Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8615
Kamarádka nemá fotografii.
Anonymka | 10.6.2016 10:15

TO Naděje: Mě by měla nastivenka přijít dneska,a návštěvu bych měla mít příští týden :-) uz se tak šílene těším :-D a zase ta nervozita :-(

Anonymka | 10.6.2016 10:12

TO Naděje: Takhle rychle ježíš :-( No jestly vám dovolej papír to netuším já naposled brala na podepsání priteloj papíry a úplně v pohodě ani se mě neptali,já to přihodila do tašky k jídlu :-) co si na návštěvě mohl sníst :-) to já vzdycky taky mu chci tolik toho říct a pak pulku zapomenu :-( je to tím prostředí a stresem :-(

Naděje | 10.6.2016 09:47

A zitra navsteva <3 a ja mu toho potrebuju tolik rict a urcite na pulku zapomenu.Potrebovala bych si napsat papir kde budu mit poznamky,ale nevim zda mi ho dovolej vzit. :-\

Naděje | 10.6.2016 09:41

TO Anonymka: my meli vse rychle.Nastup prisel mesis od rozudku,nastup do dvou dnu od doruceni a nez nastoupil za ty dva dny tak prisel i dopis ze bude ta promena.Proste se to navalilo vse strasne rychle. :-(

Anonymka | 10.6.2016 09:24

TO Naděje: Je to šílený :-( naštěstí přítel mají toaletu a sprchy na konci chodbi,jen mě vrtá hlavou jakto že máte soud takhle brzo když tam máte přítele 14 dnů,protože podmínky se promenujou ke konci výkonu trestů,my sme totiž na tu podmínku psali žádost aby se nepromenila a protoho čeká soud,protože bez ukončení soudu přítele asi nepustí což říkal vychovatel nedostal by doporučení k půlce :'( a tím by ho nejspíš nepustily :'(

Naděje | 10.6.2016 09:02

TO Anonymka: oni jsou fakt divny.Oni maji stale na vse spoustu castu,na vse podat pisemnou zadost.Ale to ze se tam clovek muze osprchnout jen 2x tydne,omezeny pridel hygieny v balikach,jednu toaltni rulicku na mesic a toalela metr od postele bez plenty a to vse v 21 stoleti. devil Jen se divim,ze tam jeste nenaklusala hygiena.

Anonymka | 10.6.2016 07:11

TO Naděje: taky se my to zdá divné :-( no necháme se překvapit,vychovatel tam může říct i to co není pravda,no buď to pošlou a přijede i vychovatel který to potvrdí jeho chování a nebo pošlou ten posudek i tu diferencku měla naka komise ke schválení s trvalo to týden než mu jí schválili

Anonymka | 10.6.2016 07:08

TOAnonym Jo to je jedno kdy to posílá,záleží kdy ji napíše jestly hnedka v neděli po návštěvě nebo až za týden,návštěvi se píšou v neděli.

Anonym | 9.6.2016 23:05

TO Anonymka: no tak snad ho daj na to B1 přítel by se určitě taky nenechal a kvůli tomu nechci aby byli zbytečný problémy :-(.Už zítra?To je nějak brzy ne :-) Nebo to je jedno kdy se to posílá?

Naděje | 9.6.2016 22:30

TO Anonymka: ja nevim jak to chodi,ale logicke mi prijde ze posudek bude psany rediletelem.Vychovatel muze byt zaujaty nebo si proste jen nesedli a preci jen tam neni jen jeden vychovatel 24 h denne a stale.Myslim ze jsem nekde cetla,ze kazdou pochvalu nebo dutku dava vychovatel ke schvaleni redileli.Ovsem ted jeste jak to funguje v realite.

Anonymka | 9.6.2016 22:18

TONaděje Děkuju moc,vám taky držím palečky ať vám to vyjde,přeci jenom uz to máte na dlouho :-( no to uz advokatka volala do věznice aby laskavě odpověděli na žádost soudů aby poslali spis ohledně chování přítele!!! A bylo jí řečeno že pojede vychovatel a ten může prokázat to jak se přítel chová,ale stejně ten spis musí podepsat ředitel ne? No doufám že uz se soud uzavře a ten spis tan bude uznechcem zžádné odroceni uz od listopadu se to odrocuje devil

Naděje | 9.6.2016 22:12

TO Anonymka: nejhorsi na tom je,ze netrpej jen ty odsouzeny,ale i jejich rodiny.A kdyz nekoho odsoudej za to,ze se domnivaj aniz by byl jediny dukaz,tak to clovek proste rozdychat nemuze.Kolikrat si rikam,kdyz poslucham zpravy podle jakeho metru ten soudce meri.
Verim,a drzim vam palce ze to dopadne dobre.Soudce musi mit vypis od reditele VS a uvidi,ze se ten vas napravil a bude verit tomu,ze bude v pohode. :-*

Anonymka | 9.6.2016 21:57

TO Naděje: Já tam půjdu,snad to zvládnu :'( chci to vědět taky a ne čekat až my to někdo zavolá,a chci bejt podpora ale myslím že uz jen jak začne soud začnu brečet :'( jako minule a to se soud odročil a já stejně řvala :'( nedokážu si představit čekat zas takovou dobu když uz máme na krajcku jít domů!!!!uz v dubnu měl být doma na půlku ale kvůli té blbé podmínce furt jak debilci čekáme :'(

Naděje | 9.6.2016 21:48

TO Anonymka: jo jo 22 achjo :'( nejhorsi je ta beznadej.Sedet na zadku a cekat.Tak strasne rada bych pomohla,ale bohuzel :'( No chci tam jit,at mam info z prvni ruky,ale nevim zda to zvladnu. :'(

Anonymka | 9.6.2016 21:42

TO Naděje: špatne sem si to spočítala 22 druhého u nás se soudí pondělí,středa :-(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění