Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38006
FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 17.10.2018 15:20

Přeji pěkný zbytek dne u nás je pod mrakem , mělo pršet ale díky za to , že neprší , manžel má ještě práci venku . Chystám se na žehlení , moc se mně nechce ale musím .

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 17.10.2018 15:17

TO DIS: Zámek i to náměstí je mně povědomé ale nevím . :-\

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 17.10.2018 15:15

TO ♥Jarka*Alice♥: Alice , tvoje práce -radost pohledět . clamp

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 17.10.2018 15:14

TO Koliduš: Liduško , v dětství jsme měli šest stromů ořechů , mamka ořechy sušila v pytlích od brambor -režné pytle a pytlích s oky jak koupíš cibuli nebo brambory , zavěšené pod kůlnou a na půdě . A někdy jen rozložené na zemi na půdě na starých dekách .

♥Jarka*Alice♥

Dnes jsem svázala sušené květiny do dušičkové kytice. ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: díky, už zvolním

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 10:58

TO ♥Jarka*Alice♥: Máš to hezké. Ty jedeš jak velkovýroba <3

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Máme zamračeno. Dokončila jsem tvoření do charity, ještě pár mašliček na srdíčka. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.10.2018 10:16

Liduš ořechy je nejlepší sušit na sítu jako hříbky a usušené jsou za 3týdny.Já je suším na podlaze na letácích a občas prohrábnu.V troubě je můžeš upéct už jsem to zkoušela a bylo to ještě víc mokré.Loupat je nechci pak mohou žluknout nebo chytit plísen,která ani není vidět.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.10.2018 10:08

Dobré dopoledne.Zataženo 10st.Dnes jde plyn i voda teče tak musím navařit do zásoby zas to bude postupně vypnuté.Ráno mě budí vrtačka a venku rýpadlo.Jsme tu samej výkop.Musíme vydržet do konce měsíce snad už bude hotovo.Pěkný den

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 08:40

TO Žanet 11: Co naděláme, taky mě bolí nohy :-) a včera jsem si koupila zásobu vlněných podkolenek. Dávám si je na noc, jinak jsem se stále budila :-! říká se tomu syndrom neklidných nohou. Mě pomůžou hrubé vlněné podkolenky :-D :-*

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 08:34

Dlouho se neukázala Yvetka, že by už byla na operaci? darling

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.10.2018 08:31

Pěkné ráno, hello Máme trochu zamračeno, ale to nevadí, počasí je pěkné, žádné podzimní plískanice. ;-) Dnes konečně nikam nemusím, budu doma dodělávat resty a odpoledne odpočívat s knížkou. 8-)

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 17.10.2018 08:27

TO Koliduš: Dobré ráno všem. To je dobře, že Ti ty rehábky pomáhají. Také Růženka pomalounku začíná cítit úlevu od bolesti. Ach jo, každou nás něco bolí, nejvíc páteř a nohy--- že by stáří =-O .
Děvčata využívejme bonusový krásný počasí, pamatujete - také už někdy padal sníh a bylo po vší parádě a práci na zahradě. Včera jsem byla zase zalejvat listopadku na hřbitově. Letos jsem koupila krásnou, velikou tříbarevnou, tak aby ještě nezaschla. Hřbitov už jich začíná být plný a všude jen září. Ještě zajdu do lesa na větvičky, teď po těch větrech jich bude na zemi plno. Udělám věneček a stejnou jehličnatou kytku do vázy.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 17.10.2018 07:41

Dobré ráo a hezký celý den přeji všem na kafíčku. hello hello hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění