Diskuse: Koupani bez plavek i mimo nudaplaze

Řadit:
19
Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 13.10.2007 11:12

Tak asi záleží na míře tvého studu a přístupu k nahotě. Já nemám problém se na koupáku sprchovat nahá nebo si u moře svéct horní díl plavek.Ale představa uzavřené sauny s úplně cizíma lidma mě zrovna dvakrát nebere a nevybízí k odkládání svršků ::vysmaty::::vyplazeny-jazyk:: Někdy si horní díl plavek sundám, ale mám k tomu od mlada rozpolupné pocity, kdy jsem u moře viděla 40-leté maminy, jak pobíhaly nahoře bez celý den po pláži, pořád se shýbaly k dětem a všechno jim tam tak nějak „klimbalo  v prostoru“ ::stydlivka:: Takže nahota v pohodě-ale všeho s mírou a soudností-ono, když koukáš celý den na svou nahou ženu v takových roztodivných polohách, myslím, že to i trochu omrzí - názor chlapů v mém okolí.
Jinak máš pravdu, že ženy na pláži se svlékají mnohem „ochotněji“, než muži. Jestli to ale nebude tím, že se vy chlapi tak rádí „díváte“ a slečny vám to umožňují na počkání a vy můžete zůstat pěkně pohodlně v zahalujících kraťasech  a pozorovat a pozorovat::vyplazeny-jazyk::

starfighter Poslat vzkaz | 11.10.2007 22:59

No, u tech rybniku vetsinou nikdo nahej neni, spis opravdu jen pak holek nahore bez, coz u je v nasich podminkach spolecensky prijatelny, uplne nahej je tam malokdo, obcas taky nikdo, presto, jak uz sem napsal stydim se vic v plavkach pred holkou bez podprsenky, nez bez plavek. Mam pocit, ze damy uz svuj krok udelali a ted je rada na chlapech, jak se k tomu postavi, ale kdyz se clovek rozhlidne kolem sebe, je tendence spis opacna, chlapi maj trenky ke kotnikum a holky jen tri snurky kolem boku. Ja jdu proti temhle trendum,je otazka, jak moc je to spolecensky prijatelny. Ve spolecny saune se taky nemam potrebu schovavat do prosteradla, na tom prosteradle sedim, nebo lezim a malokterej chlap to takhle dela i kdyz slecny a pani ukazujou svoje prsa, nebo svoje telo kompletne.

Kloa Poslat vzkaz | 11.10.2007 22:30

Pokud máš co ukazovat a nejsi úchyl, tak proč ne ::smich::
Ale proč toto téma když už zima klepe na dveře? ::drsnak::
Jinak pokud se tak lidi chovají v okolí toho lomu, rybníku atd., tak na tom není podle mě nic divného. Vždy záleží na situaci, na místě a na chování.
Taky jsem u moře chodila nahoře bez, i když to není mou běžnou praxí, ale bylo to tam výhodné, lépe jsem se opálila a ve slané vodě se mi alespoň plavky nezničily. Ale když jsem šla někam pryč, tak jsem si je zase oblíkla, to už se mi zdá moc.

starfighter Poslat vzkaz | 11.10.2007 22:22

Ahojky, nemam moc rad pocit studenych plavek na tele ale nudaplaze u nas nejsou na kazdym rohu, tak si obcas odlozim plavky i nekde v lomu, nebo u rybnika::stydlivka::. Zvlast pokud se okolo opalujou holky nahore bez, nedela mi problem plavky odlozit, navic si pripadam  vedle skoro nahy holky v plavkach divne. Zatim to nikomu nevadilo, ale zajimalo by me, jak se na to divate vy::ano-ano::.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění