Diskuse: úchylky mužů

Řadit:
45
Kamarádka nemá fotografii.
RebelMilan Poslat vzkaz | 27.10.2008 23:40

Kdysi jsem sepsal jeden velký slovník a z něj vyjímám:

ASFYXOFILIE – poměrně nebezpečná praktika, při
které se osoby přiškrcují při orgasmu. Nedokrvením mozku dochází
k navýšení prožitku z orgasmu. Bohužel hledání vlastních hranic
nezřídka končí smrtí. Je známa řada „osvědčených praktik“ – zvláštní vázání
provazu či šály, které má povolit v případě mdloby. Bohužel to ale často
nevyjde a je známa řada populárních osobností, které takto skončily, ale není
už tolik známo, že ročně zemře více než 500 osob při tomto experimentování.
Neoficiálně se považuje Japonsko za zemi původo této praktiky.

AUTOEROTICKÁ ASFYXIACE  je sebeškrcení. Tato nebezpečná praktika,
která stála život Stephena Milligana, dřívějšího britského poslance. Byl
nalezen s uvázaným provazem kolem krku, pomerančem v ústech a oblečen do dámského prádla. Je to značně
nebezpečná hra a honba za lepšími orgasmy

INFANTILISMUS – Hra na malé děti – Takový člověk se
nechává přebalovat, počůrává se do plenek a ve své „hře“ je naprosto
nesamostatný.

ANAKLITISMUS – je sexuálně podmíněný stav vzpomínek
na dětství. Tyto osoby vzrušují činnosti z ranného dětství = plínky,
nočníky, dudlíky, panenky….

BERDACHE – sex. laděná touha oblékat si šaty
opačného pohlaví, (transvestie)

TRANSVETISMUS (, Crossdresser) Sexuální úchylka,
projevující se nutkavou touhou nosit oděv druhého pohlaví. Pozor, týká se i žen
a neznamená vždy homosexualitu. Obvykle muž, převlékající se za ženu.

Godzila Poslat vzkaz | 27.10.2008 20:29

ten tvůj amant je tedy pěkně jetej úchyl ! ::smich::
Teď už chybí jen aby si ho honil v parku před kolemjdoucími! ::radujici::

IRISS215 Poslat vzkaz | 21.5.2008 13:03

::smutny::Takové řeči neposlouchej, sexuolog by ti stejně v tomto řekl, že pokud to vyhovuje oboum tak v tom nic není. Jde hlavně o to, že s tou hrou musejí souhlasit vždy oba. ::ano-ano::Pokud se chce oblékat do ženského prádla a ještě namalovat, tak bych spíš řekla, že má představu že je žena, ale jak říkám pokud s tou hrou souhlasíš tak v tom nic zas tak špatného nevidím::vysmaty::Jiní se chtěj u sexu oblékat za mimina s plenkama, jiní mají rádi biče, další u třeba jedí výkaly::smutny::

Mesana Poslat vzkaz | 18.1.2008 20:34

Taky ti rozumím, já nejsem vyloženě vyhraněný typ na muže dominanty nebo subíky. Já spíš hledám tu rozmanitost  a pestrost  a nevadí mi ani určitá dominance nebo podřizování se partnerů navzájem. U toho nynějšího mně jen překvapuje to stálé vyhledávání nějakých zvláštností a to,že se při tom cítí úplně bez zábran a bez jakéhokoliv studu. ::srdce::::pripijejici::

adelaida Poslat vzkaz | 18.1.2008 14:07

Jo jo, v pořádku. Já sem submisivní a role matky ochranitelky mi Ti nějak nesedí..::vysmaty::::vysmaty::::vysmaty::
Krásné sex. radovánky přeje Ad.::pripijejici::::pripijejici::

Mesana Poslat vzkaz | 18.1.2008 12:51

Každá to vidíme nějak ze svého pohledu. On si chce asi v tom daném momentu připomenout, jaké to bylo když byl mrně a to že už je dospělý mu nijak nevadí a mně to nepřijde nijak asexuální, když mu to dopřeji. Vždyť působí docela bezbranně a mile.::radujici::::radujici::

adelaida Poslat vzkaz | 18.1.2008 11:23

teda pardon „kojeného“::vysmaty::

adelaida Poslat vzkaz | 18.1.2008 11:23

Z mých miniaturních ňader by ses moc nenachlastal. A ta představa kojícího chlapa je pro mě jaksi.... asexuální..::vysmaty::

panoral Poslat vzkaz | 18.1.2008 08:47

<strong>Pekny a holky kdo nakoji mneeee???::ou-nou:: Ja mam taky hlad Ani nepotrebuji to obleceni do batolete mne postaci to prsicko::smich::::vysmaty::::ano-ano::::tleskajici::::tleskajici::
Tak ktera mne nakrmi??????</strong>

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 17.1.2008 13:40

Jo tááák. ::vysmaty::Tak to já říkám taky::vysmaty:: Že jsem jako kojenec. ::vysmaty::U prsu nejšťastnější::smich::

Mesana Poslat vzkaz | 17.1.2008 13:18

Jen k tomu batoleti, to se mu líbí, že ve mně cítí matku a chce být kojen. Tak ho jakoby kojím a on přitom pláče, že má pořád málo a pak spokojeně mlaská jak už je spokojen. Všechny ty blbinky mají něco do sebe, ale to bys u toho musela být a vidět to.::souhlas::

adelaida Poslat vzkaz | 16.1.2008 13:21

Noo, tak vida, sem to tak nějak viděla z Tvých příspěvků..::vysmaty::.. Když si s tím nemusíš lámat hlavu ve vzájemném trvalém soužití... a rmoutit se, jestli už po nákupu rohlíků za kasou neprovede nějakou neprozřetelnost.. tak klid.. já bych se taky ráda přiučila.. ::smich:: Ale tak hluboký experimentátor nejsem..::stydlivka::  Muž převlečený za dítě, no nevím..  Ale když je na to protistrana, proč ne.. Když sem chtěla jednou v životě jen milence, tak mu byl cizí i orál.. Takže žádné podobné muže neznám.. No, tak ať to jde! Ale bacha a prožijte to ve zdraví!::souhlas::

Mesana Poslat vzkaz | 16.1.2008 12:03

::vyplazeny-jazyk::Adelaida to správně odhadla, že jsme milenci a pro mne je to opravdu něco zvláštního, co už možná nikdy s nikým neprožiju. Některé věci z toho co mi předvádí, mne taky hodně vzrušují, tak toho využiji a přidám se k tomu, některé mi nic neříkají, ale dívám se na to co to s ním dělá a jak je přitom vzrušený a pod. Jen bych se ráda dozvěděla, zda i ostatní holky nebo kluci, či muži mají podobné zážitky a jak se na to dívají oni či ony.::svaty::

adelaida Poslat vzkaz | 16.1.2008 10:51

Já mám pocit, že Mesana a ten její jsou pouze milenci, ne životní partneři.. Takže pak to není tak hrozné a klíďo at´ experimentujou...::usmev:: Ale jestli se Mesano pletu, tak prepáč..::kvetina::
::smutny::

Lilimi Poslat vzkaz | 16.1.2008 10:12

Díky bohu za mého chlapa ten chce abych mu občas rozkazovala tak třeba musí nahej dělat kliky...mně vzrušujou jeho svaly na zadech::souhlas:: Ale do extremu bych zatím asi nešla stačí mi co mám ::drsnak::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění