Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8667
Kamarádka nemá fotografii.
mvelek | 30.8.2018 21:30

TO Charlie: zkušenost tu nejhorší jsem získal ve spolupráci s panem |Rakem z Liberty people. poslal jsem bohužel peníze (10000kč) předem s tím, že mne pan Rak bude zastupovat u soudu. Pan Rak peníze převzal ale u soudu už se neobjevil. Jeho telefon je údajně neexistující, spíš si myslím že mé číslo zablokoval.

Anonym | 28.8.2018 19:54

TO Fiktik: Snad ne :-) nevím jak tam na to přišli

Naděje | 25.8.2018 18:56

TO Anonym: ano veškerá pošta jde kontrolou. Jak balíky tak dopis, tiskoviny. I když mu budete posílat například mikču tak ji důkladně prohlédnou taky. Zda ve švu nejsou zašíté léky, drogy atd.

Máša | 17.8.2018 15:33

Ahoj,díky moc že píšeš,balík jsem už poslala,čekám na dopis,snad už bude navštěva.zařím se dle toho co pišeš.a vykašlu se na kamošku páč už dělá drby že chodim s kriminalnikem!myslim že ten rok se vydržet dá. <3 a co bude dál se uvidí.a jak staré máš děti.naše holka má 15l.docela těžce to nese :-!

Jíťa | 16.8.2018 20:56

TO An: taky bych u zemana moc nevěřila,ale aspoň troška naděje. Sice sedí třetí měsíc,ale chybí mi.a mluví o tom v každým krimu

An | 16.8.2018 20:13

TO Jíťa: Manžel říkal, že ve vězení se o tom mluví neustále :-D Také jsem na netu hledala ;-) Myslím, že po 28. říjnu budeme vědět, je to podle mne jediná příležitost, kdy by se amnestie mohla omluvit...100leté výročí založení Československa. Ale lidé nám zvolili pána, který to má na háku, takže s tím moc nepočítám....mile by mne překvapil...

An | 16.8.2018 20:05

TO Anonym: Ahoj, můj muž je v Ostravě, takže jestli máš přítele pořád v Ostravě a něco tě zajímá, ptej se 8-) Jinak já jsem balík pokaždé vzala na návštěvu. Neposílala jsem ho. Záleží, kdy budete mít první návštěvu. My ji měli po měsíci. Vem si sebou drobné (1,2,5,10, 20) , v první místnosti mu můžeš v automatu koupit kafe nebo horkou čokoládu. V druhé místnosti pak bagetu nebo sladkosti. Můžeš mu také donést časopisy, křížovky, knihy - bez omezení, jen nemají moc velké skříňky, tak aby to měl kam dát. A jestli se na něj vykašlat nebo ne, to ti neporadím. My máme děti a kdybych se na něj vykašlala, tak by to nikomu neprospělo. Jsme v tom spolu a spolu to taky zvládneme, vykašlat se je to nejjednodušší, co můžeš udělat :-)

Jíťa | 16.8.2018 11:22

Ahoj, nevíte náhodou některá,jak to vypadá s amnestií?prej se o ní dost mluví, ale že bych někde něco vyčetla,tak to fakt ne

KK | 15.8.2018 12:44

TO bella:
Už mi přišel dopis. Včera ho převáželi zatim nevím kam, počítám ze do patku by mohl dorazit dopis ohledně toho kde je, ale zajímala by mne hlavně ta návštěva. Za jak dlouho by mohl mít tu první návštěvu.?děkuji

Anonym | 15.8.2018 12:41

TO Naděje: COŽE??to co mu píšu někdo čte??a to jako vážně?no nazdar. :-\

Naděje | 14.8.2018 22:07

TO bella: dopis a kilovka je rozdíl. Ono jen pročíst veškerou přijatou poštu a poštu k odeslání zabere dost času. A prohlédnout časáky, knihy, křížovky atd ještě více. Zeptejte se nějakého vychovatele jak je to příjemná práce a že té práce mají až nad hlavu.

bella | 14.8.2018 15:17

TO KK:

eskortní cela je od názvu eskorta si myslím já a proto pokud je na eskortní cele měl by v blízké době být převezen do věznice ve které bude trest vykonávat. A den eskorty vám ani jemu neřeknou dopředu max večer? sbalte si věci zítra jedete. To je vše je to bezpečnost aby nebyl třeba osvobozen při převozu. Ikdyž jejich aut si nelze nevšimnout.

bella | 14.8.2018 15:11

k příspěvku níže, kde píšete - posílání dopisů každý den budete vychovatele prudit proč? není přece jediný na oddíle který dostává dopisy, každý den někdo z těch lidí dostává dopis, kilovku, balík ať už takový nebo makový.

KK | 13.8.2018 14:41

Ahoj, prosím VÁS, 27.7 jsme vezli pritele na vazbu do Ostravy. Minulý tyden ve středu byl přesunuty na eskortni celu. Zajímalo by mě jak dlouho ho můžou nechat na eskortni cele a jak dlouho trvá než dostane číslo účtu k telefonní kartě a taky za jak dlouho může být první návštěva. O vše si uz žádal. Děkuji moc za odpověď

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění