Diskuse: Hysterektomie

Řadit:
16839
Kamarádka nemá fotografii.
martas37 Poslat vzkaz | 22.12.2012 17:20

Dobré odpoledne, jsem na vaší diskuzi krátce, ale Květy je mi moc líto.

Lenka S | 22.12.2012 11:55

Marti to jsem opravdu netušila že je Květa na tom tak špatně :-( . Přesto že se spolu neznáme tak mi to tady přijde jako jedna velká rodina. A já se cítím jako by odešel nějaký člen rodiny. Je mi to strašně moc líto.

růžička | 22.12.2012 11:48

Vůbec nevím, co mám na to napsat..tečou mně slzy..je mně Květušky tak lito....

Martina | 22.12.2012 10:17

TO Lenka S: Leničko,Květka byla moc nemocná,měla rakovinu,kterou jí diagnostikovali při operaci v říjnu a bohužel to bylo moc špatné.Mluvila jsem s její sestrou.Dříve jsem to tady nechtěla psát,tak jsem to napsala tak neutrálně,ale Květka Vás všechny moc pozdravovala a podle její sestry nevěděla,že je to s ní tak moc zlé.Měla 38 let.

July | 21.12.2012 21:44

TO Natule: Taky mám ten dojem, že to byl někdo...... Natulko, krásné Vánoce :-*

July | 21.12.2012 21:41

Milé holky, chtěla bych Vám popřát krásné Veselé Vánoce,bohatou nadílku pod stromeček a moc a moc zdravíčka do nového roku.
Pročítám poslední příspěvky a je mi moc smutno, tolik jsem na Květušku myslela a teď tady čtu, že umřela velice mě to zasáhlo. O to víc si uvědomuji jak je všechno pomíjivé..........
Všem přeji hodně,hodně,hodně zdraví

Lenka S | 21.12.2012 21:30

Holky tak jsem četla starší příspěvky od Květy. Je to hloupé ale nikde jsem nevyčetla proč jí operovali znova. A kolik jí bylo let? Měla nějakou rodinu? Omlouvám se nechci aby to vypadalo že ke Květě nemám žádnou úctu ale opravdu jsem to nikde nenašla.

SuzaG | 21.12.2012 20:44

TO Martina: Také brečím,operovali nás ve stejný den a já se tak těšila,až si tu s námi zase bude psát.Život dokáže být tak zlej.....

Jana | 21.12.2012 20:35

TO Martina: Tak a bulím tady......i když jsem Květku neznala, ale čtu tady pravidelně příspěvky od vás, takže i od Květy, moc jsem jí přála, aby se z toho všeho dostala, no a teď toto....

Lenka S | 21.12.2012 20:17

TO Martina: Tak to je mi opravdu strašně moc líto :'( :'( . Ten život je opravdu strašně nespravedlivý.

Martina | 21.12.2012 20:04

Tak ted jsem dostala hodně smutnou zprávu.Květuška včera zemřela. :-(

růžička | 21.12.2012 18:24

Holky.....já Vám taky přeju,krásné poklidné vánoce a hlavně pevné zdraví v Novém roce...a díky,že tu jste,moc jste my pomohli!Díky!

SuzaG | 21.12.2012 16:43

Hezké dopoledne,delší dobu jsem sem nic nepsala,ale čtu vás poctivě.Já mám za sebou 2x chemo a 12x ozářky a ted mám 5 dní klídek a pokračujeme až ve čtvrtek.Takže si můžu užívat svátky s maličou doma :-)

Peji Vám všem moc krásné Vánoce a do Nového roku hlavně moc moc moc zdravíčka. :-)

Martina | 21.12.2012 16:33

Ahoj holky,všem Vám ze srdce přeji krásné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném a do nového roku jen to nejlepší,hodně štěstí,zdraví a lásky. hello hello hello

Helena | 21.12.2012 14:07

TO martas37: Ahoj Martas, ja taky nemela zadna atb a domu jsem sla 3. den po operaci, ikdyz me strasili puvodne az tydnem. A s tim cvicenim a nosenim - take rikali nic nezvedat, ale ja jsem rekla, ze mam male dite a ze se skoncim v Bohnicich, kdyz ho nebudu vubec zvedat (nejsem moc trpeliva :)). tak mi doktor rekl, ze obcas muzu, ze jsem vlastne zdrava (byla jsem na preventivni operaci). Takze vsechno je to relativni a zalezi na tvem stavu a pocitu. Drzim palce a uvidis, ze bude vsechno jednodussi, nez si ted myslis.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění