Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

Řadit:
648
Kamarádka nemá fotografii.
BBerunka | 19.3.2017 17:03

TO Mirek: Hezky napsané. Každého takového chlapa lituji. Pracuji v ženském kolektivu a pravda je, že 80% vdaných kolegyň odmítá mít pravidelný sex se svým mužem a dělají vše možné proto aby se frekvence snížila někam k nule. Mají vypracované různé techniky a výmluvy, jak se aktu vyhnout. A nejde jen o sex, jde o veškerý intimní kontakt, večer se při filmu přitulit, pusa na přivítanou a rozloučenou apod. To si jen říkám, tak proč kurva v tom vztahu oba jsou? A na druhou stranu, ale 30% z těch 80% se rozhlíží po milencích, či ho už má. Důvod? Protože si potřebují připadat přitažlivé. Přitom mají doma muže, kteří by z nich v kuchyni strhali věci, kdyby jim to dovolili.
Nechápu, nechápu, nechápu a nepochopím a vlastně ani pochopit nechci. Snažila jsem se jim vysvětlit, že ve vztahu jsou tyhle věci důležité, ale kdo nechce slyšet tak neuslyší. A tak si užívám každý večer objetí u filmu, užívám si sex, užívám si společné chvíle. A co (ne)dělají ostatní to je jejich věc.Každý svého štěstí strůjcem.

Zuzana | 9.3.2017 18:27

http://zeny.e15.cz/clanek/laska-a-vztahy/sex-mezi-prateli-aneb-kamaradska-vypomoc

Pokud se člověk vykašle na špatný svědomí, plně si uvědomí, že žije jen jednou, pak už vznikne jen jeden opravdu vážný problém:

Jak se ubránit, aby se to manželka nedozvěděla? I když sama nese svůj podíl, vědomě či z nevědomosti, stejně by ji to ranilo. Kdyby se dozvěděla...tohle tolerujou a chápou jen výjimečné ženy :-\

Tom | 9.3.2017 16:38

TO Robert: Oprav pěkně napsáno, trefne

Robert | 6.3.2017 13:37

Narazil jsem na tuto vasnivou diskuzi nahodou, ale rozpolozeni kdy jsem se rozhodl pridat svuj prispevek. Jsem tak nekde na pul cesty od deprivace ke stesti, tak treba to nekomu pomuze. Jeste rok dva zpatky jsem byl to co zde oznacujete podpantoflak, sexualne flustrovany a vydirany. Kdyz se poradilo jednou za mesic tak hura, a hlavne to nezdrzuj a uz budes? Nejlepsi hlaska tak v pate vterine akce... Takhle jsem zil cca 10 let. Svoiu zenu jsem prece miloval a neudelal bych nic cim bych ji rozesmutnil, natoz abych se o neco pokousel kdyz ZROVNA TED nechce. Klapky na ocich. Chomout na krku. Tahni a hlavu dolu. Jenze vseho do casu. A jednoho dne uz jsem nemohl dal. A tak jsem sel a mluvil s kazdou co jsem potkal. Pozdrav, usmev, par slov .. a najednou se objevila jina. Zustavalo to u kamaradstvi, ale to co zacalo par navstevama a pokecem se po case zvrhlo v neco mnohem intenzivnejsiho. A ona umela neco co mi doma chybelo. Ukazala mi pocit citit se jako chlap. Chtela chlapa a ne sracku. Ma trpelivost a umela mi ukazat co mi schazi Bylo to jako by vas vytahnul nekdo tesne pred utopenim. Porad jsem jen kamaradi a oba vime ze spolu byt nemuzeme, ale .. Dnes vim ze spoustu banalit, ktere ze me delaji mnohem spokojenejsiho chlapa. Ze je normalni zene neco odmitnout a nemuset to pak zehlit. Ze je fajn neco chtit a nemuset se za to stydet.. a pak zehlit.
ze .. proste rozhodovat se za sebe, drzet slovo, ozvat se kdyz je mi neco proto srsti a delat neco sveho co mam rad. Atd atd. Malickosti? Nemyslim. Porad mne ceka dlouha cesta. Ucim se, hledam. Ale uz VIM co hledam. Uz to neni nekonecne cekani kdy se manzelce bude chtit. Jsem svym vlastnim panem. Manzelka je kupodivu spokojena jak jsem spokojeny. Porad ji miluji. Ale Mohu ji milovat jen proto, ze mam milenku. Ona znejistela, tusi, netusi .. to je jedno. Ale snazi se. A nema uz paku co mela drive. Prestal jsem byt hadr na podlahu a zacali jsme byt partnery. Nezlobim se na ni. Staci se podivat na tchyni. Delal jen to co znala z domova. Nasemu vztahu to hodne pomohlo. Diky tomu ze ja se stavam chlapem se ona zacla menit v zenu. Cele to ale muselo zacit u me. Proto jen prosta rada. Pro vsechny kdo se tim trapi.
... Chcete li zmenit druheho, zacnete u sebe. Jsou veci, ktere za vas nikdo neudela. Musite ji milovat tak, ze ji kvuli tomu treba i podvedete, ale neni to nutne. Najdete si svoji cestu. Mejte ji radi. Ale hlavne se naucte mit radi sebe. Hodne stesti vsem. (Spousta prudernich kravicek mne odsoudi, ale .. ja jim na to z vysoka jebu.)

MIrek | 6.3.2017 12:43

TO Zuzana:

Tak to jsem fakt rád, že jste to nečlenství unesla bez následků a v noci se z toho neodkopáváte, resp. že Vás má kdo přikrýt. Pan Hausmann je v prvé řadě literát, a má-li se kniha v dnešní době prodat, musí být výjimečná, provokativní a drsná. Navíc pan Hausmann popisuje de facto jen jeden typus manželek (vypočítavá mrcha, která se chce celý život bezpracně vézt na mužových zádech a svůj zakrnělý sexuální apetit (sama „to“ nepotřebuje = je ve výhodě) zneužívá, aby mohla manžela ovládat. Je jistě chyba a NESPRÁVNÉ zobecňovat a hodit všechny ženy do jednoho pytle !!! Sám mám teď doma jednu perfektní holčinu, takže dozajista existují i úplně férové dámy a dívky. V době, kdy mne moje bývalá manželka považovala za vysloužilého trubce, jsem to viděl značně černěji. Problém je v tom, že to žádná dívka/baba nemá napsané na čele ani v občance (prostě tam není kolonka „kráva/vůl ano/ne) a taky se umí holky perfektně přetvařovat, a to hlavně když „loví“. Dalším efektem je to, že spokojení ženáči, kteří mají doma milou, přívětivou, chytrou, férovou a sexuálně přítulnou ženu, nemají žádnou potřebu vymetat internetová diskuzní fóra, tam/sem píšou hlavně ti nespokojení. Celkově tak vzniká „negativní“ obraz. Je to podobné jako v televizním zpravodajství. Tam taky neřeknou: „Dnes vyjelo na naše cesty 3,6 milionů řidičů a pouze 13 z nich si rozsekalo prdel, poněvadž nedávali bacha a nebo chlastali“. Do TV se dostanou jen ti rozsekaní a ožralí, a to pravidelně, takže náhodný pozorovatel z kosmu musí nutně dojít k názoru, že .... Stejné je to s těmi tchyněmi. Všichni známe pořekladlo „Tchyně a uzený jsou nejlepší studený“. Dobrou tchyni nikdo veřejně nechválí, na protivnou si naopak každý hlasitě stěžuje. Ale jedna věc je speciálně na těch tchyních zajímavá, totiž že existují tuny vtipů o blbých tchyních, ale ani jeden o blbých tchánech. To něco naznačuje!!!
Můj zcela soukromý a zajisté nikoliv reprezentativní průzkum říká, že blbých tchyní je cca. 30-40 procent, a že se to až podezřele shoduje s počtem „nepoužitelných“ manželek. Ona je to totiž jedna a tatáž skupina žen. Žen, které nejprve sekýrovaly, sexuálně frustrovaly, ječely, atd. na manžela a později (manžel buď utekl nebo se někde v hospodě upíjí či je z něj podpantoflová troska) přenesly svoji zlobu na další pokolení a ryjou pro změno do svého zetě nebo snachy, namísto aby si užívaly stavu „konečně bez dětí = můžu se trošku odvázat se svým partnerem.
Proto se snažím předat světu a hlavně mladým mužům ten starý známý poznatek, totiž že než vlezou do chomoutu, mají si důkladně a kriticky prohlédnout svoji tchyni. Jak vypadá fyzicky, jak přemýšlí, mluví, jedná a hlavně jak „zachází“ s manželem, tedy pokud nějakého má. Přesně tak, a ne jinak totiž dopadne i ten nejnadanější ženich. Jenže jak říká Cimrnan: Je to marný, je to marný, je to marný ... “ Myslím, že stejný cíl (vyburcovat a varovat) sleduje i pan Hausmann společně s cílem komerčním. Nu což, budu tak činit do roztrhání těla, snad zachráním alespoň někoho !!!

Dobrou chuť

Mirek

P.S. Doporučuji si stáhnout knížku od paní Ester Villarové, to je argentinská lékařka, která předběhla pana Hausmanna o cca. 40 let, a která ač žena, píše o věci velmi, velmi drsně a bohužel pravdivě. Mladým mužům bych to předepsal jako povinnou maturitní četbu. Ale oni by to stejně odflákli stylem Control C/V.

Zuzana | 5.3.2017 23:52

TO Mirek: tak já budu jenom sympatizantka. Nespadám sice ani do jedné ze 4 vámi uvedených kategorií (mám za to :-\ ), ale podezřelé a kontraproduktivní by to členství asi bylo.

Každopádně oceňuju nápad a taky humor. Já mám ostatně takovej dvoučlennej klub doma. Taky mne nechtěj přijmout. 8-)

P.S. S Pepou Hausmannem jsem se setkala dokonce na živo, ale to byl sám ještě tím nezoceleným cucákem . Jeho spisy jsem už kdysi dávno koupila, je to vtipný, i když trochu odtažený od skutečnosti, upravený , aby to bylo čtivější a provokativnější. Nemůžu ale říct, že s ním ve všem souhlasím. Jenom v něčem. Mám dojem, že čím je starší, tím víc je k ženám nemilosrdnější, asi to bude těma životníma zkušenostma.
.. Hloupý je, že to odnášíme i my , rozumný. Který víme, že o kvalitu vztahu se musej snažit oba dva. Někdy i tři. :-\ . Myslím tím ty tchyně...

Mirek | 5.3.2017 19:58

TO Zuzana:

Tak tento Váš postoj Vám chválím, ale zklamu Vás. Hnutí za rovnoprávnost, svéprávnost a HRDOST mužů, nemůže logicky mít žádné členky. Jednak by se k nám hlásily „špionky“, druhak „šeredy“, které by chtěly někoho klofnout, a dále by přítomnost ženského elementu nutně vedla k hádkám (pokud jsou někde byť i jen 2 baby pohromadě, nutně začnou intrikovat a pomlouvat jedna druhou a vytvářet svoje „tábory příznivců“). Ale největší nebezpečí pro naše hnutí by představovala členka blondýna 90/60/90, která by nejspíše drtivě zvítězila (a to klidně i bez jakéhokoliv smysluplného programu) při volbách vedení našeho hnutí (dostala by totiž hlasy od sexuálně frustrovaných členů = v podstatě od všech členů) a tím by bylo celé hnutí definitivně zase na začátku resp. v pr...li.

Takže jistě chápete, že Vaši přihlášku jako samozvaný předseda nultého organizačního výboru zásadně shazuji ze stolu (= nechávám si Vás v záloze pro soukromé účely, kdyby snad s hnutím něco neklaplo).

P.S. V bodě 1 našich stanov se praví, že každý ženatý muž musí nechat svoji přihlášku do našeho hnutí podepsat manželkou a tchyní. Tímto způsobem bude zajištěno, že do našeho hnutí vstoupí jen muži hodní tohoto označení, zkrátka muži činu a ocelových nervů, muži zocelení tak říkajíc bojem v první linii. Tedy muži, kterým již spadly šupiny z očí. Podepsaný glejt je pak možno nahradit jedině právně účinným rozsudkem od rozvodového soudu. Jak vidíte, stojíme je o kvalitní kandidáty, cucáci, které by kdejaká slečna utáhla na vařené nudli, u nás nemají co pohledávat!!!

Howgh

Mirek

Zuzana | 5.3.2017 17:58

TO Mirek: berete i ženské sympatizantky? Já se hlásím.
Já bych nenechala kastrovat ani našeho psa.To bych mu přece neudělala.

Mirek | 4.3.2017 13:13

Taková perlička, která ukazuje, kam spějeme.

Nedávno jsem cvakal kanály na kabelovce a narazil americkou reportáž. I když jsem hodně otrlý, tak tohle mne „zbouralo“.

Dva mladí manželé (ona 28, on 32) už měli 1 děcko (3 roky), že si pořídí plánovaně další dítě. Fajn. Ale mocná příroda jim nadělila paterčata (1 + 6 samé holčičky). Rodinka šťastná až .. po cca. roce přišla manželka s nápadem, že další děti už nechce. Celkem logická úvaha, a že tedy je nutno zajistit nějakou spolehlivou antikoncepci, a nejlepší variantou (kterou ta buchta tvrdě prosazuje) by prý byla manželova vazektomie (= vykastrovat maníka ve 33 letech). Nejhorší na této situaci je, že té buchtě vůbec nedochází, že existuje celá řada nechirurgických řešení, jak docílit antikoncepce, že vazektomie je nevratný zákrok s vedlejšími účinky, že učiní z mladého chlapa invalidu, že pokud se někdy v budoucnu cokoliv stane, ocitne se maník na seznamovacím trhu s těžkým handicapem, atd. atd. Maník se pokusil naznačit, že je to nefér (on přeci nic špatného nespáchal), taky naznačil, že by stejně dobře mohla jít pod kudlu i ona. Výsledkem bylo sdělení „Dala jsem ti šest dětí, tak teď půjdeš pod kudlu“. Netřeba říkati, že konsorcium bab shromážděných ve studiu nadšeně souhlasilo, a dokonce i lékař vydal neutrální „doporučení“. A ten vůůůůůůl to nakonec akceptoval, aby měl konečně pokoj, takže teď je z něj eunuch a ženuška má definitivně navrch. Tenhle pořad ne tak zaujal, že jsem si jej nahrál a pustil jsem ho na jedné domácí sešlosti (moje máti, moje ségra a ještě nějaké tetičky a sestřenice). !!! Všechna ty ženské (s výjimkou mojí souputnice) se bezvýhradně postavily na stranu té američanky „Udělal jí šest dětí, tak až maže na tu kastraci“, aby ta chuděra měla konečně pokoj (= trubec splnil úkol, teď už nebude potřeba, resp, teď už bude potřeba jen na placení složenek). No řeknu Vám nasral jsem se naprosto nepříčetně a poslal jsem všechny to „Schvalovatelky kastrace“ do prdele, a to výrazy jednoznačnými a nevybíravými, takže jsem teď de facto sirotkem !!! A všichni přítomní fotrové a fotříci se vůbec neodvážili proti těm svým fúriím ani hlesnout. Nejspíše už taky žádné koule nemají (dámy prominou). Tož nezbývá než shromáždit poslední normální chlapy pod praporem „Mucho victory“, založit mužské šovinistické hnutí a zvolit si docenta Hausmanna za předsedu. Jinak dopadneme jako v té staré polské komedii „Sexmise“, ... Spolkni prášek

Chlapi všech zemí spojte se !!! a vzpamatujte se !!!

Mirek

Mirek | 19.2.2017 20:16

TO podkolenka:

Jogínský popis ideálního manžela jsem ani já, ani moje přítelkyně nedohledali.

Já si to vysvětluji tak, že každý chlap je od přírody dokonalost sama, a tudíž by jakýkoliv návod na chlapovo vylepšení byl ztrátou času.

Moje přítelkyně mi tuto moji myšlenku potvrdila slovy: „Návod pro chlapa by skutečně byla ztráta času“.

Jak vidíte, jsme ideálně sehraní a konečně jsme se našli.

Hezký večer

Mirek

podkolenka | 17.2.2017 01:11

Mirek: Mate tami i návod pro manžely? čiště pro srovnání.

Xman | 16.2.2017 23:43

TO eliska.tichaaa@seznam.cz: :-D

Tom | 14.2.2017 13:33

TO Mirek: Je to jasne, kdyby nase zeny delaly alespon desetinu z toho co tu je psano, tak bychom opravdu byli v raji. Nicmene doba je zla a my prispivame do tohoto tematu, takze asi mame zeny ktere se joginskymi pravidly neridi. Nemusim zduraznovat, ze ma zena samozrejme jogu neprovozuje, zadnou, stejne tak jako zadny jiny sport;)
Myslim, ze to je ale opravdu i dobou. Zeny se emancipuji a emancipaci presvily tak daleko, ze na sve muze uplne kaslou. Mezi kamarady je podobne „postizenych“ paru mnoho. Chlapi pomahaji s detmi, chodi ven, hraji si s nimi, v noci vstavaji a zeny jsou stale nespokojene. Kdyby chlapi mohli kojit, tak by vstavali i nakojeni a rano do prace;)
Moc si neumim predstavit muze z generace mych rodicu, ze by v noci vstavali k detem a po vecerech chovali deti, zatimco manzelky koukaji na televizi a „odpocivaji“.
Doufam, ze v dalsi generaci se to uz nejak srovna

Mirek | 13.2.2017 13:21

Pro pobavení a odlehčení tématu několik postřehů. Našla je moje přítelka / souputnice, která se zajímá o jógu. Nuže čtěte, kterak by se měla chovati manželka dle zásad starých jogínů.

Manželka:

Tchýně a tchána si hledí, je jim oddána a neodmlouvá, hovoří zdrženlivě a tiše, a nahlas se nesměje.

Jediná manželka, oddaná a milující, nechť se k manželu chová, jako by byl bohem.

Zaslechnuvše venku hlas přicházejícího domů, stojí připravena vprostřed komnaty pravíc: Co poroučíš? Myje mu nohy sama. A nepřichází manželovi na oči o samotě beze šperků. Utrácí-li příliš nebo bezúčelně, vytkne mu to v soukromí. Uléhá později a vstává dříve, a spícího nebudí.
A kuchyně budiž pěkně skryta a pohledna.

Nechť se vyvaruje drsných slov, nevlídných pohledů, odpovědí na půl huby, postávání ve dveřích nebo vyhlížení z okna, klábosení na zahrádce a dlouhého prodlévání mimo dům. Nechť odstraňuje pot, zubní nečistotu a tělesný pach. Nechť i ona sama zachovává zbožné sliby a půsty manželovy. Nechť nevyzrazuje cizím lidem výši jmění ani to, co jí svěřil manžel. Sbírá jeho odložené a obnošené šaty a pere je a všelijak barví. Tchýně a tchána si hledí, je jim oddána a neodmlouvá, hovoří zdrženlivě a tiše, a nahlas se nesměje. Bez vědomí manžela nerozdává nikomu. Je-li manžel na cestách, nechť zůstane ozdobena toliko snubním náhrdelníkem, uctívá božstva a postí se, a věnujíc se hospodářství, hledí si domácnosti.

Snaží se vydělat obnos, jak zamýšlel manžel a pokračuje v jeho díle. Ani ve zvláštních případech nepřekročí přiměřené výdaje. A záležitosti, jež byl započal, dovrší. O děti manželovy pečuje co chůva. Na loži pak prokáže svou lásku podle jeho choutek. Nevyčítá, aniž je nevrla. A smíří ho s tou, s níž se poškorpil. Zařídí schůzku s tou, již tajně miluje. Jedná tak, aby manžel uznal: Ba, jsi oddaná manželka, nikoli potvora. __

No, tak myslím že pro zasmání by to stačilo. Moje souputnice se nejprve od srdce zasmála a pak prohlásila, že kdyby ženské v Evropě dodržovaly tak cca. 1/4 výše uvedených zásad, stal by se z Evropy ráj na Zemi. A pak jsme hned některé zásady začali prakticky aplikovat (.... ta o mytí nohou to nebyla, to zvládám sám ...).

Mějte se prima a dobrou chuť

Mirek

Tom | 10.2.2017 21:47

TO Mirek: Vy proste vzdycky pobavite.. U me doma bude 21:30, tak jako uz nekolik let predtim bez povsimnuti, takze mam aspon cas kouknout sem. Procez vsem preji v ramci moznosti alespon klidny vikend a odpocinek;)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění