Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8719
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 6.1.2017 08:18

TO Naděje: jj presne, tak , a jak tam jedes autem ?

Naděje | 5.1.2017 21:54

TO Anonym: jo, vlastne on byl zatim na zkousku. To bude dobry.

Anonym | 5.1.2017 21:34

TO Naděje: nee to ne ohledne prace doufam teda rikal ze mi to napsal v dopose ale nechtel vubec mluvir do relefonu jak dopadla ta komise

Naděje | 5.1.2017 21:11

Ji ted mi doslo, ze mi na navsteve rikal, ze par chlapu tam ma pruser a pujdou na koberecek, ale to se snad netyka vas ne?

Naděje | 5.1.2017 21:08

TO Anonym: no my minule asi hodinu sedeli v te rade, ze se pry musi vystridat i jiny. Asi po pul hodine za nama prisel a presadil nas ke stolecku. Jaka komise? Muj jen podepisoval mezi svatky pochvalu.

Anonym | 5.1.2017 16:25

TO Naděje: no je to hrozne :( dneska mi volal ten muj a rikal ze asu budeme zase sedet mezi stoly :( a jinak ze se uz na me tesi a ze mi pridje v pondeli dopis a ze mel prej komisi

Lenka | 5.1.2017 15:11

Ahojky má někdo zkušenosti s vazbou v zahraničí?děkuji

katka | 5.1.2017 13:25

zatim tri roky promenena podminka,bohuzel to asi neni konecne cislo :( :'(

A. | 5.1.2017 08:27

TO katka: ta bezmoc :'( . To je sileny. Aspon ze to volani je mozne a k detem jsou trochu lidsti. Kdyz si s malou mohl hrat. Mate to na dlouho?

katka | 5.1.2017 08:19

z vazby mohll take kazdy vsedni den,volaji tam vzdy od 13-15h
ano eskortni znamena,ze bude zarazen do veznice.Nepatri ted ani pod Olomouc ani niiam jinam,a podle toho se k nim tam pry take chovaji, o zrcadko na pujceni se prosi uz 14dni,napriklad...minule mu jedna „super“ vychovatelka napsala navstevu,ktera se kryla se soudem,,takze bylo po navsteve...:(((

A. | 4.1.2017 23:54

TO katka: to nechapu na kazdem oddeleni je jina moznost volani? A co je to eskortni? Jako ze ho budou prevazet dal? A jak hrozny?

An. | 4.1.2017 19:28

Nejvíc vám závidím ty návštěvy. My se vídáme jednou za měsíc tři hodiny. Můžeme se obejmout a dát pusu při příchodu a odchodu, ale jinak celou dobu sedíme každý na jedné straně stolu, vcelku daleko od sebe, že máme problém se slyšet... A ani za tu ruku se držet nemůžeme... :'(

katka | 4.1.2017 15:14

my z Ol volame kazdy vsedni den :) navstevu mame ted v patek a pritel je na eskortnim, pry hruza :( jinak u navstevy se muzem drzet za ruce, dokonce mohl za malou si hrat do toho koutku.

Anonym | 4.1.2017 13:40

TO A.: no tam v Olomouci to tak maji :( bohuzel

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění