Diskuse: přítel ve vězení - co dělat

Řadit:
8719
Kamarádka nemá fotografii.
Naděje | 13.6.2016 21:07

TO Anonymka: a to vam prisel dopis z veznice ze vam bude zaslano vyzivne?Asi slozenkou ne?Pochybuju ze by si pritel pamatoval cislo vaseho uctu.Tak pak dejte vedet kolik poslali na jedno dite.Taky by me zajimalo zda rozlisuji male a starsi deti a castka je vekem ditete jina.

Anonymka | 13.6.2016 21:04

TONaděje To asi máte pravdu,přítel čekal 10 měsíců devil stim si dávají taky na čas :-(

Naděje | 13.6.2016 21:02

TO Anonymka: nez muj dostane praci si jeste pockame devil

Naděje | 13.6.2016 21:00
Anonymka | 13.6.2016 20:56

TO J.N: Přítel si ho bral sebou,a netuším kolik platil oni mu to strhli a dávali si na čas :-@ dostal ho někde po dvou měsících :-X a co je u vás nového?

Anonymka | 13.6.2016 20:54

TO Naděje: Kolik mu vypočítali nevím,a kolik mě přijde také nevím mělo by zítra tak dám vědět kolik to je,jestli vás přítel bude zaměstnany tak to budete mít stejně,mě to poslala přímo věznice a ten den volal přítel tak mu to říkám a on to ubec nevěděl :-@ až někde za dva dny mu to dali k podpisů :-@

Naděje | 13.6.2016 20:51

TO J.N: cetla jsem ze radio ci televize jde na kontrolu do nejake firmy a poplatek je kolem 100,- je mozne,ze podrazili nebo to nebyl aktualni text.Pokud ma nejake penize,tak mu to odectou,pokud penize zadne nema,je pochopitelne ze mu radio nedaj,protoze bez penez nenechaji pristroj ani proverit.

J.N | 13.6.2016 20:46

TO Anonymka: když jste posílala příteli radio nebo on si ho vzal tam sám musela jste posílat 150kc aby ho překontrolovali na firmu do Rtyně?Dneska mi to psal přítel v dopise,že se to musí jinak mu ho nedají

Naděje | 13.6.2016 20:41

Oprava.Nekde v luftu.

Naděje | 13.6.2016 20:32

TO Anonymka: takze ten zbytek dostavate celej na deti jako vyzivne?Nebo kolik mu vypocitali vyzivne a kolik lita nejde v luftu?

Anonymka | 13.6.2016 19:56

TO Naděje: To mě taky ne :-D :-D nevím co stim dělají,vím jen že mu strhnou na výkon,800 kč dají a zbytek musí posílat me :-X jako výživné já po něm nic nechtěla ale jelikož je zaměstnaný tak musí tak sem sním dohodla že mu za to nakoupim kilovku a karty,protože když mu pokaždé něco strhnout :-@ ještě se ho pořádně optam na návštěvě

Naděje | 13.6.2016 19:50

TO Ann: http://www.vscr.cz/veznice-pankrac-26/ nebo jsou ruzne spolky co pomahaji pribuznym odsouzenych.

Ann | 13.6.2016 19:42

Uz nevim kde se ptat na realne veci co se tyce pankracke vez.nemocnice..

Naděje | 13.6.2016 19:39

TO Anonym: no to po te dobe ale bude hrozna darda.Ja cetla,ze kdyz si treba vydela 4.600,- tak vzdy za mesic mu muzou strhnout nejvice 1.500,- tak to by me docelo zajimalo kde mate ten zbytek.Nebo ze by mu to sporili a dali pri propusteni?To se mi nechce verit :-D

Ann | 13.6.2016 19:31

Prosim moc o prozbu je tu tu nekdo kdo ma pritele nebo syna v Pankracke vezenske nemocnici??Budu vam strasne moc vdecna kdyz se nekdo ozvete...zpravy posilejte na emai.angelas01@email.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění