Diskuse: antikoncepce

Řadit:
3705
Kamarádka nemá fotografii.

Prodam vaginalni krouzek Ornibel,nerozbaleny,na 3 mesice. Exp 04/2020. Nevyhovuje mi. Cena 500.

brichnacova@email.cz

palma@azet.sk Poslat vzkaz | 4.11.2018 19:56

Koupím HA Novynette, Mercilon, příp. Regulon nebo Marvelon. Nabídněte :-) palma@azet.sk

Koupím antikoncepci Mirelle - vareiv@centrum.cz

Koupím HA jangee 0.02mg. Nabízí pište na mail shopanna@seznam.cz děkuji :)

Sháním Sidretellu popř. Luiseu.. Nabídky na mail janinaw@centrum.cz

ingeh@seznam.cz Poslat vzkaz | 30.10.2018 16:42

Ahojte,

prodám dvě plata Yadine, použitelné do 01/2020. Pište na ingeh@seznam.cz

Díky :)

Ahoj, koupím Ayreen, jestli někdo máte:) Děkuji.

Koupím 1,2 platíčka antikoncepce Bonadea.Nabídky prosím na aknalbs@seznam.cz Děkuji

TO cejnarovatereza@seznam.cz:

Ahoj, vím, že píšu dost pozdě. Ale za zkoušku nic nedám. Nemáš náhodou ještě Ayreen k dispozici? Měla bych zájem :) Děkuji Sabina

Dobrý den , prodám dvě platička antikoncepce Yadine, nesedla mi , expirace 07:2020 . email. kotrovai@icloud.com. za 550 všetně pošty

Ahojky, prodám antikoncepci Calleto 2mg 2×21+příbalový letáček. V balení jsou 2 platíčka po 21 tabletkách v původním obalu. Koupeno asi před měsícem. Důvod prodeje: vysazení antikoncepce Cena: 300,-

Koupím antikoncepci Jeanine. Poštou nebo osobně Praha/Ústí nad Labem. Nabídky prosím na email: veronica@c-box.cz O:-)

daeli@seznam.cz Poslat vzkaz | 23.10.2018 17:55

Dobrý den, prodám celé balení HA Lusienne, tedy 3 nenačatá platíčka. Expirace 01/2020. Cena 500 Kč. ;-)

Azalia - nabízím 3 nerozbalená platíčka + platíčko se 14 tabletami, expirace do 03/2020, v případě zájmu pište, určitě se dohodneme :-)

Dobrý den, prodám dvě nerozbalené platíčka HA Yaz 0,02mg/3mg, použitelné do: 01. 2023 za 500,- i s poštou. V případě zájmu mě kontaktujte na mailu: miisutkaa@gmail.com

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění