Diskuse: Hysterektomie

Řadit:
16828
Kamarádka nemá fotografii.

TO marketasvarc@seznam.cz: ja psala takovou dlouho zpravu,a poslalo to par vet ?+ :-@ nevim proc ???kazdopadne dekuji za odpoved.Jana

TO marketasvarc@seznam.cz: Ahojky Market moc dekuji za odpoved..ja se prave bala,ze jsem neco prepiskla,dust chodim,mam malou holcicku,hlidani nemame...tak s ni proste ven musim

TO marketasvarc@seznam.cz: Ahojky Market moc dekuji za odpoved..ja se prave bala,ze jsem neco prepiskla,dust chodim,mam malou holcicku,hlidani nemame...tak s ni proste ven musim

TO kudrnacka@email.cz: Ahoj,reagují na bolest na pravé strane,já tu bolest mela na levé straně, bolelo to tak,ze v noci jsem se nemohla otočit,od televize jsem nemohla vstát,musela jsem se všelijak točit a hledat polohu jak se zvednout,pak mi trvalo to i rozchodit,musela jsem byt v předklonu,dokonce i na kontrole na gynde,jsem nemohla slézt z kozy clamp ,jak to bolelo,když jsem byla v klidu,bylo to v pohodě,můžu říct, ze zrovna v 5tydnu mi to bolest přišla nejhorší,doktor říkal ze se vše ještě hojí(operaci jsem mela řezem),ale po 6tydnu,opravdu jakoby ze dne na den se mi ulevilo a přestala leva strana bolet,operaci jsem mela 7.2.a 3.5.už nastupují do prace,cítím se už dobře,občas me ještě dole na levé straně picha, ale už to není nic proti tomu co bylo v tom 6 ti neděli :-X ,uvidíme jak to budu zvládat v práci,tahání těžších věci me nemine :-) ,přejí rychle zotavení,u mne po 6 týdnů to šlo celkem rychle , ;-) ,pa!Marketa

TO itaubrova@seznam.cz: Asi jsem ,moc odpocivat s malou nejde.Nespim proto,ze mam v noci desny navaly..Uz mesic jsem nespala..:-(tak si koupim neco na spani.Jinak jsem p.o. LAHV,a dekuji,pekny chickens:-))))))))

TO itaubrova@seznam.cz: Děkuji za povzbuzení, také si myslím, že jde o předčasné rozhodnutí. I když mě lékař poslal k jinému na konzultaci. Ten potvrdil totéž, ale prý nejde o akutní stav. Můj gynekolog prohlásil, že si nevezme na svá bedra riziko, že by se v budoucnu z neškodné cysty vyvinulo něco horšího. Nemám žádné krvácení, ale vzhledem k věku nechtějí zákrok odkládat a řešit problém až třeba za 2 roky po menopauze. Snad i u mne všechno proběhne bez komplikací. Ještě jednou díky a přeji krásný den :-)

TO itaubrova@seznam.cz: ahoj, já už vůbec netuším co to může být, dostala jsem injekci nějakýho kortikoidu a antihystamika s tim, že se jedna nejspíš o reakci na ajatin při vyndaváni stehů, ale za dva dny jsem jela zas, protoze se to vrátilo, otekly mi kotníky a zas rude fleky všude, tak beru mnou vzdy tolik odmitany prednison, vysadila jsem i wobenzym pro jistotu a doufám že už to bude dobre, nejsem alergik, nikdy jsem takovou reakci na nic neměla - ale s psychikou to teda cvičí :-( napadlo mě i, jestli to nemůže být reakce na ten stres před operací, nevím

TO kudrnacka@email.cz: Ahoj Kudrdlinko :-) já už si to začínám špatně pamatovat, ale bolesti jsem měla jen když jsem to přehnala s prací doma, nebo dlouhou chůzí co si pamatuju. Ono do těch šesti týdnů to pobolívalo při dlouhém ssezení třeba, možná jsi moc aktivní..?? nevim jestli už chodíš do práce, jsi po LAVH?? Uber tempo víc odpočívej a spi, já byla unavená fakt šest neděl, pak se to zlomilo. :-) :-)

TO itaubrova@seznam.cz: ahoy,prosimte take si mela coca,5tydnu od operace,p.o. chozeni v noci bolesti ,Jen prava strana,ze ses nemohla ani otocit?muze to byt nejak natazene ci co?jinak uz mesic nespim,jsem jak mumie..desny navaly...:-((((

TO oleandra@centrum.cz: ahoj jediné co mě napadá je reakce na antibiotika??? Mě je dávali v nemocnici kapačkou po operaci, ale pak jsem si po dobu dvou týdnů zaváděla antibiotické kuličky. Jinak fakt netuším, a myslím, že s operací to nesouvisí.,,, co myslíš???Ivka

TO zuzanajandlova@seznam.cz: Milá Zuzanko, nevím zda cysta je důvodem k celkové hysterektomii?? ale 3 cm myom určitě ne, když nezlobí. Já jsem po operaci půl roku, ve40letech jsem jim dala dělohu a vejcovody. Chci Ti jen dodat sílu a neboj se, všechno se jistě srovná, já nyní běhám už bez omezení. Cvičím pánevní dno a cítím se skvěle. Je škoda, že už tvůj stav neumoňuje vyčkat s operací, protože díky vyhasínání vaječníků se cysta a myom jistě zmenší. Osobně bych zvážila ještě konzultaci jinde. Pokud jsi bez potíží, zdá se mi to unáhlené, samozřejmě nejsem lékař, ten snad ví, co je pro Tebe nejlepší. Neboj, sport půjde, a udělá TI jen dobře :-) :-) :-)

Ahoj holky,jak se mate ??? :-)) Krasny den vsem

TO houdle@centrum.cz: Díky za pozitivní informace. Na některých webech jsem četla spíše špatné zkušenosti. Kéž by bylo všechno již za mnou. Také přeji pohodový návrat do zaměstnání. :-)

TO zuzanajandlova@seznam.cz: Zdravím, já jsem po operaci 4 týdny a zítra se vracím do práce. Před operací bych také ze strachu vystavěla vilu a tato diskuse mi hodně pomohla. Byla jsem na LAVH a celé to proběhlo dobře nad mé očekávání.Den po operaci jsem zvládla všechno sama a pouštěli mě 3. den po operaci domů. Asi 10 dnů jsem byla unavená, ale domácí práce jsem zvládala. Teď se cítím úplně v pořádku. Běhat začnu asi až v létě, ale cvičím, posiluji pánevní dno a chodím na dlouhé procházky- tempo se postupně zrychluje. Nic nenosím a nezvedám. Přeji stejně dobrý průběh!

TO g.kreplova@seznam.cz: ahooooj už jsem po :-) v pondělí mi dělali LAHV už jsem byla na malý na velkou se ještě nechce, ale bříško bolí dostávám injekce takže zatím OK a věřím ze zas zítra to bude lepší. Držím palečky a ozvi se až budeš mít chvili O:-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění