Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8726
Kamarádka nemá fotografii.
J.N | 23.8.2016 05:47

TO Anonymka: Tak mi taky vcera asi kolem seste konecne volal :-) Uz aby byl ten vikend a byla navsteva vidte :-D

Naděje | 23.8.2016 00:15

TO jessica: nicmene na vazbe ma narok na jednu obalku a znamku at se muze ozvat rodine. Tez jsem vam to psala. Pisete ze uz je tam temer mesic, coz je divne, ze vam jeste nic neprislo. Ale je mozne ze se tam dlouho rozkoukaval a dopis teprve prijde. Jste v kontaktu s jeho rodinou v CR? Treba se ozval jim a oni vam reknou vic nez my tady.

Naděje | 23.8.2016 00:09

TO jessica: uz jsem Vam tu psala pred par dny at mu napisete a poslete obalky, znamky, tusky a papiry. Co bude potrebovat Vam jiste napise. Jestli ma deti, si soud overi sam v evidenci obyvatel,( matrika). Kdyz mu poslete i telefoni karty a on vas nahlasi jako pritelkyni meli by mu schvalit telefoni cislo a pak bude moct volat. Ovsem nevim zda Vas nebudou povazovat za nezadanou pac jste ho kryla, vedela jste ze je hledany a neohlasila jeho pohyb v Irsku. Oni jsou hrozny, duvody si vzdy nejaky najdou obzvlast jestli jeste teda je na vazbe a ceka ho soud.

jessica | 22.8.2016 22:53

ano

Anonym | 22.8.2016 22:50

TO jessica: Jestli jsem to dobře pochopila, zbalili ho v irsku, protože byl v Czech mezinárodně hledaná osoba a tam na něj přišli. To znamená, že máte zázemí, rodinu, rodiče v Czech

Anonym | 22.8.2016 22:41

TO jessica: Takže počkat na navstivenku kterou pošle osobně v cz a pokud je na vazbě návštěvy jsou co 14 dnů

jessica | 22.8.2016 22:25

TO Anonym: jo to je jednoduche a le nemohu nebot deti nastupujou do skoly taky zacina skola drive nez v cr tak to nejde a stejne prijedu do cr a pokud nemam nastivenku tak me knemu nepusti takze .........

Anonym | 22.8.2016 22:15

Jessica sory

Anonym | 22.8.2016 22:14

TO Anonym: A to let tam i zpět.

Anonym | 22.8.2016 22:14

Tak sedni na letadlo, a přijeď so Czech letenka te vejde na 60 euro

jessica | 22.8.2016 22:13

TO Anonymka: to doufam a preji to kazde ktera je stejne na tom jako my vsak je to sileny ach chudaci ty nase deti :'(

Anonymka | 22.8.2016 22:09

TO jessica: To je my líto :'( Pro neho to musí bejt také moc těžké bez vás,a píšete si aspoň?Snad vám soud dopadne dobře a vrátí se vám z pět domů :-)

jessica | 22.8.2016 22:07

TO Anonymka: ne sem v irsku a prave proto je pro nas tak tezke :'( kdybych byla v cr tak se smeji nebot by mi mohl volat a mohla bych ho nastevovat :'(

Anonymka | 22.8.2016 21:51

TO jessica To nevím,ale myslím že budete muset počkat jak dopadne soud a pak vše se posílá,příslušnému soudů věznice,kde tedka je?Skuzte zažádat tam kde je na vazbě,kam vazba spadá pod jaký soud.To zažadani ze zdravotních důvodů se může šíleně táhnout.Jezdíte za ním na návštěvi?Asi nejste ubec v Čr?

jessica | 22.8.2016 21:38

TO Anonymka: ublizeni na zdravi ,zijeme v cizine tak pochybuji ze by soud se zajimal a taky sem se dozvedela ze muzu za zadat o propusteni z duvodu nemoci tak nevim kde se mam obratit :'( ach jo

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění