Diskuse: Mercilon

Řadit:
63
Kamarádka nemá fotografii.
Jasmína | 20.3.2013 13:14

Ahojky..pořídila jsem si antikoncepci Mercilon...ale nakonec jsem zjistila..že mi je k ničemu...mám jednotlivé balení 1x 21. Kdyby někdo měl zájem...ať se ozve...

martina | 8.9.2011 13:27

ahoj,

začala jsem užívat tuto antikoncepci hned po porodu a začátek jejího užívání probíhal dost zajímavě a podobně jak ho popisuješ, krvaceni nepřestalo po celou dobu užívání těch 21 tablet, postupem času bylo to krvácení velice slabé oproti normálnímu, ale ne a ne se toho zbavit, potom jsem vysadila na těch 7 dní a dostala jsem to zase více, po 5 dnech mi krvácení ustalo, osmý den jsem začala užívat zase další platíčko a vše se srovnalo zase do normálu, jak to má být.

Ronny2 Poslat vzkaz | 1.12.2010 07:11

Ahojky, brala jsem Mercilon asi dva roky a byla jsem v celku spokojená. Ale dala jsem si s antikoncepcí menší pauzu a začala jsem Mercilon znovu brát minulý týden. Začala jsem první den, kdy se objevilo krvácení, podle návodu, ale teď to krvácení nechce přestat. Už je to osm dní a stále slabě krvácím(jako silné špinění). Prosím poraďte někdo jestli máte s tímto někdo zkušenost,jestli je to normální, případně co s tím? Děkuju všem předem za odpověd::souhlas::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění