Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37068
FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 12.8.2018 15:04

Zdravím na kafíčku a hlásím příchod na značku po týdenním pobytu s manželem a vnoučaty v Bulharsku . Let i přistání bylo dobré , moře teplé , ceny příznivé , jídlo bulharské ;-) , nálada dobrá ´, počasí -myslím , že u nás bylo větší horko jak tam , moře klidné ale poslední dny byly i vlny ale hlavně jsme si odpočinuli a v pořádku se vrátili domů .

Přeji pěkný zbytek dne .

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezkou neděli, dnes musím zpracovat švestky, tak zase hned mizím zavařovat. Nepočítala jsem s nimi, ale dobře, že jsou, budou přesnídávky, povidla, taky koláč a něco do mrazáku. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 12.8.2018 09:19

Hezkou neděli vám všem tady. Já měla v sedm hodin v posteli už úterý! Honem jsem čapla telefon, který mám u hlavy, s tím že musím zavolat ke svému lékaři o recept na léky. Tak jsem zvědavá, jestli si uvědomím zítra, že je pondělí? Večer jsem posbírala prádlo z lodžie, ale do žehlení se mi už nechtělo. Tak se za chvíli na to půjdu vrhnout. Byla jsem vzhůru ve 3 hodiny a to teploměr ukazoval 14°C, a bytě teď je příjemných 26°C. Oběd vařit nebudu, zbylo mi ze včera. I když jsem měla chuť na rýži, tak jsem nakonec dělala těstoviny s houbami. V pátek jsem koupila žampióny a musela jsem je zužitkovat. Na rýži snad dojde některý jiný den. :-))

DIS
DIS Poslat vzkaz | 11.8.2018 23:50

Dnes byl pro mne pernej den.Jeli jsme do Javoříčka do jeskyně a na hrad Bouzov.Zapoměla jsem,do jakého kopce musím šplhat do jeskyně.Zítra asi nebudu moct chodit už dnes večer to cítím Vnoučata padla za vlast jak byla unavená.

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem, už jsem zase zpátky, přijela jsem dnes před polednem. ;-) jsem unavená z cesty, postupně si vás přečtu a taky dám fotky. hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 11.8.2018 14:35

Zdravím a přeji pěkný den. Zotavuji se z tepla, ale vedra se mají zase vrátit. Měla jsem problém se slinnou žlázou. Naštěstí se to srovnalo, tak snad mě návštěva fak.nemocnice v budoucnu mine. Prý to v té žláze mohl být i písek.
Začla jsem zase chodit na procházky s Amálkou, ale až nastanou vedra, přestanu.U nás vyhlásili zákaz odběru vody na zalévání z řeky a potoků. O zalévání pitnou vodou zatím nebyla zmínka.Jak jsem se včera na večerní procházce s Amálkou dívala, lidé mají květiny neuvadlé,zato tráva začíná být všude téměř sežehnutá.
Muž se chystá do Penny, musím mu napsat nákup.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 11.8.2018 10:34

Příjemné dopoledne,
dnes slaví svátek Zuzany a Zuzanky,přeji jim hodně zdraví a posílám písničku,ať se jim hezky slaví flower :

https://www.youtube.com/watch?v=Z369UTxRY18

DIS
DIS Poslat vzkaz | 11.8.2018 10:20

Dobré sobotní dopoledne.Konečně zapršelo a ochladilo se,ale v bytě pořád 28st.Noci jsou kruté.Dnes máme v plánu výlet.Iwi tak sis odpočinula a dál se můžeš věnovat vnoučatům.Pěkný den

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 11.8.2018 09:26

Všechny vás tady zdravím. Využila jsem trochu chladnějšího rána a převlékla postel a mám už i vyluxováno. I tak jsem se trochu zapotila. Pračka se činí, tak už víc dělat nebudu. K obědu mám chuť na rýži, tak něco vymyslím k tomu a bude hotovo. Včera jsem byla na hrobech, a zase mi tam někdo z příbuzných dal normální svíčku, která v těch vedrech hořela celá a vosk se nalepil na hrob. I lucerna je opálená. Už jsem to kdysi také měla než jsem pořídila elektrické svíčky. To jsem tam dávala ty normální, které vydrží hořet týden. Pak mi to u jednoho hrobu až poničilo nerezovou lucernu, popraskalo sklo a bylo to celé očouzené. Všimla jsem si, že to teď mají opatlané voskem na víc hrobech a také očuděné. Tak si užívejte teplíčka a odpočívejte. :-))

iwi
iwi Poslat vzkaz | 11.8.2018 07:44

Pěknou upršenou sobotu :-D Doufám, že pršelo všude, konečně. flower

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 10.8.2018 17:17

Krásný páteční podvečer všem na kafíčku. Omlouvám se, jen si vás pozdě večer přečtu, ale už nejsem schopna reagovat. Ta vedra mi dávají. Dnes je konečně příjemně - máme 22 stupňů a pod mrakem. Spadlo asi 2x pár kapek, mohlo by tak zahradnicky celou noc. Každý večer zalévám a zalévám, ale kytky sotva udržuji při životě. Astra mi stejně odcházejí a dokonce i afrikáni jsou suché. Dnes Jára domaloval obývák, tak jsem umyla okna a otřela radiátory, ještě musím umýt dvoje dveře. Zítra mají přivést nový koberec, tak bude mít Jára zase co dělat. Honzík odjíždí zítra večer na dovolenou, tak to zbylo všechno na Járovi. V týdnu snad nastěhujeme nábytek, ale nevím s kým. Mě berou křeče do prstů a někdy neudržím ani lžíci nebo nůž v ruce, muž ten nemůže nic tahat a ještě ke všem jeho zdr. problémům se přidalo praskání kůže na prstech na rukách . Stane se, že je to někdy až do krve. Tak když jsem ho v úterý vezla k zubaři, protože ho začal bolet zub, tak jsme zajeli ke kožní dr. a ta pravila, že to vypadá na lupénku. Dala mu dvě mastičky, má je střídat vždy jednu večer a 27. na kontrolu. Tak jsem ve stručnosti napsala zase jednou něco o sobě, ale nemám sílu odepisovat na vaše příspěvky. Snad se to také u nás uklidní a pak se budu věnovat i vám. Mějte krásné dny pa pa

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.8.2018 17:08

TO DIS: Se sestrou v Chorvatsku. :-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 10.8.2018 14:11

Iwi a kde jsi byla na dovolené?

iwi
iwi Poslat vzkaz | 10.8.2018 13:22

U nás trochu poprchává a za chvíli svítí sluníčko. Teď zrovna opět prší, ale sudy jsou stále prázdné. :-(

DIS
DIS Poslat vzkaz | 10.8.2018 10:30

Zdravím u kafíčka.U nás ještě vedro pokračuje.Přijela dcera tak šla s dětma po obchodech tak máme chvilku volno.Pračka pere oběd skoro uvařený.Pěkný den.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění