Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36692
Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 18.5.2016 18:42

Ahoj děvčata,hlásím příchod v plné polní.Už mám pro dnešek hotovo a jsme tu v plném počtu. ;-) Četla jsem jak vám dává zabrat desítka.Mám ji nainstalovanou,jde mi trochu rychleji a lepší obraz.ALE!!!!!!Protože potřebuji skype kvůli malému,tak jsem do toho musela vrazit 300 kč,aby se zprovoznil.Každé ráno musím otočit video,aby nás neviděl vzhůru nohama. :-X Dělal mi to syn,tak nevím kde je chyba.Říkal,že AŽ bude mít čas,tak mi noťas někam vezme na kontrolu. ;-) Loučím se, přeji krásný večer a dobrou noc.♥♥♥

marcipka☺marcipán

TO jana50: Jani, pohledově ti posílám, jak to mám nastavené na aktualizace. A neotravuje mě to s Windows 10

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 18.5.2016 18:24

MARCÍ děkuji Ti moc za radu.Jen co syn přijde zvenku,tak mu to řeknu.Dobře,že jsem se ještě vrátila za vámi.
Hledala jsem recept od ANIČKY na těstoviny se salámem a našla.

marcipka☺marcipán

TO jana50: Jani, řekni klukovi, aby ti to nastavil v PC, aby se ti automaticky nestáhnul Windows 10 - jak jsem psala níže.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 18.5.2016 17:57

Děvčata,přeji hezký podvečer.Ten dnešní den co do počasí se mi líbil,teplý,májový clamp .
Vy mně děsíte s W 10,já to nechci!!!,mně stačí tohle,co mám clamp .Tak,teď abych čekala,kdy si to vzpomene i na mne :-$ .
ELIŠKO,tak ode dneška nesmíš dělat v posteli žádné prudké převracení nebo by mohlo zase prasknout péro :-) ;-) :-)) .Při dnešní rychlovýrobě a dovozu by se to mohlo stát coby dup :-D LIDUŠKA,ta se asi ještě zdržela ve městě?
A já jdu zalít skleník,okurky ještě pro jistotu přikryji.Včera se mi povedlo nechtíc ulomit u jedné okurky hlavní šlahoun.Nic jsem doma neříkala,kdyby na to taťka přišel budu dělat že já nic,já muzikant :-P .
Přeji vám příjemný večer,dobrou noc♥ hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 18.5.2016 17:52

Ježkovo voči, jestli se mi to taky nainstaluje ,tak se z toho picnu ! Já si s tím nebudu vědět rady :-$ . Jinak vám přeju hezký večer a dobrou noc.

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 18.5.2016 17:33

TO *Alice♥: taky se nám večer začal sám instalovat. Tak můj Pc rychle vypnul a mě zprdnul na co jsem kde klikla. Jupíííí jsem bez viny :D

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 18.5.2016 17:29

TO marcipka☺marcipán: tak to já mám Fejsko jenom kvůli hrám :-D :-D :-D

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 18.5.2016 17:05

TO *Alice♥: Alice, mně se to včera stalo taky.. Psalo mi to ,že nemám vypínat počítač. Zrovna jsem to vypnula a kašlu na Windows 10. Slyšela jsem ,že si ho nemám vůbec dávat. Radila jsem se s našim mladým a ten říkal ,že to nemám instalovat. Hezký podvečer. hello

marcipka☺marcipán

Alí, při nabídce aktualizace na Windows 10 jsi neudělala: vypnout aktualizaci na poslední verzi Windows pomocí Windows update. Pokud to nemáš zakázané, automaticky se ti to stáhlo.

Kamarádka nemá fotografii.
Sisi | 18.5.2016 16:54

TO *Alice♥: také se me v nocy sam od sebe zapnul počitač a začal instalovat Windows 10.na upozornrni s datumem nic nevim o tom ,koukala jsem jak puk

♥Jarka*Alice♥

Uf, asi před hodinou se mi přerušil počítač a sám od sebe se začal instalovat Windows 10. Před časem, přišlo upozornění (okýnkem na obrazovce) na dnešní datum, ale nijak jsme na něj nereagovali a okýnko s tímto oznámením křížkem zavřeli. Myslela jsem si, že si to každý nainstaluje sám, pokud to chce. :-\

eliko
eliko Poslat vzkaz | 18.5.2016 14:53

Krásný den děvčata, dneska už není taková zima tak se to snad už vyblblo ! Dopoledne jsem tu taky měla řemeslníka a to hodinového manžela heč ;-) . Potřebovala jsem natáhnout péro do postele ,protože nám prasklo ,to víte mládí :-D :-D :-D .Nejdřív jsem si myslela ,že ho prostě koupím ,ale omyl! Musela jsem ho nechat udělat v pérárně! Tak jsem si hledala na internetu a našla. Měla jsem štěstí ,oni to nějak opravili no a teď stačilo péro natáhnout na místo ,ale na to moje síla nestačila ,tak nastoupil hodinový manžel ;-) .Netrvalo mu to ani minutu a je hotovo! A stálo mě to 100kč. Tak to mám s krku ;-) .Můj muž dělal mrtvýho brouka ,jako by se ho to netýkalo ,máte pravdu ,jsou všichni stejní ;-) . Tak mějte hezký den ,bez prasklých pér hello hello hello .

Kamarádka nemá fotografii.
ANDY | 18.5.2016 13:28

TO marcipka☺marcipán: Krásné , uklidňující ,díky , tak jsem dočetla a prohlédla co jste od rána vytvořily a půjdu opravit hrob a pak žehlit a večer se ještě ukáži . ;-) hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění