Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37944
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 1.7.2016 15:24

Ano,MARCÍ,to je pravda,mně počítač vynechává písmenka,i když píši pomalu :-) .

marcipka☺marcipán

TO marcipka☺marcipán: uniklo písmenko: správně říct. Když se píše trochu rychleji, počítač to nepobere :'(

marcipka☺marcipán

TO jana50: Jani, tak to jsem ráda, že jsi se našla. Poradila bych už ráno, měla jsi říc a netrápit se s PC. Mě to nebolelo a dnes jsem od rána doma. Pa ;-)

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 1.7.2016 14:42

Přeji hezké odpoledne. Zároveň gratuluji Jaruškám k jejich svátku. Přeji hodně zdravíčka a ještě více štěstíčka. Některé Jarušky ,ale slaví 27 dubna na Jaroslava. flower flower

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 1.7.2016 14:04

Děvčatáááá,přeji hezké odpoledne ;-) :-) ,
MARCELKO,děkuji,po restartu si konečně dal počítač říct.A to zkouším od rána :-\ :-) ALIČKO,MARCELKA už za mně vyřizovala přáníčko,tak ještě jednou Ti přeji všechno nejlepší flower flower flower .
LIDUŠKO,dědouška máš hrdinu clamp clamp clamp ,tři zuby trhat!Tak to nevím,jestli bych přežila,teď mi běhá mráz po zádech,brrrrrr.
MARCÍ,houbový gulášek bych neodmítla clamp clamp clamp ,u nás byly ze včera karbanátky,brambor a ledový salát.
RŮŽENKO,však máš africké fialky moc hezké clamp .Já se zaměřila hlavně na muškáty,s těmi nemám veklou práci s uskladněním na zimu.Na zahradě mi kytičky kvetou ,tak jejich krásu ukazuji ;-) .
Venku už se to nějak kaboní,snad nepřijdou velké bouřky,jak předpovídají?

marcipka☺marcipán

Děvčata poopravuji: Jana se nemůže dostat skoro nikam na PC - nějak jí stávkuje :-$

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 1.7.2016 13:43

Jaruskam vse nejlepsi. flower

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 1.7.2016 11:52

Přeji všem Jaruškám, které dnes drží svátek, všechno nej, nej,nej... :-))

DIS
DIS Poslat vzkaz | 1.7.2016 10:46

Vše nejlepší k svátku pro Jaroslavu

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 1.7.2016 10:31

Vše nejlepší k svátku Alici(Jarušce) flower

marcipka☺marcipán

Všem dalším Jaruškám, Jaromilkám (?) přeji hezký svátek <3 flower

marcipka☺marcipán

Aličko - Jaruško přidávám se ke gratulantům a přeji vše nejlepší k svátku. Zároveň poděkování za bezvadné vedení diskuse <3

marcipka☺marcipán

Jménem naší Jany 50 předávám gratulaci k svátku Aličce - Jarušce.
Pozn.: Janina psala, že se nemůže dostat sem na diskusi.

marcipka☺marcipán

Zdravím děvčata. Liduško, včera už ti dobře poradila Ančinka. Posílám nějaké babské rady: http://pro-zdravi.eu/zbavte-se-bolesti-zubu-behem-nekolika-minut/ Dnes nevařím, včera jsem uvařila houbový guláš. Sekáči za domem sečou trávu a já jdu na kávičku. Pa <3

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 1.7.2016 07:36

Dobré ráno , všem Jaruškám hodně zdraví , z deště nebylo nic , užívejte den v pohodě.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění