Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37636
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 5.3.2015 15:36

TO jana/50: Jani, já si děti požádám, ale potřebuji aby mi to trochu vysvětlily a to než pochopím zabere trochu času. Už jsem jim řekla a počkám, také mají svoje povinnosti a nechci dělat nedočkavou. Byla jsem na nákupu v Penny a už jsem se několikrát zařekla, že nebudu chodit nakupovat když jsou nové akce. Bylo to náročné. To, co bylo v akci, tak dají jednu krabičku která je hned prázdná. Jen potřebují nalákat lidi, když už tam jsou, tak si každý něco koupí a o to jim jde.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 5.3.2015 15:23

TO lukaeva@seznam.cz: Evi,to víš,že sranda bude,je co mi s tím syn pomůže,zatím posílám je tohle a děkuji babiHaničce za stránky
A to je dobře,že s námi čtou i ti naši mužský,to aby si nemysleli,že tu snad hledáme chlapy-ale my se na cizí chlapy vykašleme,vždyť jsme rády,že máme ty naše,no řekněte,nemám pravdu?

Kamarádka nemá fotografii.
Inka | 5.3.2015 15:07

Evi i tak díky.My měli salát a řízky před týdnem , asi vyhrají ptáčci nebo roláda. A na tu houbovou polívku jsem myslela taky.

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 5.3.2015 14:31

TO jana/50: a co vtípek dneska, bude, bude? Tomu včerejšímu „v posteli“ jsem se smála nahlas, děda byl zvědavý, musela jsem mu ho přečíst taky.

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 5.3.2015 14:30

TO Jaromilka: video dobrýýý!

iwi
iwi Poslat vzkaz | 5.3.2015 14:20

Tak už jsem tady, uvařila jsem kuřecí polévku a ze zbytku kuře na paprice s těstovinama. Dnes jsem prala a sušila prádlo venku, už je suché a uložené, krásně voňavé. Je tam větřík, tak bylo rychle suché.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 5.3.2015 14:18

TO Jaromilka: tAK ZNOVA, JARU,MOC PĚKNÉ VIDEO,MOC SE MI LÍBILO

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 5.3.2015 14:11

Tak děvčata,už jsem tu.S tatˇkou to lítáme po městě jak jak ty dvě ohnivé čáry,no já spíš jak koule,ale co,hlavně,že mi chutná jíst,no ne?
Zajeli jsme taky na hřbitov,babička Anežka /manž.maminka / by se dnes dožila 99 let..zemřela před 16 lety.Takový už je život.Liduš,Ty to možná budeš znát,ve Stráži nad Než.býval na hřbitově nápis:„Co jsme my,budete Vy,co jste Vy,byli jsme my“ a to je pravda.
Ali,dobře pořiď u tatínka,dej prosím zprávu.
Růžičko,byla to jen taková hra,která netinka obsadí kulaté číslo a já Ti ho moc přeji a už jsem Tě tu taky postrádala,přece to děvče nevzdáš,ta ikonka se Ti zobrazí,zkus říci někomu z té mladší generace,jsou na počít.tablety.mobily šikovnější než,no a když tam obrázek u nicku nebude,no tak co,vždyť jsou tu děvčata taky bez obrázku.HlavněPIŠ,PIŠ,PIŠ.
Evi,my jsme asi šibalky,ale co,smích léčí.S tím vařením tě lituji,to já,co uvařím,hlavně to musí být propasírované přes maso.

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 5.3.2015 13:53

Pěkné odpoledne všem, jsem doma od zubaře. Dopoledne bylo krásně slunečno, ale už se zatáhlo. Čtu tady, že se pomalu chystáte na víkendové návštěvy dětí a vnoučátek. Já už to mám za sebou. Taky byly řízečky s br. salátem. Klasika ta nikdy nezklame :-) . Jani, já když vkládám obrázek, tak postup mám napsaný na papíře, jinak bych to též nedala.
Ali doufám, že tatínek už má lepší náladu a ruka nebolí. Kdo se chce pobavit ať se podívá na kočičí video: http://videa.superhry.cz/video/129-hrave-kocky/

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 5.3.2015 13:28

TO Inka: dorazila jsem z nákupu, oběd mám taky ještě z včerejška. Nápadem tě nepotěším, i naši mají rádi svíčkovou a protože jsem ji dlouho nedělala, tak mám na ni nakoupeno. A na neděli samozřejmě kuřízky. Vnučka má ráda hřibovou polévku ode mně, nedávám tam mléko, tak chce vždycky ti „nebílou“ a v neděli vývar, to se zase budou všichni rvát o droby z polévky. Na buchty ještě nevím, koupila jsem 4 tvarohy a půjdu hledat do receptů. Mám to složitější, protože zeť je bezlepkář, takže buchty dvě, ostatní vaření taky rozdělit. Udělat vše z jeho bezlepkové mouky nemůžu, 1kg stojí 80 až 120Kč, tak vysoký důchod nemám. Moc jsem neporadila, že? :-)) :-)) :-))

Kamarádka nemá fotografii.
Inka | 5.3.2015 11:27

Také přeji hezký den. Dnes nevařím,máme od včera . Zde se sluníčko ani neukázalo,poletuje snížek . Na víkend také přijdou vnoučata,tak vymýšlím co uvařit. Mají rádi svíčkovou, s tou se mi nechce dělat. Asi nějakou omáčku. K večeři palačinky se špenátem podle Olinky. Ta dávala dobré tipy. A Evi ,jaké menu jsi vymyslela ty ?

eva52
eva52 Poslat vzkaz | 5.3.2015 09:56

Přeji všem krásný den! I u nás konečně od rána SVITI SLUNIČKO! Sice zahrádka bude muset zase čekat, dnes mám vééélký nákup, na víkend se ohlásily děti, tak začnu i s přípravou v kuchyni, ale pak to doženu. Alice, ať tě tatínek potěší, Marjánko - šotek ne, my jsme tu tak dobré! A Jani, „ty jsi celá já“!

DIS
DIS Poslat vzkaz | 5.3.2015 09:13

Dobré ráno .U nás zataženo 2,5 stupně

♥Jarka*Alice♥

TO rozvita.ruze@seznam.cz: Růžičko a nemáš nikoho doma, kdo by Ti s tou fotkou pomohl? To by asi bylo nejlepší. :-\

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění