Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
222
Kamarádka nemá fotografii.
Kursi | 15.6.2018 09:56

Promin, kdyz tak na mail Kursi1983@seznam.cz. Dekuju

Kursi | 15.6.2018 09:52

Ahoj, ja bydlim v Modranech a byla bych nekdy rada za spolecnost :). Mas foto?

katy | 12.6.2018 19:53

Ahoj,hledám normální pohodovou kamarádku z Prahy se kterou se dobře povídá.Která si ráda vyjde do kina,divadla na výstavu, ale i na kávu či skleničku .
Jsem 57 letá ženská mladá duchem,které chybí spřízněná duše,která si ráda jen tak ,,pokecá o životě“.
Budu ráda,když se ozveš na mail katka.hruskova@volny.cz :-)

buffy | 2.6.2018 18:44

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 31, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na fesťák v okolí Prahy. Nejsem žádný party typ. Ráda zajdu na víno, na kávu nebo si jít jen tak zatancovat. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. Napiš mi spíš na e-mail: buffytka@seznam.cz

Tesa | 2.6.2018 17:42

Ahoj,
rada bych poznala kamaradku, se kterou muzu vyrazit do přírody , na nákupy , do divadla nebo někam posedet na vino.
Budu rada , když se ozveš tesa1@centrum.cz

Anonym | 2.6.2018 14:09

Ahoj všem. Hledám normální a pohodovou kamarádku. Už mě nebaví někoho přemlouvat, aby vůbec někam o víkendu šel a něco podniknul. Je mi 31, mám ráda společnost, divadlo, koncerty, ráda bych našla někoho, kdo by zašel na fesťák v okolí Prahy. Nejsem žádný party typ. Ráda zajdu na víno, na kávu nebo si jít jen tak zatancovat. Prosím jen vážné zájemkyně, co mají zájem se scházet a něco podnikat, ne jen slibotechny. clamp

Lucka | 24.5.2018 12:39

Ahoj, nenajde se partacka z Prahy na spolecne hubnuti? Moje predstava je tak 15 kg. Samotne mi to stale nejde :( muj email Lucka2410@seznam.cz

Anonym | 16.5.2018 16:07

TO eva: Ahoj Evo nevím od kud jsi , já z Prahy také hledám kamarádku, napiš na e-mail Anah@centrum.cz

Anah | 16.5.2018 15:57

TO Anonym: Ahoj také bydlím v Praze a hledám kamarádku e-mail Anah@centrum.cz ...napiš

Anonym | 12.5.2018 11:43

Můj email maryana1994@seznam .cz

Anonym | 11.5.2018 12:02

Ahoj holky,
hledám kamarádku na sport, kulturu, procházku, skleničku, proste cokoliv nás napadne. Je mi 35 a jsem z Prahy 4 Modřany. Pokud se někdo z mé blízkosti ozve, budu ráda.
Mano.lirio@seznam.cz

Ahoj.Hledám kamarádku na společné hubnutí,sama nejak neumím začít.Mám dost kil,které se mi už nechce nosit.Pokud by se chtěl někdo přidat budu moc ráda.Muj e.mail: n.o.n.i@centrum.cz

Anonym | 1.5.2018 18:38

Ahoj ☺
Zaujala me tvoje zprava .. mam to trosicku podobne taky hledam nakou kamaradku na holcici dychanky. Bydlim v Praze par mesicu a schazi mi naka kamaradka

Anonym | 28.4.2018 21:21

Ahoj holky! Hledam kamaradku nebo kamarádky . Jsem z Ukrajiny j.Je mi 24 .Pracuji v Praze zubařkou V Praze jsem uz 2 rocky . Rada bych si našla pravou kamaradku z kterou bych mohla sportovat ,chodit na shopping, a zajít o víkendu někam na víno ,kávu a disco .)P Budu rada kdyz se ozvete sem) Děkuji ;-)

PM | 25.4.2018 18:54

Ahoj holky je mi 23 pred pul rokem jsem se odstehovala do Prahy za pritelem ale bohuzel mi schazi dobra kamaradka na holcici akce atd .. jsem pro kazdou srandu pokud by te zajimalo vic napis na email marouskovapetra340@gmail.com

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění