Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38762
♥Jarka*Alice♥

Děvčata přeji hezké ráno, i když tady u nás je zatím zamračené a taky pohodový den. K obědu bude pečené kuře, brambory a okurkový salát. Polívka hrachová, pokud teda ten hrách změkne. Bude už i na další dny. Lidušce děkuji za uznání mých výtvorů a psaní. Je převda, že jsem vůbec nevěděla o těch studánkách. Vím, že je den studánek, ale to až snad 31.5. :-\

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.3.2015 06:56

Všechnu chválu vezmu jednou větou. :-D Marjánka to je prostě motorová myš. :-D Alice má úžasnou představivost a trpělivost.Taková přáníčka se ani nedostanou clamp Marci,koberečky jsou hezké.Také se přikláním k 2.Ale ten 1by jednoduchý prostor rozzářil víc.Prostě záleží na tobě který si vybereš sama. ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.3.2015 06:47

Přeji dobré ráno.Dnes to pěkně nevypadá.Asi tam mrholí.Moje m.stanice (děda) ještě aktuální počasí nehlásila.Vepřová polévka se vaří.Kuřata s nádivkou se pečou.Hezký den si asi musíme udělat sami. ;-) flower

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 23:36

TO eva52: jóóó přesně tak to taky dělám a najdu je v předvánočním gruntování :-[ :-[ :-D :-[ :-D :-D :-D

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:51

TO MarjánkaM: no, ty jsou velké jako ta rajčata! Musíš si schovávat nálepky ze sáčků jako já, jenže na jaře si pak stejně nemůžu vzpomenout, kam jsem je schovala. :-)) To se mi to radí, že?! :-[

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:40

TO eva52: Jéjé -promiň já už tady nad tím skoro spím. :-( A takové jsme měly předloni ředkvičky,jen jsem si trubka nezapamatovala co to bylo za odrůdu. :-( Vloni to stálo za prd,strašně brzo na všem byla plíseň a ani preventivní postřiky nepomohly. :'( :'(

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:25

TO **MarjánkaM* *: ten anonym jsem byla já, hned jsem se omluvila. No a nejlepší jsi přece ty, přivázané jsou jen keříky, rajčata urostla jak mají! :-D :-D :-* <3

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:14

TO Anonym: sikulkové a kdo byl nakonec lepší pěstitel? :-D :-D :-D

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:12

TO iwi: moc zajímavé video clamp clamp

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:05

TO marcipka☺marcipán: koberečky jsou suprový oba ,ale 2. se mi líbí víc. ;-)

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 21.3.2015 21:04

Dobrý večer Vám všem. :-* Ráno jsem nakoukla a až do teď byla v jednom kole.Můj ráno totiž dovezl zabitého čuníka. Braly jsme ho 3 rodinky dohromady a tak dělení a vážení byl menší hlavolam. Ale vše se zvládlo,masínko je už v mrazácích (u nás určitě) :-) Tlačenky a sulc se chladí a konzervy se budou do půlnoci sterilovat. Ta trocha sádla se vyškvaří ráno a bude na čas klid. Jsem K.O. Ještě si přečtu co jste napísaly a půjdu hajíííí. Páááá hello hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 21.3.2015 19:32

Alice ted jsem skoukla ty tvoje velikonoční přáníčka , je to prostě nádhera , jsi opravdu šikovná :-)) :-) clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.3.2015 19:28

Na fialky právě koukám.Mám je vyšité na ubrusu.Tu vůni mám ráda.Ale jednička jsou konvalinky.Ty se mi moc líbí.Loučím se s přáním dobré noci a u kafíčka na viděnou flower

eliko
eliko Poslat vzkaz | 21.3.2015 19:25

No toto? zmizelo mi přihlášení!!! Co mi to dělá???

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 21.3.2015 19:21

Ano , mám fialky moc ráda , máme je tady v bytě pod oknem , těším se na ně. Děvčata ,jste zase pilné , to je dobře. Já už se dneska loučím , přeju dobrou noc a zítra zase :-) :-)) hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění