Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37943
♥Jarka*Alice♥

Hezké odpoledne. Marcelka udělala dobrý skutek pro kocourka. Je škoda, že nepřežil. :-( Tady u nás se venku snad žení čerti. Stromy se větru klátí pomalu až k zemi, teplota nedosahuje ani 10°C a je zamračeno. Ale stromy už se pěkně barví do červenožluta. ♥ hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 11.10.2015 13:30

Zdravím vás děvčata, Plzeň hlásí sluníčko a teplíčko :-) .Prádlo, teda špínu co jsem přivezla ze zahrady, suším venku a v pátek jsem sušila doma :-( .Včera jsme dodělali práci na zahradě, spálili jsme všechno,sklidila jsem úrodu měli jsme tam ještě mrkev, petržel,celer a porek , tak mám hotovo a zima může přijít. Růže jsem taky zazimovala a už se těším na jaro :-) .Koukám že jste pilné jako vždy, já ještě budu žehlit k obědu byli řízky, kuřecí brambor a salát. hello hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 11.10.2015 12:42

Jsme po obědě.Trochu orazíme a vyrazíme.Pojedeme na hřbitov a do Kauflu. ;-) Budu to mít náročné,abych to ušlapala.No,ale budu ráda,že mi pomohou hrob umýt.Dělá se tu hezky,bude pěkný výlet. ;-)

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 11.10.2015 10:49

Hezkou nedeli vsem. Kocourka mi je moc lito, mam v zive pameti Mikeska, jeste neprebolel. Zeli se vcera nekrouhalo, kdyz bylo vsechno nachystane zavolal syn, ze si jedou pro nejake veci, skoncilo to besedovanim pri kave, veci se nakladali za sera a trvalo to dlouho tak zustali na noc. Ted uz jen dam varit knedliky a muzeme obedvat, jen jsem nic nepekla, uz to nestiham jako driv. hello

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 11.10.2015 10:26

Dobré dopoledne vám všem,očekávám syna s vnoučkem Martínkem,polévka je hotová,kuře se dělá v troubě a rýže také dlouho netrvá k dohotovení,malej si dá polévku a půjde spinkat,pak dostane druhý chod,je na toto zvyklí. hello

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 11.10.2015 10:23

TO marcipka☺marcipán: Ahoj marcelko,pro kocourka jste udělali hodně,jeho zranění zřejmě jak píšeš mělo velké dosahy,musel být zesláblí,že nevydržel narkózu,je to smutný,ale pro něj vysvobození,aspoň na dobu,cítil vlídné jednání s ním.Patř,jak tobě,tak tvé sousedce veliké díky,že jste se do jeho poslední chvíle o něj postarali. :'( clamp

DIS
DIS Poslat vzkaz | 11.10.2015 09:54

Zdravím všechna děvčata a přeji příjemnou neděli.6st.zamračeno.K obědu bude kuře,rýže a salát.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 11.10.2015 09:20

3Dobré ráno a krásnou neděli. Venku chladno 2°C , dnes musím venku posbírat dýně a zbytek cuket. Červenou řepu nechávám venku a postupně trhám na salát. K obědu bude ryba s bramborem a zeleninová polévka.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 11.10.2015 08:28

Přeji dobré ráno.Nechtěla jsem budit dědu,tak mám vařenou polévku,drožďovou se zeleninou.Vypiji kávičku a budu pokračovat. ;-) Marcelka má náročný víkend.Škoda kocourka. :-\ Jako jeden z mála měl pomoc.V noci tu trochu pršelo a já nechala viset oschlé prádlo. :-X Kávička vypitá,tak jdu pokračovat. ;-)

marcipka☺marcipán

Ahoj děvčata. Pár dní jsem ani neotevřela počítač. Jenom přes mobil jsem prohlédla poštu. Od pondělí jsme jezdili s tím kocourkem, co se našel na ulici a měl devastující zranění v obličejové části, ale jaké :-$ pan doktor říkal, že to ještě neviděl. Měl absolvovat 3 operace a bohužel, po té první už se neprobudil z narkozy. Potom mě přivezl známý 2 veliké krabice s houbama. Tak jsem čistila a vařila plno pokrmů z nich. Teď ráno pojedeme do Karlových Varů vyzvednout bráchu po operaci. Nejdříve asi zajedeme k němu do bytu, protože bychom se do auta pomalu ani nevešli. Plechy hub, hrnce s jídlem. A také už vezeme přípravek na čištění pomníčků a výzdobu na hřbitov. Vezmu to dnes vše při jednom, dokud je počasí. Kočičí kamarádi budou mít dnes pré: zůstanou bez dozoru. Tak zatím pa, pa flower

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezkou neděli, u nás opět fučí a jsou 4°C. K obědu budou kuřecí nudličky a pečené brambory, polévku ještě nějakou musím vymyslet :-\ hello

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Bábovka je dobrá a skutečně šťavnatá. ♥ :-)

♥Jarka*Alice♥

TO Jaromilka: Díky, ještě tam plánuji přidat větvičky mahonky, ale tu momentálně nemám doma, takže to ještě dotvořím. ♥ :-)

♥Jarka*Alice♥

TO Koliduš: Piškoty už nebudeme kupovat z Opavie, tak snad to bude dobré. Bábovka je fakt dobrá. ♥ :-)

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 10.10.2015 19:58

TO jana50: Tady je prd a ne zelí. V Penny bylo vždy zelí na krouhání a teď nic. Normální mají, kilo 14,90.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění