Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 13 .. 24 .. 27 28 29 30 31 32 33 .. 36 .. 47 Další »

Řadit:
691
Kamarádka nemá fotografii.
Sasanka | 26.10.2015 23:49

TO Mirek: hezký čtení. Díky. Já tomu věřím. Že to jde. Mohl by podle tohohle scénáře někdo natočit seriál. Třeba by se divačky chytly za nos. Aspoň některý by mohly....
..
Jak by ten svět byl hned příjemnější. Pro všechny. Kdyby jenom chtěl(y)i.

Mirek | 26.10.2015 20:36

Aniž bych o to nějak zásadně stál, tak dostávám od své přítelkyně „reporty“ o tom, jak postupuje „nový vztah“ její kolegyně Magistry „50“ (když jsou v té lékárně 3 pracovnice, tak to asi ani jinak nejde).
A bylo by asi škoda některé postřehy nenapsat, byť možná úplně napatří do tématu.
1. Paní Magistra (ne ta moje) po poněkud bláznivém zahájení nového vztahu (sex na prvním rande asi není v 50 úplně obvyklá varianta), doslova omládla. Získala sebevědomí, vnitřní klid, úplně se přestala užírat tím, co bylo v minulosti, lépe spí, přestala každé 2 hodiny telefonovat dětem, má chuť do života, změnila účes, přihlásila sebe a Jiřího na jógu, čtou si společně o tantrických masážích (tuhle literaturu si půjčili od nás, zatím moc daleko v četbě nepokročili, skončili zatím vždy souloží namísto masáže), vyrazili „zašopovat“ a společně omladili svoje šatníky a botníky, rozhodli se, že na Vánoce se úplně vykašlou a pojedou raději na společnou dovču někam do tepla. Takže hledají na netu tu správnou destinaci, atd. 2. S panem Jiřím jsem se potkal zatím jen 2x. Jednou před lékárnou, kde jsem po zavíračce já vyzvedával to moji a on tu svoji. Já tedy nejsem Alain Delon, ale on je hotový Pantocci (maléry pana účetního). Když jsem viděl, jak se vedou za ruce (ona o hlavu větší, měl jsem co dělat), abych se udržel a nesmál. Nemyslím to zle!!! Ale při druhém setkání (šli jsme ve 4 plavat do bazénu) a pak na lehkou večeři, jsem byl příjemně překvapen. „Pantocci“ (on se tak sám s humorem označuje), se totiž taky rozhodl vystoupit z vlastního stínu a je to opravdový bourák. Po 20 letech trpělivé myšičkovské práce v auditorsko-účetní firmě si pod „vlivem“ svého úspěchu u paní Magistry uvědomil, že je služebně nejstarším a suverénně nejkvalifikovanějším zaměstnancem, ale že jeho postavení ve firmě ani plat tomu neodpovídají. A tak si sám pro sebe řekl, že by mohl jít i do privátu a nebo ke konkurenci, a ruče tuto informaci předložil i svým nadřízeným s tím, že jim dává 24 hodin, ať prý přijdou s nějakou rozumnou nabídkou. A světe div se, pan ředitel i s panem majitelem firmy nejprve vyjeveně čuměli, pak podumali a druhý den mu poděkovali za dosavadní práci, zvedli mu plat na neuvěřitelný 2,2x násobek hrubého, povýšili ho, stanovili roční bonus ve výši 3 měsíčních platů a omluvili se, že zatím mu přidělují jen starší služební Fábii, protože nové služební auto v ceně do 400 tisíc bez DPH bude až cca. za 3 měsíce (dřív to prý dealer neumí dodat). Pantocci jim na to s ledovou tváří (předtím si 10 let o nic neřekl) sdělil, že to tedy s nimi ještě zkusí a plácli si. To jenom, že positivní změna v jedné životní oblasti přináší změny i v úplně jiných oblastech. Slovy Pantocciho (když u toho dámy nebyly): „To bych člověče nikdy neřekl, že to šuká..í, může mít takový výsledky“.
3. Paní Magistra si navíc libuje, že i post-pubertální výrostci před jejím domem, pro které byla až dosud neviditelná, zaregistrovali nové podpatky a celkově nový outfit a projevili se uznalým čuměním na její postavu ve stylu „ty vole viděls tu babu, ta je co?“.
Oba nezávisle na sobě projevili asi následující pocit. Ať ten náš vztah dopadne jakkoliv, už teď je to jednoznačný přínos alias byl nejvyšší čas se odvázat.

Ahoj

Mirek

P.S. Mezi mnou a souputnicí to svého času začalo podobně bouřlivě a dnes jsme se dopracovali k neméně zajímavé byť klidnější fázi, kdy se na sebe těšíme a někdy nemusíme ani mluvit, prostě si užíváme fyzickou i intelektuální blízkost toho druhého. Vlastně už spolu bydlíme a je to fajn. Sex je pro nás pravidelnou zábavou s cílem udělat tomu druhému radost a funguje to. V jednoduchosti a přímosti je síla!!!

Anonym | 26.10.2015 13:57

TO Mirek: paní magistře blahopřeju. To je významná změna a mám z toho radost, snad to nakopne i další. <:-)

Mirek | 25.10.2015 23:39

Přeji všem dobrý večer. Život je někdy opravdu podivuhodně pestrý.

Ale co chci sdělit. Před časem jsem psal o jedné paní Magistře z lékárny, která jest kolegyní mojí přítelkyně. Ta cca. 50 letá a již několik let rozvedená dáma nemůže „polapit“ nového partnera, neboť všem (nemnoha) případným nápadníkům hned od první schůzky usilovně servíruje, že TO prostě nebude a basta. Když jí moje přítelkyně u kafe jemně „vysvětlila“, že „bez TOHO asi těžko někoho sežene, resp. že nejspíše (i) kvůli tomu to její manžel po tolika letech manželství zabalil a šel k jiné. Tak se dotyčná „nasr...la“ tak, že si ani knížky od nás nevzala a to nemluvím o tom, jak nepříjemná začala být v práci (baby jsou mezi sebou mnohonásobně mstivější než chlapi), no prostě dělala naschvály. Ale nejspíše jsme vyryli hodně hlubokou brázdu do její dušičky!!! Když se totiž jednoho dne objevil v lékárně slušně vypadající padesátník+, a poprosil paní lékárnici o nějakou radu s tím, že si zapomněl brýle a ty muší instrukce na příbalových letácích nepřečte snad už ani s těmi brýlemi, tak se s ním tahle jinak „nerudná“ baba dala ochotně do řeči a .... neuvěřitelné ... pomocí otázek typu „a Vaše paní bere něco podobného?“ z něj nejprve vytáhla, že je rozvedený, a pak mu naservírovala, že právě bude polední pauza, ale že jestli chce, tak můžou jít společně do pizerrie naproti, a přitom si můžou o těch lécích (na klouby) popovídat (není totiž preparát jako preparát). No a ten maník ji pozval ještě ten večer na vínko ... To všechno víme protože dáma už je zase normální a přišla si i pro ty knížky (před chvíli odešla a svítila jako Sluníčko). No a tohle rande se vyvíjelo úplně jinak, než ty předchozí. Z pána se vyklubal účetní, který by se sám asi neodvážil, a právě ta její „akce“ ho nakopla. Stručně řečeno vypili 2 láhve červeného (= více než za uplynulých 10 let dohromady) a skončili u ní v garsonce a .... její slova ... „Nevím, kde se to v nás vzalo, neměla jsem žádné zábrany, poprvé v životě mne chlap lízal a chtělo si mi řvát, prostě jsme šu...ali snad do 6 do rána. Myslela jsem, že snad ani nedojdu do práce“. Říkala jsem si, ten chlap si bude myslet, že jsem nějaká „lehká“ a nezavolá, ale on zavolal a na další rande přišel s kytkou, a v lóži v kině jsme se vzájemně mazlili, ježíši to byl vodvaz. Tohle jsem nikdy nezažila (on prý také ne), JAK JSEM MOHLA BÝT taková KRÁVA? Nevím jestli tenhle začínající vztah vyjde, ale v každém případě jsem moc ráda, že jsem se probudila a je mi fajn jako už dlouho ne. A skutečně ta ženská vypadá, mluví a chová se úplně jinak. Taková proměna po několika rande a postýlkách je skoro až neuvěřitelná. A ten preparát na klouby, tak ten dodnes nestihli vůbec prodiskutovat, on se prý teď Jiří po těch jejich schůzkách cítí tak nějak lépe, a na prášky „se prý může vy....rat“. Život je prostě neskutečný, kdybych to „neviděl a neslyšel na vlastní oči / uši“, tak bych tomu nevěřil. Takže dámy (vdané i nevdané), zkuste se někdy trošinku „picnout“ lahvinkou červeného a pak se zkuste odvázat, v 50 už nemáte co ztratit, zato získat můžete ledacos.¨Teď neradím k promiskuitě atd. Docela mne to potěšilo, totiž vidět, že žádný případ není úplně ztracený.

A moje přítelky je taky happy, kolegyně se totiž i v práci začalo choval normálně až vysoce kooperatovně, prostě je nabitá energií a má dobro náladu.

Ahoj

Mirek

pavsobkova Poslat vzkaz | 22.10.2015 15:33

Nechat ji žít a najít si jinou, co chtít bude :-\

Pavel | 22.10.2015 02:18

TO Mirek: 4. Mít bokovku (bez ní)

Pavel | 22.10.2015 02:18

TO Mirek: 4. Mít bokovku (bez ní)

Mirek | 21.10.2015 15:38

Ono už bylo skoro vše napsáno a vyřčeno, tož mne napadá jen taková rychlozkratka, kde a jak by měl neukojený chlap hledat východisko:

1. Mluvit (s ní)
2. Honit (s ní, od ní a/nebo v nouzi i sám)
3. Vyměnit (ji)

Toť zkomprimovaná zkušenost 50desátníka. Kdo to potřebuje „zjemnit“ a vysvětlit viz starší příspěvky. Absolvoval jsem ony 3 fáze a jen lituji, že mi to trvalo tak dlouho.

Holt každý je svého štěstí strůjcem.

Mirek

moravák | 16.10.2015 18:07

No jo, jenže po svatbě přijdou I ty závazky. A to jsou závazky pro oba. To potom ten citát začíná pokulhávat. Ž Žít v tichém zoufalství tu také nikdo nechce. Chceme najít spíše východisko....

Sasanka | 16.10.2015 13:58

Tak tohle bych chtěla. Aby měli všichni. Pak je i sex o něčem jiném :
..

Vztah je příležitost, nikoli závazek ..

Zveřejněno dne 15.10.2015
Zamiluj se bezhlavým způsobem do kolika lidí chceš. Chceš-li však s někým žít celý život, měl bys o tom přemýšlet. A chceš-li měnit partnerky jako ponožky – nebo, což je ještě horší, zůstat jen s jednou, protože si myslíš, že musíš, a pak žít v tichém zoufalství – klidně v tom pokračuj. Mnoho lidí navazuje vztahy s druhými, aby nebyli osamělí, z existenčních důvodů, aby měli kde bydlet, aby je někdo miloval – a to jsou ty lepší důvody.

pár u západu slunce

Jiní to dělají proto, aby zachránili svoje ego, aby se dostali z deprese, aby obohatili svůj sexuální život, aby překonali nějaký dřívější vztah nebo aby se přestali nudit.
..

A těch je drtivá většina. Žádný z těchto důvodů ale nefunguje.
..

Jestliže se oba vědomě shodnete na tom, že cílem vašeho vztahu je vytvoření příležitosti, nikoli závazku – příležitosti k růstu, k sebevyjádření, ke spolusdílení a souznění, k povznesení vašeho života na vyšší úroveň, k odstranění všech nesprávných myšlenek, prostě ke spojení vašich duší – pak teprve váš vztah začne velmi dobře a bude fungovat.
~ Neale Donald Walsch

http://www.seberizeni.cz/vztah-je-prilezitost-nikoli-zavazek/

Sasanka | 16.10.2015 00:37

TO Mirek15.10.2015 12:34: ..

moc jsem si přála, aby tu přesně takováto slova zazněla.
..
Bohužel mezi námi vždycky bylo, je a bude stále hodně těch „pitomejch“.

Erika | 15.10.2015 20:32

Vše je totiž o vás jako o páru, nelze obviňovat jen intimního anorektika. Jaké partnery si vybíráte, není náhoda, vaše nastavení je s jejich chováním v nějaké kompatibilitě. ..
„Když budete ze všeho obviňovat partnera, stavíte se do role ubohé oběti, ale pokud vezmete zodpovědnost za to, že jste si toto chování nechali líbit, tak máte změnu svého života ve svých rukou,“

Honza | 15.10.2015 13:30

Jak vidno - není lékarnice jako lékárnice ;)

Radka | 15.10.2015 13:17

TO Mirek: jak je vidět, není lekárnice jako lekárnice.
..
Stejně si myslím, že základ je potkat kompatibilního partnera.
..
Skvělá ženská s mozkem (sic) se může změnit v línou slepici , pokud žijese zabedněncem. A naopak.
..
Dokonce jedna a tatáž osoba ve stejném časovém období může reagovat naprosto rozdílně s rozdílnými lidmi. Myslím tím (hlavně) i v sexu.
..

Podle starého známého : jak se do lesa ( :-) hmmm) volá.....

« Předchozí 1 .. 13 .. 24 .. 27 28 29 30 31 32 33 .. 36 .. 47 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění