Samoopalovací přípravky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Samoopalovací přípravky

Diskuze

michaelana...
| 23. 3. 2016 15:37
nema nekdo zkusenosti se samoopalovakem od biodermy? chtela bych ho vyzkouset, jen nemam nikoho, kdo by to v okoli vyzkousel. diky
kamila.336
| 24. 3. 2016 14:01
TO michaelanavrc@post.cz: Ahoj, ano já ho mám už dva roky a nevyměnila bych ho, dobře se roztírá a vydrží dlouho
anonym
| 28. 6. 2015 19:23
Ahoj, z vlastní zkušenosti doporučuju značku xen-tan. Objednala jsem si od nich na popud a doporučení kamarádky a opravdu nelituju! Je to úžasná vychytávka pro nás, kdo se velmi špatně opalujeme. Používám od konce května transform luxe, což je vlastně hydratační samoopalovací krém, který dělá postupné opálení. Mně to připadalo jako nejpřirozenější varianta. Natírám se každý den a opálení je tím pádem den ode dne víc intenzivní. Čeho se u samoopalováků opravdu bojím, jsou fleky! Taky to byla jedna z mých prvních otázek, na které jsem se ptala. Kamarádka říkala, koukni na mě, copak nějaký fleky mám? No neměla a já taky nemám.
anonym
| 14. 6. 2015 19:50
Tyjo vůbec, právě že krásně voní
Fakt že jo
anonym
| 20. 5. 2015 11:31
Tak vidiš To jsem ráda, že ses spokojená.
Taky jsem byla mile překvapená :) Ted jsem si objednávala další 2 tuby :)
anonym
| 7. 6. 2015 15:02
TO karolina: Karolíno a můžu se zeptat, smrděl ten samoopalovák
anonym
| 14. 5. 2015 09:56
Tak už jsem to vyzkoušela a jsem natšená!
Protože se to nanáší úplně skvěle, jednoduše, nedělá to žádné fleky, toho jsem se bála hrozně, super barva a vypadá to fakt věrohodně, jak od sluníčka.
Moc díky za doporučení. Fakt mě to mile překvapilo a za tu cenu...
anonym
| 3. 5. 2015 17:12
Nemáš zač, tak pak napiš, jak to dopadlo
zatím ahoj
anonym
| 27. 4. 2015 10:12
Ok moc děkuji. Zkusim to taky objednat a uvidím, snad to bude fajn
anonym
| 21. 4. 2015 11:36
249 kč to stojí. Právě že to je fajn cena.
Koupila jsem to na wshopu stmoriz. Kup si k tomu i tu aplikační rukavičku, protože se to s ní nanáší mnohem lépe a snáz.
anonym
| 16. 4. 2015 15:53
karolino a kolik to stojí? že bych to taky zkusila? Právě bych chtěla něco fakt dobrého, co nedělá fleky, roznáší se rovnoměrně, spolehlivě..
anonym
| 7. 4. 2015 12:29
Já jsem v minulosti vyzkoušela různé samoopalovací přípravky, ale efekt nic moc, některé dělali fleky, to bylo hrozný, tak jsem na to zanevřela docela, letos jsem si říkala, že bych to mohla zase zkusit, nějaký co jsem ještě neměla, narazila jsem na samoopalovací pěkny značky St. Moriz, minulý měsíc jsem si to objednala..a super, vůbec nedělá fleky, ty rukavice k tomu pomáhají rovnoměrně rozetřít, aplikace je úplně jednoduchá, zvládne každý :)
A je to na celé tělo a i obličej, bála jsem se, ale zkusila jsem to a fakt dobrý vydrželo to nějakých cca 8 dní asi :)
anonym
| 14. 12. 2011 16:25
nevíte někdo kde se dají sehnat barvy na opálení?slyšela jsem že se stačí jednou nastříkat a budu hnědá, jenže nevím ani pod čím to hledat nebo kolik to stojí..písněte kdo s tím má nějaké zkušenosti.Díky
anonym
| 8. 8. 2011 09:47
Ahoj já jsem používala před svým maturitním plesem samoopalovák od garnier. Byl perfektní. Já bych v životě nešla do solárka, docela se ho bojím. V létě se taky nerada opaluji. Před maturitním plesem jsem chtěla být trošku opálená, tak jsem ho vyzkoušela. Měla jsem s ním velký úspěch. Všichni si mysleli, že jsem chodila do solárka. Teď jsem používala samoopalovák od Balei, ale ten mi přijde, že není nic moc. Včera jsem si koupila s. od astrid a po prvním natření mi přijde, že už je to trošku vidět. Chce si to pořádně umýt ruce. Uvidíme za pár dní.
samoopalovaky
Ancesa
| 13. 5. 2011 04:17
Zkusila jsem Sun dance - gel a jako bud je proslej nebo nevim.... neda se to vubec roztirat a nemozne se srazi... uz letel do kose zkousela jsem to dvakrat ale vickrat riskovat urco nebudu. Fakt otresne !!!
Nemate holky nejaky tip na dobrej, cenove pristupnej sprej?? To mliko totiz neni na ty horka zrovna praktickej... Diky predem a bronzu zdar
samoopalováky
Ancesa
| 11. 5. 2011 01:54
Sakriš, jak to tak tady čtu, tak fakt nevím který koupit..... co vím ale jistě je, že nechci být takový bělouš jo a mimochodem někde jsem četla, že na fleky z opalováku prý zabírá potírání citronem, ale není to má zkušenost....
samoopalováky z DM
gatubela
| 27. 3. 2009 09:10
ahoj,já jsem vyzkoušela už řadu přípravků.ještě na střední myslim astrid,po něm jsme byla flekatá a oranžová,pak l´oreal v rozprašovači,nešlo to dobře stříkat a výsledek děs běs,naposled jsem vyzkoušela z DM,jejich výrobek,mají těch samoopalováků vícero,já jsem si koupila spray sun dance 75ml,je doporučen i na obličej,tělo jsem měla flekaté,ale obličej byl v pohodě,asi je lepší když vás někdo nastříká ,mějte se
SUNFIX
Martinick
| 31. 1. 2009 14:34
AHoj lidicky, zacla plesova sezona, tak sem si domluvila SunFix domu, slecna, co to jezdi delat do Praze by byla radsi, kdybychom byly alespon 2-3 najednou, ja ale nemam zadnou kamosku, ktera by zrovinka chtela. Bude to ted ve stredu 4.2. v 17:00, tak kdyby mel nekdo zajem, ozvete se na 724278671 a ja dam vic info :) Martina
Kloa
Linda
| 27. 7. 2007 14:26
Chtěla bych jen poopravit, že samoopalovací krémy se dělají z výtažku listů, měkká a zelená část skořápky ořechu je příliš agresivní.
Samoopalovací nástřik
SSS
| 27. 7. 2007 13:10
Ahoj,jestli vám můžu poradit tak poslouchejte. Moje zkušenost se samoopalovákama začala asi před třemi lety,jako vždycky to bylo že jsem se nejdřív radovala ale postupem času se barva žačla loupat a já vypadala jako kukuřice. vyzkoušela jsem spousta značek ale nikdy to nemělo moc velkej efekt,jako bych si přála. Měla jsem fleky,nebo nádech do žluta nebo oranžova. Protože jsem od přírody hodně bílá a snad nikdy se neopálim tak mě to samozřejmě štvalo. Vždycky jsem si řikala že už si ho nikdy nedám ale stejně jsem si ho dala. Ale až tedka jsem objevila naprosto úžasnou metodu opálení kterou VÁM CHCI DOPORUČIT. Je to samoopalovací nástřik. Je to uplná bomba. Vypadám jako bych strávila měsíc na Ibize,barva je nádherná,nikde žádný fleky,prostě úžasný až ted sem konečně spokojená. Jestli máte ohledně samoopalovacího nástřiku nějaký otázky ráda odpovim.
anonymové
Kloa
| 10. 6. 2007 23:46
anonym 18:30 - Pochopila jsem jak to myslela a na to jsem odpověděla ... když je opálená po samoopalováku ... udělá to ty skvrny skrze toho jak se člověk potí, jak už psala anonymní přede mnou. I na to jestli je to škodlivé, opalování bez ochranného faktoru je škodlivé, samoopalovák není ochranný krém a měli byste se chránit ve vašem zájmu, jak jsem psala jestli nechcete ve čtyřiceti vypadat jako scvrklé jablko nebo si přihodit něco vážnějšího. Protože tě musím uvést v omyl, samoopalovák nezpůsobí opálení, tělo je jen obarvené nebo ještě lépe, samoopalovákem je špinavé, samoopalovák nemění pigment kůže, jen barví, protože jeho složkou jsou skořápky ořechů, zkus chvíli přebírat a loupat ořechy, uvidíš, že budeš mít špinavé prsty a nepůjde to dolů Takže opalování bez ochranného faktoru určitě v poho není. Za to, že se kůže brání a regeneruje může její DNA, tím sluněním se poškozuje, záleží na intenzitě atd.
Nejsem ale proti opalování, slunce má na pokožku i dobrý vliv, jen všeho s mírou a za dostatečné ochrany.

anonym druhý - Tak pokud tě to neštípe a jak jsi napsala není to spálené, tak se samoopalovákem klidně přetři, ale pokud je to citlivé a červené, tak bych se na krásu na chvíli vykašlala a raději bych pokožku ošetřila, nejlépe panthenolem a nechala co nejvíc na čerstvém vzduchu a nedávala bych na to víc než je nutné a samoopalovák nutný není.
Holky myslete chvíli na zdraví než na krásu. Navíc, když o sebe budete více dbát teď tak se to až budete starší projeví a tohle platí i v opačném směru.
anonym
| 1. 9. 2012 14:37
TO Kloa:


hele take rada ted pouzivam samooplaovaci kremy,mela jsem Dove a ted Garnier a sem tam do toho este stirknu Garnier ve spreji, opaleni je skvele jen me trapi spise to jestli nekdo nevi jaky to ma spatny vliv na zdravi nebo na kuzi, zda-li treba kdyz si tehotna nebo kojis jak moc to vadi a pod...ja proste miluji hnedou kuzi a prala bych si vypadat tmavsi porad, jen nevim zda to za to stoji a co vsechno to ovlivnuje...muze mi nekdo poradit prosim ?
Samoopalovák na opálenou kůži
anonym
| 10. 6. 2007 18:50
A ještě mám takovej dotázek, jestli můžu použít tělové mléko s kapkou samoopalováku na čerstvě opálenou kůži od sluníčka. Mě se totiž trošku opálily ramena, trošku se chytly ale spálený nejsou, jen je ta kůže taková citlivější. A když už se tím mlékem mažu, tak to určitě i máznu na ty ramena. Myslíte, že je to nějak škodlivý?
Samoopalovák v létě
anonym
| 10. 6. 2007 18:30
Jestli to třeba nemyslela tak, že jestli je opálená po samoopalováku, jestli může jít druhý den na sluníčko ale namazaná ochranným krémem. To si myslím, že je v poho a jestli ne tak mě opravte
samoopalovák v létě
Kloa
| 10. 6. 2007 15:40
Jak už tady psala anonymní před tebou, problém při opalování je, že se potíš a ten samoopalovák se rozpíjí nebo jak to nazvat, udělají se takové zvláštní skvrny, mi se to jednou stalo, od té doby ho na léto nepoužívám a celkově jsem to omezila, protože mi to nevoní.
Nezdravé to určitě je opalovat se bez ochranného faktoru, spálit se můžeš i přes ten opalovák, to není žádná ochrana Jestli nechceš ve 40 letech vypadat jak scvrklé jablko, tak se maž ochranným faktorem. Nebezpečné to určitě je, raději se chraň a neriskuj než bys jednoho dne nemohla na slunce vůbec ...
Samoopalováky v létě
anonym
| 10. 6. 2007 15:19
ahoj.. zajímalo by mě, jestli se samoopalováky dají kombinovat s opalování, protože jsem někde četla, že je to dost nezdravé.. jasně, že samoopalovací přípravky nemají ochranný faktor, ale může to být nebezpečné se nemazat a pak jít třeba druhý den na slunce na pláž?
Samoopalovací mléko
anonym
| 10. 6. 2007 14:07
Já se tím natírám všude a nožky se předtím klidně i oholím, aby se to líp roztíralo a fleky se mi spíš udělaly na nártu a kolem zápěstí tak tam radějí míň než víc A taky pozor na kolena a lokty, prostě všude tam, kde je kůže hrubší. A na obličej klidně použiji i to tělové mléko a zatím se mi tam fleky neobjevily. Jen mám problém s výslednou barvou, je to spíš do oranžova nebo se žlutým nádechem, tak právě hledám ten správný, který mi bude vyhovovat Ale jak se člověk potí, tak se ta barvu trošku vypotí, mě spíš ta barva slezla mezi prsama, stalo se mi to zatím s Dovem ale každýmu vyhovuje asi něco jinýho.
ještě jeden dotaz
anonymkacz
| 10. 6. 2007 13:38
jaký je podle vašich zkušeností dobrý přípravek na obličej?kdysi dávno jsem totiž jeden zkusila (už si nepamatuji značku) a měla jsem pak v oblasti kde začínají vlásky hnědé malé flíčky, proto jsem s tímto už dáve neriskovala...znáte nějaky dobry? ráda bych zkusila i sprej...
:-)
anonymkacz
| 10. 6. 2007 13:33
tak jsem si to tady hezky přečetla a jdu si nějaky koupit....jsem bílá jak stěna, tak snad to pomuže....jen mám jeden dotaz: to se tím natíráte všude? a musím mít nožky dokonale oholoné? já jen že bych byla nerada flekatá děkuji
Garnier ve spreji
anonym
| 10. 6. 2007 10:28
Nezkoušely jste někdo ten Garnier ve spreji? Přemýšlím, že bych ho vyzkoušela. Je to stejný ve srovnání s mlékem od Garnier? A jak hodně barví? Koukala jsem že dělají dva. Ale asi od žádného samoopalováku nebudu mít barvičku srovnatelnou jako od opálení od sluníčka, co? Ale furt lepší než být běloba

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video