Diskuse: Bolest kloubů

Řadit:
84
Kamarádka nemá fotografii.
lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 16.10.2015 14:14

TO magorka07@seznam.cz: Asi bych měla, a když v tom budu, říkala jsem si, že bych se nechala celkově vyšetřit, abych měla jistotu..

TO lenka.sucha75: proč si někam nezajdeš? Nech se vyšetřit.

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 12.10.2015 12:31

Myslíte, že bolest kloubu značí nějakou nemoc třeba? Je mi 26 a bolí mě klouby. Je to normální?

TO sabina.skolova@seznam.cz: Taky tento přípravek užívám a už jsem ho doporučila i kámošce, závodně sportuje, takže ji taky ledacos bolí :-D

TO Petra: Mazat klouby nebo třeba i celé nohy liotonem a doplňovat zevnitř. Paní Valuška sice má pravdu, že ničím to nezhoršíte, ale pokud chcete něco skutečně kvalitního, tak raději sáhněte po něčem jiném, než je například hyalfit nebo geladrink. Většinou tyto přípravky totiž mají nizký obsah účinných látek, a proto nefungují tak dobře nebo tak rychle, jak by člověk chtěl. Lepší jsou v tomto případě preparáty pro koně. Ty v sobě mají mnohem více účinných látek a díky tomu působí lépe. Ale samozřejmě záleží na vás. Jak například hyalfit, tak i preparáty na klouby pro koně můžete volně koupit, takže je celkem jedno, co si vyberete.

Valuška | 20.8.2015 09:54

TO Petra: jj Mentholka je fajn. Moc ty kolena ale nezatěžuj, nebo budeš mít jednou hodně velké problémy. Raději bych být tebou jako prevenci začala brát nějaké doplňky stravy. někdo tady zmiňoval enzycol, hyalfit, artaxin nebo geladrink. Nevím, co z toho je lepší nebo horší, každopádně ničím to určitě nezkazíš. ;-)

Petra | 10.8.2015 13:50

Chodím často běhat, na klouby které mě po běhu často bolí, protože běhám převážně v lese, mi pomáhá konopné mazání Mentholka, znám to z reklamy, vyzkoušela jsem a zabírá.

odel | 29.6.2015 21:30

TO monna: jsou to tabletky a stojí to asi 290 kč, takže to není ani drahé ;) určitě vyzkoušejte ;)

monna | 16.6.2015 03:34

o tom jsem nikdy neslyšela, ale potom co mě už přes měsíc neustále bolí kyčel, vyzkouším cokoli

odel | 16.6.2015 02:51

babička to myslím používá na bolesti kloubů a dost si to chválila ;)

laura | 15.6.2015 23:38

TO norii: jsou to tabletky, no a jak psala nikol není to doplněk stravy jako většina jiných rádoby léků...

norii | 15.6.2015 21:26

TO laura: a co to přesně je, ještě jsem o tom neslyšela, ale začíná mě pobolívat kyčel, tak se po něčem poohlížím

laura | 15.6.2015 17:06

TO Adell: také ho používám. Měla jsem problém s kolenem. Normálně v lékárně bez předpisu, cena je taky dobrá ;-)

Anonym | 8.6.2015 19:34

Mě na bolest kloubů pomohla Beta. Moje maminka minulý rok jezdila na kapačky kvůli bolestem zad a od té doby co užívá Betu je bez bolestí tak jsem si ji také koupila a můžu opravdu doporučit.

Adell | 7.6.2015 22:17

TO Nikol: A je to na předpis? Koupím to normálně v lékárně? :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění