Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
39430
Kamarádka nemá fotografii.
Inka | 4.4.2015 09:33

Dobrý ráno , u nás svítí sluníčko, vítr ustal . Snad to vydrží celý den . Mám zadělané na mazance , uvidím jak se povedou . Na oběd bude guláš . Na zítra mám naložené rošťáky , podle zdejšího receptu .

iwi
iwi Poslat vzkaz | 4.4.2015 09:33

TO jana/50: Nejsem si jistá, ale loni v létě jsem si uvařila jenom nať a popíjela dva dny. S kořenem mě to nenapadlo, ale taky to zkusím, to nemůže uškodit. O:-)

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 4.4.2015 09:27

TO iwi: Iwi,kytička petržele,to znamená jen to zelené,nebo kořen s natí?
Díky,ahoj

DIS
DIS Poslat vzkaz | 4.4.2015 09:24

Pěkný sobotní den u nás 3st. svítičko sluní ,dnes navařím ,nachystám -zítra bude plný byt lidí tak se jim budu věnovat

iwi
iwi Poslat vzkaz | 4.4.2015 09:06

Přišlo mi emailem
běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, od různých jedů a od všeho,co znečišťuje naše tělo Je to velmi snadné: Kupte jednu kytičku petržele, omyjteji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou,povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte do čistých lahví a vložte do ledničky. Užívání: pít jeden pohár denně. Výsledekuvidite v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašichledvin a také sami spatříte rozdíl a budete se cítit jako nikdypředtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek načištění ledvin.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 4.4.2015 08:32

Dobré ráno a krásnou sobotu. flower U nás v noci sněžilo a stále ještě to venku nevypadá dobře. Dopoledne mám hlídačku, dcera jede na nákup. Jak dopiju kávu, jdu postavit oběd. Dnes bude polévka čočková a jelítka s bramborem.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 4.4.2015 07:30

DOBRÉ RÁNO.DĚVČATA,,
probudili jsme se zase do přímrazu -3C,ale teď už vykukuje sluníčko a hlásí až +5C.
Liduš,u vás už vlaštovičky?Hned jsem se ptala syna,jestli už se taky u nás vrátily na svá hnízda,no zatím nic.
Vikoušku,do těch hor by mě nikdo nedostal,ale u toho moře,tam by se mi líbilo :-D :-D :-D Paní měla odvahu,že šlapala i na ta prohnilá prkna a pán s děckem na zádech,to musí být kuráž,zvlášť když lezl po žebřících,kobouk dolu.
Jdu vařit,v mezičase nakouknu

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 4.4.2015 06:50

Dobré sobotní ráno.Zdá se,že začíná vykukovat sluníčko. flower Meteorolog teprve vstává,tak aktuální počasí nevím.Dnes budu finišovat,ale myslím,že to zvládnu.Přijede kluk a budou dělat s dědou dříví.Na hrázi porazil vítr dub,tak budou mít práci na celý den. :-( Ale bude topení na příští zimu.Musím přikrájet rohlíky a udělat víc nádivky,aby si vzal kluk také domu.Ještě,že nemusím šetřit s vejci.Letos už žádná barvit nebudeme. :-D

alka54
alka54 Poslat vzkaz | 4.4.2015 06:50

Výstižný obrázek. ;-)

alka54
alka54 Poslat vzkaz | 4.4.2015 06:45

Dobré ráno a pěkný víkend. hello

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 3.4.2015 22:42

Přeji Vám všem krásný sváteční víkend a pohodové Velikonoce. :-* ;-) Ráno jsem neměla na PC čas -přátelé potvrdily příjezd a tak jsem před odchodem do práce měla na spěch. Když vyjde chvilka ,nakouknu. Páááááá hello

Kamarádka nemá fotografii.
Inka | 3.4.2015 20:30

Napečeno nemám , pouze linecký a beránka . Mazance počkají na zítra .S dětmi jsme byli na proutkách , zítra budeme plést pomlásku a barvit vajíčka .Nejradši patlají barvy dohromady , a neví jaká s toho vznikne. Dobrou noc .

h.k.pohadka
h.k.pohadka Poslat vzkaz | 3.4.2015 20:05

Krásné a klidné Velikonoce přeju

eliko
eliko Poslat vzkaz | 3.4.2015 19:31

TO Koliduš: Cože??? Vlaštovky???? Sláva , sláva , jaro je tady!!!! clamp clamp clamp

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 3.4.2015 19:23

https://www.youtube.com/watch?v=S4LMyS4LcuQ

A všimněte si těch prohnilých fošen na mostě...... :-D :-D

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění