Diskuse: Hysterektomie

Řadit:
16828
Kamarádka nemá fotografii.
FULL HD MOVİE FREE | 12.4.2014 20:04

FULL HD MOVİE FREE

http://hd-filmsitesi.com/

- * - * - * - * - * - * - * - * - *

http://hd-filmsitesi | 12.4.2014 20:00

http://hd-filmsitesi.com/ FULL HD MOVİE

Anonym | 12.4.2014 16:05
zuzu | 12.4.2014 16:03

<meta http-equiv=„Refresh“ content=„7;url=http://cikcik.ace.st“>.

pa.tj | 12.4.2014 10:34

Ahojky holky tak co se týká injechcí časem se to srovná. Já si píchám denně je fakt že když to byl fraxipar. tak ty zatvrdlinky byly víc. Když mne převedli na zibor bylo to lepší. Jenže já to ďobu už pár let. Jinak se to vstřebá. Pa

dagmar | 12.4.2014 07:11

TO sušinka: ahoj,já mám taky příznaky menses,akné nemám,ale prsa jak balony.Mám je tak dva dny a potom pokoj.Budme holky rádi,že nám tělo funguje. :-)

chany | 11.4.2014 22:57

TO Bubli: já jsem si po návratu píchala ty injekce 2nebo 3měsíce už nevím,ale píchala jsem si je do stehen to mi poradil brácha doktor,také jsem měla ale ta místa tuhá,ale i mě brněla stehna :-) ,jak mi brali uzliny v tříslech,ale časem to přešlo samo,neboj to bude ok.

Bubli | 11.4.2014 21:54

TO chany: chtěla jsem se tě zeptat, když sis píchala fraxiparin, měla jsi potom zatvrdliny na břiše? Já, po návratu z nemocnice dostala 2 balení na dvacet dní a většinu jsem napíchala do levé strany břicha a když už to nešlo, tak do pravé. Teď tři týdny po dobrání mám na té levé straně takovou zatvrdlinu a nevím jak se toho zbavit O:-)

sušinka
sušinka Poslat vzkaz | 11.4.2014 19:07

TO Anna: Tak to jsem ráda že to jen pocit menzesu. I když jsem si myslela, že budu mít už absolutní klid o všeho. To akné je děs :-( Jeden z důvodů proč jsem brala antikoncepci bylo právě akné. Když jsem ji vysadila, tak jsem vypadala jako puberťák. Snad to teď tak nebude, ale pochybuji .

Anna | 11.4.2014 18:33

TO sušinka: Ahojky, tak to mas plne to same, co ja. Vzdy/poznam,kdybych menstruovala, prsa boli atd. A akne my vyskakalo fest, nikdy jsem ho nemela, az ted, kdy uz nemenstruuju.
Normalni to Susinko je ;-)

sušinka
sušinka Poslat vzkaz | 11.4.2014 17:54

Ahojky , mam takovou prosbičku. Dnes a nebo zítra bych to měla jakoby dostat a pociťuji menzes bolesti. Vyskákalo mi i akné. Měla jste to některá ? Je to normální, že budu mít příznaky na menzes? Díky papa ;-)

sušinka
sušinka Poslat vzkaz | 11.4.2014 17:54

Ahojky , mam takovou prosbičku. Dnes a nebo zítra bych to měla jakoby dostat a pociťuji menzes bolesti. Vyskákalo mi i akné. Měla jste to některá ? Je to normální, že budu mít příznaky na menzes? Díky papa ;-)

Anonym | 11.4.2014 16:24

TO Jeanna:

liv | 10.4.2014 09:38

TO Kateřina: Kačko,jsi máma a on nezletilý syn.Já jsem po rozvodu zůstala s třemi školou povinnými syny.Já jsem se snažila být kamarádská,ale pokud šlo o problémy,byla jsem zásadová a tvrdá.Dokud prostě jsem je živila já i když byli plnoletí,museli poslouchat mě.A že mi ten nejmladší čtyři měsíce před vyučením chtěl z učení zdrhnout jsem taky ustála a dneska je rád,že ten papír má.S tím prostředním,jsem taky měla dost velké problémy,nechci to tu rozepisovat,ale doktorka mi řekla ať ho nechám padnout na dno,že jsem ho dobře vychovala a teď záleží na něm,jestli se vzpamatuje,ale jsem máma a nemohla jsem to dojít tak daleko,protože v té době se oběsil mé sestry syn a já sama mám zkušenost s tím,jak to bolí když máma přežije své vlastní dítě.Chce to všechno čas,dneska jsem ráda,že jsem jednala,tak jak jsem jednala a mám kluky na které se mohu spolehnout.Bohužel dneska je tak blbá doba,drogy,rychlá auta a špatní kamarádi.Ale zákazy vše zhorší.Chce to taktiku a pevný nervy.Oni z těch blbostí vyrostou.L

Kateřina | 10.4.2014 00:32

Ahoj, prosím o radu. Mladší syn kterému je 16l nechce s námi bydlet,chce odejít z domu. Mám strach že se chytne špatné společnosti a já o něj přijdu. Jako dítě měl ve škole velmi dobré známky postupem času se začal zhoršovat a šli jsme do psychologické poradny kvůli učení a zjistili, že má poruchu učení. řekli nám taky, že je chytrý a v pohodě zvládne i vysokou. Při výběru povolání mu davaly učitelé i mi na výběr, umělecké, jazykové, školy i gympl,ale on si vydupal kuchař číšník. Učitelé se drželi za hlavu mi mu říkali že ho to nebude bavit.
Nedal si to vysvětlit a je na tomto oboru. Celí rok se nepodíval do knížek školu naprosto fláká nebaví ho to. Chodí si tam jak chce utíká z vyučování. řekla jsem mu několikrát, že i dospělí se spletou a jestli chce na jinou školu musí udělat znova přijímačky a jít jinam. Ale to odmítl a že bude pokračovat ve škole. Ale žádná změna nenastala. Má spoustu hodin neomluvených
Jen je to s ním horší odsekává nebo nemluví a teď i začal odmítat jídlo od nás a že s námi bydlet nechce, že chce odejít z domu a učit se nebude.
Zakázala jsem mu chodit ven a řekla jsem že chci vidět 1 hodinu denně jak se učí, ale nato kašle a klidně jde ven.
Na základku s ním chodila spolužačka z klokánku. Nikdy jsem neměla žádné problémy s těmito dětmi nebo s jíními dětmi nikdy nám to nevadilo naopak jsem byla ráda, že se tímto dětem neposmívá. Spolužačka z klokánku také chodí na tento obor se synem do třídy. Mám strach že má na něj špatný vliv. Jsou pořád spolu i když oba tvrdí, že spolu nechodí a že jsou kamarádi.
Manžel řekl, že neví co si o tom má myslet. Když jsem se ho ptala co bodem dělat tak mi řekl, že neví.
Nevím jestli mám zajít do psychologické poradny nebo co tedy dělat. Moc prosím o radu. Bojím se,že opravdu odejde. :'( hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění