Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
39430
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.12.2015 18:40

TO rozvita.ruze: RŮŽENKO,tak to je dobrá zpráva,kterou píšeš o mužovi clamp clamp clamp .Ony ty Vánoce jsou dost na psychiku.A vždyť je přece jedno,kde budete prožívat Vánoce,hlavně to zdravíčko,že bude sloužit.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.12.2015 18:35

TO eliko: ELIŠKO,Ty jsi dneska pracovala jak o závod clamp .Já jenom namočila banánky a rohlíčky do čokolády a před chvílí jsem dopekla chlebíček ,je ho velký pekáč,z bílků.a tím pro mně pečené končí a basta :-P Tak snad už Lu....vypadne,vždyť on už by tak rád odstoupil a diváci ho ne a ne pustit :-)) .

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 13.12.2015 18:28

TO *Alice♥: Děvčata,přeji vám hezký nedělní podvečer ;-) ,
ALI,to je moc hezké povídání o LÁSCE pravdivé clamp clamp clamp .
Ty ozdoby opravdu voní voskem nebo jsou parfemované?Jsou vytlačené z dřevěné formy? Na stromečku se budou vyjímat clamp clamp clamp

marcipka☺marcipán

Děvčata, čistit počítače. Ať nedopadnete jako já a to jsem dopadla ještě dobře. Čistila jsem, ale kolem hlavního větráku neluxovala :'( https://www.poradte.cz/elektronika/18686-jak-casto-se-ma-cistit-vnitrek-notebooku.html

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem hezký zbytek neděle. ♥ hello

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 13.12.2015 17:20

Přeji hezký podvečer vám všem. Dnes celý den poprchávalo s malými přestávkami, jednu jsem využila a donesla si zlatý déšť. K obědu jsem nakonec udělala klasiku, vepřoknedlozelo a důbeží vývar. Přišel nám leták Lidlu a dívala jsem se na ten stromeček, vypadá moc pěkně, tak uvidím jaký bude ve skutečnosti. Včera jsem se podívala na tanečky, ale jsem zklamaná. Ty první dva páry jsou skvělé, ale ten tydýt tančí jak medvěd, jestli se tomu teda dá říct tanec. Partnerka tančí výborně, ale jeho výkon je směšný. Už se na tu frašku dívat nebudu. Ali, pěkné ozdoby sis koupila, ještě jsem z vosku neviděla. Tvoje obrázky se mi líbí, ale nechci Tě stále chválit, abys nezpychla :-D.
Růženko, to je dobrá zpráva, že je Tvému muži líp, přeji ať mu to vydrží co nejdéle. Štědrý den v bytě nebo domku, když je Tvému muži líp bude hezký kdekoliv.
Atinko, jsi moc obětavá, neměla bys zapomínat na sebe.
Jani, splnila jsi dnešní plán? Já ano, navařila jsem a donesla zlatý déšť :-D.
Liduško, Adámek je šikulka, když se tak snaží a jak to máš k synovi daleko, když jezdíte na kole?
Eliško, jsi dobrá, že máš už hotovo a co budeš dělat příští týden ;-)?
Marcelko, budeš mít krásné rukavičky, jen bude škoda v nich chodit, abys je neušpinila ;-).
Eliško, ještě se těšíš s návštěvou?
Zdravím vás všechny, přeji dobrou noc a pak úspěšný nový týden hello

marcipka☺marcipán

TO eliko: Elí přeji šťastnou ruku a velký výběr. Myslím, že jsi z Plzně, viď? Zapamatovala jsem si to, že moje mamča také pocházela z Plzně. Tam si vybereš. Pa, pa flower

marcipka☺marcipán

TO Koliduš: Liduško, včera jsem se také koukala na tanečky - poprvé. No, to jsem koukala na tydýta. Tady je o něm článek: http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/114915/valka-o-lukase-pavlaska-rozhodl-se-ve-stardance-skoncit-to-vam-nastal-poprask.html

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2015 16:51

RŮŽENKO,to je dobře,že je mužovi lépe.Aspoň prožijete svátky v klidu. O:-) JANI,já mám takový nepříjemný pocit,že vyhraje Pavlásek. =-O ALICE,krásné ozdoby sis koupila.A vońavé. clamp ATINA a ELIŠKA už mají hotovo.Děvčata šikovná. clamp MARCELKO,ty a PC to jsou dvě věci které si rozumí.Jo a kočindy k tomu. ;-)

eliko
eliko Poslat vzkaz | 13.12.2015 16:50

TO marcipka☺marcipán: Rukavičky kráááásný budeš kočka ;-) .No a na pouzdra a stojánek budeš v obraze ;-) .Krásnýho Ježíška budeš mít :-) .Já teď začnu shánět něco na sebe neb jdeme v pátek na maturák a mě se všechno ve skříni jaksi srazilo :-D :-D :-D chjjjjjo ,to bude hokej :-D :-D :-D,papapapa.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2015 16:37

Dobré pozdní odpoledne.Oběd byl dobrý. clamp Potěšili jsme se s Adámkem.Je to šídlo.Moc tedy neposedí.Pořád někudy šmejdí,nebo se staví. O:-) Jeli jsme na kole.Pohyb je třeba. ;-) Mladí(staří?)přijeli za námi a syn pomohl dědovi opravit plot.Tak jsem toho moc za ty dva dny neudělala. :-\ Teď si vezmu k filmu linecké a budu promazávat. ;-)

marcipka☺marcipán

TO eliko: Elí, dnes jsem se koukala na net, jaké jsou dostupné stojánky nebo pouzdra+stojánek na tablety. Ani ještě žádný nemám a nevím jaké bude mít rozměry - kolik palců a už čučím. Pak jsem čučela na pelíšek ve tvaru květiny. Zda bych jim ho přeci jenom nekoupila namísto toho proutěného, co jsem chtěla původně. Na pevno nejsem domluvená, že mi ho paní vyrobí. A nakonec mi přišel e-mail, že paní pracuje na rukavičkách a jak bych je chtěla. Takhle mi to paní poslala, ale ona má kratší prsty. Napsala jsem jí, aby mi ještě obháčkovala i kousek palce a dala užší kožešinku. Vše bude v bílé barvě. Ale kam s tím budu chodit a zima zatím také žádná. No, hlavně, že je budu mít :'( :-D Teď peru a vařím „čunkofleky“ s koňským salámem. Gríša opět na klíně. Takže u mě žádná práce jenom zábavička.

eliko
eliko Poslat vzkaz | 13.12.2015 15:39

TO *Alice♥: Moc hezké :-) :-) :-)

eliko
eliko Poslat vzkaz | 13.12.2015 15:37

Krásnou třetí adventní neděli děvčata :-) . Musím se pochválit dodělala jsem poslední cukroví. Až ztuhne čokoláda uložím do krabice a můžu rozdávat ;-) . K obědu byla brkaše a řízky ,trénink na štědrý večer ;-) . Jani ,já bych vítězství taky přála Marušce, ale dobrý jsou obě je to vždycky, kdo se dostane až sem je dobrý tanečník ;-) .Teda až na to nemehlo ! :-) Ali ,ty ozdoby jsou moc hezké a na ten tvůj stromeček budou přesně pasovat :-) . Ještě jsem neviděla ozdoby z včelího vosku a jsou krásné a určitě voňavé :-) . Růžičko ,to ti přeju že je líp :-) ,doufejme ,že to tak vydrží :-).Ati ,už taky finišuješ ;-) ,pak ještě vánočku a může přijít Ježíšek ;-) .Jani tak co vyrábíš? Liduška si užívá na návštěvě a co Marci? Kde jsi dneska? Tak jsem na tebe myslela ,jak máš krásného koníčka ,všechno kolem počítačů ,to je krásný ;-) .Tak krásnou neděli hello hello hello .

♥Jarka*Alice♥

Třetí adventní svíčka - LÁSKA♥♥♥

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění