Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38764
hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:58

Přečtěte nahlas, co je napsáno na tamhleté tabuli, říká lékař branci při odvodu.
„Jaké tabuli? Já žádnou nevidím.“ „Správně“, na to doktor: „Ona tam totiž taky žádná není... Schopen!“

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:55

Nadržený voják v Iráku se jde zeptat domorodce, jak to řeší, když je všude kolem jen poušť a ženský nikde!
„Já tobě poradit Američane. Ty jít tamhle do stanu k ta velká velblodice a ta tvůj problém vyřeší!“ Amíkovi se moc nechce, ale nakonec počká na tmu a vplíží se do stanu. Ze stanu se ozývá strašný velbloudí řev a za půl hodiny jde Američan ven. Potká zase toho domorodce a ptá se:
„Hele ulevil jsem si to je fakt, ale ta velbloudice při tom strašně kope a pere se! Jak to děláte vy?“ Domorodec mu odpoví: „Víš Američan. My na ní prostě nasedneme a ona znát cestu do Bagdádu do bordelu!“

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:54

Na jedné obchodní lodi za války kapitán říká poručíkovi:
„Dojdi do podpalubí a řekni chlapům, že se balíme a vypadnem, míří na nás torpédo a za minutu je tady!“ Poručík jde do podpalubí a říká chlapům:
„Vsaďte se, že když ho vytáhnu a bacím s ním o stůl, tak se loď potopí.“ Oni nevěří a tak ho vytáhne a třískne s ním o stůl.
Loď se roztříští a když tak plavou v moři plném trosek, kapitán řve na poručíka:
„Sakra, co jste v tom podpalubí provedli? To torpédo nás minulo.“

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:53

TO Dana51: Danuško, já zase floxy měla hodně ráda a líbily se mi. Byly vděčné a kvetly dlouho. Měli jsme u domku babičky předzahrádku a tam byly na celém záhonu, mezi nimi růže a konvalinky. :-))

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:52

Dva pánové jdou proti sobě v parku po cestě a oba za sebou táhnou pravou nohu.
Jeden se na druhého s porozuměním podívá, ukáže si na nohu a říká: „Kuvajt, 1991.“ A druhý ukáže palcem za sebe a říká: „Psí hovno, deset metrů zpátky.“

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:51

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: „Bacha, hochu, hoří ti kabelka!“

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:18

Děvčata , dobré ráno i celý den , u nás pod mrakem , hlavně aby nepršelo vnučka má večerem vystoupení v kroji ;-) , děvčata krásně jste zavzpomínala na kytky i na ty husy , rodiče ♥chovali husy ještě 17 let nazpět , to byla bašta , už také na některé věci vzpomínám a říkám to není ani možné , že to tak bylo. flower ♥♥♥

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:17

Také mám už jen bílé Floxy. Tm.fialové, růžové a červeno-bílé jsou fuč. Jak píše DIS-ty potfory hlodavý na tom mají vinu. I veškeré cibuloviny. Ale krtci jak řádí i přes léto! To jsem nikdy nezažila.

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 23.7.2016 08:01

TO FOTBAL: Tupá nejsi, to jsou ty inovace. :'(

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 23.7.2016 07:38

Přišla jsem Vám popřát hezké dobré ráno ze sluníčkových Krkonoš. Včera tu tady pěkně lilo ,ale teď už sluníčko pracuje . :-) :-) Dneska mám naplánované likvidování plevelu na zahrádce. Děvčata píšete o Floxech .Já jsem je nikdy neměla ráda. Ty mi připomínaly podzim. Teď jsem si je koupila a zasadila. Krásně voní. Včera jsem z nich uřízla kytku na hřbitov. K obědu bude rychlovka.Klofánky (šťouchané brambry) a okurkový salát Zaziky. Mějte se hezky a užívejte si víkend. hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.7.2016 06:49

TO FOTBAL: Aničko, pěkně to popisuješ. Víš, že u nás je vše povoleno. :'(

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.7.2016 06:46

TO hortenzie.57: Pokoušíte se zobrazit přílohu z cizího e-mailu. :-! Viky, nic nebude. ;-) To chce na uklidnění vtip. :-D I když ty dukátové buchtičky by podle tvého smíchu mohly být zajímavé. :-\

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.7.2016 06:37

Prší, i tak přeji krásné ráno a celý den. Pokud přestane pršet pojedu nakoupit. Dnes se mi nějak nechce, ale sousedka mě ukecala. Uvidím co na to počasí. Děda našel včera bedly, tak budou dnes řízky. Zítra pojedeme na pouť, tak budu péct koláčky. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 23.7.2016 06:27

Přeji všem tady hezké sobotní ráno. Včera, když jsme seděli venku, tak jsme se divili, že už zase je pátek a jak ten čas rychle utíká. Dnes se vrací mužova dcera z dovolené a už se jí nemůže dočkat. Psala nám a měla nějaké zdravotní problémy. Jak si pořád přidává různé nemoci, tak si před odjezdem řekla i o antibiotika. Divila jsem se jí, že s antibiotiky jede na sluníčko, ale odpálkovala mě, že s těmito může. Dnes vařit nemusím, zbylo od včera, jen něco chci upéct, ale ještě vymýšlím, co. Mějte hezký den, s prací to nepřehánějte a odpočívejte. :-))

DIS
DIS Poslat vzkaz | 23.7.2016 00:25

Zdravím.Jaromil ko Floxy mám také fialové a bílé aměla jsem i růžové,ale loni se mi tam nastěhoval párek hlodavců a těm Floxa a podzimní astra velice chutnala.Ta růžová je asi sežraná a hlodavce jsem otrávila jedovatým zrním. Za mého dětství u každého domku byl celý záhon Floxy a růží.Dodnes tu vůni cítím.Ještě vzpomínám na vydlážděný kamenný rygol,kde se z domků vypouštěla voda převážně z praní.Kolikrát byla všude pěna a vůně mýdla.Do toho se tam čvachtaly husy a kačeny.Po vesnici chodili celé skupinky husí a vedl je houser,kterého jsem se bála jak na mne syčel.Naše děti a vnoučata už toto nezažili.No jo jsou to vzpomínky už staré babky.Pro mne to byl krásný čas dětství a bez starostí.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění