Prevence proti různým nemocem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

prevence proti různým nemocem

Diskuze

anonym
| 2. 4. 2015 19:20
určitě něco najdeš. Pohledej u nich na stránkách
anonym
| 1. 4. 2015 09:32
nikdy jsem se o to nezajímala, ale moc děkuju za info. Jsem u pojišťovny 211, to je MInisterstva Vnitra a je tam toho na výběr dost
anonym
| 20. 3. 2015 16:12
¨mrkni se do preventivního programu u své pojištovny, jesli nějaký nemá...
anonym
| 31. 5. 2014 21:50
Zdravíčko, moc velké zkušenosti s doplňky stravy jako prevenci nemám. V zimě berem celá rodina Céčko a celkem se nám vyhýbá chřipajzna. Protože mě v posledních letech strašně trápila bolest kloubů a díky Enzycolu je pryč. Beru ho dál jako prevenci.
anonym
| 30. 11. 2013 23:39
Zajímá Vás, jak často máte nárok na pravidelné preventivní prohlídky a jaké to vůbec jsou? I toto téma probíráme na www.komunita111.cz nebo www.trijednicky.cz
Přijďte se dozvědět něco nového.
anonym
| 4. 10. 2013 13:14
foto TIPY NAJDETE ZDE:
http://www.fcc-club.cz/
anonym
| 25. 3. 2013 17:12
Mám zkušenost s přírodními produkty, jejichž výzkum byl oceněn Nobelovou cenou. Jejich unikátní složení eliminuje všechny civilizační choroby od rakoviny, přes diabetes, deprese až po kardiovaskulární choroby. Dávají prostě tělo do "latě". Mám k dispozici reference od spotřebitelů. Pokud chcete vědět víc, napište mi na bittmanova@recon.cz
krizova.za...
| 30. 1. 2013 20:27
foto Pijete rádi kávu, čokoládu, či čaj??
Na trhu se vyskytla nová značka: Organogold, kterou seženete pouze na internetu. Obsahuje čínskou houbu Reishi (houba nesmrtelnosti), která má desítky pozitivních účinků. Většina káv dehydratuje organismus a má mnoho dalších neblahých účinků. Přidáním této houby se negativní účinky ruší a převažují jen ty pozitivní. Tím pádem se nemusíte zbavovat návyku pít kávu a ještě můžete zlepšit své zdraví.


__Některé účinky kávy:__
• antialergenní účinek
• snižuje negativní účinek kofeinu a uvolňuje svaly
• snižuje hladinu cholesterolu
• antivirální účinek
• podporuje metabolismus
• pomáhá snižovat tělesnou váhu
• zabraňuje tvorbě bronchitídy
• zlepšuje hemodynamiku (tok krve) v koronálních žilách
• antitusívně (zmírňuje kašel) – uvolňuje hleny
• chráni játra před jedy
• antibakteriální účinky
• snižuje krevní tlak
• má neutrální PH mezi 7,2 – 7,5
• obsahuje pouze 9 mg kofeinu (klasická káva 135 mg!!)
• účinná v boji s nádorovými onemocněními
• podporuje detoxikaci organismu
• pomáhá při vyrovnávání krevního tlaku
• vhodná při léčbě průduškového astmatu
• tlumí bolesti
• příznivě působí na regeneraci organismu po chemoterapii
• pomáhá při alergiích
• pozitivní vliv na plodnost a potenci
• potlačení projevů stárnutí
• pomáhá při poruchách spánku

__Stránky:__ http://www.pijeme-kavu.organogold.com/r/CZ/CZ/

-v případě že by se Vám nějaký produkt líbil, chtěli jste vědět více,v horní části je email, na který pište..Kafe je malinko sice dražší,ale když si vezmete, že v obchodě koupíte kávu za 200 Kč a ještě je škodlivé, tak není nad čím uvažovat..já s ním mám velmi dobrou zkušenost..:) Ochutnala jsem všechny
anonym
| 5. 11. 2012 09:16
Víte,že členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev u smluvních partnerů a v rámci programu Zdravý život mohou získat až 1500 Kč ročně na pohybové nebo rehabilitační aktivity nebo na vybrané druhy očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění? Více na:
http://www.vzp.cz/…b-pevneho-zdravi
anonym
| 27. 10. 2012 14:59
Harmonogram péče bezplatných preventivních prohlídek
-přehled preventivních prohlídek zde.

http://www.vzp.cz/…ntivni-prohlidky

http://www.vzp.cz/…y-zeny-19-35-let

http://www.vzp.cz/…y-zeny-35-50-let
anonym
| 2. 7. 2012 15:29
Na prevenci doporučuju užívat Rakytníkový olej, je to nejlepší co jsem zatím vyzkoušela. Zkusila jsem ho jako první a teď ho užíváme celá rodina. Zvyšuje imunitu, regeneruje pokožku, pročišťuje a mnohem víc. A hlavní je, že to není žádna chemie ale čístě přírodní. Tady se můžete juknout ;o) http://www.terezia.eu/cz/produkt/100_rakytnikovy_olej_v_tobolkach
anonym
| 29. 1. 2012 21:17
foto Já Vám mohu na základě vlastních zkušeností doporučit nejen jako prevenci, ale i jako pomoc při nejrůznějších potížích od astmatu po žaludeční vředy produkty firmy DXN obsahující houbu Reishi (Leskokorku), která je v Číně uznávaná jako lék a v Japonsku ji dopoučují i při léčbě rakoviny. Většina nemocí, včetně rakoviny, vzniká v překyseleném organismu. Více informací naleznete na www.prevence.dxnkava.cz nebo mi napište na hasnajdrova@seznam.cz.
anonym
| 18. 11. 2011 22:57
foto Nemoci nechodí po horách ale bohužel po nás lidech.
Každý, kdo je nemocný, dělá jistě vše proto, aby byl zase zdravý, cítil se dobře, mohl být opět spolu s přáteli a plnit své každodenní povinnosti.
Svoje zdraví ale můžeme ovlivnit každý den. Vlastně to i děláme, vědomky či nevědomky, pozitivně či negativně.
Co si většina z nás podvědomě spojuje se slovem zdraví? Určitě imunitu, která je vlastně synonymem zdraví.

Zkrátka a dobře, bez pořádně fungujícího imunitního systému není pořádné zdraví!
http://www.fcc-club.wbs.cz/…lnky-stravy.html
medword1
| 13. 11. 2011 10:24
Daleko jednodušší a méně nákladnější je nemocem předcházet, než je léčit, ve starověké číně byl lékař placen nikoliv od počtu pacientů, ale od počtu zdravých lidí, takže se vždy snažil si udržet zdravé lidi, a to samozřejmě dělal pomocí prevence, jiná cesta k tomu nevede, je pravda, že měli možnost využívat více metod, ale v první řadě upravovali stravu a doporučovali doplňky stravy, ve své podstatě to ale my taky můžeme dělat, hlídat si co jíme a případně to doplnit o nějaký ten doplněk stravy, protože třeba některé vitamíny, mršky jsou rozpustné pouze v tucích a co myslíte, vstřebáte je do organismu, když budou ve formě prášku? asi moc ne, že? a tak bych mohl pokračovat dál, je třeba kvality a nikoliv kvantity, nicméně prevence je velice důležitá a hodně nám v tom směru mohou pomoci bylinné přípravky, většinou je jejich receptura ověřená staletími a pokud náhodou nepomůžou, pak aspoň neuškodí, někde jsem tu zahlédl v diskuzi, na mě to nefunguje, ale tak to určitě není, funguje to na všechny, jen se liší doba, za jakou pocítíme účinky, kde může hrát velkou roli i to, jak je organismus zanešený různými toxiny, pokud by jste chtěli podrobnější informace, můžete se na mě obrátit, rád vám poradím
Reiki
Kamila999
| 5. 6. 2011 19:50
komu chybí energie nebo je nemocný, má jakékoliv problémy pošlu ZDARMA léčivou energii Reiki - oraetlabora@email.cz
danielapil...
| 4. 8. 2011 15:10
TO Kamila999: Já mám dobrý pocit z Allivictus tinktury, řekla bych že zabírá, na prevenci a imunitu a je také přírodní. Bohužel ovšem není zdrama
doplněk
BaraRiessova
| 6. 5. 2011 15:57
Ahoj Kajdo, já již pár let kupuji bylinky a různé bylinné čaje, je to přírodní a neškodlivé, do teď jsem chodila do jednoho krámku ale ta paní má již i internetový obchod,sice se zdají dražší než jinde ale dává velikánské graamáže takže to vydží na fakt dlouho a vždy mi se vším poradí naleznš jí na www.biobyliny.czmůžeš jí také napsat na email co tam maá nebo zavolat a ona ti stím pomůže nebo namíchaá přímo protebe
prevence
Nika1
| 14. 10. 2010 18:06
Skusala som zdravu stravu, rozne pripravky, ale velmi to neucinkovalo alebo len docasne.


Potom som si nasla osobnu poradkynu, ktora sa mi venuje komplexne a riesime moje konkretne problemy. Vysvetlila mi vela zasadnych faktov, doporucila literaturu. Zakladom je prijimat kvalitnu stravu a vsetky potrebne ziviny. Je to ale tazke s beznymi potravinami. Ukazala mi jednoduchu cestu a ono to fakt funguje. Vsetko je na prirodnej baze a jasny vysledok je, ze som v lete pocas pilovej alergie pouzivala len polovicne mnozstvo liekov a odkedy dodrziavam jej rady, tak som nebola chora. Verim, ze buduci rok nebudem mat alergiu vobec. Zacina sa zima a ja som nachylna na prechladnutie. Zatial sa ale na mna nic nenalepilo a verim ze je vdaka tomu, ze moje telo ma vsetko co potrebuje a preto je aj obranyschopnost silnejsia.


Ak mate zaujem o bezplatnu konzultaciu s realnymi ludmi s realnymi vysledkami (a nie len sluby v reklamach), tak ma kontaktujte na Nika@wellness-nika.cz Som v Prahe
Aloe vera
Marketka5
| 18. 9. 2010 12:32
Já i děti pravidelně užíváme aloe vera gel a jednou ročně si dáme kůru kryoterapie a musím zaťukat, že za celé dva roky jsme nemarodili, což je v mém i dětí případě snad zázrak. Určitě doporučuji. Tip na www.relaxace.com.
doplnky stravy
johhyna
| 9. 9. 2010 21:44
Ahoj, add doplnky stravy, tak ja si an tom posledni dobou docela ujizdim, beru Maxicor s omega-3 mastnymi kyselinami (prevence na cholesterol a vubec srdecne-cevni poruchy)a taky Q-Max s koenzymem Q10 proti unave.
Jinak mam taky male deti a taky jajko Budulinek nestiham cvicit, vyresila jsem to eliptickym trenazerem a snazim se behat aspon doma a moc to doporucuju:o))) Ta zumba me zajima, slysim na to samou chvalu... je to fakt takova bomba??
Ve zdravém těle, zdravý duch
bete
| 6. 9. 2010 15:12
to Budulinek76: Chápu to, protože se mi taky občas nedostává času, ale
snažím se aspoň dvakrát týdně chodit na aerobic a už jsem zkusila i
zumbu. Občas mi taky nevyjde čas, tak aspoň vystoupím o zastávku dřív a
dojdu pěšky nebo vyběhnu schody. Snažím se vyvážit jídlo i pohyb - když
si dám nějakou sladkost, nařídím si půl hodinky cvičení navíc. Příští
týden jdu s kamarádkou na badminton, tak pak napíšu, jaké to bylo. :)
A včera jsem viděla pár rodinek s kočárkama na bruslích. To je dobrý nápad, ne? :)
oprava
fagi
| 2. 9. 2010 11:26
jéé, mě se ten odkaz špatně vložil
finská sauna - fakt doporučuju chodit pravidelně
prevence
fagi
| 2. 9. 2010 11:21
Ahoj, já třeba doplňkům stravy moc nevěřím. Snažím se jíst hodně ovoce a zeleninu, jíst pravidelně, cvičit a nedávno jsem začala chodit i do undefinedundefinedundefined

undefined finské sauny . Teďka začíná být sychravo a já se cítím o moc líp
Oprava
angelwoman
| 7. 6. 2010 18:19
Omlouvám se za překlepnutí-samozřejmě tam má být v první větě "vydělila"
Ecinazuz - video a syrová strava
angelwoman
| 7. 6. 2010 18:18
Video jsem si prohlédla, bylo zajímavé
Každopádně bych si ho vidělila minimálně dvěma - jednak to je video zmiňující především americké poměry a některé věci tam popisující nejsou u nás až tak běžné (např. zatracovaná vitamínových doplňků, apod.). Ale v hrubých rysech s ním mohu souhlasit.
Jen ještě jedna věc mě zarazila - tolik doporučovaná konzumace syrové stravy. Vím, že to je určitý trend, která jistá skupina lidí doporučuje... V jednom z posledních čísel časopisu Meduňka o tom byl velmi rozsáhlý článek s názory lidí z mnoha stran a profesí... Těžké se v tom zorientovat, ale já osobně si myslím, že pouze konzumace syrové stravy není pro naše tělo prostě vhodná. Jednou stranou mince je otázka zabití důležitých enzymů, ale existují i šetrné přípravy jídla např. dušením nebo na páře, které jich zachovávají co nejvíce. Já si myslím, že pro tělo nejsou dobré žádné extrémy (pouze syrová strava, veganství, apod.), ale především VYVÁŽENÁ strava. Také je třeba brát v potaz to, v jakých zeměpisných šířkách žijeme - jíst v tuhé zimě pouze ledový salát a pít zeleninové džusy je jistou cestou k porušení imunity organismu a mnoha nemocem V tom stačí poslouchat své tělo - máte v zimě chuť dát si po ránu studený jogurt nebo salát s rajčetem? Pochybuju. Máte po dni v mrazu chuť na ledový salát nebo na teplé jídlo, které váš žaludek potřebuje???
Prostě bych určité věci brala s rezervou - i ty zmiňované v tomto videu
Čínská medicína Tiens
Janin
| 28. 3. 2010 17:41
Jednoznačně mohu já a celá má rodina doporučit čínskou medicínu Tiens
Účiné proti nachlazení
1Luccka
| 28. 3. 2010 17:36
Objevila jem naprosto skvělé přípravky na nachlazení, posílení imunity a další ,,neduhy´´. Jde o bylinky a musím přiznat, že jsem sama zpočátku nevěřila, ale teď mě nezbývá, než vřele doporučit. Pokud máte zájem písněte na můj mejl 1Luccka@seznam.cz a ráda vám pošlu více informací. Hezkou neděli
enyzymy
karlicka
| 26. 2. 2010 16:46
Mám velmi podobné zkušenosti jako Candy. Wobenzym jsem začala užívat před 6 lety a nemůžu si ho vynachválit. Jakmile cítím, že by mně mělo něco skolit, hned nasadím enzymatickou léčbu Wobenzymem a je v podstaě po starostech.
dotazník pro kuřáky a bývalé kuřáky
pasions
| 20. 12. 2008 16:07
Dobrý den,
jsme studentky 1.LF UK a chtěly bychom Vás požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je součástí naší seminární práce z Hygieny a epidemiologie na téma Léčba závislosti na tabáku, motivace a úspěšnost.
Odkaz: http://spreadsheets.google.com/viewform?…


Děkujeme za vyplnění a přejeme krásné Vánoce
enzymy
Candy
| 12. 12. 2008 16:16
Já sázím na enzymy, které se běžně vyskytují i v přírodě např. Bromelain, Papain atd. Enzymy řídí všechny biochemické procesy v těle - zajišťují i náš dobrý zdravotní stav. Já je užívám na podporu imunitního systému v podobě Wobenzymu, který obsahuje tyto přírodní enzymy. Pomáhá mi nejen posilovat imunitu, ale pomohl mi i od otoků a zánětů, když jsem musela podstoupit chirurgický zákrok.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video