Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37944
Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 24.10.2015 07:35

TO Dnes bylo krásně: Tady je důkaz,že vždy nedaleko rostou! ;-) Teti,to se povedlo.Zdravím. hello

DIS
DIS Poslat vzkaz | 23.10.2015 22:34

tetka 64-to je krása-závidím,ale v dobrém

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 23.10.2015 19:58

TO Dnes bylo krásně: Omdlim, to je snad sen. :'(

Kamarádka nemá fotografii.
Dnes bylo krásně | 23.10.2015 19:39

Využili jsme sluníčka a šli ven.Nechci nikoho naštvat,jen se chlubím.A protože mi nejde se přihlásit,tak zdraví Vás všechny ,,tetka64“ :-))

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.10.2015 19:29

Dnes byl krásný den.Stav mého těla tomu odpovídá. :-D Máme přední zahrádku udělanou a podzimní výzdobu také. clamp Bublinko,nestěžuj si na ořechy a buď za ně ráda.Já si musela sundat v krámu brýle abych pořádně viděla.Mají lískáče za pouhých ŠEDESÁT SEDM korun deset deka. :-$ Jani,já to nefotila,mám na to lidi. ;-) Je to focené u silnice.Iwi,to začínáš brzy.Ono to nestálé počasí tomu přispívá. :-( Přeji všem dobrou noc.♥♥♥

iwi
iwi Poslat vzkaz | 23.10.2015 18:55

Dobrý večer děvčata, dnes odpoledne bylo u nás taky krásně, svítilo sluníčko. Já polehávám, jsem nachlazená , mám silný kašel a rýmu. Nějak ty bacily lezou na všechny členy rodiny. Začalo to dětma, snad jsem už poslední, je to nepříjemné a jsem bez energie. :-$

eliko
eliko Poslat vzkaz | 23.10.2015 18:32

Dobrý večer děvčata, dneska byl krásný den, prádlo mi krásně uschlo venku :-) .Alice , je mi líto co jste si prožili .A hezky jsi vyřešila ten problém tady flower . Trochu jsem courala ve městě,bylo tak krásně 8-) . Jani Marci asi gruntuje :-) .No děvčata ,hezky se vyspěte papapa.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 23.10.2015 18:16

Děvčata,přeji vám hezký podvečer,
úkol dne jsem splnila a ještě mimo něj jsme nečekaně jeli do města,odpoledne jsem vyprala a pověsila prádlo a nastrouhala si zeleninu na svíčkovou.Omlouvám se za tu moji samochválu,ale nám sama radost,co všechno jsem stihla.
ALIČKO,,je mi to líto,co se vám v rodině přihodilo,ten život je krutý.
LIDUŠKO,krásné marcipánky jsi nafotila,kdyby tak byly ještě jedlé .Ty lesy na Jemčině jsou hluboké,jestli se teda jedná o stejnou lokalitu?Tam se dá snadno zabloudit.
Už se tu dlouho neukázala MARCÍ,ALENKA,tak třeba zítra přijdou?
A já už vám dnes přeji hezký večer a dobrou noc

Kamarádka nemá fotografii.
Jedubaba | 23.10.2015 16:35

TO Koliduš: já přispívám pouze svou „troškou do mlýna“. :-D peníze na zachování babského pokecu bych nedala, to bych si raději nechala rukou useknout. :-D

♥Jarka*Alice♥

TO DIS: Tak to já už nosím kytku a svíčku na hřbitov.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 23.10.2015 16:28

Alice je to smutné.Moje dcera má dnes narozeniny a je o 9 let starší půjdu k ní zítra s kytkou popřát.

♥Jarka*Alice♥

Náš syn by se zítra dožil 35 let. Kytici na hrob už jsem nachystala.

bublinka.prskava
bublinka.prskava Poslat vzkaz | 23.10.2015 15:24

ahoj děvčata,tak jakpak je dnes u vás doma????tralala
U nás vysoká oblačnost,místama je vidět jak je nad mraky nádherné sluníčko.Mírně pofukuje a tak mi krásně schne prádlo,doufám že to stihne,než všichni kolem zatopěj v kamnech a bude padat mlhavo,to bych to měla pěkně vyuzený.Dneska jsem vařila houbové rizoto,mezi tím něco vyžehlila a teď si jdu udělat kafíčko a sednu ke kamnům a k televizi a zase budu loupat ořechy,tolik co letos jsem jich nikdy neměla,hrůza,já snad budu muset hodně péct :-! .Ale taky si je ráda dávám na bílý jogurt a poleju medem,to je bašta.jasně,jdu si to udělat k tomu kafičku.Tak ahooooj a mějte příjemné odpoledne.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.10.2015 14:36

Ještě jedna na podívání.Posílala jsem dotaz,jestli nezapomněla vyfotit hříbky.Ty většinou rostou nedaleko.Uvidím,jaká bude odpověď. ;-) clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.10.2015 14:30

TO DIS: Květuš,nebydlím.Na té straně je rozeseta dědova rodina.Letos v našem okolí také nebylo moc hub,lépe řečeno žádné.Na Krumlovsku,nevím.Kamarádka jich hodně vozila z Lipna a letos také nic. :-( No,ale dvě skleničky sušených hříbků mám a právě z Jemčických lesů. clamp Když mám na to lidi,tak je to dobré.::tleskajici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění