Diskuse: depilace noh

Řadit:
35
Kamarádka nemá fotografii.
| 30.6.2008 10:22

já mám už několik let strojek s chladící hlavou, a není to tak hrozné, dá se na to zvyknout, upravuji si s ním u třísla, to sice bolí víc, ale jde to. Ještě doporučuji po vytrhání natřít příslušná místa krémem s konopím, mám krém na akné od Cutishelpu a mě to pomáhá, netvoří se podráždění, ani vyrážky.Ale asi to bude individuální.

Veverka21 Poslat vzkaz | 30.6.2008 08:35

No, kámoška má depilační strojek a říkala, že to neni špatný a že to
zas tak strašně nebolí, když se kůže nejdřív zchladí.
Ale nevim nevim:)  A hlavně je to sázka do loterie - koupíš si strojek za 800,- i víc Kč a on pak třeba nebude to pravý...

Elunka Poslat vzkaz | 29.6.2008 13:45

Právě že mi vůbec nic nevytrhly ty voskové pásky a potom ta vyrážka byla taky super::souhlas::I další dva dny jsem měla nohy úplně podrážděné a flekaté..Proto by mě zajímalo jak na delší dobu co nejšetrnějsi odstranit chloupky

Veverka21 Poslat vzkaz | 28.6.2008 23:03

Fakt ty proužky nezabraly? Zrovna jsem se zamýšlela nad tím, že bych si je taky koupila::nastvany2::  Taky se totiž holím jen žiletkou a dost mi to teď vadí jak je léto - člověk aby se holl každý den...::nastvany2::  Už je to delší dobu co jsem zkoušela depilační krém ( nebo vlastně pěnu - taky od veet ) a vůbec nic se nestalo. Ani chloupek pryč..zato pak ta vyrážka na nohách...::stydlivka:: le i tak to mělo svůj klad - zjistila jsem že tyhle depilační krémíky jsou pěkný potvůrky protože dokážou odstranit i „opálení“ po samoopalováku:-D takže když se mi nááhodou udělá nějaký flek po „opalování“, hned se to napraví a vypadá to přirozeně...::tleskajici::::tleskajici::
Akorát stále zůstává problém s chlupatými nohami::smich::

Elunka Poslat vzkaz | 21.6.2008 21:12

Jak lze nejlépe odstranit chloupky z noh, když chci aby mi dlouho vydržely hladké? Žiletkou už mě to nebaví, na vytrhávání strojkem nemám sama odvahu a přítele to nebaví. Dneska jsem si koupila voskové proužky Veet a musím tedy říct že mi snad nevytrhly ani jeden chloupek:( a to jsem všechno dělala podle návodu. Co tedy dělám špatně?Ta bolest mi u toho nevadí. Máte nějaké rady?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění