Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8667
Kamarádka nemá fotografii.
Anonymka | 21.8.2016 17:08

TO Kriss: Nebojte všechno přijde :-) Diferenčka je něco jako větší pochvala stou je větší šance se dostat domů :-)

Kriss | 21.8.2016 16:09

TO Anonymka: Taky víme o těch podmínkách a pomalu na nich pracuje.. Pochvaly prace .. Zadne blbiny .. A co je presne ta diferencka ? Asi sem se nejak ztratila ..

Anonymka | 21.8.2016 15:41

TO Kriss: To znám ten můj si taky píše co chce :-D My už.jen čekáme na půlku,tedka v září by měl mít konečně úplně volný pohyb,pochvalu už má i první diferenčku :-) A i práci takže na půlku má šanci,vše ale záleží zase na soudci :'( Ještě že ho soudí někdo jinej :-D

Kriss | 21.8.2016 15:34

TO Anonymka: Ach ten můj telefon si občas pise co chce. ,. Omlouvám se za preklepy

Kriss | 21.8.2016 15:33

TO Anonymka: Talze to mame dá se říct podobne .. Ja zatim čekám co vude dál ne to na něm ja už více udělat nemuzu

Anonymka | 21.8.2016 15:27

TO Kriss Já sem taky s jeho rodinou za dobře,jen jeho mamka něco udala za jeho zády,a mě se to dotklo také,prostě svedla něco na něho co nebyla pravda ale nejedná se o žádný zločin nebo neco podobně,ale byla to nehezka lež týká se to jen v rodině,proto ji dva měsíce neviděl ale tedka ji napsal na návštěvu,aby ji to konečně v pálil :-) Také má sestru pubertální :-D A bohužel vše sedava a kupuje jen jí a toho také mrzí :'( Vše financují já a má rodina :-) Taky mám lidi okolo na salámu :-D Je to moje věc a moje rozhodnutí :-) Tak ať si každý polibi zadek :-D

Kriss | 21.8.2016 15:09

TO Anonymka: Ja sem v kontaktu s jeho rodinou normalne segru ma jeste pubertacku tak sem ji takovým vzorem pristi navštěvuji beru sebou :) je to takové moje strestidlo 15lete .. Jinak ma rodina me respektuje a znají jo a berou takového jaky je .. Zbytek neresim a mam cely svet na parku at si mysli co chtějí .. A my dva ? Nevim jak to bude .. Otázka budoucnosti kdoví ;)

Anonymka | 21.8.2016 15:01

TO Kriss Můj přítel.měl vždy vše na co si spomel i rodinu,jen blbe kamarádi :-@ A tedka si.na něho ani nevzpomenou jak smutne :-@ Na svojí rodinu kašle akorát se kvůli nim nervuje,zbyla sem mu jen já a syn a moje rodina,která ho plně podporuje :-) Říká to samé že má zkažený celi život tim vězením :'( Já ho plně podporuju že bude líp sme tu jen pro něho :-*

Kriss | 21.8.2016 14:48

TO Anonymka: Dobre budu na to myslet ze km půlce advokát postačí hodne veci sem si dokázala zistit sama .. I jsem si pekne připlatili na zprávném miste aby byl v ostrave vsechno se da .. Kukačka je mimochodem ten co nedělá noc jen organizuje a odvede pozornost jinam nechal se proste ukecat .. Jsem na tohle zla kdyz vim ze si tim vse tak zkazil .. Snad je dostatečně poučen a vude to pak jine ... A bude bojovat za svobodu s tom ze se muze mit jednou dobre .. Držím ho tady jen ja uz ani rodina po letech nema vliv .. On chce svou fungující rodinu a to co on nikdy nemel .. Normální zivot

Anonymka | 21.8.2016 14:35

TO Kriss: Přesně jak vytrhl mí kamarádce kabelku tak toho navedl kamarád :'( A od sral to on protože sme šli kolem a kámoš na ní upozornil devil Udal chybu za kterou platí,ale vím že se polepšil a už kamarádu se bude vyhejbat :-@ My měli advokatku k přeměně podmínky ta to viděla dobře hodně tomu věřila a ho*no stoho :'( Jinak pokud vás neceka žádný soud asi bych advokáta nepotřebovala ale my si ho berem k půlce četla sem že to je lepší :-) Takže k půlce bych ho doporučila :-) Co znamená kukacka?? Moc se vtom neviznam :-(

Kriss | 21.8.2016 14:24

TO Anonymka: U nas to byly poprvé drogy a nejake loupeže u kterých byl .. V necem jel i sam .. Ted je to za to ze byl jako Kukačka nekomu a jelikož byl jiz trestán tak se v tom automaticky svezl .. I policisté mi říkali ze proste v tom byl uz jednou a ted staci byt ve spatny cas na špatném miste a je to .. On sam co ze je blbost mit ty jako on říká spatne kontakty vsechny pd sebe odstřihl tak snad uz bude v poradku a bude brat zivot jinak a konecne přestane dohánět ty ztracené roky .. On neni zlý clovek vzdy pracoval chodil jeste do ruce prace aby toho mel co nejvíce ale proste blbost a je kde je .. Taky zvažují advokátku na rady .. Je to dobre ?

Anonymka | 21.8.2016 14:03

TO Kriss Za prečin,a podmínku mu proměnily za zločin :'( Přečin má za to že jednomu klukoj řekl do telefonů že je z.rd a chce vratit peníze co mu dluzim ( Ten kluk je závislí hodně na drogách a udal ho a brali to jako vydírání :'( )A soud přiteloj neuvěřil protože byl v podmínce :'( A zločin má za to že že my moje kamarádka dluzila dost velké peníze a on ji vytrh kabelku z ruky :'( Vše bylo na kamerach i policie tam byla a dali mu tu největší podmínku kterou mu proměnily advokátka to nechapala,i ve vězení mu říkají že to je velká kravina za co sedí prostě picoviny :'( A za to zaplatil :'( Co vy??

Kriss | 21.8.2016 13:45

TO Anonymka: Ano je lepší byt blíže návštěva každých 14 dni pošta do druhého dne doručena .. Je to lehčí takto .. Za co je vas muž trestán pokud se muzu zeptat ?

Anonymka | 21.8.2016 13:24

TO Kriss Tak to máte dobry :-) My naštěstí to máme stejně mám ho asi 20 Km od domova a cejtim se líp že ho mám blízko vedle sebe :-) I ty návštěvi sou lepší aspoň to utíká víc :-)

Kriss | 21.8.2016 13:15

TO Anonymka: Naštěstí ho mam da se rict doma v ostrave .. Navstevy dvakrát za mesic jedna na hodinu jedna na dve .. Byla jsem zatim jen jednou a bylo to fajn v te ostrave je to klidnější sam uznal ze je to ve srovnání s jinými místy pohoda..

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění