Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 31.3.2018 17:22

TO Nikol: nikol taky mi zavřeli přitele na 3 mesice a ja sem s toho prychycky na dně..:( :'( :'( a nevím co mam delat..:( a nevím jestli tam nebude díl..:( nevzladám to..:(

Anonym | 30.3.2018 19:43

TO Anonym: ať mu to vyjde, a dekuju za informaci....

Anonym | 30.3.2018 19:41

Děkuju, ale nás to čeká bohužel pozdě, navíc asi dostane přidané ještě od soudu....

Anonym | 30.3.2018 19:14

TO Anonym: Ahoj , můj pritel je také v Břeclavi, ale v té druhé. Na PP má soud teď 17.4. A prej kvůli tomu že je prvotrest má tak 98% šance. Tak až vám to dobře dopadne

klara | 29.3.2018 18:17

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli nevite jake je Znojmo? Jestli pousti na pp a navstevy atd. Dekuji.

Anonym | 27.3.2018 21:07

TO Monika: Děkuju.. je prvotrest, právě je v břeclavi v poštorne zajímalo by mě jestli nevíte jak tam poušti na PP..Pokud ano jsem rada za každý nazor :-) ..

Monika | 27.3.2018 16:08

TO Anonym: V Kuřimi prý docela pouští :)

Anonym | 27.3.2018 12:05

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti z jaké věznice propouští na polovinu trestu, kde je pravděpodobně že přítele pustí.. Za každou radu moc dekuju.

Oliva 36 | 24.2.2018 22:43

Uz vim kde je uz mi napsal dekuji

Oliva 36 | 24.2.2018 22:42

Nemá tu někdo pritele v Novym sedle?

Naděje | 21.2.2018 18:20

TO zanetdm@seznam.cz: neptej se mě na to jak je to možné. Můj byl odsouzený bez jediného důkazu. V rozsudku je napsáno ze soud se domnívá. Soudkyně mu chtěla dat podmínku, ale státní zástupce nesouhlasil a navrhoval mu vyšší trest. Soudkyně udělala kompromis a dala mu dva roky. Bohužel si to musel taky odsedět, nejvyšší soud to smetl ze stolu. Teď stále čekáme na jednání u soudu zda nám schvalují obnovu.

Naděje | 21.2.2018 18:07

TO zanetdm@seznam.cz: Nástupní věznice

Věznice Praha – Pankrác

obvody Prahy: 2, 3, 4, 8, 9 a 10
okresy: Benešov
Věznice Praha – Ruzyň

obvody Prahy: 1, 5, 6 a 7
okresy: Beroun, Kladno, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník
Věznice České Budějovice

okresy: Č. Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor
Věznice Plzeň

okresy: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Tachov a Rokycany
Věznice Ostrov nad Ohří

okresy: Cheb, Sokolov a Karlovy Vary
Věznice Litoměřice

okresy: Chomutov, Litoměřice, Louny, Mělník, Most,a Ústí nad Labem
Věznice Teplice

okresy: Děčín a Teplice
Věznice Liberec

okresy: Jablonec nad Nisou, Liberec, Česká Lípa, Mladá Boleslav a Semily
Věznice Hradec Králové

okresy: Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou,Trutnov a Ústí nad Orlicí
Věznice Brno

okresy: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Uherské Hradiště, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Třebíč a Znojmo
Věznice Ostrava

okresy: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Jeseník, Nový Jičín, Opava, Ostrava a Vsetín
Věznice Olomouc

okresy: Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Svitavy, Šumperk, Zlín a Přerov

Naděje | 21.2.2018 17:59

TO Oliva 36: pokud by měl právního zástupce tak ten muže zjistit kde se zrovna nachází. Musí mu dát vedení věznic do tuším ze 48 h vědět. Jestli nemá, nezbývá nic jiného než čekat až ti napíše. Jestli jsi mu napsala, dopis mu předají i kdyby byl zrovna v jiné veznici než kterou jsi uvedla na dopis. Jen nevím zda jsi do obálky dala potřebné věci který potřebuje pro odeslání dopisu. Jestli ho sebrali někde z ulice atd, tak u sebe neměl nic.

Anonym | 13.2.2018 19:56

TO JK: To máte pravdu, říkal to právník, ale celkem mě bylo jasné, že je to blbost. Jen by jsme zbytečně platili.
Bude to muset vydržet, měl mít rozum. Jen je to pro mě trošku neznámá věc proto jsem se ptala.

Oliva 36 | 13.2.2018 13:52

Psali to v novinách že ho vrátili spet.To ja nevim jak se mu podařilo uprchnout.Dopis jsem napsala

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění