Diskuse: Chloupky pod pupikem a na prsou

Řadit:
77
Kamarádka nemá fotografii.
Sosek Poslat vzkaz | 1.4.2009 23:03

Ještě něco, nejlepší na cukrové pastě je to, že se po ní nedělají právě ty pupínky, jak někdo psal výš. A taky chloupky nezarůstají...

Sosek Poslat vzkaz | 1.4.2009 23:01

Mám taky takový problém-chupy kolem pupíku a směrem od něj dolů::nastvany2::...dřív jsem je trhala pinzetou, to je ale strašně zdlouhavý. Hlavně to prosimvás nikdo neholte, to je pak tragédie!! Znícuje se to a to strniště ja naprd. Teď používám cukrovou pastu. Je to super metoda, koukněte na net, co se o ní píše. Kdo by chtěl něco bližšího o týhle metodě epilace, ať mi píše na mail, mám kontakt i na levného výrobce

Anndrea Poslat vzkaz | 29.3.2009 01:18

Já nenapsala o jaké chloupky jde...Mezi prsy a na pupíku::stydlivka::

Anndrea Poslat vzkaz | 29.3.2009 01:16

Takže děvčata poslouchejte mám stejný problém,byla jsem dokonce u doktorky a nechala jsem si udělat test na hormony..Dopadlo to tak že jsem měla vše v pořádku::och::
no a když jsem se ptala doktorky co za tím vězí samá mi nedokázala odpovědět..Takže asi budu muset našetřit na leaser nebo mě nic jiného nenapadá...Už mě to fakt dost štve::dabel::

pusiketka Poslat vzkaz | 24.3.2008 09:15

Tak stejný problém mám bohužel i já . Asi od 14 let mě chloupky trápí, a to především pod nosem tak sem to začala trhat pinzetou ::ano-ano:: ze začátku mučení největší ale už sem si zvykla a je to uplně v pohodě sice to dělám každý den ale je to vždy jen pár chloupků. Dále mě také trápí chloupky pod pupíkem .... ::ou-nou:: tak to semtam přejedu epilátorem a jinak to neřešim ...... ::vysmaty:: A ještě mám dotázek kdyz si epilátorem depiluji nohy asi po týdnu mi naskáčou takové menší pupínky a neni to moc příjemné asi je to růstem chloupků ? nebo ja nevim ? Nemáte s tim někdo nějakou zkušenost ? ::usmev:: popř. neznáte nějakej dobrej krem ? Jooo a ještě hehe ::vysmaty:: kdyby někdo znal nějaké ty prášky které maji vysoký obsah ženských hormonů že by fungovali zároven jako antikoncepce + jako zmírnovač těch našich chloupků ? nějaké zkušenosti ? mějte se smějte se a hlavně se kvůli tomu netrapte

Drago Poslat vzkaz | 16.3.2008 18:26

Jak říkáš musíš to zkusit.Mě to bere dobře.Jen tenkrát mi prodavačka poradila jak jsou ty pásky na nohy že je používá na knírka.Tak jsem si je koupila že si to budu stříhat ty proužky a ještě ušetřím ale vubec to nebralo::ne-ne::tak opravdu když chceš na knírka pod nosem tak přímo pásky na to.Nenech se zlákat jako já.Pinzetou jsem to zkusila a připadalo mi to hodně bolestivé a zdlouhavé::dabel::

Surina Poslat vzkaz | 15.3.2008 22:05

Určitě ty pásky vyzkouším. I když teda jak vidím, nepomáhají každému ::placici::. Ale třeba mi to s tím půjde. Fakt si neumím představit, že bych si je vytrhávala pinzetou. Já pomalu brečím i u trhání obočí ::usmev::

thery Poslat vzkaz | 12.3.2008 19:25

Tak voskové pásky mi vuuuubec nezabírají, nevytrhnou vůbec nic ::dabel:: Takže s nima bojuju pinzetou, což je dost zdlouhavý proces, ale jinak to nejde no....a navíc rostou fakt hodně rychle, no ale co se dá dělat, musí to být ::ano-ano::

Drago Poslat vzkaz | 12.3.2008 15:31

Ahoj Surino já mám stejný problém s chloupky pod nosem tak jsem si zakoupila v drogerce voskové pásky na obličej od značky Veet.Při odstraňování to není příjemné::ou-nou:: pro mne i trochu bolestivé proto vždy požádám přítele aby mi to strhl::smich::,protože sama nemám odvahu.Ale učinek je 100%.::souhlas::chloupky jsou pryč.Hlavně to neholit  žiletkou !

Drago Poslat vzkaz | 12.3.2008 15:31

Ahoj Surino já mám stejný problém s chloupky pod nosem tak jsem si zakoupila v drogerce voskové pásky na obličej od značky Veet.Při odstraňování to není příjemné::ou-nou:: pro mne i trochu bolestivé proto vždy požádám přítele aby mi to strhl::smich::,protože sama nemám odvahu.Ale učinek je 100%.::souhlas::chloupky jsou pryč.Hlavně to neholit  žiletkou !

Surina Poslat vzkaz | 12.3.2008 13:38

Tak já naštěstí problém s chloupkama na těle nemám. Jsem zrzka a chloupky mi skoro nejdou vidět. Ale v poslední době jsem si všimla, že mi rostou světlé chloupky pod nosem, z blízka to vypadá fakt škaredě, tak jestli někdo víte co s tím, tak prosím poraďtě.

angelwoman Poslat vzkaz | 2.3.2008 21:42

Mám kamarádku, která s tím má také problém. Vždy jsem si myslela, že tímto trpí jen brunetky a černovlásky, ale ona je docela světlý typ a s plavými vlasy, ale má trošku knírek a hlavně jí trápí ty chloupky na břiše..s knírkem teda nic moc nedělá, nevím proč, ale chloupky na břiše si normálně holí-má přítele už dlouho a zatím prý žádný problém ::souhlas::

thery Poslat vzkaz | 2.3.2008 16:55

Jsme na tom úúúplně stejně, tvůj příspěvek mi připadá, jako bych četla svoje myšlenky ::ano-ano:: Je to fakt úmorný, ale co dělat když nechceme vypadat jak medvědi ::ne-ne::

Naštěstí jsem si zvykla na epilátor, takže sním vezmu nohy, bříško a trochu třísla ale někdy to šíleně zarůstá teda ::dabel::
Teď se potýkám s neštovicema tak se budu teda docela bát pak epilátoru, než se to úplně zahojí, to nevim jak to vyřeším ::ou-nou::

Tak hodně zdaru a nervů všem kdo mají tyto problémy ::souhlas::

Lili6 Poslat vzkaz | 2.3.2008 09:17

Holky já jsem v tom taky až po uši ::placici:: Od puberty mě trápí tmavé chloupky a to všude na těle. Na zádech to tedy také řeším jen v případech hluboce vykrojeného oblečení, a to žiletkou. Všude jinde se holím, depiluji, epiluji... a je to něco tak úmorného, že mám chuť se svléknout z kůže!!!

Musím to dělat prakticky denně (teď přes zimu díky dlouhému oblečení mám naštěstí sem tam „volno“), protože chloupky jsou extra rychlé a do 24 hodin (v případě holení někdy i dřív) je to na dotek cítit.
A ono než to člověk odstraní od nohou, bikin, přes bříško po ruce... zabere to hodinu, v případě elpilace i dvě, tři ::ou-nou:: (ještě štěstí že alespoň na obličeji to mám ve snesitelném stavu a nemusím to kromě obočí řešit, rozpuštěné vlásky to trochu zamaskují, z dálky ::smich::).

Jenže při tahle častém odstraňování mě zase trápí zarůstání, často i s beďáčky, červené podráždené fleky, o stavu pokožky po epilaci ani nemluvím ::dabel:: Na bolest při epilaci už jsem si v případě nohou zvykla, ale takové podpaží nebo intimní partie - to je pro mě hodina intenzivního mučení a i přes zatnuté zuby občas nějaká ta slzička ukápne... no připadám si jako masochystka ::nastvany2::

Antikoncepci, která by měla mimo jiné v tomhle problému pomoci, užívám už leta a nezměnilo se vůbec nic! Na hormonálním vyšetření mi řeknou, že je vše v pořádku a lékařky nenabídnou jiné řešení, než ty laserové operace, které stejně nejsou trvalé a vyhodíme za ně desetitisíce - ty já nemám (navíc chloupky se před zákrokem nesmí vytrhávat a to aby se člověk asi odstěhoval na mars na ty dva týdny ne...).

Co se týče prsou, chci skusit koupit v lékárně peroxid (nebo se taky na netu dají sehnat za nějakou tu stovku krémi na zesvětlení chloupků) a bělit si je alespoň, protože tím holením se chloupky jen rozlejzají a i ty jemné tmavnou a sílý, což je v téhle oblasti obzvláště nepříjemné,  víc už jich tam mít nechci! ::dabel::

Jinak žádné řešení nevidím, holt se budu ještě roky trápit a doufat, že jednou budu mít tučné konto a zaplatím si nějaké ty zákroky ::ou-nou::

Je to děs, ale aspoň víme, že v tom nejsme sami a nepřipadáme si tolik jako ufoni ::chlacholici:: Co se dá dělat kočky, je to boj, tak se všechny držme!!! ::kocka::::kvetina::

| 29.2.2008 14:56

::kvetina::To je stejná úvaha jako u mého muže! Mně se také po dětech rozházely hormony a nějaký ten chloupek mi také narostl, dokonce i na zádech!Vím a věřím, že pro ženu jako takovou to je hrůzná představa, že zarůstá jako opička, ale není to důvod k nějaké panice! Co se týká chloupků pod pupíkem, tak ty depiluji, na zádech mi na to nikdo nekouká, kdyžtak oholím a na obličeji to likviduje kosmetička!Takže dámy klid, jsou to věci, které se dají řešit a je nás takových chlupaček opravdu hodně!::ano-ano::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění