Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37636
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.6.2016 18:30

TO rozvita.ruze: RŮŽENKO,a k čemu jsou výpisy,když nemáš léky?To jako,kde který lék dostaneš?Je to jenom honění pacientů.

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezký zbytek dne. ♥ hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.6.2016 18:27

TO marcipka☺marcipán: MARCÍ,dobře,že to takhle u bratra podchytili včas a že tenhle přístroj-maska existuje.Jsou u vás hodné lékárnice,že nabídnou pomoc clamp .A proč tu destilovanou vodu?Na pití ,to asi ne,tak na mytí masky?

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.6.2016 18:20

TO eliko: ELIŠKO,tráva roste jako o závod.Se sekačkou ji posekat zvládneš.Taky nacházím pohnilé jahody,co se nadělá?

eliko
eliko Poslat vzkaz | 13.6.2016 15:59

Krásné odpoledne děvčata. U nás každou chvíli prší tak doháním resty doma ,zahrada musí počkat, pak tam nechám ruce ;-) . Byla jsem na krvi a 21. jdu na kontrolu ,ale nemám strach ,mám to pořád dobrý. Chodím se štítnou žlázou jednou za půl roku. Jahody teprve začínají a hnijou ještě zelené ,tak to nebude žádná sláva ,no co se dá dělat. Tak mějte hezký den.

marcipka☺marcipán

U nás prší celý den. Teď mám Gríšu na klíně a ty dvě zlobidla se na chvíli zklidnila. Ty ale předvádí rodeo, když je to čapne
https://66.media.tumblr.com/298cb341dbf2f69932ac62f73f5d9b21/tumblr_nzty0cNSSC1s5uf8vo1_1280.gif

marcipka☺marcipán

TO jana50: děvčata děkuji. Bratr trval na tom, ať mu tu hlavu koupím. S maskou to bylo na delší dobu. Nejdříve chodil k nám do nemocnice na ORL, potom byl na operaci nosní přepážky - měl jí zakřivenou. Pak několikrát jezdil do nemocnice v Plzni - spánkové laboratoře se vyspat. Pak to vyhodnocovali. Vyrobili masku na něho, ale byla nedostačující, vyrobili další. Pak se čekalo, zda to schválí pojišťovna. Dýchá jenom na 50% a hrozío, že by se mohl ve spánku zadusit. Teď už jí konečně má. Je monitorovaný z nemocnice v Plzni. Pokud bude nachlazený nebo jenom bude mít rýmu, nesmí jí používat. A pokud by jí nepoužíval delší dobu, tak to zjistí a odeberou mu ji. Ještě si musí k té masce kupovat destilovanou vodu. Také už není za pár babek jako dříve, tak mu lékárnice poradila, ať si koupí nebo přinese barel a budou mu do něj natáčet destilku. No, pro mě by to nebylo :-$ Až pojedu k němu na „vizitu“, tak to všechno zjistím, uvidím. Pa

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 13.6.2016 14:49

TO Koliduš: Liduško, chtěla jsem léky vyzvednout hned na poliklinice když jsme šli s mužem od lékaře, ale nic neměli. Tak jsem dnes oběhala, co se dalo a sehnala od každého po 1 balení. Na ostatní jsem dostala výpisy. :-))

helena.07
helena.07 Poslat vzkaz | 13.6.2016 14:20

TO helena.07: ☼

helena.07
helena.07 Poslat vzkaz | 13.6.2016 14:20

TO FOTBAL: Ahoj pouť byla i včera jen kroje chyběly☺.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 13.6.2016 14:10

Tak se dřív chodilo na jihu na pouť ke svatému Antonínu , lidí chodí stále dost i v dnešní době jen krojových hodně ubylo . ;-)

♥Jarka*Alice♥

Hezké odpoledne. Dopol. bylo nějaké vyřizování, před chvílí dost vydatně pršelo, ale jen chvíli, už je zase protrhaná obloha. K obědu jsme dojedli zbytky od víkendu, pejskovi jsem upekla mleté maso hovězí a vepřové. Jsem zvědavá jestli to bude jíst. Už to dlouho neměl. :-\hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.6.2016 12:30

Já nevím, ale něco mi vzadu říká, že tu masku má asi Alenka. :-! Nějak se tu dlouho neukázala. :-\ Letos se opravdu kopru daří. Asi mu vyhovuje letošní počasí. Za chvíli pojedu na kus řeči, užívejte si zbytek dne, tak aby jste byly spokojené. clamp

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.6.2016 11:46

TO Jaromilka: JAROMILKO,taky jsem musela hodně kopru vytrhat i s kořeny,jak se rozrostl.Nechala jsem růst jenom co spotřebuji do okurek,zbytek už je zamražený.
A viděla jsi včera,jak chudinky čápátka promokly?To na ně lilo a rodiče nikde!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění