Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
222
Kamarádka nemá fotografii.
Petra | 25.4.2018 18:15

Ahoj holky bydlim par mesicu v Praze s pritelem bohuzel tu nikoho neznam a rada bych poznala nakou uprimnou kamaradku s humorem na holcici akce . :-)

Buffytka | 15.4.2018 08:04

Ahoj všem holkám. :) Hledám pohodovou, férovou kamarádku. Věk vlastně mi už je jedno od 28 - 45 let klidně. Už jsem toho zkoušela hodně, nejsem teda divná, ale spousta dam si podá inzerát, píše si s vámi, domluví si nějakou akci a ticho, odmlčí se. Já jsem zvyklá, že když se mi něco nelíbí, nechce se mi někam - napíšu to na rovinu a ne toto a nebo tisíc výmluv. Je mi 32, jsem zvyklá dojet kamkoliv po Praze. Ráda zajdu do divadla - to miluju, zatančit si někam, na jógu, hledám třeba kamarádku, co by v létě zašla na festival a tak. Možností je spousta. Pokud bych někoho zaujala a řekl, si to by šlo napište na e-mail: buffytka@seznam.cz. Hezké jarní dny a holky neztrácejme naději. PS:Chlapi holt víc drží partu, holky to prostě neumí jako oni...bohužel :-D

Jana | 8.4.2018 18:21

TO taniadidi: Ahoj Nejsem si jistá zda to byla na mě. Pokud ano napiš mi na mail idyla1@seznam.cz Jana

Nikol | 5.4.2018 19:48

TO Anonym: Ahojky, asi máš špatně ten zašifrovaný mail, protože se mi vrátil. :-D Tak to zkusím tady. Také hledám kamarádku a mam plno nápadů a tak kam jít, ale samotné se mi také nechce. Chybí mi si občas zajít na skleničku a tak. Kdyžtak mi písni na mail Sykorova.Niky@icloud.com.

Anonym | 2.4.2018 11:04

TOje mi 63 let, bydlím v ˇˇRepích a taky hledám kamarádku.
jestli máš zájem , ozvi se mi . Blanka

720364255 Anonym:

Anonym | 26.3.2018 23:19

Zdravim,hledam kamaradku jsem z prahy5 košiře a je mi 37 let.ziju s pritelem a chybi mi to zenske klaboseni,zajit na kafco nebo jen tak ven,ci po obchodech.nemam v praze zadnou kamaradku jen mladsi sestru.pochazim z moravy jsem rozvedena deti mam ale je to komplikovane..no jinak budu se tesit a email na me suzana81@seznam.cz

kawa | 15.3.2018 15:37

Ahoj Jani, ozvi sa na proch59@seznam.cz .... mozeme viac popisat.

taniadidi | 14.3.2018 19:16

TO Jana: Ahoj rada spoznam kámošku na kavu fitko plavanie pilates a len tak na pokec ozvy se ak chces

taniadidi | 14.3.2018 19:13

TO Anonym: ahoj ja jsem taky z prahy 6 ruzyne ak mas pozad zajem najit kamarádku ozvy se Tana

hanik | 20.2.2018 15:10

TO barbucha: Ahoj, rady bychom se seznamily. Jsem maminka 34 let s aktivni dcerkou skoro 7 let z Dejvic. Jen nevim jak si zde na sebe dat neverejny kontakt:-) hledame nekoho na spolecne jarni a letni vyletovani nebo volna vikendova odpoledne. Nasim zajmem je mimo jine zdravy zivotni styl.

Donuta | 13.2.2018 10:43

Ahoj !
Jsem 55 l., CID, vdaná, z Prahy 6.
Hledám kamarádku co je na tom podobně.
Pokec, káva, kultura, hudba 80-ky,
společné hubnutí aj.
Ozvy se.
donut.junior@seznam.cz

Jana | 11.2.2018 18:40

Ahoj. Ráda poznám kamarádku z Prahy. Na výley, pokec, akce...Je mi 41let děcko velké. Jsem z Prahy 6 Budu se těšit :-)

barbucha | 16.1.2018 22:44

Ahoj maminky,hledam kamaradku maminku/aktivní/ na prochazky,popovidani,posezeni,výlety,společné víkendy, je mi 38 a mam dceru Natálku 11 let. Bydlím na Praze 6- Břevnově.

Vanessa | 10.1.2018 15:55

TO Anonym:

zkoušela jsem ti psát email , ale i když jsem odstranila 1 tak mi to říká že mail nelze doručit ....a.ztova@seznam.cz

mělo by to tak byt? Děkuji

Anonym | 5.1.2018 19:19

Zapomněla jsem na mail :

kristina 32016@gmail.com

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění