Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38006
♥Jarka*Alice♥

TO iwi: A ty drobné fialové a modré je prý taky statice, asi nějaký jiný druh. To jsem nevěděla. :-\

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Statice.♥

iwi
iwi Poslat vzkaz | 18.10.2018 09:40

Přeji pěkný den, prádlo jsem dala do pračky, snad se během dopoledne mraky posunou a vyčasí se. :-D Dnes upeču pstruha a polévka bude včerejší.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 18.10.2018 09:37

TO metlarka: Děkuji za informaci, podívám se na trhu, na jaře si koupím sazenice. Ze semínek se mi květiny nedaří. ;-)

metlarka
metlarka Poslat vzkaz | 18.10.2018 08:56

TO iwi: Statice jsou dva druhy-letnička a trvalka-pozor při kupování.Letnička se daří na slunném místě v propustné půdě.S trvalkou zkušenost nemám.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 18.10.2018 08:49

Dobré ráno.Venku 5°C a sluníčko krásně pracuje.. Až se trochu oteplí ,tak půjdu na zahradu dopustit sudy ,abychom mohli zazimovat čerpalo.- Pak vodu ještě všechnu před zimou vylijeme ke keřům a stromkům. K obědu dneska guláš a bude na dva dny.Liduško, děda si ve středu taky koupil mobil .Objednal si ho a zaplatil za něj 3000 Kč. Pak jsem koukala na porovnání cen a u nás v elektře byl o 1600Kč dražší.Ten samí, Takhle se vydělávají peníze. :-D Musí si ,ale dát upravit simku , protože jí má velkou. Tady to dělají za 20Kč. Člověku to hlava nebere. Mějte se všichni moc hezky. :-) :-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 18.10.2018 06:51

Dobré ráno a celý den. Zdá se, že nám pomalu babí léto končí. Škoda, miluji ho.Děkuji všem za radu ohledně ořechů. clamp Já všechno dříve sušila také na půdě, ale teď už tam pár let nevylezu a děda také ne. Je tam špatný přístup, ty časy kdy jsme tam tahali bez problému seno v pytlích jsou už dávno pryč. :'( Pod kolnu se je bojím dát, mám strach,že navlhnou. Zkusím jich pár vyloupaných usušit v horkovzdušné troubě a zavařit. Letos jsem v ní usušila bez problému hříbky a jsou krásně bílé. No, a zbytek ořechů mi dá na půdu syn. ;-) Včera jsem byla ještě na návštěvě u exsousedky a odpoledne s holkama na babinci. ;-) Děda mi dal k narozkám na nový telefon, vybrala jsem si ho a včera jsem šla do O2 zmenšit simku, syn mi poradil, že to dělají odborně. To ano, už prodají novou, převedou tam vše ze staré a stojí pouhých 450 kč.- :-D Dokoupit paměťovku a obal, tisícovka v háji. :-( No, nekup to. ;-) ;-)

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 19:27

TO DIS: Taky mi odešla, možná je složitější pěstování.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 19:25

TO Miška: Díky, už jsem si to napsala a koupím semínka, Dala jsem si do vyhledávače statice a ani jsem nevěděla, že má tolik barev. Kdysi jsem ji měla ve skalce a květy si sušila. Myslela je, že je to „nevěstin závoj“, ale to bylo něco jiného.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.10.2018 19:17

Iwi je to statice jedna mě odešla po třech letech a druhá se neujala.Potřebuje docela dost místa.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.10.2018 19:13

Aničko je to Jeseník náměstí a Vodní tvrz.Fotka z kostela byla také z Jeseníku.Líbil se mě tam ten lustr. Toto je Karlova Studánka po cestě z Jeseníku

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 17.10.2018 17:59

Příjemný podvečer,
jen nakouknu a zase mizím ;-) .
Jaruš,,jedním slovem“HEZKÁ PRÁCE“ clamp clamp clamp .
Liduš,taky přispěji moji radou,jak já suším ořechy.Mám je rozložené na sítech na půdě.Tam se mi vysuší,louskat ořechy začínám až od půlky listopadu,to už jsou všechny suché.
Dobrou noc hello

Miška
Miška Poslat vzkaz | 17.10.2018 16:35

TO iwi: není to statice? Koukám přes mobil.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 16:24

TO ♥Jarka*Alice♥: Jak se jmenuji ty bílé malé květinky? Kdysi jsem je pěstovala a koupila bych si sazenici, ale nevím co je to? :-[

♥Jarka*Alice♥

TO FOTBAL: Děkuji.♥

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění