Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
39430
DIS
DIS Poslat vzkaz | 15.1.2019 09:39

Alice přeji vše nejlepší k svátku

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 15.1.2019 08:56

Máme - 3 st, jasno. Pozdě večer po sněhové bouři se obloha vyjasnila a svítilo tisíce hvězd. Tak jsem chvíli stála na zahradě a koukala se na tu krásu.

Už mám vycíděnou koupelnu, setřený prách, jen umyju předsíň a vysaju. Bude hotovo. Lenora šla o dům dál.

K obědu mám bramb. knedliky, kapustu a výpečky. Polévka bude zeleninová s drožďovými knedličky. Mám ji ráda je plná vitamínu.

Žádné novinky nevím, tak vám přeji hezký den.

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 15.1.2019 08:20

ALICE a její svátek.

Všechno jen to nejlepší co tě může v životě potkat .

Hlavně zdraví, štěstí, spokojenost. Ostatní se dá koupit. Ale ty 3 věci si za peníze koupit nelze.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:48

Alici, vše nejlepší k svátku. :-) :-) flower

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:46

¨Přeji hezké dobré ráno všem. Tady včera nešel proud od neděl . Zapli ho včera v poledne. Jinak tu byl pořádný vichr a čekala jsem ,že nám to vypadne ještě jednou. My máme první zimu tepelný čerpadlo, tak jsem měla strach ,že si budeme muset udělat táborák. No ,ale vydrželi jsme to.K obědu udělám dneska filé. Já ho budu mít na přírodno a Honzík obalované. Taky musím přivítat Kali .Je dobře , že nás je zase víc. :-) :-) Mějte se hezky a opatrujte se. :-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:35

TO Slavka2: Slávko, také jsem chodívala za tmy na autobus. Jak píšeš, sledovala jsem za jasných nocí hvězdy a hledala Velký vůz a snažila se poznávat další souhvězdí. Když jsem jela sama k dědovo rodičům, musela jsem jít ráno ve čtyři do vedlejší vsi 3-4km na autobus a to už mi někdy vadilo. Jak jsem viděla z dálky světlo od auta, zatrnulo mi. :-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:24

Ali, přeji Ti vše nejlepší k jednomu z Tvých svátků a poděkování za Tvou starost o nás. flower flower flower ::pripijejici:: :-*

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:19

TO llenka: Mně je anonymů celkem líto. Vidím za tím lidi, kteří nemají v životě o koho se opřít, s kým se pobavit a tak se snaží znepříjemnit život druhým. :-!

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:12

Dobré úterní ráno, mrzne a je prý na dvoře klouzačka. ;-) Vítr se malinko zmírnil, ale na kolo to asi nebude. Včera se zdálo, že je cesta suchá, po večerních přeháňkách a námraze to asi nepůjde. :-( Hezký den hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 15.1.2019 07:02

TO Slavka2: Slávko, máš pravdu s tím anonymem, taky nechápu proč je někdo tak nepříjemný. Hezký den ti přeju. hello hello hello hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 15.1.2019 06:55

Dobré zachumelené ráno. Jak tady píše Barča i u nás včera večer kolem šesté hodiny byla sněhová vánice, no to byl fofr, to už dlouho nepamatuju.A teď ráno taky chumelí, ale vítr nefouká. My tady moc sněhu nemáme, tak ta chumelenice nevadí. Hezký den všem na kafíčku. hello hello hello hello

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 15.1.2019 05:07

Aličko, k tvému dnešnímu svátku ti přeji všechno nej, nej, nej..... :-)) <:-) <:-)

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 14.1.2019 19:20

TO Kali: Kali také Tě vitám mezi námi a chod často, když nás bude více nebudem se vlka bát :-D . Mě je 62 roků, jsem v důchodu, bydlím nedaleko Máchova jezera, mám dva svobodné syny, jednoho muže a místo vnoučat máme pejska Beníka a s námi žije moje maminka o kterou s mužem pečujeme. Jo Kalimero krásné kuřátko, také si na něj pamatuji. Měj se hezky pa pa hello hello

♥Jarka*Alice♥

TO Slavka2: no pořád je tu nějaká potiz

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 14.1.2019 19:14

TO Koliduš: Liduško to znám, když má někdo přijet, tak člověk vaří, peče a chystá co se dá, ale horší je to když si řekneš, dnes nic nechystám, nikdo nepřijde a náhle návštěva. To nemám ráda. Ty jsi holka šikovná, zvládáš i v zimě na kole. Já na kole jezdila od školních let téměř do důchodu a to za každého počasí. K posledku potom již autem, ale kolo mám po servisu (v červnu), ale tím jak muž marodil jsem nejezdila, tak snad letos toho najezdím více. Já myslela, že je vnuk malý ;-) a Adámek je tedy pravnouček. Měj se krásně flower

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění