Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 .. 10 .. 19 .. 28 .. 33 34 35 36 37 Další »

Řadit:
552
Kamarádka nemá fotografii.
vendulka | 6.8.2012 10:26

TO Mr.Nobady@email.cz: Milej pane. Tak já dobře znám případ, že když byl milenec, tak se juchalo i doma. Když milenec nebyl, doma to nešlo. Milenec ženě dodával erotické vzpružení. Takže pozor na to :-). Nadržená manželka, nerovná se věrná manželka.

Tom | 12.7.2012 06:58

Ja to vyresil tak ze jsem si nasel pritelkyni,,proste jsem to udelal ,,protoze nic nepomohlo,,snazil jsem se to dlouho nejak dat do kupy,,ale nic,,a ted to funguje,ok,,ja si uzivam a ona ma klid,,ja to tak nechtel,,ale jina 8-) k to neslo,,T,

Anonym | 13.6.2012 09:34

TO erortik: Zdravim,jednoduchá odpověd dela s tebe vola a pícha jinde.

JeMiToJedno | 18.4.2012 21:23

Manželka taky nechce sex,tak jsem na ní hodný a nenutím jí.
Souložím si krásně jinde,protože k sexu nepotřebuju zrovna manželku. ;-)

lala58 | 19.3.2012 16:50

Ahoj, vím že to sem zrovna moc nepatří, ale spousta lidí je bez práce nebo hledá nějaký přivýdělek. Já nabízím skvělý přivýdělek, stačí mít doma internet a telefon, vše se ovládá přímo z domova a pracovat můžete kdy máte zrovna čas. pokud by to někoho zajímalo tak se koukněte na http://www.cinnostdoma.cz/zsprace

Anonym | 18.3.2012 13:11

TO Honza1420: Ahoj, moc bych ti přála aby se to vyřešilo a byl si spokojenen. Nevím čím tě žena přesvědčuje že tě miluje ? Podle toho jak se chová? Promin klobouk dolú za tvoji trpělivost a jestli tam je psych. blok tak začít řešit. Myslím, že by měla ona sama Držím palečky

erortik | 17.3.2012 23:29

TO Mr.Nobady@email.cz: Zdravím, mám stejný problém, který trvá již několik let. Bohužel nejprve jsem se snažil zachovat rodinu kvůli dětem a trpěl manželčinu nechuť. Dnes jsou děti samostatné a mně připadá, že je milenka jediná možnost. Jsem klidný typ, ale když se hormony zblázní, tak začínám manželku nenávidět a mám strach, že bych udělal něco čeho bych poté litoval. Škoda je, že moje žena to tak nevidí a strašně ráda mi dělá kuchařku a pradlenu. Při našich debatách tvrdí, že právě touto prací dává najevo jak mě má ráda a nechápe, že já to vidím jinak.
Je tu také takovej zoufalec, který neví jak dál ????

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 5.3.2012 08:33

TO Mr.Nobady@email.cz: Pozor na ta zevšeobecňující tvrzení. Lidi dneska neumějí číst. Vezmou si z toho jen něco. Takovej žárlivej magor, jehož žena dělá v ženském kolektivu, to přečte tak, že 99 % ženskejch je nevěrnejch. Tak si počká až přijde ta jeho z práce a rovnou jí rozbije pusu. A bude to tvoje vina. Přitom jsi napsal převážná většina-to může být 60%, měla někoho bokem, nebo po něm aspoň toužila-to je třeba půl na půl. Takže nám vychází 30%, co že je zcela jiný výsledek než jaký si představí onen žárlivec. Kdybys napsal rovnou -asi třetina, dal bys jí šanci. :o))) Jo, a novináři, ti také neumějí poslouchat a číst. Když spouštěli Titanik na vodu, pronesl při přednášce o systému přepážek jeden inženýr s nadsázkou, že loď je takřka nepotopitelná a novináři napsali nepotopitelná. Slůvko takřka se jim tam nevešlo. Nebo ho napsali, ale ti kdo četli noviny, pak dál mluvili o té lodi jako nepotopitelné. Jak to pak dopadlo, všichni víme. Jojo, za měsíc to bude sto let. To byla jen taková technická poznámka.

Příjemný podvečer všem !!! Přispěju zde svým názorem samozvaného „odborníka“ na mezilidské vztahy, kterým vycházím z mého okolí... Když to manželka nebo partnerka přestane zničehož nic chtít, tak podle mě bude nejpravděpodobnější příčina její nevěra (pracoval jsem v ženském kolektivu a ujišťuji Vás, že převážná většina vdaných žen měla někoho bokem nebo po něm alespoň toužila) Jiný vysvětlení mě při náhlém a prudkém pádu manželského sexuálního grafu na nulu nenapadá a to platí i pro manžele. Ovšem postupné snižování postelových radovánek manželů až na nulu, může mít zejména na její straně řadu příčin, kterých se dopátráte jedině společně. A myslim si, že většina důvodů bude psychického rázu a šance to vypátrat natož to vyřešit jen ve dvou je alespoň dle mě málo pravděpodobná...

Bt | 4.3.2012 08:07

Já souhlasím s Pavi, sice ještě mimčo sama nemám, ale když kouknu kolem sebe na všechny ty maminy jak je umí to dítko zapřáhnout... Může si připadat utahaná, bez života a bez síly pro to nějaký welnos víkend by jí taky připomněl, že krom mámy malého prcka je stále žena, a když si na sebe udělá čas tak i krásná žena! Nejen utahaná zničená a po celém dni s prckem unavená žena co čeká až manžel dorazí z práce... Taky tu padl názor, že při porodu mohl padnout na ni nějaký blok... Možná by to šlo řešit přes sex poradu...

Zkus vyzkoušet nějaká afrodiziaka jestli jsi je ještě nezkoušel. Třeba tohle http://www.rajrozkose.cz/afrodiziaka-pro-pary/301-eropharm-spanelske-musky.html#t. Jsou to fakt skvělé mušky. Jinak můžu ještě poradit to, aby jsi zkusil ty sám nějaké erotické prádlo, třeba se jí tím zvedla chuť. Samozřejmě musíš nejdřív navodit atmosféru, třeba přípravou večeře, kterou budeš připravovat ve svém novém úboru.

Radyna Poslat vzkaz | 10.1.2012 05:53

TO Tatu: Tak nevěru kamarád již vyzkoušel, neprásknul se a u doktora už taky byli...bylo to spíš o té komunikaci mezi sebou... Ty můj Tatovský dochtore! ;-)

Biki
Biki Poslat vzkaz | 10.1.2012 01:44

TO Tatu: ať zkusíš , co zkusíš, už nikdy nebudeš stejnej, jako před tím 8-)

Tatu
Tatu Poslat vzkaz | 9.1.2012 12:04

TO Radyna: Co, tu nevěru a pak se prásknout, nebo rovnou toho dochtora? :-)

Radyna Poslat vzkaz | 8.1.2012 19:23

TO Miglandc: Mám kamaráda, který má přítelkyni nebo už manželku s podobným postižením, sex jí nic neříkal..Došlo to až k jeho nevěře.. Ona na to po nějaké době přišla a světe div se vůbec se mu nedivila, ba naopak to všechno spolu začli řešit návštěvou lékaře, který změnil léky a pomalu to začíná být lepší a lepší..Co to taky zkusit?

« Předchozí 1 .. 10 .. 19 .. 28 .. 33 34 35 36 37 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění