Stydění se - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

stydění se

Diskuze

anonym
| 18. 6. 2015 14:03
Ahojte, já to mám přesně naopak. Přítelkyně se nestydí ukázat prsa před cizími chlapy a mě to strašně vadí. Její názor je takový že na tom není nic špatného a nijak se nepohoršuje a že všechny holky mají prsa. Nevím co dělat, prostě mi to strašně vadí. Je to intimní a mělo by to zůstat jen mezi námi přeci. Já taky nikde neukazuju svojeho před holka ikdyž všichni chlapi ho mají.. . Co mám dělat ??
anonym
| 13. 12. 2011 15:06
Ahoj, myslím že tento stud před partnerem má spousta žen- některé se stydí za své břiško, které v oblečení vypadá naprosto normálně, ale znáte to, svlečete se, různě se ohýbáte a faldíky jsou na světě. Jiné ženy se takto stydí za svá stehna, zadeček nebo nesouměrnost prsou i když jim partner říká, že jsou pro něj krásné a přitažlivé, ony se nahé dobře necítí, když nemají sebemnší šanci něco skrýt, nebo spíš nechtějí vystavovat všechny své drobné chyby kterých si partner ještě nestačil všimnout na odiv. Společné koupání nebo sprchování zase ženy nechtějí třeba kvůli tomu, že se jim smyje make-up a budou se cítit pro partnera ošklivé (i když nejsou), nebo pod vlivem horké vody jejich citlivá kůže zčervená, vytvoří se na ní červené flíčky i přesto že mají zdravou kůži...prostě chtějí být pro svého partnera pěknou vílou s trochou tajemství
Chlap
JASMI
| 3. 11. 2009 19:33
To byl asi můj bývalý. Velmi ošklivý a srandu a humor dělal jen s cizímu ženami. Na mě doma byl sprostý a vulgární. Jsem ráda , že jsem se ho zbavila a jedna hloupá mu na tu srandu skočila.
stud, sebe-vědomí
Teushka
| 17. 8. 2007 11:52
Ahoj victorky a victorové tady. Jsem jedna z taky hodne se stydících - jako opravdu megahodně (jak to popisuje prvni příspěvek)... je to ASI dáno několika nic moc aspektama, které si asi žena musí s podporou milujícího partnera uvědomit sama... Jak píšu jinde, jsem spíš klukanda a navíc mám problém se sebe-vědomím jako takovým (jsem opálená, rodiče, kteří mi rozhodně ideální výchovu nedali, a bratři nejsou, přátelé nejsou, všici jsou jiní než já a tak to je od miminka a nějak v tom nejsem stále vyrovnaná no.. - což asi patří bohužel do problematiky nějaké profesionálnější poradny)...a postava je taková dost faldíkovitá ale pod oblečením se to skryje do normy.... ..... ale píšu proto, že od té doby, co jsem začala třeba dělat břišní tance, tak se kapku můj stud a vůbec ženskost a ladnost pohybů dosti zlepšil... zjistila jsem, že k ženě patří to a tamto a to všechno patří i k erotice... a pak už záleží na partnerovi asi, jak bude umět citlivě reagovat na to a tamto....nevím ....a na tom, jak žena svou ženskost podtrhuje (já se nemaluju, nenosím podpatky, sukně...tanga-v životě!) a přijímá ji. Ale jak říkám, pracuju na sobě... mám za sebou btw spoustu nádherných a dlouhodobějších vztahů, ale moje stydící úchylky se potýkaly vždy s úžasem a nepochopením (že prý falešný stud) a museli to nějak partneři přijmout nespokojeně (ale lepší než drátem do voka asi)... Od pondělí mimochodem cvičím a jdu na sobě máknout, pro lepší pocit ze sebe, tak třeba to bude lepší...nebo až potkám chlapíka, jako tady některé popisujete (kteří budou mít rádi svíčky a vanu a budou umět zlomit všechny ledy:))) Všem přeji krásné dny a noci, mějte se rádi a děkuji Angelwoman za nádherné příspěvky
Jasně
Edith
| 19. 7. 2007 22:21
chápu že tvůj partner za to nemůže,myslela jsem to obecně.Ale neboj,to bude vše o.k,jsi ještě hodně mladá,já jsem se přestala pozorovat a sebekritizovat tak nějak lehce před třicítkou,přišlo to tak nějak samo...NIKDO není dokonalý,a jsme originální,jak napsala Angelwoman. Papa
stud
trudis
| 19. 7. 2007 22:14
Jojo se vším tímhle naprosto souhlasím...v mém případě však jde o jiný stud a o to více mě to tíží, jelikož mi k němu můj partner nedal sebemenší podnět a zaseklo se to spíše z mé strany a nemůžu se nějak odrazit. Ale věty stylu: Ty máš ale velkej zadek ...opravdu nepatří do kvalitního vztahu...Na to asi dávat pozor...
Ještě ke studu-dodatek
Edith
| 19. 7. 2007 20:50
samozřejmě existují muži,kteří pomohou v holkách pocit méněcennosti vyvolat,ale to nelze chápat jako stud,ale obrannou reakci...Začíná to poznámkami typu-ty máš ale velkej zadek-a končí fackama a nedejbože něčím horším.Jde o absolutní nedostatek sebevědomí u toho muže a tím že poníží partnerku si ho krásně posílí.Mohu vám všem poradit,dobře si rozmyslete společnou budoucnost,pořizování dětí,psů atd...Zdravý sebevědomý muž tohle nedělá a přijímá partnerku takovou jaká je,protože i on má třeba nějaké nedokonalosti.takže nono to není o objemu pasu,boků atd...
stydění se
Edith
| 19. 7. 2007 12:35
Angelwoman to náááádherně vystihla a naprosto s tím souhlasím.Tady je stud fakt zbytečnej!!Nezapomenout,že partner je v inkriminovanou chvíli ze své partnerky UPLNE vyřízený-v dobrém slova smyslu-a rozhodně se nezabývá nějakou celullitidou,faldíky nebo čímkoliv.To řeší jen holky a je to fakt blbost...Tak klidně rozsvitte a užívejtesi to.Ahojky
Trudis,
angelwoman
| 19. 7. 2007 12:05
to jsem moc ráda!
:)
trudis
| 19. 7. 2007 11:37
Páááni...teď jsi mi úplně vyrazila dech...a vlila naděj do žil...budu o těch slovech dlouho přemýšlet a vezmu si z nich co jen půjde...
Milá Trudis..
angelwoman
| 18. 7. 2007 21:30
..myslím, že při milování vypadáš nejkrásněji, jak to jde-určitě z pohledu tvého přítele V tu chvíli jsi pro něj ta nejpřitažlivější a nejkrásnější a určitě se nemůže nabažit pohledu na tebe Tak mu ho s klidným svědomím dopřej a neměj pochybnosti,jak zrovna v té chvíli vypadáš a co si o tom myslí..on nemyslí, vnímá tebe jako celek a určitě se mu moc a moc líbíš--jinak by s tebou nebyl! Určitě ho moc potěší, když uvidí, jak si to umíš vychutnat a užít a ručím ti za to, že tě bude hltat očima Jen my ženy se příliš a zbytečně posuzujeme... Papa, já...
nestydět se
anonym
| 18. 7. 2007 14:38
To by asi bylo na dlouhou diskusi, v písmenkách se špatně radí, ale to nemám v úmyslu radit!! Jen chci říct, pokud se ženská svému partnerovi líbí taková jaká je, tak je hloupost se stydět před někým koho miluješ, ale pokud má partner nějaké výhrady vůči tvé osobě, tak to asi není ten pravý! Vždyť to oni také by se občas měli zastydět , když jsou třeba zrovna v milování rychlejší než my ,
nestydět se
trudis
| 18. 7. 2007 10:44
Já to vím...uvolnit se, nestydět se....ale ten základní dotaz je: Jak???
nestydět se , nemyslet
anonym
| 18. 7. 2007 10:38
Milování s partnerem je úžasná věc, obzvlášť, když se ti dva milují, vím o čem mluvím, jsem 12 let vdaná a po třech dětech, takže moje tělo už není to co bývalo, ale i přes chyby, které mi ta těhotenství způsobila a váha, která mi nejde srazit dolů, si nenechám ujít kvůli studu, ten úžasný zážitek z milování! Uvolnit se a pak jde vše bezvadně, vždyť milování je relax pro tělo!!
stud
trudis
| 18. 7. 2007 10:06
Pááni...moc moc děkuji za ochotu odpovědět a poradit:) Víš, problém s nahotou ani tak nemám, nevadí mi milovaní za denního světla ani okolo něj projít nahá...Rozhodně nejsem "modelka", ale ani on není ideální, tak si z toho tolik nedělám...Pravda, možná mě malinko brzdí ta představa, jak vypadám, když se milujeme, a to mě brzdí v těch prožitcích a emocích...Trápí mě to čím dál víc a s tím se úměrně snižuje i mé sebevědomí...Jinak gratuluju k tvému postupu a upřímně závidím, jak se k tomu stavíš...
pokračování
angelwoman
| 18. 7. 2007 09:52
Jinak pokud jde o délku získávání důvěry k příteli a zbavování se studu je to hodně individuální... Mě pomáhaly třeba naše intimní zážitky - vždycky když jsem si vzpomněla, řekla jsem si, že nemám důvod se stydět, když už jsme vyzkoušeli něco tak intimního a sbližujícího... Pak mi pomohlo, že jsem se sobě začala trochu víc věnovat-z šedé myšky se vyloupl motýl Začla jsem chodit na spinning, nechala se hezky ostříhat, začínala jsem sama sebe mít víc ráda a z toho nějak vyplynulo, že jsem se přestávala stydět-proč taky, když jsem se se sebou začínala být víc spokojená... zamakala jsem na svém těle, takže mám hezkou štíhlou postavu, a věcmi, kterých se nezbavím (třeba malá prsa) se prostě nezabývám..snažím se přijmout sama sebe takovou jaká jsem a to je podle mě ten nejlepší recept
To Trudis
angelwoman
| 18. 7. 2007 09:46
Ahojky!
No, někdy to už tady napsal...taky jsem se styděla koupat se se ním, ale dal do koupelny svíčky, naputil vanu, vzali jsme si šampaňské a na nahotu jsem pak už nějak zapomněla...taky mi pořád opakuje, jak jsem krásná nahá a že by se na mě mohl pořád dívat, což-nebudeme si nic namlouvat-taky hodně pomůže Jinak je prostě milý, nežný, do ničeho mě netlačí-takže se s ním cítím naprosto uvolněná a v pohodě a nad studem potom ani nepřemýšlím...Nenutí mě milovat se při přímém osvětlení, ale rozsvítí vždycky svíčky, takže je romantika, on vidí na mě, ale já mám přesto pocit, že nevidí úplně vše - světlo svíček je hodně lichotivé Taky mě naučil mluvit o svých pocitech a přáních, což je jedna z věcí, která mi zrovna úplně nešla... Takže díky tomu jsme postupem času vyzkoušeli věci, kterých jsem se dřív bála nebo mi přišly odpudivé... Myslím,že tohle experimentování a poznávání jeden druhého nás ještě více sblížilo... Takže asi tak - přesný návod neexistuje
aha
trudis
| 18. 7. 2007 08:53
No jo...prosím ale jaký odzbrojující způsob na to použil? A jak dlouho to trvalo? A jak tedy člověk překoná sám sebe? Myslím si, že hodného a chápavého přítele mám, jen bych mu chtěla pomoci a vyjít vstříc...Děkuji za odpověď
Názor
angelwoman
| 17. 7. 2007 23:36
Já si myslím, že nejdůležitější je hodný, milující a chápavý partner. Taky jsem se ze začátku v mnoha věcech styděla a neuměla se třeba hlasitě projevit, ale s tím je už konec..svým nádhrným odzbrojujícím způsobem mě zbavil všech obav a studu, takže teď už jsem schopná přijmout se taková jaká jsem a dát najevo své emoce
jak se projevovat při sexu
trudis
| 17. 7. 2007 22:32
I v jednom článku na těchto stránkách je zmíněno, že pro partnera je velkou odměnou to, jak se partnerka při ***u projevuje. Mě můj partner vyhovuje, nepociťuju předním žádný velký stud, nebráním se experimentům...ale nejsem schopna křičet či jinak se příliš hlasitě projevovat. Vím, že mu to chybí, přál by si to, ale nejsem schopna to ani zahrát, lhala bych jemu i sobě a v těch chvílích mi to nepřijde ani na mysl. Nemáte někdo podobný problém nebo podařilo se někomu už nad tímhle vyhrát?
"promiňte pane" giovanni
kecka
| 24. 6. 2007 21:17
Tak slyšet tuto větu (když mi někdo omylem vleze do koupelny) , opět se utvrdím v tom, že mám malá prsa a do příštího léta mě nikdo neuvidí v přiléhavých tílkách natož plavkách.
modelky apod.
zuzinka26
| 24. 6. 2007 21:17
Hlavně všechny modelky na fotkách a na časácích jsou vyretušovaný. A pro jednu fotku je připravuje tým lidí 2hodiny-
A když kouknete na fotky slavných amerických hereček v soukromí - jsou to uplně normální ženský, který maj taky celulitidu ( uma thurman ), akné ( cameron diaz ) , nebo vypadají bez make-up někdy i jako strašidýlka - vyděsila mě v tomhle směru Eva Longoria
Takže ženský - chce to klííííd
.
Pechix
| 23. 6. 2007 23:37
modelky modelky modelky, bože.... myslím si, že většina normálních chlapů modelky moc nežere...

většinou spíš normální šikovnou ženskou.. stydět se rozhodně není za co, přece jsme lidi a proto ten druhej neuvidí nic jinýho než člověka, člověka jakej je...

proto nemám problém zajít třeba ani na nudistickou pláž, jsou tam jenom lidi a já jsem jenom člověk, nic nezákonnýho, nebo neslušnýho, nehledě na to, že i to koupání je trochu lepší, bez studících plavek....
jak jsem to vyřešil já...
anonym
| 29. 5. 2007 21:44
Tak předemnou se moje taky styděla. Jednou jsem ale připravil do koupelny svíčky (voňavý, myslím že jahoda) zapálil jsem je, napustil jsem vanu, schválně sprchou, aby tam bylo hafo pěny a nechal jsem svojí milou vlíst si tam jako první. Po chvíli jsem za ní hupsnul. Byli jsme tam hodně dlouho, prostě pěkná příležitost pro zažití moc pěkných chvilek. Když jsme se po našich hrátkách rozhodli vylíst, pěna byla fuč a jestli se někdo před někým stydí jsme vůbec neřešili... Dokonce jsem si jí ještě celou osušil a oblékl do pyžámka

Hlavně potřebuje slyšet, jak je krásná a vidět, že po ní opravdu ten kluk touží...
Do koupelny jen na pozvání
giovanni
| 27. 5. 2007 11:53
Řekl bych, že do koupelny by kluk měl vejít opravdu vždy jen na pozvání, třeba podrbat záda. A když třeba vejde omylem do koupelny kde je cizí žena, má říct promiňte pane - čímž dá najevo že vlastně vůbec nic neviděl. I takové věci mě zaujaly v knížce Beetles, kterou jsem už tady někd e zmínil ale pro úplnost to opakuju: Fakt zajímavý.

Nedá mi to a musím upozornit na knížku Beetles, podobná tady ještě nevyšla - dobrý román o dospívání, kde je jen tak mmch. i dost rad /mnohdy u nás knižně poprvé, skutečně/ nejen pro mladé. Také jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí ***u či ňader /platí to i pro ně/ ať si Beetles přečte a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Mají to v neoLuxoru na Václaváku nebo na netu přes Kosmas, i v knihovnách. Tady je jeden odstavec na ukázku, tak pěkně a stručně to snad u nás ještě nikdo nepodal:


Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho *** důležitější než on sám. Touží dívky po velkém ***u nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost ***u vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?

Myslím, že tohle všechno k překonání studu může výrazně pomoct,.
nahota
packa
| 13. 5. 2007 19:39
Ahoj,tak já jsem s manželem 12let a stydím se stejně.Manžel to nechápe,proč se stydím?On chodí nahý přede mnou normálně.U mě je problém v tom,že si mylím že nejsem zrovna jako ty modelky.
"krása" a nahota
zoe
| 13. 5. 2007 15:41
...přesně tak...mě se třeba modelky většinou moc nelíbí, mám z nich vždy pocit jako z výstavních kousků bezduchých těl, ale když pak sleduji přítele, jak se za takovými lačně otáčí, přestože tvrdí, že se mu nelíbí, tak je mi z toho smutno...mám pocit, že chlapi sice tvrdí, že se jim takové ženské nelíbí, ale ve skutečnosti by jim neodolali...a co se týče nahoty, se svým přítelem se nahá cítím moc dobře, ale převlékání kdekoliv na veřejnosti a doktorky a tak...to je utrpení
:-)
kecka
| 10. 5. 2007 08:43
My si to nemyslíme, vy nám to vnucujete, ale nechci křivdit, ne vy chlapi, ale tak nějak ten dnešní trend celkově, což není dobrý. Dost mladých holek se kvůli tomu trápí, pak to dopadá anorexií a bulímií... je to vážně problém. ...
od chlapa:-)
anonym
| 10. 5. 2007 08:30
No jo, ale proč ženský nejsou samy se sebou spokojený? Protože televize do nich cpe nějaký modelky, který jsou stejně umělý...A většinou i hnusný Ale vy si myslíte, že jsou úžasný
Chlap a charisma
Miriam00
| 10. 5. 2007 07:32
No jo,
to je fakt. Na chlapovi mě vždy přitahovalo něco co je vevnitř, co z něj vyzařuje. Párkrát mě fascinovali i takoví krapet ošklivci.
Ale u ženské je to jinak. Ta "musí" být hezká, prsatá, štíhlá, a nesmí zestárnout. Tak to vidí mnoho chlapů. Ale je fakt, že především takových chlapů, co bych sama o ně ani nezavadila. Navonění frajírci, nebo naopak hovada z hospody.
Mně se líbí chlapi tak akorát. Hlavně aby s nimi byla sranda, protože s humorem a optimismem je svět hnedka kulatější

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
16. 4. 2024 09:17
70219
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video