Diskuse: Bolest kloubů

Řadit:
84
Kamarádka nemá fotografii.
Nikol | 6.6.2015 08:37

TO vvaandan@gmail.com: Ahoj. Můj přítel je taky sportovec, jezdí závodně na kole :) dost mu pomohl Artaxin - není to doplněk stravy, ale lék, takže je to vážně hdoně účinné...

arom | 25.5.2015 20:38

já už beru pár měsíců benegen 4 a problémy docela rychle zmizely. Doporučil mi to kamarád co dělá tady do těch doplňků stravy a nemůžu si stěžovat

fitnessgirl | 25.5.2015 12:06

:-) noo tak to nevím,já to beru půl roku,tak snad nedělám špatně,ale vždycky je lepší se poptat v lékarně nebo svého praktického lékaře a třeba vám doporučí i nějakou jinou spešl věc na klouby:-))

Tomeno | 25.5.2015 12:04

ahaa dekuju a celkova doba uzivani?

Tomeno | 25.5.2015 11:52

A jak je to tpotom?To se bere dva mesice a psk pauza?

fitnessgirl | 25.5.2015 11:45

určitě kdyžtak se poptejte v léjkarně a oni vím poradí,ale já ho používám a po dvouměsíční kůře jsou znát výsledky 8-)

Tomeno | 25.5.2015 11:39

A ten Hyalfit myslite ze muzu vyuzit i po uraze kolene a nasledne rehabilitaci,jeste trochu totiz poboliva

Haňule | 4.5.2015 10:48

Dostala jsem doporučení na Enzycol. Je to prý nějaká kloubní výživa. Klouby mě bolí a nevím co s tím. Nemáte někdo zkušenost? Není to zas tak levné, abych koupila zajíce v pytli.

Anička | 14.4.2015 16:40

No já právě narazila na tuhle recenzi,ale děkujuuu,uvidíme a podívám se:-)

Anička | 14.4.2015 16:37

A co dalšího jestli se mohu zeptat a jak dlouho trvá než se po hyalfitu dostaví výsledky? Jako přejde ta boles úplně nebo jak to je?

fitnessgirl | 14.4.2015 16:36

tak pokud to doporčuil takový odborník tak proč to nezkusit jako já zkoušela víc věcí a teď jsem si našla hyalfit a už jen tohle.

Anička | 14.4.2015 16:35

No kamarád je právě výživový poradce a podle mě by mi nedoporučil nějakou patlaninu,ale nevím,pořád jsem hrozně skeptická k nějakým doplňkům stravy:-))

fitnessgirl | 14.4.2015 16:33

ahoj taky sportuju každý den a krom alpy která je nedílnou součáístí mé sportovní výbavičky pravidelně užívám i hyalfit a mě teda velmi pomáhá ale zkus se poptat třeba v lékarně nebo nějakého odborníka třeba ti doporučí v tak mladém věku něco jiného.

Anička | 14.4.2015 16:31

Ahoj holky,stručně,jsem aktivní sportovec-denně sportuju a to je mi 23 a už mě pobolévají kolena,kamarád mi doporučil hyalfit,ale mco těmhle věcem nevěřím,máte někdo zkušenosti?

Verča | 17.3.2015 16:22

Bolest kloubů mě doprovází už nějaký ten pátek. Zdárně s ní bojuju pomocí Geladrinku. Užívám ty drinky, nejraději mám jahodu. :)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění