Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36166
♥Jarka*Alice♥

TO Iwi: Taky jsem se na to dívala, ale nějak k tomu nemám odvahu abych to zkusila. :-\

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.2.2015 14:58

Kváskový peču poprvé. V neděli jsem se dívala na ČT1 na Herbář a ta kuchařka ze Svatojánu pekla bylinkový kváskový chléb a ukázala jak dělá kvásek. Tak jsem do chleba bez hnětení dala místo kvasnic kvásek. Zítra upeču, musí kynout 10 hod, tak uvidíme jaký bude.

♥Jarka*Alice♥

Ještě upřesním proč na těch obrázcích mám podpis JP. Alice je moje druhé jméno, které mi dala maminka, otec chtěl Jaroslavu (po sobě), tak Alici si maminka prosadila aspoň při mém křtu v kostele, ale v rodném listě mám Jaroslava. Alice mně často oslovovala maminka, ale protože maminka dávno zemřela a nikdo mi tak už neříká, tak toto jméno používám na internetu.

♥Jarka*Alice♥

TO Iwi: Ať se chlebík podaří. Já občas peču normální s droždím a různými semínky, kváskový jsem ještě nedělala.

Kamarádka nemá fotografii.
mali | 10.2.2015 13:15

TO **Iwi ať se chlebíček podaří,a ten oběd,ten nemá chybu.

mali | 10.2.2015 13:11

TO **Alice ahoj,není to tak daleko od tebe,bydlím kousek od Ostravy.Maluješ krásné obrázky,taky se různě zaměstnávám,někdy se mi zdá,že už dál nemůžu,že to nezvládnu,máš pravdu,musíme jít dál.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.2.2015 10:22

Zadělala jsem na chleba, poprvé s kváskem, tak uvidím co z toho bude.
Jdu vařit zelí, dnes máme jitrnice. :-P

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.2.2015 10:19

TO Alice*: To je dobře, že máš takového koníčka, který ti pomáhá. flower

♥Jarka*Alice♥

TO mali: Taky přeji hezký den, u nás zatím bez deště. Odkud jsi ty, že u vás prší? ;-) hello

♥Jarka*Alice♥

TO h.k.pohadka: Ano, ztráta to je krutá, ale život jde dál a nějak žít se musí. Mně hodně pomáhají tyto obrázky, při jejich kreslení se prostě uklidním. Někdy kreslím i mandaly. Ale věřím, že syn nás odněkud z obláčku vidí a taky věřím, že se jednou setkáme.

♥Jarka*Alice♥

TO Iwi: Tady na Hané (Přerov) teď už je +5°C, obloha zatažená, ale nepadá nic. Je však mokro, tak je dobře, že nemrzne.

mali | 10.2.2015 08:25

TO **h.k.pohadka Přeji všem dobré ráno a celý den.U nás taky taje a prší.

h.k.pohadka
h.k.pohadka Poslat vzkaz | 10.2.2015 07:58

TO Alice*: Je mi upřimně líto vaší ztráty,nedokážu si takovou věc vůbec představit.Přeji ti hodně síly.

h.k.pohadka
h.k.pohadka Poslat vzkaz | 10.2.2015 07:53

Dobré ráno,i na jižní Moravě celou noc taje,ted +4.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.2.2015 07:49

TO Alice*: Ahoj, u nás je 0°C a trochu sněží.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění