Nebuď rosol - EBS - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nebuď rosol - EBS

Diskuze

anonym
| 17. 2. 2014 21:09
Dobrý den, EBS jsem začala brát hned, jak vyšlo na trh. Bylo mi sice 15 let, ale ani ne po měsíci mi zabrali. Efekt byl dlouhodobý, než jsem začala mít potíže se štítnou žlázou a začala tloustnout. Ty potíže nejsou kvůli tomu! =D Ale stále se dá říct, že mám pevný zadek =D
anonym
| 24. 8. 2011 02:11
Ok. Kdo je tady proto aby zjistil CO EBS TABLETY DELAJI, muze si precist tohle. Nikdy jsem na zazracny pilulky neverila, ale rekla jsem si ze to zkusim. Je mi 19 let, 170cm, 80kg, za rok jsem pribrala 10 kilo, nervy z maturity, preziracky, zadny pohyb.
Pul roku uz hubnu- cviceni, zdrava pravidelna strava, pocitani kalorii, obcas se ale neudrzim a dam si vetsi porci nebo chipsy. Zhubla jsem 8 kilo, chtela bych jeste tak 3, ale zasekla jsem se.
EBS mi ale definitivne POMOHLO SNIZIT MOJE CHUTE a nemusim se bat ze vecer pudu vyzirat lednici. Poprve jsem se citila trochu divne, ale ted si nedam vic jak tabletu denne a je to ok. Zadny jiny ucinky nepozoruju.
Proste kdyz nekdo nema tu vuli vyhnout se sladkemu nebo tucnemu, tohle pomuze. (nekdy je dobre si proste nezdrave veci nekupovat, ale jelikoz jeste bydlim s mamkou, je tezke ji donutit aby si nekupovala cokolady nebo slaninu)
EBS a jiné
milly
| 22. 3. 2008 00:12
Ahoj všem
ráda bych reagovala na to Vaše hanění tablet a podpůrných prostředků.
Myslím si že inteligentní jsem, a o to víc proto, že si uvědomuji, že EBS je PODPŮRNÝ prostředek k tomu, dostat do těla látky které mi treba chybí..
Vždy jsem cvičila a jedla zdravě, vše s mírou..ale ted jsem 8 měs po porodu (císařem), takže jsem se dala na to.
Potřebuji shodit 20kg..jsem ted obézní(164cm, 85kg), z čehož mám depresi, protože tolik jsem nikdy neměla(jen v těhotenství)
Prostě to těhotenství, dítě atd, to tělo změní.I věk hraje roli, a tomu věřte.Po 30 vše jde hůr
Kamarádka která oproti mě je hubená bere ted MERIDII, což je jen na předpis a je to podle mě svinsto.Spíš bych to měla brát já, podle ní, ale nechci.Já jsem ochotná dřít a jít tou "správnou cestou", ale rozhodla jsem se použít něco co mě nastartuje, a tot EBS..Myslím si že v tom není nic hloupého, když to beru jako podpůrný prostředek k nastartování
Držím 14 dělěnou stravu a hubnu tak kilo a půl týdně, což si myslím je správné.Denně cvicím podle CD Cindy C, a chodím 2 hod s kočárkem venku a rychle.Taky jsem začala chodit na akva aerobik..V létě budu bruslit, a chodit na tůry..
Takže jediný můj problém je ten příjem tekutin...ale každopádně vím kde je problém,a taky vím že protože vyzkouším EBS tak nejsem méně inteligentní než Vy! ..protože VIM, že nezhubnu tím že budu jíst prášky sedět u TV a cpát se
Mějte se prima.
O
Blaza
| 7. 3. 2008 19:57
Ahoj holky, chtěla bych zhodit jen pár kilo 2-3 kg. Nějak se mi nedaří , jsem hrozně líná cvičit raději budu hladovět než jít běhat. Měřím 163 cm a váha 62 kg. Po porodu to né a né dolů Nechám se ráda inspirovat nějakou zaručenou dietkou Pokud máte některá dobrý typ, budu moc vděčná děkuji a přeji hezký večer, Blanka
Prodám
Merry
| 5. 1. 2008 18:59
Ahoj,prodám EBS tablety...120 tablet za 480,-Kč.Pokud máte zájem,tak mi prosím napiště na můj email:marie.popilkova@seznam.cz
EBS, hubnutí, strava, sport
ewinna
| 27. 9. 2007 11:03
Holky.. proberte se. Nemůžete něco zavrhnout, aniž byste to vyzkoušeli. Já taky ještě žádné "zázračné" tabletky nezkoušela, ale co já vím, jak můžou fungovat. Dokud to sama nezkusím, tak nebudu nic vědět, ne? Osobně trénuji každý den a kila dolů nejdou, protože dělám atletiku, tudíž nejen běhám, ale i posiluji, a jak známo "svaly jsou těžší než tuk". Ale je na mně vidět, že mi tuky mizí a nabývá svalová hmota. Cítím se dobře, a o tom to je. Jediné, co mi pomáhá v mé snaze, je L-carnitin (beru ho vždy měsíc, pak měsíc pauza, atd.). Nejenže pomáhá při spalování, ale taky podporuje fyzickou výkonnost a nejsem po něm tak unavená. Ale i přesto přese všechno nemám postavu úplně dokonalou. Každý má jiné genetické dispozice a už jsem se smířila s tím, že nebudu mít z břicha "pekáč buchet". Co se týče EBS, tak ho možná zkusím. Nemůžu nic ztratit. Stačí koupit nejmenší balení a vyzkoušet měsíc, těch pár korun do toho klidně dám, a třeba se i pekáč buchet dostaví :D A ohledně stravy... nemyslím, že jím nezdravě, ale že bych dodržovala nějakou dietu - to vůbec! Člověk má jíst všechno, je všežravec, ale musí jíst pomalu, aby si včas uvědomil, že už je najedený. A musí jíst častěji denně, pravidelně!! to je asi tak vše, tak se mějte ;)
Hubnutí a štítná žláza
MONI
| 24. 8. 2007 14:31
Ahojky, reaguju tu na příspěvek, který se ptal na hubnutí v souvislosti štítné žlázy. Jestli opravdu dřeš, jak popisuješ, a stále se nic neděje, a v minulosti jsi už problém se štítnicí měla, je dost pravděpodobné (neříkám, že stoprocentní), že se štítná žláza zase ozvala. Málokdy se stane, že problémy se štítnicí jen tak odejdou, po čase zmizí... Může se to zlepšovat, ale problém zůstane už napořád. Právě nemožnost shodit, něco jako "zpomalený metabolismus" je typickým příznakem. Chce to na endokrinologii a nenechat to jen tak být. V horším případě nejen, že stloustneš ještě víc (věř mi, já kvůli neléčené štítnici přibrala 8kg za 2 měsíce), ale přidají se i další zdravotní komplikace. Nechci strašit, jen to, co popisuješ, velmi dobře znám a nikomu bych nepřála to, co jsem si prožila já.
nikaa77
Raffaelo
| 29. 7. 2007 15:46
Děvče, tak Tobě s takovýmto stylem života dávám tak maximálně půl roku a zkončíš ve špitále na kapačkách, ne-li ještě hůř, že to vůbec přežiješ.. je to drsný, ale je to tak.. ale to všechno poznáš sama časem, to se neboj.. přeji "hodně štěstí" do budoucího začarovanýho světa
holky jako nikaa77
Kloa
| 29. 7. 2007 13:31
V tomhle případě platí - komu není rady, tomu není pomoci Lidi ji radí, že je to nesmysl, sama to ví, že je to nesmysl co dělá, ale ona "chce být přece krásně štíhlá teď, co ji je po tom co bude za pár let, co ji po tom jak to bude se zdravím, hlavně že bude štíhlá a teď hned".
Nevím kam daly takové holky rozum
To Nikaa77
angelwoman
| 29. 7. 2007 12:17
Je ti 15 let a za celý den sníš jen krajíc chleba a jablko a k tomu užíváš ebs???!!! Z čeho si myslíš, že má tvé tělo brát živiny k normálnímu růstu (protože možná si to neuvědomuješ, ale v 15 se ještě vyvíjíš) a energii k normálnímu aktivnímu životu?? Zvolila jsi cestu nesmyslného hubnutí a ničení zdraví. Co takhle přidat pořádný sport, hm? Zajezdit si na kole, zajít na squash, běhat, plavat, jít na spinning, hrát volejbal, atd? Pro holku tvého věku je takové hubnutí zvlášť nevhodné. Myslím, že pro začátek nic nezkazíš s nepřežíráním se, pravidelnou vyváženou stravou a hlavně pohybem.
ebs
nikaa77
| 27. 7. 2007 21:10
Máte pravdu ale me to nevadí nehodlám se vracet do starých kolejí...
souhlas s Beauty
KajsaV
| 27. 7. 2007 11:10
Nezbývá mi než souhlasit s Beauty, je to přesně jak popisuje. Při tak nízkém příjmu potravy zhubneš i bez preparátů a jakmile se vrátíš do normálních kolejí, tělo Ti to vrátí...
nikaa77
Beauty
| 27. 7. 2007 09:00
Až dobereš prášky a začneš normálně jíst, tak se nám za půl roku pochlub, jestli jsi byla schopná svou váhu udržet . Protože při množstvý jídla, které popisuješ, musíš zhubnout i bez prášků, ale budeš mít totálně rozhozený metabolismus, který Ti tvé špatné stravovací návyky vrátí i s úrokama. Promiň, nerada Ti beru iluze, ale je to tak.
ebs
nikaa77
| 26. 7. 2007 18:05
Ahoj je mi 15let a po 5 dnech s ebs: předtím váha73,5Kg, při výšce 175cm a dnes 70,5 První den mi bylo hrozně špatně asi proto,že jsem skoro nic nejedla.Dnes mi stačí jen jeden plátek chleba 1broskev nebo 1jablko na celý den. Nemám na nic chut tak se do jídla musím vyloženě nutit a to je super!!Každý den taky cvičim 20min na orbitreku cca90kalorijí uplně ze me teče proudem pot a docela se musim přemáhat abych to vydržela. V zrcadle pozoruju taky centimetry jak pomalu mizí.....Jsem spokojená a mužu ebs doporučit.....
...buněčná výživa
KajsaV
| 20. 6. 2007 11:25
...blahopřeji k bezvadnému úbytku na váze ...co se týče buněčné výživy, nevím o tom bohužel zcela nic, takže se nemohu vyjádřit...jestli někdo písnete nějaké info ráda se poučím...
pro kloa a kajsuv
anonym
| 19. 6. 2007 14:01
ahoj holky,plně s vámi souhlasím,že kilka jdou dolů opravdu jen vydatným cvičením a upravou stravy.zhubla jsem díky tomuto za 2měsíce 12kg.opravdu.denně cvičím,jízda na kole+spinning,chůze do schodů,bodyformink.hodně pít čistou vodu+zelené čaje.na zazračné prášky také nevěřím,ale chci se zeptat co říkáte na buněčnou výživu.je to na čistě na přírodní bázi,optimální složení proteinů a má zabranovat jo jo efektu.toho se bojím nejvíce,abych zhozená kilča zase nenabrala.a má se např.po měsíci nebo dvou změnit pohybová aktivita,myslím jiný druh sportu.mějte se krásně a díky za příspěvky.
Formia 4
Beauty
| 14. 6. 2007 11:31
Tak tomu se upřímně musím smát. Spolknu prášek a zvýši se mi tepová frekvence a začnu spalovat tuky . Tak jo, jděte do toho dámy, ale s prominutím, takové "***" bych do sebe nikdy necpala. Tepovou frekvenci, která mi bude spalovat si můžu "přivodit" i doma a ještě ušetřím.
Pavlíku
Beauty
| 6. 6. 2007 14:57
možná, že než napíšeš sem do dizkuze, bylo by dobré si přečíst alespoň její část a poznat kdo o čem píše. Má poznámka totiž směřovala na něco úplně jiného, a hlavně, také jsem trošku upravila svoují stravu a dávám kg a cm dolů. Takže smích z mé strany nebyl ke stravě a k pohybu.
Ale jinak Ti gratuluju, dobrý...fakt jsi dobrej Jen otázka, proč hubneš, nebo pro koho, nebo co Tě "nastartovalo"?
...asi omyl Pavlíku
KajsaV
| 6. 6. 2007 13:57
...ve své příspěvku souhlasím s Vašimi názory co se týče toho zdravého stylu života, ale jestli reagujete na příspěvek Beauty, tak to jsme si asi nerozuměli, ona reagovala na jeden vtipný vzkaz viz dříve, takže to rozhodně nemělo být žádné popichování tak snad jsme si to vysvětlili
...pravda, pravda
KajsaV
| 6. 6. 2007 13:52
...no to je slovo do pranice ...hezky a pravdivě řečeno, co dodat
Sorry ne pro Kloa ale pro BEAUTY
anonym
| 6. 6. 2007 13:42
Omlouvám se Pavlik.
Pro Kloa
anonym
| 6. 6. 2007 13:41
Myslím si, že KajsaV má pravdu. Od tý doby, co cvičím (před 3 měs.) a snažím se jíst zdravě tak se cítím fajn a 8 kg je dole. Ten, kdo píše, že jsme zblblý zdravou výživou, tak tomu nerozumí nebo prostě jen závidí, že to nedokázal a rezignoval a nebo nás jen popichuje a dělá nám chutě a pak má legraci z toho jak se zlobíme. Tím nechci nikoho pomlouvat, ale myslím si, že sem píšeme proto, abychom se podělili o zkušennosti a poradili si jak na to a ne se přes net hádali. A kdo chce mluvit o nezdravém jídle tak at své zážitky sdělí v rubrice Vaření a založí vlastní diskusi. Pa pa paa. Pavlik
Kloa
Beauty
| 6. 6. 2007 12:47
Jéžíši to jsem se nasmála máš trefné poznámky. Holky to je s váma sranda, hned mám ještě lepší náladu. To se mi bude dneska obědvat. Mám skvělé knedlíčky z tvarohového těsta, na to rozmačkané jahody a k tomu hódně tvarohu. Jdu na to.
Krásný vysmátý den...
pro Kloa...
KajsaV
| 6. 6. 2007 12:07
...Kloa tobě taky děkuji za gratulaci S tím označením "fanatik zdravé výživy" si vůbec nedělej hlavu, taky to věčně poslouchám jaký jsem hrozný dietář a kdo ví co ještě, ani si to nenechají vysvětlit, že prostě nedržím dietu, ale jen pravidelně a zdravě jím. Vtipné ale je, že mi to říkají lidi, kteří se sebou nic moc nedělají a ještě třeba popichují "však si dej ono tě to nezabije" protože sami nemají pevnou vůli a podle mě jen závidí...
...děkuji
KajsaV
| 6. 6. 2007 12:02
...děkuji za gratulaci, potěšila Výživa je šílená alchymie to máš pravdu, přítel má hodně knížek tak o tom hodně čtu a taky o různých doplňcích. Já používám pouze L-carnitin, to mi vyhovuje, ale příteli se vždycky směju co to do sebe všechno cpe než jde do posilovny, hold je to sranda
Úspěch
Kloa
| 6. 6. 2007 11:54
Oběma vám gratuluju Jste šikulky! A pak že to nejde, jde. Vás se krásně čte. Mám stejný názor jako vy, ale byla jsem za něj jinde označená za fanatika zdravé výživy, zaujatá osoba a kdo ví co všechno, musela jsem se tomu smát Jo, Beauty, asi jak jsi psala, každý strůjcem svého štěstí.

A ty prášky "pro chlapáky" mají *** vážně zvětšit, fígl je v tom, že podporují prokrvení, ale to určitě není pro tělo, ani pro toho pinďoura to nejlepší. Chudák, jen nateče a pak zase splaskne Není to tedy jen na podporu erekce, účinek mám být delší, ale zasmáli jsme se tomu s přítelem. Až budu chtít být blond, tak taky nepoběžím do drogerky pro barvu na vlasy, určitě vymyslí nějakou piluli i na tohle
Že by....
Beauty
| 6. 6. 2007 11:09
A já myslela, že se mu krevní oběh zlepší jinde a né jen na rukách .
Nádhera
Beauty
| 6. 6. 2007 11:06
Kajso, gratuluju ke všemu, ale hlavně, že jsi našla prima "parťáka". Užijte si krásné výročí . Ale že ta výživa je alchymie, viď. Takový bílkovinový nebo sacharidový den... Přítel mojí dcery dělá zase atletiku ( hází koulí, diskem a kladivem ) a nedávno měl k obědu uvařenou rýži s medem. No, nebudu Tě napínat, prý to není jeho parketa.
Prášky pro chlapáky
anonym
| 6. 6. 2007 11:02
Ty prášky pro chlapáky asi mu po nich nevyroste, že když ho má normálně 14 že bude mít 20, ale asi to zlepší krevní oběh v okrajových částech těla ruce...atd a pak může vydržet déle. Pa
...blahopřeji
KajsaV
| 6. 6. 2007 10:41
...blahopřeji k pěknému úbytku kg i cm. Přiznám se, že doma v Opavě mám u mamky pěknou novou váhu, ale do Prahy jsem si ji záměrně nevzala, protože ji nemám ráda. Naučila jsem se, že váha skutečně nic neznamená a spíše to beru podle oblečení. Musím říct, že kdykoliv vidím nějakou pozitivní změnu, tak jsem za to hrozně ráda a jsem na sebe moc hrdá, protože vím, že jsem to dokázala sama vlastní dřinou a ne třeba nějakými dietami nebo prášky, které člověka jen ničí...


Do Prahy jsem se přestěhovala před rokem, měla jsem za sebou nějaké osobní problémy a tady stres s hledáním zaměstnání a nějak se stalo, že jsem přibrala asi 5 kilo, takže jsem se ocitla na 64 kg při svých 165 cm a řekla jsem si, že už to takhle dál nejde. V nové práci jsem se pak seznámila s klukem, který se věnoval kulturistice, takže sport, stravování a výživu měl v malíčku. Hrozně moc mi pomohl a byl mi oporou. Změnila jsem jídelníček o 1000% k lepšímu a začala sportovat. Výsledek byl 6 kilo dole během necelých 3 měsíců a pak postupně ještě o 3 kila. Tohle byla moje velká životní výhra a taky to, že z mého původně "osobního trenéra" se stal můj partner se kterým zanedlouho oslavíme roční výročí...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
16. 4. 2024 09:17
70219
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video