Diskuse: Antikoncepce Evra

Řadit:
75
Kamarádka nemá fotografii.
pampeliška | 3.2.2016 18:14

Mám o ně zájem. Kolik za ně chcete?

Ullochka | 2.2.2016 11:13

Prodám antikoncepci Evra - 5 kusů náplastí. Piště prosím na ullochka@seznam.cz

EVKA | 1.12.2015 12:56

TO antikoncepceEvra:

Dobrý deň,

Kúpim EVRU aj s doručením do SR.

môj mail : kuzi@centrum.sk

Ďakujem za ponuku

Anysek | 11.11.2015 18:39

Dobry den, koupim Evru prosim pokud mozno odber Praze nebo v Beroune. Je to akutni prosim piste na email filipcikova@centrum.cz. dekuju moc

antikoncepceEvra | 8.11.2015 15:35

TO Lucka: Dobrý den, měla byste stále zájem o koupi antikoncepce Evra? Měla bych k dispozici 7 náplastí za 850 Kč.
Pokud ano, prosím, pište na antikoncepceEvra@seznam.cz. Možné předání v Praze (nejlépe v centru).
Děkuji.

Lucka | 20.10.2015 08:24

Dobrý den, koupím antikoncepční náplasti evra v jakémkoliv množství - spěchá. Ideálně osobní předání Praha/Kladno/Uhříněves kvůli množícím se podvodům. Děkuji za nabídky na e-mail lusiiik@seznam.cz

Lucie | 21.9.2015 12:20

Dobrý den,

koupím náplasti Evra. Nabídku prosím zašlete na: LucieRindlerova@seznam.cz. Děkuji!

denymo | 4.5.2015 16:17

Prodám antikoncepci Evra - 5 kusů náplastí. Piště prosím na denymo@post.cz

Veronika | 3.4.2015 01:57

Annie, děkujeme za příspěvek, bohužel i takové jsou mezi námi. Nikdy jsem neměla problém s posíláním peněz předem na účet, ale jednou se mi stalo, že paní se někdě stěhovala, což jsem nevěděla, peníze měla dva týdny na účtě, žádná komunikace a naplasti nikde. Naštěstí se potom ozvala a HA přišla, ale samozřejmě je to riziko. Svině jsou mezi námi všude... :-X

Annie | 11.3.2015 11:30

Dobrý den, ráda bych upozornila na podvodné jednání paní Katky Strolené kacistrolena@email.cz Přes tuto diskuzi se mi ozvala s nabídkou prodeje náplastí, bohužel jsem se napálila a peníze jí poslala předem na účet. Náplasti ale neposlala a přestala komunikovat.
A.

VER | 5.3.2015 21:37

Koupím náplasti Evra (3 a více ks). Prosím, nabídněte. info@rbautobaterie.cz

Anna | 25.2.2015 08:58

Dobrý den, ráda bych koupila 3 i více náplastí evra.
Bohužel jsem si špatně vypočetla návštěvu lékařky a tak budu ráda za jakékoliv množství.
anniecarter@seznam.cz

Děkuji

raduscha | 6.2.2015 14:50

Dobry den prodavate jeste tady nekdo Evru ozvete se mi na email dik BejlkovaR@seznam.cz

PetraC | 1.2.2015 11:46

TO miska: Je prodaná

Dobrý den,
mám 9ks náplastí nerozbalené, cena 1000Kč, mohu zaslat poštou. Lékař mi je bohužel předepsal i přesto, že dle příb. letáku je nemohu užívat ze zdrav. důvodů. Původní cena 1250Kč, bohužel v lékarně mi je zpět nevezmou. Zakoupila jsem je včera.
Pokud by jste měla zájem ozvěte se mi na horakova.ila@seznam.cz
pěkný den

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění