Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36692
Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.9.2015 06:28

Přeji dobré ráno všem a dětem vykročení pravou nohou do školy.Nějak jsem také nemohla dospat. :-D Od čtyř hodin nemohu spát,tak jsem vylezla a už budu mít jednu várku prádla vypranou. ;-) Jak jsem koukla na předpověď,tak by tu mělo zítra pršet celý den.Asi se pojedu projet na kole do krámu a zítra budu sedět na zadku. :-D :-D

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 31.8.2015 21:21

TO eliko: Elisko, nechces posekat nasi zahradu, no vis ja jen abys nevysla ze cviku a take Ti dovolim se osprchovat :-D . Ne vazne, ted kdyz je trava preschla spise vysoke seno nam konecne opravili sekacku v servisu, nemam tuseni jak to dopadne, hlasi dest tak vyrazi podrost a kdo si s tim poradi to by mne zajimalo. :'( hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 31.8.2015 21:04

Dobrý večer děvčata , ty pneumatiky , to je úžasný , co lidi vymyslí a dokážou clamp . Hlásím , zahrada posekaná ,žiju a bylo tam krásně :-) . A mám dost :-S , vylezla jsem ze sprchy a asi zalezu do pelíšku :-) .Tak dobrou noc.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 31.8.2015 19:06

Teda,ty pneumatiky se mi líbí.Ne,že bych je chtěla,ale jaké mají lidi nápady. ;-) clamp Jinak ve městě bylo horko a dusno.Koupila jsem co bylo zapotřebí a užívám si chládku doma.Kytky jsou také zalité a pokračovat budu zítra.Rozloučím se a přeji dobrou noc.♥♥♥

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 31.8.2015 18:55

TO rozvita.ruze: Růženko,ty kila se musíme naučit s hrdostí nosit :-* Tím nechci říct,že nevadí.U nás byla jedna co si nechala na lékařské doporučení udělat bandáž.Když jsem ji viděla,tak byla celá přepadlá a pořád jí bylo špatně.Její sousedka říkala,že tu bandáž přežrala.Raději tlustá a spokojená,než hubená a nervní.Pak jí to museli vyndat a za chvíli byla na svém.Potom šla ještě jednou a po návratu z nemocnice dostala embolii.Ještě jí asi nebylo 50 let. :-\ Vzpomínám na jednu co jsme spolu za mého mládí dělaly.To je taková ráce,říkávala.Já jsem celá po mamce,tak si to čas od času říkám také. :-D :-D :-D :-D

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 31.8.2015 18:26

TO jana50: Teda Jani,já jen čučím,kdy a kde se dá upotřebit stará pneumatika. clamp

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 31.8.2015 18:16

Děvčata,nabízím vám ještě jednou recyklaci pneumatik
/dejte si to na celý obraz,je u toho i hudba./
ALENKO,ukaž,prosím,mejlík MARTÍNKOVI :-)

https://www.email.cz/web-office/d-YfTWQxmteT-QZbZvc68Wsz-G936ZQgIJrOUBrBP8T_5zLHF9ROwk69kMdaSZxTV9Wom4M/2542499_635716668794225882.pps a dnes už se s vámi,děvčata,loučím,přeji vám dobrou noc♥ hello a já jdu zalít skleník,aby mi ještě rajčata a feferony trochu vyrostly :-)

♥Jarka*Alice♥

Děvčata dnes se loučím, jdu něsníst k večeři, asi hermelín s chlebem a pak si půjdu do pelíšku číst. hello

♥Jarka*Alice♥

TO marcipka☺marcipán: Poslední roky si váhu držím a o žádnou dietu se nepokouším, mně totiž stačí trochu stresu a špatného spaní a mám hned o kilo méně. Ovšem jak se zase uklidním a srovnám, tak se urovná i váha. Takže mi ta kila tak nějak kolísají, což mně vůbec nevadí. Jen mám vysoký tlak, tak podle doktora bych přece jen tu váhu měla držet na těchto číslech. Ovšem zvážím se jednou za čas, takže nějakým kontrolováním posedlá nejsem. To si raději změřím tlak než bych se vážila.

marcipka☺marcipán

TO Alice*: to se ani nedivím. Jsi opravdu maličká. Ale raději nám už nehubni, nebo nebudeš mít sílu na ruličkyyyy :-D

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 31.8.2015 17:46

Ani ten odkaz neotvýrejte,nepovedlo se mě to sem dát. :-\

♥Jarka*Alice♥

TO marcipka☺marcipán: No, myslím, že kdybych 2 až tři shodila, že by to bylo o trochu lepší, ale beru to tak jak to je. ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO marcipka☺marcipán: Ještě jsem si vzpomněla, když jsem se se zlomenou nohou dostala před 9ti lety do nemocnice, musle jsem asi 10 dní ležet, teprve potom mi dovolili vstát a když jsem se tedy pak prvně postavila, tak se sestřička taky divili, že jsem tak malá. No moc jsem nevyrostla, ale k mojí váze je to akorát.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění