Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8667
Kamarádka nemá fotografii.
Naděje | 11.6.2016 19:06

TO Anonymka: obleceni si nejake bral tak to posilat nebudu.Mam tu pripraveny plechacek tak ten bych klidne kilovkou poslala,nebo aspon pri navsteve predala.A chce jiny pantofle.Rekla jsem mu at si to pokusi zjistit vse na novem miste.

Anonymka | 11.6.2016 18:28

TO Naděje: Mě se to že začátku zdálo taky málo :-( ale uz sem si zvykla ale ta představa že bych čekala měsíc se my nelíbí ,tak radci každých 14 dnů na 1,5 hod často volá a píšu mu každý den :-) kdyby byli týdně návštěvi bylo by to super :-) hrneček do kilovky,no to asi neprojde ale ať se opta až bude převezeny protože všude to je jiný třeba mu to povolej :-) přítel si bral hrnicek na nástup tak v tom vám moc neporadim :-( ale třeba když mu povezete naky oblečení tak ho hodit do toho :-) a aspoň se nerozbije :-)

cheyenne | 11.6.2016 18:19

Tak to se máte, takový návštěvy. Taky bych chtěla..

Naděje | 11.6.2016 17:50

TO Anonymka: fakt? clamp To by bylo faj,jen nevim zda mi bude ta 1,5 h stacit :-D Potrebuje hrnicek to asi v kilovce neprojde co?

Anonymka | 11.6.2016 17:44

TO Naděje: návštěvi v Pardubicích by měli bejt každých 14 dní :-)

Naděje | 11.6.2016 16:54

anonymka -to si jeste mesic pockam :'(

Anonymka | 11.6.2016 15:53

TO Naděje: To jo,uvidíme jak dopadne podmínka pak by chtěl další balik :-( a ještě on sám má nárok na jeden :-) je my ho taky líto :-( je silnej ten kluk a vypadá na velkého slusnaka :-) V pardubicích ty návštěvi by měli bejt v pohodě,že by ste mohla si sednout na přítele,držet ho zaruku atd :-)

Naděje | 11.6.2016 15:42

TO Anonymka: no ale zase mate dobry ze muzete vyuzit jeho balik na sveho pritele a pridate tam pro nej neco.I kdyz je mi ho vazne lito,nema to chudak jednoduchy.

Naděje | 11.6.2016 15:38

TO cheyenne: ano v HK ale buh vi co bude v Pardubicich.Doknce i cikani davali zvlast.Ze byli treba v jedne mistnustce dve rodiny cikanu a v dalsi mistnustce dve rodiny belosi :-) s nama byl pan,za kterym prijela manzelka a dve male deti.Taky mu sedela pani na kline,nebo deti,v jednu chvilku je mel na kline vsechny :-D

Anonymka | 11.6.2016 15:35

TO Naděje: My sme v místnosti kde není žádnej bachař :-) jen kamera taky na něm můžu sedět držet ho za ruku obýmat jak chci :-) to aspoň výhoda :-) jo chudák kluk,když sem posilala 5 kg balík tak sem nakoupila více hygieny a přítel se sním podělil i velký tabák mu dal :-)

cheyenne | 11.6.2016 15:30

TO Naděje: Takovou navstevu jste meli jo? Skoda, to my nemuzeme :(

Naděje | 11.6.2016 15:18

TO Anonymka: to je chudak,protoze podpora od rodiny je pro ne strasne moc.Ale dnes podporoval ten muj me,ja tam brecela.On jen pri privitani.Ale bylo dobre,ze dva muklici meli jednu mistnustku pro svou navstevu a mohla jsem ho drzet celou dobu,dokonce mu sedet na kline,zadna kontrola a buzerace.

Anonymka | 11.6.2016 15:16

TO Naděje: ten můj taky nenacural tohodle se vyhejba :-) no tetování má ale jen malé,a u toho má datup narození syna jinak je taky slušný :-)

Anonymka | 11.6.2016 15:14

TO Naděje: a na to na naky tři roky ještě a sedí po druhý prej takže šance na pulku má malé :-(

Naděje | 11.6.2016 15:13

A pry taky hned na nej jinak koukali pri nastupu ze nenacural,byl upraveny,nema zadne tetovani,nausnice a tak.Rikal ze maj namatkovou kontrolu,a prej kolik jich nacura devil

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění