Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36166
♥Jarka*Alice♥

TO rozvita.ruze: Kdysi dávno jsem čistění koberců kysaným zelím viděla v nějakém pořadu v televizi. Samotné zelí nevím, to fakt asi nevonělo, ale ty odkazy jsou na octové čističe s kůrou citrusů a pak ještě s bylinkami. Takže by to mohla být příjemná vůně. Taky nevím, to je potřeba vyzkoušet. :-\

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Mě zaujaly oba, taky budu střádat kůřu z citrusů a vyzkouším. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 27.8.2015 16:48

Jen bych chtěla poděkovat všem, které jste mi držely palečky na preventivní prohlídku. Dopadla jsem dobře, zdravá jako řípa. Až na ty moje kolena a kyčle. Doktor je mladý a teprve získává pacienty. Já jsem k němu přešla před 2 lety. Prohlídku bere opravdu poctivě a to i s vyšetřením konečníku a prsů. Dostala jsem tetanovku a mám se objednat alespoň na ultrazvuk prsů když odmítám mamograf. K obědu jsme nakonec měli kupovanou mraženou pizzu, byla dobrá. Zatím jsem nekoukala na odkaz s přírodními čističi, ale vzpomínám si, že tak před 30 lety v práci nás pobavila jedna kolegyně když přišla s tím, že se dočetla o čištění koberce kysaným zelím a tak to provedla. Říkala, že pak v bytě nemohli vydržet jak jim to tam smrdělo. Jinak mějte hezký zbytek dne a zase nakouknu.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 27.8.2015 16:33

TO Alice*: Ty čističe mě zaujaly, jdu na ten bylinkový a budu sbírat slupky z pomerančů. U nás spíše s citronu, ty kupujeme často. :-)

iwi
iwi Poslat vzkaz | 27.8.2015 16:31

Ahoj děvčata, v důchodu vůbec nemám čas, stále dokola, vařit, prát, uklízet. Dnes jsme měli plněné papriky s rýží. Teprve teď jsem si udělala kafe a dočítám co jste napsaly. flower

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 27.8.2015 15:34

TO Alice*: ALI,že už by se stahovaly labutě na větší rybníky?Takhle prožívají labutě a kačenky zimu u nás na Vajgaru.A když byly velké mrazy,tak v místních novinách psali,že hasiči museli labutě z ledu vysekávat.Jak začne jaro,labutě se rozlétají na okolní rybníky,aby si založily rodiny.
Taky jsem pro čističe do domácnosti z přírodních prostředků,děkuji :-) ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Taky nevím. Dnes jsme ještě viděli letět labuť nad městem, pak seděla na hladině Bečvy a pak už jsme ji neviděli. Asi u nás jen odpočívala a pokračovala někam dál. Letěla severním směrem. :-\

DIS
DIS Poslat vzkaz | 27.8.2015 13:20

Pěkné již odpoledne.Sluníčko už žhaví,ještě jsem pekla kuře tak tu máme horko.Půjdu na zahradu pozalívat a budu užívat důchodu.Zdravím všechna děvčata

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 27.8.2015 12:27

ten anonym jsem já :-) ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 27.8.2015 12:18

Dobré poledne,děvčata,přeji,a dobrou chuť k obědu :-) ALENKÓ,těch pár horkých dnů už musíme vydržet :-) Já bych chtěla teplý,příjemný podzim :-) ,a on asi nebude :-S To maso s uzeninami,to je asi od soukromníka?

http://www.novinky.cz/domaci/378827-z-tropickeho-leta-skocime-rovnou-do-chladneho-podzimu.html

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 27.8.2015 11:25

TO hortenzie.57: To je dobrý :-D ,pošlu to synovi :-D

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 27.8.2015 11:24

Ahoj a dobré skoro poledne,ráno po osmé hodině jsem byla na kontrole,muž se měl také ohlásit lékařce,tak jsme jeli spolu,byli jsme brzo hotoví,v čekárně bylo pár lidí,nečekalo se dlouho,jeli jsme do Třebenic,kam každé úterý a čtvrtek zajíždí auto s masem a uzeninama,to nám řekli mladí,když přivezli muže,stálo to zato,takovou nabídku,jsem viděla tak akorát v Glóbusu i od uzeniny byl výběr,jelikož je dost rajčat a po deštích praskají,bude dnes,jako rychlovka lečo,mám ráda z rajčat saláty.Od rána svítí sluníčko,nyní je víc tepleji,na vedra se netěším,jímá mě z nich hrůza.Růžence držím palce,určitě to dopadne dobře.Mějte se hezky!!!! :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění