Diskuse: Holeni intimnich

Řadit:
85
Kamarádka nemá fotografii.
Papa Poslat vzkaz | 19.11.2007 22:12

AU! ::placici::
To bych nevydržela.

tasty Poslat vzkaz | 19.11.2007 22:02

Ahojky, jestli muzu poradit jakou mam zkusenost já, urcite neholit ziletkou. dalsi den tam vyskacou pupinky (jak tu asi vetsina z vas muze potvrdit) a jakmile zmizi, naroste „struhadlo“ , a muzem holit znova... podle mne je nejlepsi depilace. at uz voskem tak doma epilatorem... poprve to celkem boli, ale potom rostou chlloupky jen sem tam nejaky a mnohem jemnejsi , takze to uz neni takova hruza a neni pak problem jet na tyden nekam na chatu, kde treba neni moznost si intimni partie oholit ...

jinak co se tyce osetreni PO, nejlevnejsi a celkem funkcni metoda je obyč dětský pudr z lékárny ...

snad to nekomu pomuze

Mullik Poslat vzkaz | 15.11.2007 22:29

Já mám tentýž problém at dělác cokoli, stejně tam ty červená boláčky jsou! Nejlepší verzí pro mě je tupější žiletka a šmrdlím to po směru, ne proti směru. Ale v létě to přetrpím a okraje okolo krajů prádla si vytrhám voskem, bolí to, červené je to tak 4 hodin ale myslím, že to stojí za to, a ten zbytek si neholím uplně do hladoučka ale tak na 2 milimetry a je to super. Ale nějakej čas to trvalo než jsem si našla mě vyhovující verzi. ::vysmaty::A taky to nenatírám ničím agresivním ale jen pletovým mlíkem na citlivou plet nebo bylinkovým vonavým olejíčkem.

Paj Poslat vzkaz | 15.11.2007 19:41

Ahoj holky,
tak si tu tak pročítám vaši diskusi a musím říct, že vím přesně o čem je řeč. Holím se už asi deset let a dosud si má kůže nezvykla na žiletku. Neuvěřitelně mě to bolí, když se holím a pak to bolí následující tři dny. Vyzkoušela jsem už snad všechno. Kolínskou má oholená pleť fakt nesnese, strašně to pálí a naskáče mi po ní ještě víc pupínku než obvykle.  Pěny Veet absolutně nereagují na mé chloupky ::stydlivka:: Mám trošku tmavší pleť, a tak mám i tmavé silné chloupky a mám je všude ::placici::, proto se jich musím pravidelně zbavovat, ale fakt to bolí. Nemáte někdo zkušenost s Aklepion? Myslím tím s laserem?

Kloa Poslat vzkaz | 14.11.2007 21:37

Norwayko, <strong>chemii bych </strong>na tyhle partie <strong>nedoporučovala</strong>, hlavně co se týče oblasti, která je blízko pohlaví, takhle jsem si jednou zadělala na zánět a to jsem se snažila být opatrná, ani jsem to nemazala všude, protože jsem právě z tohohle měla strach a stejně se stalo. Takže velmi radím neriskovat.

Norwayka Poslat vzkaz | 14.11.2007 21:00

..četla jsem tu, že některé máte zkušenosti s holením intimnich partii depilačnimi krémy (Veet, Opilca).. chtěla bych to vyzkoušet, ale je na nich většinou napsáno, že se na tyto partie nemají používat,::stydlivka:: tak nevím, zda-li to mam risknout. ::svaty:: múže mi o tom některá z Vás, co tyto krémy používa napsat zkušenosti (jaky krém a jak na to nelépe?) Děkuji ::kvetina::

Pilotka007 Poslat vzkaz | 27.9.2007 19:02

Po holeni používám normální dětský olej...protože zjemňuje...

Jinak mám ale dost problémy s holením intimních míst protože to nemůžu praktikovat moc často. :-( Jakmile se totiž holím když jsou chloupky příliš krátké...tak mě to prostě bolí... :-(

Janule Poslat vzkaz | 11.9.2007 13:14

Ahoj vsem::smutny::,ja po holeni intimnich mist pouzivam pletove mleko po holeni,zklidnuje kuzi  a redukuje rust chloupku.Je od Avonu.Je vyborny a pupinky nemam zadne::souhlas::.Zdravim Jana

Medu Poslat vzkaz | 10.9.2007 15:17

Ahoj, já mám pocit, že se tam jedná o ty „holící přísady“, ale snad někdo bude vědět víc:-) Jaká byla ta depilace?::drsnak::
Jinak pro ostatní, já používám krém na holení Veet, ikdyž by se neměl na intimní partie, ale oholí to líp než žiletka  (po žiletce jsou pak ty chloupky ostřejší)..kdyby někdo věděl o jiném krému,dejte vědět!:-) a po holení používám už dávno koupený krém od nivei po holení s panthenolem, nevím,jestli ho ještě dělaj, ale možná co zkusit panthenol jako takový? (Jinak pro mě ideální postup je oholit se před spanim a žádnej sex, pak ráno neni ani pupíneček...ale ne vždycky to tak jde:-)::ou-nou::

Berynka Poslat vzkaz | 21.8.2007 16:16

Děvčata,
můžete mi prosím některá vysvětlit rozdíl mezi brazilskou a orientální depilací ? Na té orientální jsem byla.::och::

trudis Poslat vzkaz | 19.7.2007 18:08

Ahoj...tak i já malinko přispěji...na holení intimních partií používám holící gel, poté vyčistím pleťovou vodou a nechám pokožku vyschnout. Kamarádka mi poradila proti pupínkům poté nanést dětský zásyp...Není to špatné::ano-ano::
Ale co se týče motivů, už mi pomalinku dochází fantazie (Ataké někdy trpělivost k udržování hehe)...

gondoji Poslat vzkaz | 19.7.2007 14:45

Ahoj, tak mě kdysi bylo porazeno si po oholení potřít místa antiperspirantem. Já používám LADY SPEAK STICK aloe gel. Je ale jedno který to bude. Jinak místo pěny na holení používám mýdlo. Hodně mýdla s trochou vody. Poslouží to stejně a je to levnější. Snad to pomůže i vám. Já od té doby nevím, co je to pupínek.

naomi Poslat vzkaz | 21.6.2007 08:35

Já chodím k jedné paní na depilaci horkým voskem, chloupky mám hodně pevné-tuhé a opravdu mám klid na tři týdny.Tak to fakt nevím jak bych ti poradila. Já jsem se vždy holila, druhý den už jsem je měla venku a to mě taky strašně štve, tak jsem začala chodit na depilaci.To je mi líto, že ti to nevydrží, ale snad se na něco příjde, tak to nevzdávej.

zoe Poslat vzkaz | 21.6.2007 08:05

mně i po depilaci chloupky vyraší už dva dny potom, sice jsou slabší, ale přemýšlím, zda pro ty dva dny má cenu „trpět“. Holení s depilací střídám a stejně mám pocit, že mé chloupky soutěží o to, který bude „venku“ první:-(

naomi Poslat vzkaz | 21.6.2007 07:49

Ahojky zoe, určitě nejsi sama které chloupky rostou rychle....Já proto chodím hlavně před létem na depilaci a mám dlouhou dobu klid.Holit bych se nemohla každý den.Čím častěji se holíš, tak jsou chloupky silnější. Jestli jsi ještě nikdy nebyla na depilaci třísel, tak to určitě vyzkoušej a budeš mít dlouhou dobu klid od holení a pokud budeš chodit častěji, tak je nebudeš mít tak silné...Tak dej vědět jestli jsi do toho šla.Pa R.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění