Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

Řadit:
1509
Elsa
Elsa Poslat vzkaz | 11.12.2017 12:14

TO evelyn.admin: To je zajímavé že se poruchy dějí dnes a denně až když to převzala firma CN Invest. Do té doby to fachčilo dobře :-( devil

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 10.12.2017 11:27

TO *Alice♥: to nevim, jak maji plany s diskuzema tady

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: A diskuze přesunout taky jinam by problém nevyřešilo?

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 10.12.2017 10:11

Evelínko, adminko, je to tak otravné pořád se několikrát dostávat na tyto stránky a několikrát se ukáže „nastala chyba serveru“!!! Pak se chci přihlásit a to samé! Třeba 8 x! Při přecházení na jinou diskuzi jako přes kopírák! A o odhlášení ani nemluvím (nepíši)!! Jsou na opravy ti správní opraváři - programátoři??? To se mi vůbec nezdá, když to takovou dobu nefunguje!!! Doufám, že tímto způsobem tyto stránky nechcete ukončit, i když mi to tak přijde. Jsem už opravdu naštvaná! devil devil

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 9.12.2017 15:51

TO *Alice♥: drží jen na diskuze, našeptávač si píše, co chce

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 9.12.2017 15:50

TO *Alice♥: pořád se na tom dělá, tenhle server u drzejší jen na diskuze, magazín je už přesunutý jinam

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Ale i tak je to tu poruchové už dlouho. Už by to chtělo obrat k lepšímu. :-\

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 9.12.2017 11:27

Včera, nebo kdykoliv jindy asi během dvou měsíců to tady není na stránkách Ženy.cz v pořádku. A náprava nikde !

Chtěla bych jen vědět, co to jsou za odborníci , že tak dlouho hledají poruchu. Bylo by dobré, kdyby si dali tu práci a podívali se na to pořádně a neodflinkli svou práci .

Mám ten dojem, že odrazuji mnoho pisatelů a čtenářů těchto stránek. A čím méně kliknutí, tím méně zakázek inzerentů. Měli by si to uvědomit.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 9.12.2017 11:15

TO *Alice♥: vcera byla zase jina porucha, spadly jim servry

♥Jarka*Alice♥

Už to trvá dlouho :-(

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 24.11.2017 21:59

TO rozvita.ruze: ja vim, ze to nefunguje, jak ma, zase mi naskocilo, ze mam zkusit pozdeji, uz je to dlouho a fakt netusim, proc to nejde opravit :-S

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 24.11.2017 19:49

TO evelyn.admin: Evelínko, vím že ty za to nemůžeš, ale roluj na této stránce a počítej kolikrát tu máš napsáno „je to nahlášeno“, „pracuje se na tom“ a podobné věty! A podobné je to i na dalších stránkách. To si myslím, že ta snaha o nápravu, nikomu žíly netrhá!!!

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 24.11.2017 19:44

TO Barča: Máš pravdu Baru. Myslím si, že ti programátoři dělají pořád stejnou chybu a tím to nelze opravit!!! A je jim to asi celkem fuk, že to trvá nejméně měsíc! Nebo tu usilují o to, co se stalo se starými diskuzemi, které zlikvidovali. devil devil

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 24.11.2017 19:42

TO Barča: je to nahlaseno

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 24.11.2017 17:50

Napsala jsem dlouhý příspěvek na Nejen u kafíčka , odeslala a co se dalo čekat ? EROR !

Zdá se mi to už příliš dlouho na to, že to nejde opravit. Žádné vyčištění PC nepomáhá , u nás na PC chyba není, asi ji musíte hledat jinde. ČLOVĚKA PAK ODRAZUJE CHODIT NA STRÁNKY KTERÉ POŘÁDNĚ NEFUNGUJÍ.

Děkuji za pochopení.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění