Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36166
Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 16.6.2018 14:39

TO ♥Jarka*Alice♥: Ali,lichořeřišnici tady svého času doporučovala Baruška. Zkusila jsem ji a nedám na ni dopustit. Díky ní jsme unikli chřipce a teď nedávno zabrala manželovi proti asi viróze naprosto zázračně. Dávám ti sem na ni odkaz. Já mám doma tinkturu z ní celoročně připravenou k okamžitému použití.
https://www.bylinky.eu/lichorerisnice-zazracny-zabijak-bakterii.html

PS: S chlebem mi děláš chutě, asi si ho brzy taky upeču.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 16.6.2018 13:58

TO ♥Jarka*Alice♥: Hlavně, že se to lepší. Chleba je pěkný, bude chutnat. clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 16.6.2018 13:56

Máme odpoledne a den je celkem příjemný, aspoň pro mne. Dojedli jsme bramboračku a mám pečené jahodové řezy. Ještě schází želatina. Potom si venku přesadím nějaké kytí a tím asi budu končit. :-(

♥Jarka*Alice♥

Přeji klidný den. Je mi o trochu lépe, ale pořád to ještě není ono. Kváskový chlebík pro muže ke guláši je hotový, já jen opatrně sním trochu polévky se včerejším rohlíkem. hello

♥Jarka*Alice♥

TO Ywett: Je to možné, lichořeřišnici neznám, to je čaj?

DIS
DIS Poslat vzkaz | 16.6.2018 10:03

ZDRAVIM NA KAFICKU.SLUNEČNO ZASE BUDE HORKO.VARENO MAM JDU K MAMCE A ODPOLEDNE NA ZAHRADU.PEKNY DEN

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.6.2018 09:30

TO lurdy-lurdy: Díky za odpověď a informace o muchovníku. Plody mi chutnají a jím jen zralé. :-)

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.6.2018 09:26

TO Dana51: Asi jedeš na dovolenou, tak si to užij v pohodě. hello

Kamarádka nemá fotografii.

Krásně prosluněnou sobotu.

Brzy z rána volal syn, doveze mi za chvíli , ale jen na dnes děti i psa , prý aby nám nebylo smutno. Voda je vodákům nakloněná, tak si chce s ženou sjet kus řeky. Neřekla jsem ne, i když jsem měla sto chutí. Nepočítala jsem s tím a na oběd jsem pro nás dva chtěla udělat jen nový brambor na loupačku a podmáslí. Tak už odmrazují maso na řízky.

Auto už houká u brány.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 16.6.2018 08:24

Dobré sobotní ráno i celý den .

Venku je zamračeno , manžel má práci venku tak snad mu nezačne kapat za krk .

K obědu bude ražniči s cuketou , nové brambory a salát okurkový , polévka z krůtího krku , dojela vnoučata tak ať si dají dobrý domácí vývar . ;-)

IWI , díky za tip na dunajské řezy , chci je dnes dělat , místo višní dám třešně co nechytla sklenice a tulí se od úterý v lednici . :-[

Ywett, i tvůj recept na maminčinu pomazánku někdy vyzkouším , dělám podobný ale bez klobásky .

Zdařilý den všem na kafíčku . hello hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 16.6.2018 06:48

Dobré slunečné sobotní ráno. Sluníčko už svítí do oken, bude krásný den.Pračka pere, za chvíli pojedu nakoupit. Už tu jízdu na kole potřebuji jak prase drbání. ;-) Jinak plánů mám moc, jen nevím kdy se stanou skutkem. :-D Mějte krásný den, snad se donutím mezi prací něco napsat. :-[ hello

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 15.6.2018 19:23

Děvčata jdu to tady trochu ještě poklidit a pak projdu koupelnou a půjdu brzy do hajan. Vstáváme ve 3 hod. Za týden na shledanou. :-) :-) hello hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.6.2018 18:14

TO ♥Jarka*Alice♥: Ali, možná to bude nějaká letní viróza. Muž to měl nedávno taky. Začal brát lichořeřišnici a za necelé dva dny byl OK.Tak si odpočiň a brzy se uzdrav.

♥Jarka*Alice♥

Tak já dnes nakonec oběd nejedla, jen trochu polévky, protože se mi udělalo šouf od žaludku a smažený sýr by to ještě zhoršil. Vzala jsem si jen trochu polévky a suché pečivo. Řekla jsem si, že se budu pár dní šetřit a uvidím jestli potíže přejdou. K dr. jít nechci, nechci užívat žádné další jedy. :-\

♥Jarka*Alice♥

TO DIS: krásná rajčata :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění