Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
MP | 13.2.2018 12:50

TO JK: A na co si chcete stěžovat, že má dostat trest za porušení podmínky? Když už ji měl, s tím bohužel musel počítat, že to přijde. Zase to je pro něj takhle lepší, než kdyby přeměna podmínky proběhla až po výstupu, a musel nastupovat znovu.

JK | 12.2.2018 11:15

Mám přítele v Plzni na Borech,
20.2. bude mít soud, porušení podmínky. Teď je tam za neykonávání VP,výstup by měl už 31.3
Předpokládáme, že mu podmínku promění dostal 12 měsíců, budeme žádat o PP.Chci se zeptat, jestli někdo podáal stížnost, vím, že odvolat se nejde, ale prý jde podat stížnost. Omlouvám se, ale je to pro mě úplně nová situace a nevím si rady.
Děkuji za odpověď.

Verca | 11.2.2018 19:26

Potřebovala bych informace k Hermanicim. Jaky je tam přístup, zda je jídlo snesitelne a v pohodě se dá čenzovat, zda je tam prace a jestli se tam člověk dostane do posilovny. Děkuji.

Anonym | 11.2.2018 19:13

TO Oliva 36: To moc dobře nechápu, píšeš, že ho vrátili zpět, tak proč mu nenapíšeš dopis? mimochodem, jak se mu podařilo uprchnout? :-S

Oliva 36 | 11.2.2018 16:48

Prosím poraďte jak mám zjistit kam ho odvezli už tyden o něm nic nevim prosim

Oliva 36 | 11.2.2018 16:22

Jo ja

anonym | 10.2.2018 15:57

TO Verča:

Co potřebuješ?

Verča | 9.2.2018 20:35

Zdravím vás tady všechny. Chci se zeptat,zda je tady někdo,kdo má někoho v Heřmanicích a nebo ve Znojmě? Děkuj za jakou koliv odpověd.

Oliva 36 | 4.2.2018 21:58

Muj přítel seděl ve výkonu trestu a v půlce trestu s věznice uprchl.Pak udělal průser chytli ho a vrátili ho spet. Nic o něm nevim jsem zoufalá nevim,co mám dělat.A co mu za to hrozí dekuji moc

P. | 4.2.2018 21:14

Achjo,holky, posledni dobou mam pocit, ze uz se to neda vydrzet. Mozna proto, ze se to uz snad krati. Ale tak se mi styska po priteli a nemam si s kym o tom popovidat :'(

Sabi | 2.2.2018 09:52

TO Ičisek: Hlavně aby jste to oba vydrželi , jednou to bude zase dobře a dokonce jeste lepší . I já to zažívám , sice ne s dítětem , ale vim jak je to náročné si připadat na vsechno sama, ale bude to dobré . Muzu se zeptat na jak dlouho sedí ?

Mia | 1.2.2018 15:42

Zdravím, je tu někdo kdo má přítele nebo příbuzného ve věznici na Mírově? Mám spoustu otázek. Popřípadě jestli je tu někdo, kdo má blízkého odsouzeného na hodně let 15 a víc :-(

Ičisek | 30.1.2018 15:34

TO Hanka: dobrý dne , mám přítele ... máme spolu 3měsíční miminko , je to dost těžké ne ze kvůli penězům ale spíše pocitově, cela rodina me odepsala kvuli tomu ze mam pritele ktery sedi , jeho rodina me nesnasi ... takze takovy ten pocit na vse sama ... jen ten kluk se na me smeje

zanetdm@seznam.cz | 22.1.2018 21:48

TO Naděje: to nevim pod kterou veznici spadame dá se to nekde zjistit?
Jak je možne že mel nastp tak brzy? Manžel ješte nemá v ruce rozsudek ale už prisli pokuty od soudu finanční. Manžela právník řikal že už nastup do veznice muže byt napsany protože se mu chce pomstit právník který zastupoval protistranu, manžel se odvolal i do Brna ten pravník se na to přisel podivat a už byl se soudkynemi domluveny žeho odsoudi i když chtel dat novy dukaz tak mu to zamitli.
Je to možné??

SabiM Poslat vzkaz | 22.1.2018 20:57

TO Naděje: Po konzultaci s jeho vychovatelkou kdy si dopis četla , má od soudu napsaný ze se jedna o PO - předběžné opatření, říkala ze v tomhle pripade se přiklání k prodloužení podminky a bude se muset hlásit na probacni a mediacni , většině prej píšou rovnou ze se jedna o přeměnu trestu. Tohle mu řekla, tak uvidíme . Podminku mel právě za neco jiného než udělal teď . Ted se musíme jen modlit , jak mu to vyjde no. :-( už aby se mi vrátil.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění