Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

Řadit:
387
Kamarádka nemá fotografii.
Ahojky | 20.4.2018 14:04

Ahojky, já jsem z Čeložnic a sem tam bych taky uvítala nějaký pokec. Nějak se mi kamarádky rozkutálely:)))
sylvaspacilova@seznam.cz tak pokud budeš mít chuť, tak písni
Ahoj Sylva

bozenka76@volny.cz | 10.4.2018 14:25

Ahojky hledám kamarádku na dovolenou vek 47 ok Pribram

Anonym | 10.4.2018 07:51

Ahojte děvčata, hledám kamarádku z okolí Kyjova a Hodonína.Přítel dělá v cizině tak jsem dost sama doma. Jsem přistěhovaná celkem čerstvě, bydlíme v šardicích. Miluju pokec u kafíčka, ale nedělá mi problém zajet si i na pěkné výlety, brusle či kolo, zajít do fitka nebo do wellneska :) Díky za všechny odpovědi :)

Anonym | 5.4.2018 16:48

O svs1@post.cz: Dobry den,chtela bych se zeptat jestli ještě hledate kamarádku?Jsem z Jihlavy.pokud budete chtit,tak se ozvete a napíšeme si vice,abychom se poznaly. Muj E-mail 19haku64@seznam.cz

Katka | 31.3.2018 12:13

Ahoj, hledám kamarádku na posezení u kafe, vycházku, výlet nebo třeba jenom nebo dopisování. Je mi 31let. Jsem z Chotěboře. Tak, kdyby jsi měla chuť, tak se ozvy. Budu moc ráda :-) . Katka

Anonym | 21.3.2018 19:14

Ahoj ráda bych se stebou seznamila ale nejsem lezbaRada taky jezdim na kole Chodim do prirody na vylety.A od kuď jsiJá z Liberce.Pokud budeš mit zájem napiš ráda se stebou sejdu..

haka68 | 21.3.2018 02:11

Ahoj, jsem Ivana, je mi 50 a přestěhovali jsme se s mužem kousek za Brno, směr Slavkov, tak kdyby zde byla nějaká veselá a ukecaná kámoška, byla bych moc ráda. Můj email: brahmanka@email.cz

Anonym | 18.3.2018 18:55

TO sonja: Dobry den Sonjo,spravne 19haku64@seznam.cz,omlouvam se,budu se tesit.Hanka

Irena 63 | 16.3.2018 11:14

Je mi 63 let, hledám kamarádku na pokec, toulání se přírodou o volných víkendech, jít společně do divadla, kina nebo na vínečko i během týdne. Karlovarsko - Loket, e-mail iloket306@seznam.cz Těším se

sonja | 15.3.2018 11:44

TO Anonym: Dobrý den Hanko, můžete mi prosím napsat Váš email celý? Nevím, zda je správně takto ........Hana 19haku64 ( máte seznam@ ?) nebo email@ ? Abych Vám Hanko mohla odepsat, tak mi napište celý email aby Vám došel. Díky za pochopení. Hezký slunečný den. Sonja

Anonym | 12.3.2018 18:06

TO sonja: Dobry den,jmenuji se Hana,take bych uvítala kamarádku.Jsem z Jihlavy.Pokud budete chtit,ozvete se.Muzeme se domluvit a nekam zajit,preji hezky den.Hana email 19haku64

Anonym | 8.3.2018 22:19

TO Helena: Ahoj,tady Jana Velmi ráda tě poznám,je mi 51 let a pokud neděláš opravdu dlouhé výlety, neboť můj pohybový aparát již není to,co bývalo. Přírodu ale miluji. Pokud budeš chtít,ozvi se.

lvicekjana zavináč seznam.cz
Bohužel mamrobity PC a na tabletu zavináč neumim

Anonym | 27.2.2018 06:07

TO Renča: ahoj jsem na tom přesně jako ty akorát mám dva syny skoro dospělý ale sou furt prič a já jsem sama nudím sem ráda uvítám hodnou kámošku ne lezbu jestli máš zájem ozvy se děkuji helenaputnokyova123@seznam.cz

Helena | 27.2.2018 05:58

Ahoj je mi 58 bydlím v Libereckém kraji touto cestou hledám kámošku na pokec výlety když nemáš kde bydlet poskytnu bydlení je mi smutno sice mám dva syny už skoro dospělý ale furt sou prič tak se ozvy jestli si na tom jako já na e-mail helenaputnokyovs123@seznam.cz

Zuzi | 21.2.2018 20:09

TO Anonym: Ahoj, tak co si treba vymenit e-mail? Muj je Lilie.77@seznam.cz...tak klidne napis, budu rada...na me se kamaradka pred par mesici v podstate vykaslala, takze nejaka dobra duse by byla urcite super :) a jak se jmenujes? Jestli se muzu zeptat :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění