Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
222
Kamarádka nemá fotografii.
Sarri | 28.7.2015 11:05

Ahoj, jelikož pracuji dlouhý/krátký týden a většina známých a kamarádů funguje v klasickém režimu po.-pá, tak je občas těžké se sladit. Mám spoustu volna přes den a moc ráda bych potkala nějakou fajn kamarádku, se kterou bych mohla zajít na kafe, nákupy, na nějaký sport či výlet. Je mi 33 let, ale na ten věk se tedy vůbec necítím. :-) Jsem veliký milovník zvířat. Miluji cestování a velká města. Ráda koukám na své oblíbené seriály :-), ráda vařím a proto musím běhat :) Kontakt na mě: sarka.post@tiscali.cz Budu ráda, když se ozvete.:)

Anonym | 21.7.2015 10:50

Ahoj! Jmenuju se Daria, je mi 20 a jsem z Ruska :-) Ráda bych našla kamarádku, se kterou bych mohla probrat všechno možné a mochla bych trávit volný čas a které nebude vadit moje čeština :-) můj email: daariamalakhova@gmail.com

Sarka | 8.7.2015 16:47

Ahoj,
jsem z Prahy, je mi 29 a hledam fajn kamaradku, ktera by mela podobne zaliby - fitko, prochazky, vylety, klidne i jakykoli sport, kulturni akce a podobne. Bohuzel, vetsina lidi z meho okoli vyhledava spise kaficka a pivecka v hospodach a na to ja nejsem... party, alkohol, to me neba :) bavi me cestovat, poznavat, klidne si i jen tak kecnout na lavicku nebo nekam na piknik, ale neni s kym.... Budu rada, kdyz se nejaka optimisticka Prazacka ozve :) sharka.mihokova@hotmail.co.uk
Sarka :-)

Ahojky, jsem v Praze nová a bohužel tu nikoho neznám a nevím, kde se seznámit. Chybí mi tu nějaká kamarádka se kterou bych si mohla zaběhat, zasmát nebo jít na kafčo a nákupy :D Je mi 18 let. Doufám, že se některá ozvete . :) Ahoj

Anonym | 3.7.2015 23:39

TO Veru:

Veru | 3.7.2015 09:58

TO Andrea:

Ahoj je mi 23 v září 24, chodím do školy a zároveň pracuju takže stejné jako ty :) hledám kámošku především na sport, ale taky na pokec,nákupy a tak zkrátka nějakou spřízněnou duši :) Kdyžtak napiš na mail: lapackova.veronika@seznam.cz a můžem si vyměnit FB :)

Anonym | 20.6.2015 18:43

Ahojda Petro, také mám problém si najít dobrou kamarádku na kafíčko a pokec nebo jentak na holčičí záležitosti :-)Člověk má spousta známých, kolegů z práce, ale někoho komu může důvěřovat a svěřit se mu s dobrými i horšími záležitostmi z běžného života,tak těch lidiček je bohužel málo.Js úplně normální holka, která pracuje a má ráda život, společnost, zábavu, sport i nákupy, takže kdyby si chtěla písnout ( baja.hynku@centrum.cz) tak budu ráda a můžem něco vymyslet..... :-) Přeju pěkný víkend papa B.

Petra | 9.6.2015 20:37

Ahoj holky bydlím v Praze - Modřany 3 roky a je mi 25 let a jak tady píšete tak je problém najít nějakou kámošku na pokec ,na kávičku nebo na vínko nebo jen tak na procházku nebo na bazén.Nedávno jsem se rozešla s přítelem tak tady nikoho moc neznám.Pracuji celý týden do 17hod ale víkendy mám volný ,ráda bych tady našla někoho kdo si rád zajde i na nějakou disco nebo na nějaký festival ,nakupováni nebo na bazén .Pokud bude některá chtít napište mi na mail. budu ráda když najdu nějakou spřízněnou duši a nebudu tady v Praze tak sama.petrasoukopova@seznam.cz

patriciek | 9.6.2015 20:12

Ahoj holky bydlím v Praze - Modřany 3 roky a je mi 25 let a jak tady píšete tak je problém najít nějakou kámošku na pokec ,na kávičku nebo na vínko nebo jen tak na procházku nebo na bazén.Nedávno jsem se rozešla s přítelem tak tady nikoho moc neznám.Pracuji celý týden do 17hod ale víkendy mám volný ,ráda bych tady našla někoho kdo si rád zajde i na nějakou disco nebo na nějaký festival ,nakupováni nebo na bazén .Pokud bude některá chtít napište mi na mail. budu ráda když najdu nějakou spřízněnou duši a nebudu tady v Praze tak sama. :-)

Lucca | 9.6.2015 17:07

Ahoj, jako tady všichni hledám kamrádku na pokec a scházení. nedávno jsem se přestěhovala do Prahy a zatím nikoho nemůžu poznat ( jako kamarádku). je mi 21 let a ikdyž je to k nevíře, na nějaké diskotéky chuť nemám, jen nějaké posezení v klidném prostředí. Ráda bych si povídala s někým v mém věku. Kdyby někdo měl chuť ozvy se na mail parmenkalucka@seznam.cz nebo na facebook Lucca Alice Podzimkova. Pokecáme napřed přes net a když si sednem, tak se hned sejdeme ;)

Prazacka | 6.6.2015 20:36

Ahojte :) hledam kamaradku na pokec kavicku vylet koupani nakupy cokoliv nas napadne :) je mi 21 let a jsem z Prahy momentalne jsem na zacatku tehotenstvi a neschopence takze mam furu casu a nikoho s kym ho obcas zabijet :) budu se tesit na odpovedi na sandrushee@gmail.com :))

Anett01 | 1.6.2015 22:03

Ahoj holky :) Možná budu trochu netradiční, ale přesto to zkusím. Pracuji jako babysitter a miluji miminka :) Našla bych tady nějakou holčinu, která má miminko a měla by zájem chodit na procházky a podnikat různé podobné věci? :)
A nebo někdo, kdo má německého ovčáka? Miluji zvířata a psy především, ale bohužel nemám možnost s žádným trávit čas. Doufám, že to nejsou až tak divné „požadavky“ :)) Ale budu ráda, když se někdo takový ozve :) anet.nov@seznam.cz

Lidy | 1.6.2015 21:25

Hledám fajn kamarádku na takové ty klasické babské dýchánky. Jsem velmi flexibilní,pracuji z domova. Budu ráda,když se někdo najde. Praha, 26let. 8-) lidulienka@email.cz

Anonym | 31.5.2015 20:14

Jsem anna jsem bydlim v praze 4 roky je mi 34 deti nemam,hledam kamaradku,zenu od tak 27 i dal let,na pokec modu na vylety do zahranici na nakupy a tak.p.s podle me zenska musi byt chytra ,a musi mit rada cist knihy-), a lepe to pro me abychom byla vysokoskolacka -)protoze opravdu chci mit kamousku a moc mi v tom nedari (.tak jo, napis kdy budes mit zajem jindrich.uher@seznam.cz tesim se ahoj =-O

Miškaa Poslat vzkaz | 10.5.2015 14:48

Ahoj holky ,je mi 23 a jsem v praze krátce a moc lidí tu neznam a proto hledám fajn kamosku na různé akce,nákupy , párty,výlety ...A prostě všechno co k tomu patří :)tak jestli to máte podobne napište ,budu ráda..:)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění