Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

Řadit:
598
Kamarádka nemá fotografii.
honzazhor | 19.8.2016 07:13

TO Mirek: Tak přesně tohle teď řeším,jako by jsi byl u nás doma :-) .Zrovna se chystám podat žádost o rozvod .

Laco | 29.7.2016 15:05

Můj sen? Holka 20-25, je mi jedno, jak hezka, milujici sex, pracující, která chce mít dvě děti, a je trošku perverzní :-;

Tomas | 26.7.2016 08:49

Pratele, zdravim do klubu. Take mame doma neco podobneho. Manzelka s prvnim tehotenstvim prestala jevit zajem o jakekoliv intimini projevy (predtim to nebyl zazrak, ale celkem fajn, a nyni rychlovka ala prkno jednou za pul roku;-), po trech letech dalsi tehotenstvi (zazrak, temer neposkvrnene poceti) a predpokladam, ze tim to skoncilo;)
Jinak nezajem o jakekoliv spolecne aktivity, zadne kolo s ditetem, brusle, prochazka, nic - na vylety jezdim sam, ona doma vari, uklizi, atd. Je to sice dulezite, nicmene moji pomoc s domacnosti odmita (nejsem chlap ktery doma jen sedi, ale ma argument „stejne to po tobe musim predelat“, takze se sice obcas nabidnu, ale uz se moc nasnazim - jinak o vsechny ostani se staram, kosile si musim zehlit sam, rodineho ridice delam, nakupuju, atd.) a stravit vzdy cely vikend uklizenim bytu mi neprijde uplne nutne. Rekl bych, ze pro rodinou pohodu je spolecne straveny cas na vylete, u bazenu dulezitejsi a dite „ven“ proste chodit musi. Jinak o me osobne zena nejevi zajem absolutne zadny, otazka „jak bylo v praci“ nebo neco podobneho snad ani neni. Vyzaduje, abych byl prakticky kazdy vecer doma, jinak je podrazdena, kdyz chci jit na fotbal, behat atd. a mela by nahodou sama uspavat, koupat. Kdyz jsem vecer doma, pta se jestli nepujdu na trenink, aby mela doma klid. To nepochopis:) Kdyz prijdu z prace pozdeji nez v pet, take ksichty. Nicmene to ze vydelavam penize na dum, rodinu atd. ji netrapi, nezajima, ze je potreba obcas delat vic nez od osmi do peti. Kdyz ji naznacim, ze vydelavam, je ohen na stresel - pry je financne „sobestacna“. Navic si nevazim jeji prace lekare. Vazim, ale dum nam to nezaplati:) Na druhou stranu vim naprosto jiste, ze moje prace ji nezajima a nevazi si ji ani me ani trochu:) Indicie samozrejme byly uz pred svatbou, ale byl jsem zamilovany a slepy. Mladi panove, davejte si velky pozor na nekompatibilitu ve vsech oblastech, ktere jsou pro vas dulezite.
Lucka je asi pripad „rozumne“ zeny, ktera chape, ze i muz ma nejake potreby a funguje s nim jako s partakem, ne jako trubcem, ktery zajisti rodinu a tim to hasne. Samozrejme, ze se po tech letech okoukala a chlap si v tom pripade „jen“ neuvedomuje, ze prijde o skvelou partnerku, se kterou si mohl uzivat na vsech frontach do konce zivota. Misto toho bude mit peklicko s nezkusenou reprezentaativni holkou prvniho typu, ktera si s nim v petatriceti udela decko na stara kolena a pak bude jen do konce zivota makat aby zaplatil designovy kocarek a tisic dalsich blbosti a smutne koukat jak se ona osklive chova k diteti, protoze ma blbou naladu a jeho ani nepozdravi, pac prisel z prace pozde a ona je chudak na vsechno tak sama;)
Dodal bych jeste, ze se mi zda, ze zeny, ktere ziji aktivne a jsou „chlapstejsi“ maji vetsinou doma uklizeno, navareno, tri deti jsou slusne vychovane a na vylete nezlobi, manzel je spokojeny, rad vezme rodinu na vylet a manzelka ma radost ze zivota. Proti tomu stoji druhy (castejsi) typ zen, ktere nejsou spokojene s nicim, dite zlobi, petka z diktatu, zachod proteka, „kdy uz konecne povesis ten obraz?“, neplacej me po zadku, nech me byt, boli me hlava. Chlap je taky samozrejme nasrany, protoze mu porad jen nekdo nadava sexualni vyziti nulove.
Je to holt boj, kde vetsina z nas prohrava a hlavne nase deti.

Jirka | 23.7.2016 21:41

TO Lucka: Je to nepochopitelné, ale stává se to. Pro Vás to musí být kruté, on si připadá jako frajer. Otázka je: jak dlouho?

von Neumann | 7.7.2016 15:21

TO Laco: Promiň, ale dovolím si tvrdit, že naprostá většina chlapů by po odmítnutí, že není její typ (a neměli by spolu děti), šla po přípravě (níže popsáno), bez váhání a s chutí podat ROZVOD.

To si sám sebe tak málo vážíš? Nemáte děti, nemáš vůbec nad čím váhat, rozvedou Vás na první stání, je Ti 30 a lepších holek než ta Tvá jsou mraky. A daleko lepších.

To, že je líná, drzá, dělá si co chce, má k Tobě antipatii (UŽ TEĎ!!!) ukazuje, že mezi Vámi ještě někdo třetí (nedělej si iluze) na kterého myslí a spoléhá. A vždy bude, jestli Tě podvedla jednou, udělá to zas znova. Je prostě uvnitř zkažená (ano, zaš*kala si jinde), proto rychle od ní pryč, už ji nezměníš, bude to jen horší. Má Tě jen na to, aby si šetřila peníze (typické, viz zde: http://www.emimino.cz/diskuse/na-co-se-vymluvitkdyz-nechci-partnerskou-povinnost-243884/strankovani/7/ ).

Budu nyní trochu přízemnější, abys to měl natvrdo, nechci to zde dlouze slušně okecávat....

Tvoje manželka je dle tisíce podobných příběhů typická běhna, co už má natrvalo vypáleno v hlavě, jaká je to slast mít (v sobě) nějakého drzého polocigoše, co jí oš*kal bez ptaní na stojáka za kulturákem a ona ho musela poslouchat. To, že Ti udělá orál několikrát za týden, znamená, že sex normálně mít může. Asexuální ženská by to totiž měla naopak.

Možná tady teď vyvolám bouři nevole od žen (ono to mé psaní před je už stejně za hranou do slušné diskuze), ale holky na rozdíl od chlapů nepřemýšlí ve vztahu svými pohlavními orgány, ale využívají je pouze k jejich (chlapů) ovládnutí. U nich sex probíhá především hlavou, jejich představami o jejich momentálním idolu (vyjímky, ovulační nadrženost, zlatokopky a podobné přejdu). Je to dáno evolucí, stejně jako že chlapi se nechají vždy obalamutit zdáním levného sexu v manželství. A krásnou tvářičkou..

Proto se nechá doprošovat a milostivě Ti podrží jednou za 3 měsíce, abys jí neutekl za jinou. A až bude mít dítě, tak tě odkopne jak v milování, tak i ve vztahu úplně stranou, budeš domů jen nosit peníze a poslouchat jí na slovo, abys mohl být s děckem. A nebudeš mít ani jistotu, jestli je vůbec Tvé. Už teď Tě má omotaného okolo prstu, to je strašný...

Řešení je prosté.

ROZVEĎ SE. MĚJ CELÝ PRŮBĚH ROZVODU DOPŘEDU PROMYŠLENÝ DO DETAILŮ.
NEBUĎ SENTIMENTÁLNÍ. DŮLEŽITÁ JE OPORA KAMARÁDŮ. UŽ JÍ POTÉ NIKDY NEUVIDÍŠ A ONA BY SE K TOBĚ ZACHOVALA JEŠTĚ HŮŘ. ŽENY JSOU DALEKO KRUTĚJŠÍ A JSOU VELICE MSTIVÉ. I NA SPOLEČNÝCH DĚTECH!!

Dle toho, komu patří bydlení (nájem), se buď vystěhuj nebo vystěhuj ji. Ano, postav ji kufry před dveře a dej nový zámek. Pokud máte společné bydlení, jdi napřed za advokátem, jak bys ji ze společného bytu legálně rychle dostal pryč (musí to být právně nenapadnutelné). Vše, co můžeš a má nějakou hodnotu (lednice, tv, pračka, nádobí, nábytek, počítač, apod.) ještě před oznámením rozvodu okamžitě bez její přítomnosti odstěhuj na bezpečné místo, s tím, že musí prokázat účtenkou nebo fakturou, že je psané přímo na její jméno. A pokuď je nemá, tvrď, žes to musel prodat kvůli dluhům a hrozbě exekutora. Je to sice společný majetek, ale stejně by Tě čekalo jen hádání o každý kousek a soud nepřihlíží k tomu, co je pryč z bytu před podáním rozvodu. Viděl jsem to už mockrát, jak typicky žena z čista jasna vystěhuje komplet byt (který patří manželovi) včetně lustrů a zásuvek, že jediné co v něm nic netušící chlap po příchodu z práce najde, je předběžné rozhodnutí o svěření dětí a předvolání k prvnímu stání rozvodu. A ona už mezi tím má komplet zařízený byt a dožaduje se vysokých alimentů (na nájem). A ještě si na jeho jméno udělá pěkný dluh (splácet musí oba).

Je to špína, ale to co s Tebou hraje ta Tvá, je také velice špinavá hra, hnusná manipulace a to, že si Tě neváží, neznamená, že se necháš vláčet tímhle bahnem pořád. Tak se naštvi a ukaž jí, že jsi chlap. Ona se nezmění. Bude taková pořád a ještě horší...

Držím palce ;-)

Laco | 6.7.2016 07:27

Bojím se, že v době kdy bude opravdu dobře propracovaná virtuání realita, což je otázka deseti let, a človek si nasadí brýle a tříselní přípojku ( fandové Cerveného trpaslíka vědí), vyhyneme...Minimálně teda Evropa. Muslimové nás nahradí...Mezi námi. Kdybych si mohl pořídít stroj za dvacet tisíc, kde si naprogramuju ,,partnerku,, dle svého přání a zážitek byl autentický, asi to udělám. Žádné emoční záchvaty, výčitky... Sám si uvařím, sám si operu, jediné co chci od ženské je, aby byla něžná a poskytovala mi sexuální hrátky bez vymrčování...Neříkl bych to, kdybych neměl zkušenost kterou mám...

Laco | 6.7.2016 06:57

TO von Neumann: Ono to tak nejak je...ja respektuju ( dokazu pochopit) kdyz to někomu stačí jednou za týden...i v našem věku.Ale to co mám doma je extrém... Zdravá třicítka, které stačí sex jednou za měsíc... Teda pardon. Stačilo by jí to jednou za půl roku, že je to jednou měsíčně je proto abych nebyl nepříčetný...Dokud brala antikoncepci, bylo to ještě horší. Vypadalo to na rozvod skoro...když se s tebou tvoje manželka nevyspí tři měsíce a pak po opakovaném doprošování se konečně uvolí, aby ti během předehry řekla, že s tebou nemůže spát, protože nejsi její typ je strašné. To se mi fakt stalo...myslel jsem že je to blbý sen, když mi to řekla...je to pravfa už tak dva roky, co se to stalo, ale uplně to nevymažeš...

von Neumann | 15.6.2016 08:37

TO Laco: Odpověděl sis sám, ta Tvá si Tě neváží, protože si přistoupil na její hru (se musím smát, jak je to všude stejné) a to je konec (neměnný). Místo, aby doma makala, tak Tě má jako domácího otroka a sama si někde užívá. Vrať ji do oběhu, dokuď nemáte děti a najdi si holku, co z Tebe nebude dělat hadr na podlahu a bude se Ti večer sama nabízet. Když to teď neuděláš, tak to ona s Tebou udělá až ty děti budou (klasicky až nastoupí po mateřské do práce). Nejlíp se mají chlapi, co si nenechají doma „srát“ na hlavu (ženská manipulace) i bez násilí. Těch si totiž jejich ženy váží a mají k nim respekt. A v posteli potom fungují, jak chce chlap. Tak nevím, kdo je blbec.

Laco | 9.6.2016 16:21

Často se mají v manželství nejlíp chlapi kteří jsou na ženskou hnusní, serou na všechno. mlátí ženu (což je hnus), ale ženská je miluje...Zmlátí ji, vynadá jí, pak jí koupí růže a ona je šťastná. Moje si jezdí na párty, domácí práce děláme maximálně půl na půl...

Laco | 9.6.2016 16:06

TO Lucka: Ahoj. Chlap který má doma vše a neváží si toho, je blbec. Já si sám žehlím hadry do práce (tak v 70% případů), vařím v 70% případů, občas vysávám, často myju nádobí, umývám koupenu...To mě nevadí, jen chci, aby mi žena poskytla svuj klín. Peníze máme každý zvlášť.

Laco | 9.6.2016 15:50

Dobrý den. Už jsem tu psal. Moje manželka konečně přestala jist antikoncepci...Nicméně sex je pořád maximálně jednou za měsíc. Orál mi poskytuje častěji, klidně několikrát za týden. Ale tak neotěhotní...Je mi 30, manželce 32...Bojím se že potomka mít nebudu. Rozvádět se nechci...

čitatel | 3.6.2016 10:06

TO Radyna: to si člověk s dětma dopřeje tak maximálně jednou za měsíc. A to je to, co Honza nechce. Chce sex častěji, ne ve stejných intervalech.

čitatel | 3.6.2016 10:05

TO Tatu: Krásná odpověď o ničem zamířená na pánbíčkáře. Když neumíš poradit, tak neraď !!

Mirek | 6.5.2016 18:58

Dobrý den všem a zejména Lucii.

Moje čistě soukromá teorie pro tzv. „grey divorce“ = rozvod po 20 a více letech manželství zní takto.

1. Všichni stárneme a měníme se. Zkušenosti přibývají, vlasy mizí, kila naopak přibývají, síly ubývají, paměti se nedostává, atd. Sportem, dietou a aktivitou se to dá přibdrzdit, ale zastavit bohužel NIKOLIV.

2. Cca. polovina lidí stárne lineárně nebo chcete-li rovnoměrně nebo pozvolně. To je ideální stav. Např. chlap si v 50 uvědomuje, že už neudělá 100 m za 12,6 s, neváží 76 jako na vojně a nevypadá jako ten mládenec na svatební fotce, a protože současně se stárnutím těla i „zmoudřel“, tak z toho taková chlap nedělá tragedii a rovněž tak pro něho není tragedií, že neco podobného prodělala za uplynulých 20 a více let i jeho manželka.

3. Průser - a to doslova nastane - když chlap stárne „nelineárně“ - tělo vykazuje léta a mozek si myslí, že mu je pořád 20. Takový v podstatě zastydlý puberťák si začne dokazovat, že je ještě „mladík“ a nabalí mladou holku. Samozřejmě, že normální mladá holka se nenechá sbalit od „táty“, takže to je prakticky vždy vypočítavá mladá mrcha, která jde po prašulích a dědulu nejprce finančně vysaje a pak odkopne. Pro některé 50 leté samce je to opojení mladým masem tak intensivní, že není šance jim to jakkoliv vysvětlit. Jeden můj spolužák mi dokonce sdělil, že on to tak nějak tuší, že kdyby neměl Audinu a 200 zaměstnanců, tak o něj ta 22 slečna ani nezavadí, ale že to nemá budoucnost to prý ví taky, ale když on si chce aspoň teď chvíli užívat a budoucnost neřeší.

4. Když jaksi nelineárně prodělá změnu žena, je to taky průšvih. To pak chlap během jejího klimakréria v průběhu několika málo let zjistí, že tak milá a rozumná a přívětová manželka, se kterou jim to klapalo přes 20 let, zmutuje a stane se z ní vousatá dělová koule s ječivým hlasem a takovými názory a nápady, že zeťák pro ni nemá jiných slov než „tchyně a uzený jsou nejlepší studený“.

5. Vidím to tak, že z určitého procenta jinak vcelku rozumných holek udělá klimaktérium protivné babice, a zhruba stejné procento chlapů zhruba ve stejném věku zblbne (buď do mladé zlatokopky a nebo zgaučovatí a vypěstuje si bierceps). Ideální by bylo, kdyby se jedové klimakterické babice sešly s gaučovým pivařem se smradlavýma nohama. Vzájemně by se vyeliminovali a my ostatní bych měli štěstí zaručeno. Jenže tak to v životě není, a co pak má dělat ten „normální“ z partnerů ???

Předpovědět, jak se manžel/manželka promění v průběhu času se nedá. Čekat dlouhá léta a možná zbytečně, až to tomu druhému dojde (nebo třeba až jemu dojde dech a prachy, a mladá slečna kopne dědka do pr... le.. a on dostane tzv. rozum) se taký nedá resp. může to trvat dlouho a výsledek je nejistý.

Takže to prosím berte tak, že když Vás to potká (platí pro obě pohlaví), není nic špatného to tzv. slušnou formou zabalit (dát tomu druhému a sobě svobodu) a vyrazit opět do světa s tím, že na „Každém konci je hezké to, že něco nového začíná ... “.

Zdraví

Mirek

von Neumann | 6.5.2016 13:39

TO Lucka: Omlouvám se Lucce, zaměnil jsem ji v textu nechtěně za „Lenku“ :-[

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění