Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38768
Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 10.11.2015 16:06

TO marcipka☺marcipán: Marci nedivím se, že se mužovi do natírání nechce. My jsme to na chodbě řešili tak, že jsme nalepili na dvířka samolepící tapetu v motivu dřeva a vypadá to dobře. Zdá se mi to lepší práce než natírání, na to bych si netroufla. Vánoční osvětlení u nás dávali minulý týden, ale zatím ho nerosvěcují. Ta látka se mi taky moc nelíbí, je smutná a ten jelen, to nemusím. Ahoj flower

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 10.11.2015 16:05

Hezké odpoledne přeji vám všem. Venku je polojasno a teplo. Ráno jsem oběhla obchody a koupila mamince konopné mazání, mají ho v Bille v akci. K obědu byla kuřecí čína s rýží a vývar z mrazničky. Teď jsem skončila se zašíváním montérek, budu je uklízet, tak aby byly v pořádku, nachystané na jaro. Dnes jsem zjistila, že vánoční kaktus nasadil poupata, doufám, že neopadají a dočkám se květů. Zítra tady budou na náměstí trhy tak se zajdu podívat. Prodávají tam dobré trubičky za 10 Kč, asi půjdu zhřešit.
Jani, fontány hezké podívání clamp .
Liduško, myslím, že se pan Werich o těch mohamedánech už tehdy vyjádřil přesně. Já jsem jak říkám „vetešnice“, taky je mi líto věci vyhodit, třeba mám 5 ubrusů, které nepoužívám a ani nikdy nebudu a nemám srdce je vyřadit.
Květuš, vnouček už je zdravý, nebo ještě hlídáš?
Nějak jsem tady delší dobu neviděla Inku, Naďu, Alenku.
Zdravím vás všechny hello

marcipka☺marcipán

TO Anonym: splašil se mi počítač. Antivirák, ale už jsem ho rozběhla a přitom mě to odhlásilo. Tak ten anonym jsem byla já - marcipán

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 10.11.2015 16:01

Všem tady přeji hezké odpoledne. S mužem jsme dnes byli na procházce, jak jsme si sami pojmenovali, malý okruh. Včera jsme vyšli na velký okruh a muž byl zničený. Není to závratná délka, velký asi 400 metrů a malý asi 150 metrů. K obědu bylo kuře na paprice a bramboračka. :-))

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 10.11.2015 15:54

TO *Alice♥: Alí až zítra, ještě nejsou poupátka rozvinutá a také se setmělo. To by nebylo nic vidět. Vypadá to na pořádný déšť.

eliko
eliko Poslat vzkaz | 10.11.2015 15:37

Ještě jsem zapomněla, vánoční kaktus mi taky pokvete, mám bílí a je obalený poupaty .Ale on mi kvete i na velikonoce tak nevím ;-) .

eliko
eliko Poslat vzkaz | 10.11.2015 15:33

Ahoj děvčata ,tady se setmělo asi bude pršet. No, může.Alice , kaktus vypadá krásně :-) ,Liduško , pan Werich asi viděl až do dnešní doby :-) .Jani , krásný fontánky :-) . Marci ,ty jsi akční , nic nenecháš náhodě , myslíš ,že už rozsvítí vánoční světýlka ? Já to mám ráda vždycky se chodím kochat do města :-) .Vánoce už jsou fakt za dveřma. Docela se na těším. Tak zatím hello hello hello .

♥Jarka*Alice♥

TO marcipka☺marcipán: Tak taky prosím přidej fotečku kaktusu. ♥ ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Proto jsem si ho koupila, snad se mu bude dařit.♥

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 10.11.2015 14:25

Děvčata,nás tu asi navštívilo jaro? :-D Bundu jsem musela sundat,jaké mi bylo venku horko.
ALI,moc hezký kaktus clamp clamp clamp ,takový bohatý,má hodně nasazených květů.
LIDUŠKO,vždyť Ty jsi čiperka,domácnost obstaráš a ještě hlídání,máš můj obdiv clamp clamp clamp .

marcipka☺marcipán

Ahoj děvčata. Už jsem doma. Nůžky jsou nakoupené za 275,- Kč. Měli i lacinější, ale ty do ruky nepadly. Zdr. potřeby jsou u polikliniky a tam chodilo marodíčků, jedni tam, druhý ven. A co lidí chodí o berlích, hůlkách jsem si všimla. Uvařeno jsem měla, to vždycky vařím večer když někam jedeme. Ráno u nás dávali vánoční osvětlení. Tak uvidím večer, mám to hned u okna. Bydlím na hlavní tepně :-D Vánoční kaktus už nám také začíná kvést. Pa

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezké odpoledne. Tady je můj nový tříbarevný vánoční kakatus, zatím jen s jedním červeným květem. ♥ ;-)

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 10.11.2015 10:43

Pohodove dopoledne, sedim na pozadi, nohy nahore a lenosim, uz mi to chybelo i dobreho, teda vandru moc skodi. Uvarim jen polevku, ostatni je v lednici a budu krmit pracku a susicku. Lidko, jsem ze stare skoly, mne se to moderni povleceni nelibi, mam rada svetle prouzky nebo ciste bile, ale nemusi to byt prave damasek, s tim je moc zehleni. :-D ;-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 10.11.2015 10:09

TO marcipka☺marcipán: No,to bych také nemusela mít.Právě že má každý jiný vkus,ale tohle mi připadá,že by se dalo použít opravdu jen na vánoce a co pak s tím.Takové vzory se mi nelíbí ani na cíchách.Marci,ať dobře pořídíte. hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 10.11.2015 10:03

Tak už mám plán.Vítr už nefouká,konalo se kolo.Musím toho využít než bude sníh.Dobře se jelo.Pračka pere.K obědu bude na dědovo přání sekaná s bramborem.Ta omáčka počká ještě do zítra. ;-) Snad opravdu pojedu.Jani,mě všechno trvá dlouho. :'( Tak pracuji po chvilkách.A to musím mít rezervu na hlídání.Vánoční úklid jsem už dávno vzdala.Uklízím,když mi tělo dovolí. :-( Ta fontána je kouzelná.Je vidět když jsou šikovní lidé,tak i na malém městě se dá udělat dílo ke koukání. clamp clamp

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění