ;-) , moje juka bude mět 7 květů . flower ,, začínám být unavená , napětí posledních dnů se dostavilo.

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 6.6.2016 21:51

TO hortenzie.57: jůůůva nádhernou kytici jsi udělala clamp clamp

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 6.6.2016 21:22

TO hortenzie.57: Za svatební kytku 1*** , nádhera , jestli si amatérka tak klobouk dolů je jak od profíka , smekám i když jsi profík , a vnoučat je třeba si užit dokud mají zájem , život rychle utíká.

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 6.6.2016 19:59

TO Jaromilka: Ano Jaromilko, tu jsem dělala.

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 6.6.2016 19:24

TO *Alice♥: Ali, kytičkám se u Tebe daří, taky je máš „žírné“ :-) i myrtu, mě kvetou muškáty a orašil smrček, asi bych ho měla přesadit, ale zatím jsem nebyla schopna koupit větší květináč hello

♥Jarka*Alice♥

TO Jaromilka: Zvonečky campanula kvetou jak zběsilí. ♥ :-)

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 6.6.2016 19:09

Zdravím vás děvčata a přeji hezký podvečer. Dnes mi den utekl velmi rychle. Byli jsme v Opavě v nemocnici, maminka byla na operaci šedého zákalu. Zítra ještě jedeme na kontrolu na oční, ale to je v místě, tak to nebude náročné na cestu. Ráno jsme museli brzy vstávat a odpoledne jsme dospávali
Viki, jestli je na obrázku ta kytka co jsi Ty dělala, tak smekám a clamp , když ji vidím, hnedle bych se znovu vdávala :-).
Alice, já si rozumím spíš s kladivem a tak mohu takovou jemnou práci jen obdivovat. To Ti kvete kytička na balkoně, hezká?
Aničko, je potřeba se taky zastavit a v neděli je na to správný čas, hlavně ať se manžel brzy uzdraví.
Marci, pěkné gify a video je moc roztomilé clamp ,ráda jsem se podívala. Jani, to už kvetou letošní kytičky, jsou pěkné, maminka by řekla „žírné“. Tady vůbec neprší, tak musím chodit zalévat, hlavně přísady. Do napuštěné vody jsem hodila vyluhovat svazek kopřivy, slyšela jsem, že pak rostlinky lépe rostou.
Liduška tady schází, říkala jsem si, že se třeba po víkendu ukáže a nic :-(.
Marjánko, letí ten čas… vnouček je šikulka, sluší vám to spolu. Na zahradě je pořád práce dost …. opatruj se.
Leni, a kde jste byli v lázních, jestli se můžu zeptat. Je príma když vyjde i počasí a mohou se přidat procházky po okolí a k tomu manžel a procedury, to je pak správná relaxace ;-).
Majko, echinaceo tráva roste pořád, to bude ještě práce a sena. Přeji vám všem dobrou noc a vydařený celý týden.

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezký večer, byli jsme na malém výletě, napíšu více zítra a dám fotky. ♥ hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 6.6.2016 18:05

Kvete od-do Květen - Září

Barva květu žlutá Popis čeleď: šťavelovité - Oxalidaceae ´=´ŠŤAVEL PLAZIVÝ

popis: Je to drobná bylina s poléhavou lodyhou, v uzlinách kořenující. Listy mívají nádech červenohnědé barvy.

původ: Pravděpodobně pochází z jižní Asie. V současnosti rozšířen téměř po celé zeměkouli.

výskyt u nás: Pouze v teplých oblastech. Do volné přírody neproniká, roste pouze jako plevelná rostlina v obcích. Zejména ve škvírách podél zdí, v zahradnictvích, ve sklenících. Odkazy - Další jména Šťavel růžkatý var. plazivý, žlutošťavel plazivý Tak jsem přece jen po dešti šla bojovat s plevelem.To výše uvedené,jsem si přečetla,i pár ohlasů jsem si vyhledala,chemii používat nechci,tak mi nezbývá,než trhat a trhat.
MARCÍ,a jaké prádlo to pere sousedka myškám? :-D VIKY,krásná kytice,opravdu nádherná clamp clamp clamp .
MARJÁNKO,babičko,sluší Ti to s vnoučkem clamp clamp clamp .
Děvčata,mějte hezký večer,dobrou noc♥ hello

marcipka☺marcipán

Když mají kočky velké prádlo :-D

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 6.6.2016 17:18

Zdravím ;-) ;-) Hlídám a hlídám, také jsem dělala svatební kytici. Nervy-včera dusno a růže se rozvíjely jak šílené. Když si pro ní něvěsta přijela, zrovna jí začlo „pršet štěstí.“ ;-) Vnoučata odjedou zítra.....tak se zas pustím do pletí. Včera jsem ještě sázela růže, no jsem zvědavá co z toho bude. Loni v těch vedrech a suchu nic moc.

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 6.6.2016 16:07

Ahojky všem. Áno Fotbálku mám spoustu práce. Plevel roste rychlejc jak zelenina :(, posekaly jsme 1. louku a spíš vyklepáváme z píce vodu než že ji sušíme! :-@ Každý den lijavce jak sfiňa!! Včera mě potěšila návštěva vnoučka a jinak vše při starém. hello hello hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 6.6.2016 13:39

Děvčata,přeji hezké odpoledne,
nám tu neprší,ale doslova leje jako z konve,před hodinou byla taky taková přeháňka :-) .Hřmění se ozývá z dálky , chtěla jsem,že půjdu trhat plevel v cibuli :-\ Dnes se klucí podělili každý o dvě jahody,pátou naklobal kosák :-D

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezké odpoledne. Dnes zatím svítí sluníčko a obloha je krásně modrá, jen sem tam malý bílý obláček.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění