Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8667
Kamarádka nemá fotografii.
Naděje | 13.8.2018 14:20

TO Anonym: balíčenku ti pošle v obálce. Je to cár papíru kterou musíš dát k balíku který budeš posílat. Formalita pro zaměstnance věznice. Práci ještě mít nebude, nejdřív musí projít přijímákem na kterým bude minimálně měsíc a pak se bude zas stěhovat do jiné části věznice. Většinou ani práce není a čekaj na práci několik měsíců někdo i rok .... Ale není to pravidlem. Jinak můžeš posílat kilovky. To je velká obálka kam vložíš časáky, noviny, knihy, dopisni papíry, obálky, poštovní známky a tužky. Můžeš přiložit i svůj dopis. Ty jsou neomezeně ale když je budeš posílat každý den tak budeš vychovatele pěkné prudit

Anonym | 10.8.2018 16:32

TO An: ahoj,tak jsem všechno co chtěl sehnala i pěnu na holení v plastu Barbus tuba za 55kč kdyby někdo taky potřeboval info.akorát musím počkat na nějakou balíčenku,hm co to zas je nevím.doufám,že mi to brzy pošle a taky něco víc napíše,třeba s kým je na pokoji zda pracuje a tak.naši se mnou stále nemluví a kamarádka říkala že se na něj mám vykašlat,tak to fakt nemám s kým probrat akorát s tebou :-) achjo kdyby už byla aspoň návštěva :'( a co tvůj muž,kde ho máš?

An | 9.8.2018 21:56

TO Anonym: Ahoj, to jsem ráda, že se Ti ozval. Musíš si dát pozor, aby to dohromady nemělo více než 5 kg. (někdy projde i 6 kg, záleží na náladě vychovatele :-) Kosmetika v Ostravě patří do nárokového balíku, nárok na něj mají jednou za půl roku. Můžeš mu do něj dát i potraviny, originál zabaleno, tabák - platidlo nebo kafe (ne ve skle) a musí ho mít schválený. My ho brali na návštěvu, ale můžeš ho poslat i poštou. Tobě ať to taky utíká :-) :-)

Anonym | 9.8.2018 17:50

TO An: ahoj,tak už mi dnes přišel dopis,je v Ostravě,napsal jen krátkou zprávu,ale k tomu dlouhý seznam věcí které potřebuje,hlavně kosmetiku a všechno musí být v plastu nic ve skle,tak budu obíhat drogerky,nevím,jestli je třeba pěna na holení v plastu? :-\ tak dík,že si mi odepsala a přeju ať vám to rychle utíká :-*

Anonym | 30.7.2018 17:42

TO An: moc ti děkuju za odpověď!doma semnou naši nemluví,nemam to komu řict.přitel je tam za neplaceni alimentů,dostal to na rok,tak uvidim,třeba ho pustí dřiv.až se mi ozve,dám vědět. =-O

An | 30.7.2018 14:30

TO Máša: Ahoj Mášo, neboj se on se Ti ozve. Je to pro něj zpočátku stresující, protože neví co ho čeká. Nejdříve bude mít lékařské vyšetření, pohovory s vychovateli, vypisování různých dokumentů atd. Taky si napíše 4 telefonní čísla , na která bude chtít volat a až je věznice prověří, to znamená, že zavolá na dané číslo a zeptá se, jestli jsi dotyčná osoba a jestli máš přítele ve vězení a teprve poté Ti bude moct zavolat. jinak od věznice dostane obálku a známku a může Ti napsat. Já jsem čekala na dopis dva týdny, můj muž byl hodně vystresovaný a nevěděl, co napsat. První telefon byl po třech týdnech a návštěva po měsíci. Byla v pátek. To, jestli někam půjde nebo zůstane v Ostravě, závisí na tom, za co tam je a taky, jestli je v Ostravě volno nebo plno. Samozřejmě se ho budou ptát, kam by chtěl, může si napsat dvě věznice. Jinak první měsíc je na houby, první návštěva je hrozná, protože je to vše nové a nic nevíš, ale potom se vše uklidní a dá se to zvládnout. My už to zvládáme desátý měsíc a máme ještě hodně před sebou :-) Ale čas utíká hrozně rychle. Teda alespoň nám ;-)

Máša | 29.7.2018 13:32

Můj přítel nastoupil před týdnem do Ostravy,zatím nemám žádnou zprávu,ani nevím kam ho potom dají,nevím jak to chodí,máte některá radu nebo slovo útěchy :-S

Naděje | 14.7.2018 21:33

TO MP: koukla jsem na předešlou stránku :-D Tak gratuluji clamp ať se vám daří :-* My máme po soudě jak mu řešili tu podmínku. Jestli si pamatuješ tak už mu ji jednou proměnila jak ho tam převezla eskorta z výkonu. Podala se stížnost, té nadřazený soud vyhověl a pak jsme několikrát odročili když mělo být zase jednání. A teď to dopadlo dobře, do výkonu nejde, dohled taky nedostal. Jen mu prodloužila tu podmínku která vyprší ve stejnou dobu jako podmínka z věznice kterou mu dali při propuštění na PP. Soudkyně pronesla, ze když soud ho pustil na PP a neměl důvod mu dávat dohled atd a hodnocení z věznice měl vynikající tak taky nevidí důvod proč ho tam vracet. Do zaměstnání chodí, hodnocení opět výborné, zohledňovala i děti a mě v ID. Spadl nám kámen ze srdce. Po těch sračkách už vidíme vše černě.

MP | 12.7.2018 21:32

TO Naděje: Dobrá paměť, nebo dobré poznámky :-D Dnes je doma první den. Je to fakt změna, pro všechny. Snad si zvykneme. Co vy, už proběhlo nějaké další řízení?

Naděje | 10.7.2018 13:17

TO MP: ahoj, ještě není doma? Každým dnem by měl mít výstup ne?

Marie | 30.6.2018 13:44

Dobrý den, někdo informace ohledně věznice rynovice? :-)

MP | 28.6.2018 22:27

TO Zanett: Manžel tam byl před 2 roky na nástupním. v mezích možností „dobrý“. Strava i chování. Mohl tam zůstat, chtěl blíž k domovu, tak je v Rapoticích. Všichni mu říkali, že měl zůstat v Brně, je tam dříve šance na práci, a je to mezi věznicemi tzv VIP, nenechají tam na výkon trestu každého.. Na různých stránkách patří v hodnocení věznic k těm nejlepším.

Anonym | 22.6.2018 17:07

Dobry den mate nekdo pritel v Odolove??dekuji

Zanett Poslat vzkaz | 15.6.2018 22:26

Dobrý den máte někdo zkušenosti s věznicí Brno - Bohunice?
Mužete psat i na email paulovazaneta@seznam.cz

Dekuji :-)

Zanett Poslat vzkaz | 15.6.2018 22:25

Dobrý den máte někdo zkušenosti s věznicí Brno - Bohnice?
Mužete psat i na email paulovazaneta@seznam.cz

Dekuji :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění