Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
Anonymka | 20.8.2016 08:35

Já slyšela jen že by měli pouštět za přečiny na 1/3 :-) U nás to nehrozí musíme čekat na půlku :-@

J.N | 20.8.2016 08:16

TO Anonymka: Prave ze vubec jinak vola jednou i dvakrat za tyden takze je mozny ze treba jim nejde a nebo to maji zakazany,pry ten novy reditel je strasnej =-O

Kriss | 20.8.2016 04:48

TO Anonym: Zdravím momentálně jsem se zamotalo do stejného kruhu jako asi tady každá z Vás

Anonym | 19.8.2016 19:58

ahoj holky slyseli ste o tom ze by mela byt nejaka novela zakona na upravovani přečinu ??

Anonymka | 19.8.2016 19:27

TO cheyenne: Oni si dávají na čas :-@ Jj další balík to už je 4 tej :-D On kouří tak to je samej tabák a levná záležitost to není :-( Tak kupují postupně :-D

cheyenne | 19.8.2016 19:10

TO Anonymka: jojo, asi jim to nefunguje, nebo maj zakaz :-D uz zase dalsi balik? myslim, ze jsme ho posilaly ve stejnou dobu, priblizne, takze ten muj by ho zase mohl mit. no pockame do toho zari, kdyz ho nepustej tak mu ho poslu :-D na ten termin cekame a taky jeste na tu pochvalu, s tou taky zrovna nepospichaj..

Anonymka | 19.8.2016 18:59

TO cheyenne: To je pravda že melou jak kelišky :-D Vždycky na návštěvě mě přítel vypráví a já umíram smíchy :-D Někdy to tam musí bejt ale zábava

Naděje | 19.8.2016 18:57

TO Ivete: tak sesity to je jak kilovka to bych neresila, ale pinpongove palky :-\ No nic, napisu mu at si to zjisti u vychovatele. Konec koncu ma ho tam od toho.

Anonymka | 19.8.2016 18:56

TO cheyenne: S J.N ho máme ve stejném vězení i na oddílu a jí taky nevolal :'( Asi jím to.nefunguje nebo nevím,termín by vám měli dát po termínu 1/3 :-) Já musím koupit 5 kg balík :-D Musí vydržet do září až přijdou peníze :-D Ještě že nakupují postupně jinak bych asi byla na dlažbě :-D

Anonymka | 19.8.2016 18:53

TO J.N: Nevolal? To sem si trochu oddychla je možné že jím nejde budka :'( On má tři karty tak si říkám co se děje :-(

J.N | 19.8.2016 18:06

TOAnonymka Me pritel taky jeste za cely tyden nevolal tak je mozny ze treba volani nemaji povoleny :-\

cheyenne | 19.8.2016 17:55

Ale ,,Pritel je doma z vezeni, co delat“ me teda uplne odrovnalo :-D Jinak ten muj se tam taky nejak zvlastne meni, pise mi tak nejak zvlastne. Nevim co tam s nima delaj :-D Anonymko neboj, on zavola. Jemu se tam nic nestane, jen si chce treba vycistit hlavu nebo byt chvili sam, musi to byt otravny porad byt s dalsima chlapama. Oni jsou kolikrat horsi nez zensky, furt jen melou a samy nesmysly : :-D :-D on se ozve.

cheyenne | 19.8.2016 17:51

TO Anonymka: Ahoj, u mě nic, dneska mi dopis prisel ale nic novyho zase nevi. jeste nemame termin 1/3, ale ta tretina trestu vychazi na 27.8. tak snad to brzo bude. dnes jsem byla na nakupu zase: obalky, znamky, papiry, nejakej casopis, proste prachy v prdeli :D jeste ze nekouri.

Ivete | 19.8.2016 15:46

TO Naděje: Já jsem sešity atd. na program zacházení posílala v A4 obálce. Vše se to tam vešlo. Já tedy když něco posílám tak nepotřebuji povolenku. :-)

Naděje | 19.8.2016 14:04

TO Anonymka: u mne nove to, ze mam zas kolik tisic v hajzlu za opravu auta. :'(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění