Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
216
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 20.6.2015 18:43

Ahojda Petro, také mám problém si najít dobrou kamarádku na kafíčko a pokec nebo jentak na holčičí záležitosti :-)Člověk má spousta známých, kolegů z práce, ale někoho komu může důvěřovat a svěřit se mu s dobrými i horšími záležitostmi z běžného života,tak těch lidiček je bohužel málo.Js úplně normální holka, která pracuje a má ráda život, společnost, zábavu, sport i nákupy, takže kdyby si chtěla písnout ( baja.hynku@centrum.cz) tak budu ráda a můžem něco vymyslet..... :-) Přeju pěkný víkend papa B.

Petra | 9.6.2015 20:37

Ahoj holky bydlím v Praze - Modřany 3 roky a je mi 25 let a jak tady píšete tak je problém najít nějakou kámošku na pokec ,na kávičku nebo na vínko nebo jen tak na procházku nebo na bazén.Nedávno jsem se rozešla s přítelem tak tady nikoho moc neznám.Pracuji celý týden do 17hod ale víkendy mám volný ,ráda bych tady našla někoho kdo si rád zajde i na nějakou disco nebo na nějaký festival ,nakupováni nebo na bazén .Pokud bude některá chtít napište mi na mail. budu ráda když najdu nějakou spřízněnou duši a nebudu tady v Praze tak sama.petrasoukopova@seznam.cz

patriciek | 9.6.2015 20:12

Ahoj holky bydlím v Praze - Modřany 3 roky a je mi 25 let a jak tady píšete tak je problém najít nějakou kámošku na pokec ,na kávičku nebo na vínko nebo jen tak na procházku nebo na bazén.Nedávno jsem se rozešla s přítelem tak tady nikoho moc neznám.Pracuji celý týden do 17hod ale víkendy mám volný ,ráda bych tady našla někoho kdo si rád zajde i na nějakou disco nebo na nějaký festival ,nakupováni nebo na bazén .Pokud bude některá chtít napište mi na mail. budu ráda když najdu nějakou spřízněnou duši a nebudu tady v Praze tak sama. :-)

Lucca | 9.6.2015 17:07

Ahoj, jako tady všichni hledám kamrádku na pokec a scházení. nedávno jsem se přestěhovala do Prahy a zatím nikoho nemůžu poznat ( jako kamarádku). je mi 21 let a ikdyž je to k nevíře, na nějaké diskotéky chuť nemám, jen nějaké posezení v klidném prostředí. Ráda bych si povídala s někým v mém věku. Kdyby někdo měl chuť ozvy se na mail parmenkalucka@seznam.cz nebo na facebook Lucca Alice Podzimkova. Pokecáme napřed přes net a když si sednem, tak se hned sejdeme ;)

Prazacka | 6.6.2015 20:36

Ahojte :) hledam kamaradku na pokec kavicku vylet koupani nakupy cokoliv nas napadne :) je mi 21 let a jsem z Prahy momentalne jsem na zacatku tehotenstvi a neschopence takze mam furu casu a nikoho s kym ho obcas zabijet :) budu se tesit na odpovedi na sandrushee@gmail.com :))

Anett01 | 1.6.2015 22:03

Ahoj holky :) Možná budu trochu netradiční, ale přesto to zkusím. Pracuji jako babysitter a miluji miminka :) Našla bych tady nějakou holčinu, která má miminko a měla by zájem chodit na procházky a podnikat různé podobné věci? :)
A nebo někdo, kdo má německého ovčáka? Miluji zvířata a psy především, ale bohužel nemám možnost s žádným trávit čas. Doufám, že to nejsou až tak divné „požadavky“ :)) Ale budu ráda, když se někdo takový ozve :) anet.nov@seznam.cz

Lidy | 1.6.2015 21:25

Hledám fajn kamarádku na takové ty klasické babské dýchánky. Jsem velmi flexibilní,pracuji z domova. Budu ráda,když se někdo najde. Praha, 26let. 8-) lidulienka@email.cz

Anonym | 31.5.2015 20:14

Jsem anna jsem bydlim v praze 4 roky je mi 34 deti nemam,hledam kamaradku,zenu od tak 27 i dal let,na pokec modu na vylety do zahranici na nakupy a tak.p.s podle me zenska musi byt chytra ,a musi mit rada cist knihy-), a lepe to pro me abychom byla vysokoskolacka -)protoze opravdu chci mit kamousku a moc mi v tom nedari (.tak jo, napis kdy budes mit zajem jindrich.uher@seznam.cz tesim se ahoj =-O

Miškaa Poslat vzkaz | 10.5.2015 14:48

Ahoj holky ,je mi 23 a jsem v praze krátce a moc lidí tu neznam a proto hledám fajn kamosku na různé akce,nákupy , párty,výlety ...A prostě všechno co k tomu patří :)tak jestli to máte podobne napište ,budu ráda..:)

Martina :) | 10.5.2015 11:39

TO Petulka2302:

Ahoj Peti, budu ráda když se mi ozveš na email loopinkaaa@centrum.cz
Je mi 23 a taky hledám někoho na výlety, kávičku, víno, nákupy atd... :-)

Andrea | 22.4.2015 21:31

Ahoojky:-)
hledám nějakou pohodovou kamarádu- na výlet, vínko, fitko, pokec, nákupy, kávičku, obídek... prostě spřízněnou duši:-). Jsem v Praze už 4-tým rokem a zjišťuji, že jenom prací se žít nedá. Je mi 23 let, jsem studentka a zároveň pracující, vcelku extrovert, upřímná.
Budu se těšit na odpovědi:-) Hezký zbytek večera Andrea ;-)

behing.girl@seznam.cz

anys | 17.4.2015 23:42

TO Petulka2302: Ahojky jestli stále hledáš kamarádku budu ráda, když se ozveš jsem z Prahy a ráda bych poznala nové přátele na podnikání různých akcí hlavně teď na léto :-) Lilly-ee@seznam.cz

Anys | 17.4.2015 23:40

Ahojky jestli ještě stálé hledáš kamarádku tak napiš :-) Ráda bych poznala taky nové přátele se kterými se dá něco podniknout hlavně teď na léto. :-) Když tak na Lilly-ee@seznam.cz

Lucie | 24.2.2015 22:03

ahoj, hledám kamarádku na různé akce kafe atd a hlavně vyrazit o víkendu či v létě někam na akce, festivaly atd. Lucie 22 let Praha.
Piš na email Girl.bezva@seznam.cz :-)

Máca | 31.12.2014 18:53

Ahoj,jmenuji se Marcela, je mi 44 let, jsem z Prahy 5 a hledám kamarádku na pokec, procházku, kino,občasné cvičení či nějaký ten výlet :-) Odpověz prosím na rosalka@yahoo.com :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění