Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 13 .. 16 17 18 19 20 21 22 .. 25 .. 36 .. 48 Další »

Řadit:
712
Kamarádka nemá fotografii.
NK | 11.9.2017 23:14

TO Tom: to vysvětluj nadrženýmu chlapovi, co ti nedá a nedá pokoj :-)

NK | 11.9.2017 23:13

TO Mirka: to je od tebe, jako ženský, šlechetný, ale jako pro lidskou bytost je to pro tebe špatný, když to musíš vydržet..stejně tak já..není to od našich chlapů taky hrozně sobecký? Jako od těch žen tady, když s chlapama nespí?

Tom | 11.9.2017 23:10

TO NK: safra, ženské, nějak tomu nerozumím. Kdyz neco nechci, tak to nedělám, ne? Tak to aspoň dělá moje žena.několik let me suše odmítá sylem „nemám chuť, dneska se mi nechce, dej mi pokoj, atd.“. A co, mám j znásilnit? Taky bych to mohl mít každý den. Ale nemám, ale ale moje žena po svatbě rozhodla, že už sex nepotřebuje. Proč to teda občas neodmitnete? Snad máte nějakou osobnost a nárok na vlastní názor, ne?;)

Mirka | 11.9.2017 23:06

TO NK: No právě. Vybojovat. Chlapi by si potřebovali vybojovat, aby bylo aspoň něco a my zase, aby někdy nebylo nic. Potřeba sexu je u každého trochu jiná.

Ideální by bylo, kdyby se oba partneři aspoň trochu!!! shodli.
Děsí mne, kolik je mladých žen, které sex se svým mužem odmítají.
Že si vůbec neuvědomují, co všechno tím zapříčiňují. Že škodí hlavně samy sobě. Já bych doma nespokojeného chlapa mít nechtěla a nemohla. To radši vydržím sex každý den.

NK | 11.9.2017 22:59

TO Mirka: tak to jsem na tom trochu líp, ten můj občas, když viděl, že už toho mám fakt dost, ustoupil..nepřemýšlel nad nějakou léčbou, terapií nebo tak? Mě byl přítel jednu dobu už tak protivný, že jsem měla co dělat, abych ho do něj při tom nekousla :-) ..a to už fakt není normální, proč to trpíme, ne?

Mirka | 11.9.2017 22:55

Ještě musím dodat, že tomu tak bylo, i když stavěl barák . Chodil do normální práce, odpoledne na barák, večer utahanej přijel a stejně to potřeboval každý den. Nepřistoupil na kompromis ob den. On to potřebuje 2x denně, já obden, takže jednou denně už máme ten ( některými sexuology doporučovaný ) kompromis.
Jeho touha je pro něho důležitější než ta moje. Totiž nikdy neuznal, že když je něčeho příliš, těžko se po tom dá toužit.

NK | 11.9.2017 22:48

TO Mirka: jo, je to stejně tak špatný, jako když sex někdo uplně odpírá, jak tady řeší chlapy..já si zas vybojovala, že to můžu dělat hlavně pusou :-) ..to taky dělám ráda (i když ani to se mi nechtělo samozřejmě pokaždý)..ale je to asi špatný, že si to musíme vybojovat, vždyt takhle se to nedá, ne :-\ ?

Mirka | 11.9.2017 22:35

TO NK: Já jsem na tom stejně, akorát o pár let napřed. Myslela jsem si bláhově, že ho to postupem času přejde. No, nepřešlo. Maj to v rodině. Vybojovala jsem si (a nebylo to lehké) jeden „volný“ den v týdnu. Úplně se na to volno těším, že si budu moct jít lehnout , kdy a jak chci.

A řekla jsem si, že když už něco musím dělat, tak to budu holt dělat ráda a ne nerada.
Byl roky, kdy jsem trpěla a on taky, protože samozřejmě poznal, že je to u mne jen z povinnosti. Naštěstí „nevyžadoval“ můj orgasmus. To bych asi každý den nepřežila :-\ 8-)

NK | 11.9.2017 19:45

TO DDLL: taky to na sílu je..ale už jsem ho tak poznala, tak jsem s tím mohla počítat, moje chyba :-) ..tak Vám všem přeju, at si to dáte se svými polovičkami do pořádku..třeba jim začněte vyhrožovat, že když to nebude aspoň 2xtýdně, tak si to prostě vezmete 2xdenně :-) ..ne, jen humor, tak hodně štěstí :-) ...

DDLL | 11.9.2017 14:22

TO NK: Ahoj,
za sebe (a většinu kamarádů) můžu říct, že 3x týdně je ideál, 2x týdně je dolní hranice kdy ještě chlap neremcá a je spokojenej. Bohužel nikdo z nás to nemá 2x týdně ani náhodou. V dlouhodobém vztahu mi přijde 2x denně už dost „na sílu“. Prostě každý třetí den kdyby něco doma bylo, to by bylo na světě krásně a rozvodů by byla půlka :-)

NK | 10.9.2017 21:45

TO Tom: jo, tak jak to píšeš ty, tak by to bylo v pohodě..

NK | 10.9.2017 21:44

TO Tom: jsme spolu devět let :-) ..a zas tak mladý už taky nejsme. :-)

Tom | 10.9.2017 21:30

TO NK: No, rekl bych, ze po par letech vztahu je 2-3 tydne uplne v pohode a krasa. Obcas, kdyz je chut, tak nekolikrat za den, ale prumer, jak pisu. Vsichni chlapi tady jsou tezce pod timto prumerem. Nekde v radu jednou za mesic az jednou za rok (nebo nekolik let) a, svete div se, stale prezivaji.
Ale pokud to nekdo vyzaduje pravidelne 2x denne, tak jste spolu budto nekolik mesicu, jste hodne mladi nebo nema narocnou praci nebo konicky;)
Ja to mam rad, ale cca 2 vecery v tydnu mam nejake hobby, jednou nebo 2 nekam odbehne zena. Tudiz, se potkametak tri vecery.

NK | 10.9.2017 15:43

Ahoj pánové,
nejsem přímo v tématu, ale zajímal by mě nároz muže, co je vlastně vyhovující frekvence styku? Mám přítele, pro kterého je i dvakrát denně málo a věřte, že i toto je silně traumatizující..Ráno, odpoledne máme sex, pak jdu třeba trochu unavená spát a už vím, že zas bude chtít a je mi až fyzicky uzko..

Taky jeden | 10.9.2017 09:15

Ahoj všem,
nechci tady rozebírat svůj životní příběh, ve velké míře se podobá těm mnoha, co jsou zde popisovány. U mě ovšem velkou roli hrála neřešená psychická porucha mojí exmanželky (panická úzkost s obsedantními projevy). Došlo to do fáze, že argumentovala tím, že se jí to zlepší, až mě opustí. Opustila s dvěma malými dětmi a první, co udělala ve svém novém domově bylo, že začala brát AD a pravidelně navštěvovat psychiatra. To, že svůj stav neřešila a vzala malé děti desítky kilometrů z domova jí nikdy neodpustím. Teď jsem víc jak rok sám, bez buzerace, odmítání, stěžování a jediný, čeho se „děsím“ je, že si na to začínám zvykat (milenku mám a ta by ráda byla oficiální paní, což na základě předchozí zkušenosti asi milionkrát zvážím). Za svoji velkou chybu považuju to, že jsem to neuměl řešit a řešení, že jsem se jednou za čas zrakvil v hospodě je fakt neskutečná blbost. Je strašně těžký žít bez pravidelného styku s dětmi, což bylo taky jediný, co mě v tom vztahu drželo (ten krok udělala ona). Moje rada zní - pokud to někomu v sexu neklape před dětmi, po dětech se to ještě 100x zhorší, nedělejte tu samou chybu jako my! Sex tvoří 10% součást vztahu, pokud funguje. Pokud nefunguje, tak 90%.

« Předchozí 1 .. 13 .. 16 17 18 19 20 21 22 .. 25 .. 36 .. 48 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění