Vaginální orgasmus - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

vaginální orgasmus

Diskuze

orgasmus
strelenkalenka
| 19. 7. 2021 00:02
Ahojky, ženy které máte VO buďte rády! Poměrně velké procento žen ho dokonce nikdy ani nepozná. Ale pokud vám muž už nestačí, tak bych si dokoupila hračku na nějakým ***shopu a je to ;)
anonym
| 27. 7. 2015 15:35
Udělala jsem něco hroznýho, nesuďte mě za to prosím... Je mi 17, o panenství
Jsem přišla měsíc před narozeninami se svým 21 letým přítelem, zanedlouho budeme mít naše první výročí a neskutečně se milujeme... Problém je v tom, že jsem nikdy neprožila vaginální ***, pouze ten klitoriální .... Vždy, když se milujem, tak se tolik snaží mě udělat a když se mu to nedařilo, byl z toho hodně v depresích, dokonce jeden čas mi ho vůbec nechtěl ani ukázat, protože i po mým vysvětlení si myslel, že je to jeho vina, tak jednou, když mě během styku udělal klitoriálně, tak jsem ho začala vydávat za vaginální ... Třičtvrtě roku už to trvá... Mě *** s ním baví i bez vaginálního orgasmu. Akorát mě teď mrzí, že ho klamu.... Jaký si to nadrobíš, takový to máš... Neprosím vás o vyádření k této situaci, ale prosím o radu, jak orgasmu skutečně dosáhnout, doporučení nějakých osvědčených poloh či praktik, triků a tak podobně, děkuji předem, pěkný den :)
anonym
| 24. 4. 2015 19:12
Ještě jsem chtěla dodat: při souloži je asi nejlepší poloha na koníčka kdy skoro ležíte na partnerovi, popř. misionář. Tak to mám já. Jinak můžu dosáhnout orgasmů vnitřních i prsty z kraje pochvy, ale tou řasenkou nebo delším ale ne moc tlustým ***em mi to jde nejlépe. Jde mi to po asi 12 minutách znova, takže jich můžu mít i víc a ty stahy stojí za to.jsou opravdu poševní
anonym
| 24. 4. 2015 18:59
Vaginální *** mám i třeba do 2 minut nemusím si dráždit klitoris a tak mi to i nejvíc vyhovuje, jsem dost svalnatá tak možná jeto tím, když zatínám svaly jde to nejrychleji. mám takový osvědčený tip používám oboustranou černobílou řasenku a jedu buď rychlé pohyby zasouváním nebo krouživé to je nejpříjemnější a ten pocit se pak rozline krásně do těla. řekla bych že bod G je u mě hluboko a na té horní stěně ale krouživé pohyby kolem něj jsou nejpříjemnější. klitoridální také dobrý ale upřednostňuji vaginální
anonym
| 28. 2. 2015 00:54
Ahoj, zajímalo by mě, jestli se opravdu při každém vaginálním orgasmu stahuje vagina zevnitř. Zažívám totiž při ***u opravdu slast, na nic nemyslím a mám uvolněné celé tělo, ale ptala jsem se jednou partnera, jestli něco necítí při mém vyvrcholení, jako nějaké stažení a řekl, že ne, tak si právě nejsem jistá, jestli se vůbec o *** jedná. Také když cítím, že by to mohlo přijít, ještě víc se zatnu. Tak co myslíte vy ?
anonym
| 26. 2. 2015 14:22
To kecka:
A po jak dlouhé době dráždění toho bodu se ti povedlo vyvrcholit? Já ho ještě nenašla, vždy jsem to po nějaké době vzdala. Jak dlouho jsi ten bod hledala? Díky moc za odpověď. Je mi 28 a ráda bych to už taky konečně zažila :-\
anonym
| 4. 8. 2014 21:46
Ahoj, nikdy jsem vaginální *** neměla, až teď s novým přítelem, přišlo to z ničeho nic asi po 4 měsících, co jsme spolu. *** s novým přítelem se mi líbil hned od začátku, i když jsem si musela zvykat na jeho velikost ( minulý přítel ho měl o něco většího), a teď se toho nemůžu nabažit, dělala bych to pořád, první to začalo jedním orgasmem, teď už jsou to dva. A doufám, že to bude ještě lepší
anonym
| 11. 5. 2014 23:23
Ahoj holky,
mám takový "problém". Povedlo se mi dosáhnout vaginálního orgasmu - což je boží - můj "problém" spočívá v tom, že jsem se bez jakkoliv vysvětlitelných důvodů rozbrečela. Nejdříve jsem myslela, že to bylo štěstím, ale rozplakala jsem se i po druhé i po třetí.
Stalo se vám to někdy? Jsem z toho zmatená.
Díky za odpověď.
Nicky
anonym
| 29. 3. 2015 22:02
TO Nicky: to je normální, *** je jedním ze způsobů, jak se zbavovat psychických bloků... stejně jako třeba čištění čaker... bližší informace tady: https://www.youtube.com/watch?… (ty holky jsou trochu praštěný, ale když na to vydržíš koukat, tak jsou tam i zajímavý informace)
anonym
| 19. 9. 2016 14:24
TO Nicky: Tohle se mi stalo také. Je mi 24, s pritelem jsme spolu pres dva roky. klitorialni nebyl nikdy problem ale vaginalni jsem nepoznala. Doted :) zatim jen 2x a vzdy v poloze zezadu a vzdy jsem potom brecela. Ale citila jsem se skvele a pritel byl v sedmem nebi kdyz me videl :)
anonym
| 21. 3. 2014 18:43
Ahoj holky,
je mi 20 a popravdě ještě jsem nikdy nedosáhla vaginálního orgasmu. Nevím kde je chyba. Mám 3 roky přítele, ale ten chce *** furt. Už jsem z toho docela i otrávená, protože z toho nic nemám. *** předstírám už od svého prvního ***u.. a to v 16 letech. Můj první ***uální partner se mě jen dotkl a já mohla, chtěla jsem *** furt i bez vaginálního orgasmu jsem dokázala při ***u bez dráždění dosáhnout klitoridálního orgasmu.. Teď ale se svým stávajícícím partnerem NE. Jen když mě dělá prsty a to ještě málo kdy a to spolu o všem mluvíme otevřene říkám mu co má dělat jak intezvině a snažíme se tomu přijít na kloub ale už jsem tak otrávená, že ani *** nechci. Znechutil se mi. Tak si říkám jaké to asi je, jaký je to opravdu pocit při vaginálním orgasmu. Přítele mám ráda ale představa, že nedostanu nikdy orgasmu mě docela děsí. On je vždy tak spokojený usměvy po vyvrcholení a já se mužu akorad tak přetvarovat jak jsem taky spokojená. A ted me docela zacala trápit chut na druhé muže. Bude to tak uz furt nebo snad příjde změna ?
anonym
| 26. 3. 2014 22:48
TO Mell:

Já to měla úplně stejně - *** se mnou vlastně nic nedělal. Pak jsem změnila chlapa a s ním se mi to od první chvíle tak líbilo, že by mi *** snad ani nechyběl (jednak to umí a jednak mi víc vyhovuje rozměrama) - no a čáry máry, *** se najednou dostavil! Ale třeba až tak po hodině (s postupem času to funguje čím dál líp a *** přijde třeba po prvních několika minutách).
Taky už jsem byla smířená s tím, že ho nikdy nedosáhnu, a najednou byl tady. Takže neházej flintu do žita!
Ale pokud z toho ***u nemáš nic ani v průběhu, tak podle mě skoro určitě nepřijde - soudím zase podle sebe. Takže najít chlapa, se kterým se Ti to bude líbit.
Jo a ještě jeden podnět: Navzdory tomu, co se o prvním v. o. píše na internetu za bludy, tak pro mě bylo ze začátku snazší ho dosáhnout, pokud mi to před tím partner udělal "zvenčí" - rukou, pusou... Ale to může mít taky každej jinak.
Držim palce!
anonym
| 3. 4. 2014 14:21
TO Magdalena: Děkuji Magdi, zvlašní je že přítel ho má dost velkého.. někdy sotva zvládnu tu jeho velikost... tak uvidíme.. I tak děkuji za odpověd
anonym
| 16. 1. 2014 01:49
Ahoj, slečny.

Chtěl bych se Vás zeptat s přítelkyní máme moc pěkný *** oba dva jsme z něj nadšený jen před pár jsem se přítelkyně zeptal jaký je mezi orgasmy rozdíl (mám namysli klit - vag) Ona mi řekl, že neví .. Tak jsem nad tím začal bloumat jak to vlastně je. Je pravda, že při milování se prostě musí dráždit zvenčí, aby se uspokojila, ale zase říká, že když přestanu těsně před tím a nedodělám jí (vím, že to zní divně a sobecky) tak jí to úplně neuspokojí. Prostě , když ho před tím pár sekund vytáhnu a ona se dále dráždí tak to neprožije tak jak, když pokračuji do konce. Tak mi pak nejde do hlavy jak to vlastně je. Je možné, že stimulací zvenčí může napomoci tomu vnitřnímu ?

Děkuji za rady a názory :)
anonym
| 26. 3. 2014 22:58
TO aaaaa:
Eee, trochu jsem se ztratila v tom popisu, ale i tak zkusím odpovědět. KO a VO jsou rozdílné (i když ve výsledku je asi *** vyvolán na stejném místě - o tom se nám ***uologové už léta přou, žáno), tak je velký rozdíl v tom, "odkud" to jaksi přijde - VO je jakoby míň konkrétní, míň bodový a celkově mnohem příjemnější.
Ale samozřejmě že spolu ty dva souvisejí a to, o čem píšeš, je klidně možný. U mě to tak třeba funguje. KO mi pomáhá k tomu, aby se po něm dostavil VO. Navíc při kombinovaném dráždění - tedy zevnitř i zvenčí současně - přijde i něco jako kombinovaný *** - tedy pocitově něco mezi těma dvěma, a ten se pak zase blíží víc jednomu nebo druhýmu podle toho, která složka dráždění převládá, ... atd. atd.
anonym
| 25. 5. 2014 22:38
TO aaaaa: Přesně tak! Když holku uspokojuješ pohybama uvnitř a jště jí dráždíš prsty na klitorisu (nebo ona sama se drždí - to je jedno), tak když ho vytáhneš těsně předtím, než ona dosáhne orgasmu, tak ten její *** už není tak intenzivní jako kdyby ses v ní pohyboval a dráždil ji na klitorisu až do konce.
anonym
| 14. 11. 2013 12:26
Holky, je mi 20 a mám půl roku přítele, se kterým spím pravidelně, ale ještě jsem *** neprožila. Před partnerem jsem měla 2 ***uální partnery a také jsem ani s jedním org. neprožila. *** se současným přítelem mě baví šíleně moc i bez orgasmu, ten bohužel od začátku vztahu předstírám, měla jsem strach mu říct pravdu a teď si myslím, že je pozdě, říci, že je něco v nepořádku, protože si myslím, že třeba postupem času to přijde samo. Baví mě to a užívám si to. Myslíte, že je to normální?
anonym
| 19. 9. 2013 18:08
Vaginální ***?

Ahoj, měla bych také něco k tomuto tématu a chtěla bych znát váš názor…
Léta zažívám, dle mého názoru, pouze *** klitoridální. Při ***u na misionáře, třu se o manžela a ten tlak mi přivodí ***. Ale když masturbuji, zažívám pocity spíše odpovídající vaginálnímmu orgasmu, stahy v pochvě někdy to cítím i v nohou, divné ovšem je, že se nedráždím v pochvě (tedy stimulací bodu G ), ale zvenku. Ne přímo kolem klitorisu, ale spíše výš a jakoby na straně, v podstatě vyvíjím tlak na stydkou kost. Je možné, že bych si stimulovala bod G zvenku?? Zkusila jsem ještě takový test :lol:, jestli si tímhle způsobem přivodím mokrý ***. Nejdříve jsem si tedy odbyla normální :lol: a pak, aby tlak na tu stěnu byl větší, jsem se položila na břicho s podsazenou pánví, dráždila jsem se zase v horní části pochvy, na straně, a tlačila na kost, je fakt, že jsem si občas strčila dva prsty druhé ruky do pochvy, ale nic jsem tam nestimulovala, bod G se mi dosud najít nepodařilo. No a zadařilo se. Stříkala jsem, dokonce 3×. Tak co myslíte, je to tedy možné způsobit zvenku nebo je to tak, že si klitoridálním orgasmem přivodím ten vaginální nebo je to prostě klitoridální i když necítím ten pocit jen v okolí klitorisu? Děkuji moc a omlouvám se za úplnou otevřenost, ale jinak to popsat prostě neumím
anonym
| 20. 10. 2012 14:29
no, co já bych za něj dala. Alespoň mám ten klitorální...a to ještě multiorgasmy=dokážu jich mít spoustu za sebou :) Ale ten vaginální? Oh, jak strašně bych to chtěla poznat, alespoň jednou..Jendou jsem se o tom bavila s mamkou a ta svůj první měla až s druhým partnerem, když už dávno byli s tátou od sebe, a to ve 45 letech. Bezva. Co se týče mě, tak je to asi na 99% psychikou. Ve škole se mi smál jeden kluk, že jsem tlustá, po letech jsem se dozvěděla, že jsem se mu líbila a takhle to dával najevo. No a ve mě to nechalo bobtnající cosi. Pak jsem byla závislá na cvičení a dělen stravě, skoro anorektička, pak 4 roky bulimička, což nakonec, bohudík, skončilo, ale svou postavu řeším pořád a dokonce i před přítelem, který mě má skutečně velmi rád, se stydím. Po větším úbytku váhy mi povolila prsa, zadek svěšený, strie, celulitida, takže svým postojem ke svému tělu, na němž se mi nelíbí zhola nic, si leta blokuji cestu k uvolnění a rozkoši.

Tak doufám, že žádná, která tohle čte, nebude tak hloupá a nezkazí si tu čekající krásu takovýmito malichernostmi :) ...snad e od toho jednou odpoutám....a že mi nebude 45 :)

Ahoj, Míša, 27
anonym
| 11. 2. 2017 20:32
jsem s tebou mas pravdu
anonym
| 11. 2. 2017 20:32
jsem s tebou mas pravdu
anonym
| 5. 6. 2012 00:24
Ahoj holky, vůbec se nestresujte, že nedokážete prožít vaginální ***. Blok je většinou u nás holek a tím je Stres (při ***u zkrátka nesmíte přemýšlet v kolik zítra vstáváte a nebo jestli přijdete včas do práce) takže se musíte co nejvíc naladit na *** a uvolnit se doporučuji dlouhou olejovou masáž, popřípadě nějakou hudbu, svíčky, aroma lampy. Dále odhoďte kalhotky a přestaňte se stydět, partner Vás určitě miluje a pochopí, že jste přibrala 2-3 kila Stimulujte se, hrajte si, hlaďte se, laskejte se a ***uální touha na Vás přijde sama Vypustě všechno z hlavy, jste jen Vy a partner. Najděte ten správný úhel a polohu, osedlejte si partnera a hurá na věc :) nebojte se cokoliv při ***u podotknout, jak to chcete a proč to chcete, oni to určitě pochopí. Zkuste být dominantnější a převzít kontrolu nebo jen použít nějaké pomůcky (lubrikanty, robertky, vibrátory) a hlavně si věřte a vůbec nelezte ani do postele s tím stereotypním pocitem: "Ach jo, zase bez orgasmu" to můžete pak už rovnou hodit za hlavu. Netvrdím, že když se nedostaví *** ani poté, že nebudete zklamaní, ale pak si to aspoň v hlavě srovnáte a pro příště si řeknete, tak takhle tedy ne. A zkusíte zas jinak experimentovat však život je jedno velký experimentální dobrodružství. Enjoy Nicoll 22 let
anonym
| 24. 3. 2012 12:21
Mám 31 let a orgasmy jsem začala prožívat až kolem třicítky. Byla jsem 7 let vdaná a můj bývalý manžel mě bouhžel uspokojit nedokázal, *** mu nešel. Asi se divíte, že jsem to tak dlouho vydržela, ale pořád jsem si říkala, že to jednou bude lepší, stejně mi to naznačoval i manžel. Ale nebylo. Po rozvodu jsem byla jeden rok úplně sama. A pak jsem si našla svého současného přítele a je to s ním nádherné! Je jednak mladý (student vysoké školy), jednak mu *** prostě jde a ví, jak na mě. Už když jsme spolu sami a naznačíme si, že teď bude milování, cítím takový moc příjemný pocit v podbřišku. Cítíte ho holky také? Pak se laskáme a mě fantasticky vzrušuje jeho´dech, vůně, doteky a to co mi šeptá. V první fázi se oba soustřeďujeme na své zevní orgány, tedy na jeho *** a můj poštěváček. Po průniku se oba soustřeďujeme, a tak jsme domluveni, na svoje vnitřní orgány, což je v jeho případě prostata a v mém všechny ty ženské orgány uvnitř břicha. Příjemný pocit v podbřišku se stupňuje, snažíme se spolu sladit dech. Pak už se mi začíná stahovat pochva a jemu hned nato ty škuby v ***u, které přecházejí ve výstřiky semene, kterých má obykle tak šest až sedm. V ten moment mi stahy pochvy přecházejí na dělohu, která sebou škube tak silně, že mám pocit, že mi děloha samou slastí praskne. Pak už zklidnění, ale zároveň opojný pocit, že mám v sobě jeho semeno a spermie ve mě budou žít a pohybovat se možná až do rána. Tak k tomu jsem se dopracovala nějakých 10 let po ztrátě panenství. Předtím jsem se považovala za ženu spíše nešťastnou, anorgasmickou, v čemž mě ujišťoval i bývalý manžel.
anonym
| 28. 11. 2011 17:09
Zdravím slečny =) Někde jsem se dočetla, že vaginální *** závisí na věku..Mě je 15 a dnes jsem poprvé dosáhla vaginálního orgasmu =) Prostě jsem si řekla, že to chci..začala jsem se dráždit prsty a druhou rukou klitoris..zhruba po 2 minutách jsem začala pociťovat návaly horka a stahy v podbříšku..a *** byl coby dup Se ***uálním životem teprve začínám, ale zkušeností již mám celkem dost takže o věku to určitě není
anonym
| 15. 2. 2012 14:07
TO Kerolain: Jestli sis dráždila klitoris, tak to nebyl vaginální ***.
anonym
| 11. 4. 2012 19:47
TO Kerolain:

Prominň já bych spíš řekla,žes prožila Klitoriální než vaginální...když sis dráždila klitoris..Ale asi to víš lépe v 15 letech než já
anonym
| 18. 10. 2011 17:51
Ahoj holky,mě je 24 a taky jsem zatím nedosáhla vag. orgasmu a začíná mě nák *** odrazovat,chtěla bych vědět jak to mají ostatní kterém se ...nedaří... užíváte si *** i bez orgasmu?
anonym
| 2. 11. 2011 06:35
TO Michelle:
Najdi si svými prsty svůj bod G a poděl se o toto místečko se svým milým, ukaž mu kde je a nauč ho jak ti ho stimulovat prsty a potom ***em.
orgasmus
MoonNight
| 19. 3. 2010 13:29
Ahojky Já
mám uplně stejnej problém jako ty.. ještě nikdy jsem neměla ***
při ***u .. a taky se stydím přiznat, že ho prostě nemůžu dosáhnout..
jinak, ale *** se mi moc líbí i když nemám ***.. a stejně jako ty
si myslím, že nejlepší je, když si to udělám sama..
Pro SuperTerezii
Tercule
| 13. 3. 2010 19:07
Moc Ti přeju, že sis to takhle užila . Máš pravdu, že to není o věku... Ale musím říct, že to nemusí bejt holka. Mně je 19, mám stálýho přítele a to, co s ním prožívám, se dá přirovnat k... k... Sakra, ono je to nepřirovnatelný...
Ale souhlasím s Tebou, že je to dost o šikovnosti toho druhýho...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video